Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.496
Πόντοι
2.356
Τώρα αν αυτό το χέρι το βρίσκουν αγυμναστο είναι άσχετοι τόσο απλά.Το σώμα του υπουργαρα θα είναι μέσα στις ριτιδες και Λαπας μόνο καμία ξενερωτη απελπισμένη να του κατσει.
Πήγαινε σε ενα γυμναστήριο να σου δώσουν ένα σοβαρό πρόγραμμα γυμναστικής και τήρησέ το ευλαβικά.
Λαπάς είσαι και δείχνεις, όμως δεν είναι αυτό το πιο σοβαρό σου πρόβλημα.
Έχεις έλλειψη αυτοπεποίθησης και προφανώς κοινωνικών δεξιοτήτων. Γιατί αλλιώς κι έτσι όπως είσαι θα είχες γυναίκα δίπλα σου. Ούτε όλες είναι μοντέλα ούτε όλες ψάχνουν μοντέλα.
Εσύ τους περνάς τη λάθος εικόνα γι'αυτό και τρως πόρτα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Τώρα αν αυτό το χέρι το βρίσκουν αγυμναστο είναι άσχετοι τόσο απλά.Το σώμα του υπουργαρα θα είναι μέσα στις ριτιδες και Λαπας μόνο καμία ξενερωτη απελπισμένη να του κατσει.
Τζιμάκο θέλεις δουλειά.Κανείς δεν είπε ότι παίζει ρόλο μόνο η εμφάνιση.Είναι όμως η αφετηρία.Ξεκίνα διατροφή,γιατί μόνο με τη γυμναστική δε θα δεις αποτέλεσμα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αυτό ακριβώς σκέφτηκα για εσένα,που συνέχεια λες για τατουάζ,κιλά,μούσια,κοιλιακούς κλπ

Εγώ φταίω ρε που είδα μια καλή ευκαιρία για την περίπτωση σου ρε και δεν την εκτιμησες.:confused::confused:
Υπήρχε και ο Sub Zero αλλά την έκανε από εδώ.:confused::confused::confused:
Εγώ δε είμαι γκέι εσύ είσαι ρε φίλε που όλο με τα κιλά ασχολησαι και το σώμα τελείως φλωριά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πήγαινε σε ενα γυμναστήριο να σου δώσουν ένα σοβαρό πρόγραμμα γυμναστικής και τήρησέ το ευλαβικά.
Λαπάς είσαι και δείχνεις, όμως δεν είναι αυτό το πιο σοβαρό σου πρόβλημα.
Έχεις έλλειψη αυτοπεποίθησης και προφανώς κοινωνικών δεξιοτήτων. Γιατί αλλιώς κι έτσι όπως είσαι θα είχες γυναίκα δίπλα σου. Ούτε όλες είναι μοντέλα ούτε όλες ψάχνουν μοντέλα.
Εσύ τους περνάς τη λάθος εικόνα γι'αυτό και τρως πόρτα.
Πρώτον θέλω οντως να πάω γυμναστήριο να φτιάξω και άλλο το χέρι δεύτερον έχεις δίκιο δε μετράει και τόσο η εμφανηση γιατί έχουν γκόμενες τρειςχειροτεροι από μένα απλά όντως δε έχω παρέες πολλές τώρα αυτοπεποίθηση παλιά όντως δε είχα αλλά πλέον εχω να σου πω τη αλήθεια την έπεσα σε μια στη σχολή μουναρα χωρίς καν να κομπλαρω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζιμάκο θέλεις δουλειά.Κανείς δεν είπε ότι παίζει ρόλο μόνο η εμφάνιση.Είναι όμως η αφετηρία.Ξεκίνα διατροφή,γιατί μόνο με τη γυμναστική δε θα δεις αποτέλεσμα
Συμφωνώ μαζί σου για να φανεί η πολύ γυμναστική που έχω κάνει θέλω και διατροφή.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Πρώτον θέλω οντως να πάω γυμναστήριο να φτιάξω και άλλο το χέρι δεύτερον έχεις δίκιο δε μετράει και τόσο η εμφανηση γιατί έχουν γκόμενες τρειςχειροτεροι από μένα απλά όντως δε έχω παρέες πολλές τώρα αυτοπεποίθηση παλιά όντως δε είχα αλλά πλέον εχω να σου πω τη αλήθεια την έπεσα σε μια στη σχολή μουναρα χωρίς καν να κομπλαρω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συμφωνώ μαζί σου για να φανεί η πολύ γυμναστική που έχω κάνει θέλω και διατροφή.
Τζιμακο δε το σώζεις....το λίπος απο το λαιμό σου σε λίγο θα το δενεις κομποσκοίνι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Πρώτον θέλω οντως να πάω γυμναστήριο να φτιάξω και άλλο το χέρι δεύτερον έχεις δίκιο δε μετράει και τόσο η εμφανηση γιατί έχουν γκόμενες τρειςχειροτεροι από μένα απλά όντως δε έχω παρέες πολλές τώρα αυτοπεποίθηση παλιά όντως δε είχα αλλά πλέον εχω να σου πω τη αλήθεια την έπεσα σε μια στη σχολή μουναρα χωρίς καν να κομπλαρω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Συμφωνώ μαζί σου για να φανεί η πολύ γυμναστική που έχω κάνει θέλω και διατροφή.
Ξεκίνα να την πέφτεις και σε πιο "κοινές θνητές".Συνήθως οι όμορφες αλλά όχι μουνάρες είναι πιο ενδιαφέροντα άτομα,γιατί επενδύουν και σε άλλα πράγματα εκτός της εμφάνισης.Και στο σεξ προσπαθούν περισσότερο.Και σαφώς έχεις περισσότερες πιθανότητες να τις ρίξεις
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τζιμακο δε