Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πέρα από την πλάκα:
Κάνουμε χαβαλέ στον τζιμάκο ότι είναι κοιλιοδουλος,ή ότι θέλει να τον γαμησουν ο Ρακ και ο Μπισμπικης κλπ αλλά το παλικάρι έχει πρόβλημα αντίληψης

Έχει χτίσει τοίχους γύρω του και δεν θέλει να δει ότι αυτός αρμενίζει στραβά και όχι ο γιαλός
Ρε μαλακά κόψε δε είμαι γκέι γαμω αλλά δε μπορώ να πω ότι ο ρακ και ο μπισμπικης δε είναι άντρακλες για να χαρείς αφού είναι αντρακλες.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Τζιμάκο άσε τους τσαμπουκάδες του πληκτρολογίου, δε σου έκανε τίποτα κανείς. Εμείς προσπαθήσαμε να σου δώσουμε κάποιες συμβουλές να φτιάξεις τη ζωή σου. Εσύ το πήρες ότι σε κοροϊδεύουμε ,δεν ξέρουμε, είμαστε πούστηδες, αν είχες γεννηθεί σε άλλη εποχή...

Λοιπόν κάνε ό,τι γουστάρεις, να χαίρεσαι και τα κιλά σου και τα μπουνίδια σου και τράβα στο καλό. Δεν έχει κανένα νόημα να ασχολείται κανείς μαζί σου.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356
Τα στοιχειώδη να γνωρίζεις από γυμναστική, ξέρεις πως τα push ups γυμνάζουν θωρακικό, ώμους, ραχιαίους και τρικέφαλους κατά βάση.
Όποιος κάνει σταθερά 3*15 πχ, σύντομα το δείχνει το σώμα του.
Ομως εμείς πρέπει να δεχθούμε ότι με 130 push ups ρουτίνα, γίνεσαι μελωμενος λουκουμάς και γυμνάζονται οι δικέφαλοι.
Πόσο σοβαρά μπορείς να το συζητήσεις αυτό; :confused:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Σου ξαναέγραψα ρε αγοράκι ότι χαβαλέ σου κάνουμε σε αυτό το θέμα κλπ

Κοίτα να σοβαρευτείς και να αλλάξεις μυαλά γιατί ούτε η σωσίας της Δανάης Μπάρκα θα σου κάτσει.
Δε μαρεσει η Μπάρκα μαρεσει μια πουτανα που είχα πάει σε στούντιο πολύ ψηλή λεπτή λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά και κενό στα δόντια τη ερωτεύτηκα αλλα πλέον δε υφίστανται δυστιχως ήθελα να τη πάρω τουλάχιστον 10 φορές αλλά δε πρόλαβα τη πήρα μόνο 3 ελπίζω να ξαναγυρίσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τα στοιχειώδη να γνωρίζεις από γυμναστική, ξέρεις πως τα push ups γυμνάζουν θωρακικό, ώμους, ραχιαίους και τρικέφαλους κατά βάση.
Όποιος κάνει σταθερά 3*15 πχ, σύντομα το δείχνει το σώμα του.
Ομως εμείς πρέπει να δεχθούμε ότι με 130 push ups ρουτίνα, γίνεσαι μελωμενος λουκουμάς και γυμνάζονται οι δικέφαλοι.
Πόσο σοβαρά μπορείς να το συζητήσεις αυτό; :confused:
Εντάξει εγώ όντως κάνω 100 πους απς τη ημέρα τώρα αν δε το πιστεύεις οκ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε μαρεσει η Μπάρκα μαρεσει μια πουτανα που είχα πάει σε στούντιο πολύ ψηλή λεπτή λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά και κενό στα δόντια τη ερωτεύτηκα αλλα πλέον δε υφίστανται δυστιχως ήθελα να τη πάρω τουλάχιστον 10 φορές αλλά δε πρόλαβα τη πήρα μόνο 3 ελπίζω να ξαναγυρίσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει εγώ όντως κάνω 100 πους απς τη ημέρα τώρα αν δε το πιστεύεις οκ.
Τράβα βίντεο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε μια χαρά είσαι.. Άστους να λένε. Μάλλον σε ζηλεύουν. Επειδή εσύ εχει χέρια και πλάτες.αυτοι μάλλον δεν χουν παει ποτέ τους γυμναστηριο
Άμα τους αγγίξει η μπουνιά μου δε πάνε να ξέρεις και ται κβο ντο έχουν φύγει στο θεό 70 κιλά άνθρωποι είναι 111 γαμαω και κατσίκα στη ανηφόρα δε παίρνει άνθρωπο να με πλησιάσει μόνο αν ο άλλος είναι στα κιλά μου.Ζηλευω που απλά έχω μυϊκή δύναμη και μπορώ να επιβληθω ως άντρας λόγω σώματος.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Ωραία είμαι 1.81 και 111 κιλά πιστεύεις θα είχες τύχη?μια να σου ρίξω στο θώρακα ή στο κεφάλι ή στη διαφραγματικη αναπνοή έχεις εξαφανιστεί.Νομιζεις ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο?δε έχεις τύχη με τόσο γερό άντρα σα εμένα άστο.Ξερω πονάει το ότι δε είσαι γερός σα εμένα αλλά τα κιλά παίζουν τραγικό ρόλο στο ξύλο.Μια φορα είχα κάνει παιχνίδια αντοχής με έναν φίλο μου που ήξερε πολεμική τέχνη αλλά ήταν φλώρος σωματικά σα εσένα μλκ ένα έτσι του έκανα και έφυγε πίσω.Τα κιλά παίζουν τρομερό ρόλο,ούτε και πρόκειται να χάσω κιλά θα τρώω για να δέρνω κάτι φλώρους σα εσένα στον έξω κόσμο που εθελοτιφλουν και νομίζουν ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο,μλκ άστο δε το έχεις είσαι πολύ λεπτός ακόμα και να ξέρεις πολεμική τέχνη άνθρωπο στο σώμα σου τον έκανα με τα κρεμμυδάκια.
1.78 και 70 κιλά.Τον δέρνεις;

 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Άνετα!!!! Θα του δώσει μια στη διαφραγματική αναπνοή και θα τον στείλει στην Ανταρκτική. Τα έχει κάνει αυτά άλλωστε.
Κρίμα που αποσύρθηκε και δεν πρόλαβε να του σπάσει το αήττητο ο Τζιμάκος
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
335
Κριτικές
11
Like
1.243
Πόντοι
371
Άμα τους αγγίξει η μπουνιά μου δε πάνε να ξέρεις και ται κβο ντο έχουν φύγει στο θεό 70 κιλά άνθρωποι είναι 111 γαμαω και κατσίκα στη ανηφόρα δε παίρνει άνθρωπο να με πλησιάσει μόνο αν ο άλλος είναι στα κιλά μου.Ζηλευω που απλά έχω μυϊκή δύναμη και μπορώ να επιβληθω ως άντρας λόγω σώματος.
Όλοι έχουν ένα πλάνο μέχρι να φάνε μια μπουνιά στα μούτρα.
Mike Tyson
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
1.78 και 70 κιλά.Τον δέρνεις;

Μου μιλάς για πρωταθλητές και γυμναστές που είναι η δουλειά τους και έχουν άριστη φυσική κατάσταση αυτους δε τους έχει κανείς αλλά συγουρα έχω πάρα πολλούς γιατί είμαι νέος με γρήγορα αντανακλαστικά και πολλά κιλά και κάτι έλεγα πιο πάνω ότι έριξα έναν φίλο παλιό που ήξερε πολεμική τέχνη ενώ εγώ δε ήξερα αλλά τον γάμησα λόγω των κιλών μου ήταν 70 κιλά σα τον υπουργαρα ή τον resp
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Όλοι έχουν ένα πλάνο μέχρι να φάνε μια μπουνιά στα μούτρα.
Mike Tyson
Δε έχω κανένα πλάνο άμα πιάσω κάποιον αδύνατο ή έστω κανονικό ή κάποιον που δε είναι στα κιλά μου τον έχω λιώσει μια να του ρίξω σε κεφάλι ή θώρακα ή διαφραγματικη αναπνοή άστο αδερφέ έχω πολύ γερή μπουνιά δε θες να ξέρεις αλήθεια.Μπορει να είμαι λίγο φλώρος στο μυαλό αλλά η δύναμη μου δε υπάρχει.Επισης έναν 50-60 Άρη τον έχω για αστείο που αυτοί λόγω ηλικίας μειώνονται τα αντανακλαστικά τους εμενα βραζει το αίμα μου έχω μέσα μου πολύ οργή είναι τα νιάτα τι να λέμε.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Μου μιλάς για πρωταθλητές και γυμναστές που είναι η δουλειά τους και έχουν άριστη φυσική κατάσταση αυτους δε τους έχει κανείς αλλά συγουρα έχω πάρα πολλούς γιατί είμαι νέος με γρήγορα αντανακλαστικά και πολλά κιλά και κάτι έλεγα πιο πάνω ότι έριξα έναν φίλο παλιό που ήξερε πολεμική τέχνη ενώ εγώ δε ήξερα αλλά τον γάμησα λόγω των κιλών μου ήταν 70 κιλά σα τον υπουργαρα ή τον resp
:sad2:Αμφιβάλλω πόσο καλός ήταν στην πολεμική του τέχνη.Ένας απλά καλός δε θα σου άφηνε περιθώριο.Τέλος πάντων,όλοι εκτός από τον leader που απλά θέλει να μας πάει κόντρα,σου λέμε διατροφή πρώτα από όλα και μετά βελτίωση στο πνευματικό επίπεδο για βελτίωση του τρόπου προσέγγισης στις γυναίκες.Από εκεί και πέρα η επιλογή είναι δική σου.I rest my case :dunno:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μετα το πλάνο γίνεται αεροπλάνο...
Johnny Red2
Ζηλεύετε γιατί θα θέλατε πολύ να σας τρέμαν πολλοι εκεί έξω,ένα πράγμα θα σου πω βαραγα μπουνιές ως άθληση στον αέρα και με κοιτάει τυπακος που έκανε ται κβο ντο με φόβο λόγω της υπερφυσικής δύναμης δε έχουν πολλοί τόση δύναμη μη με βλέπεις φλωρακο από τα μυνήματα είμαι τέρας δύναμης γιατί και παλια έπινα όλο από τη μάνα μου γάλα θήλαζα και έχω δύναμη τερατώδης.Η δουλειά που έκανα ως κηπουρός το απέδειξε αυτό που λέω κουβαλαγα κάτι γλάστρες 200 κιλά άστο λέμε μπρο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
:sad2:Αμφιβάλλω πόσο καλός ήταν στην πολεμική του τέχνη.Ένας απλά καλός δε θα σου άφηνε περιθώριο.Τέλος πάντων,όλοι εκτός από τον leader που απλά θέλει να μας πάει κόντρα,σου λέμε διατροφή πρώτα από όλα και μετά βελτίωση στο πνευματικό επίπεδο για βελτίωση του τρόπου προσέγγισης στις γυναίκες.Από εκεί και πέρα η επιλογή είναι δική σου.I rest my case :dunno:
Οι πολεμικές τέχνες δε σε κάνουν άτρωτο αν εκεί που κάθεται ένας 70 κιλά έρθω εγώ και του ρίξω τη πρώτη μπουνιά σε κεφάλι ή διαφραγματικη αναπνοή έχει φύγει νοκ άουτ.Αν ήταν έτσι τόσες γυναίκες πάνε πολεμικές τέχνες θα αποφευγαν όλες τον βιασμό αντίθετα 1 στις 100 τον έχει αποφύγει.οι πολεμικές τέχνες δε σου κάνουν σχεδόν τίποτα άμα ο άλλος είναι κτήνος στα κιλά 110 και πάνω και ο άλλος είναι 70 ή 80 ή 90.Μη παραμυθιαζεσαι τα κιλά σε γαμανε.Μονο αν ο άλλος είναι πρωταθλητής εκεί όντως δε τον έχω ούτε εγώ ούτε κανείς αλλά αυτοί που είναι από κακοί-μετριοι έως καλοί στη πολεμική τέχνη και είναι 70-90 κιλά ενώ είμαι 110 τους στέλνω στον αγύριστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom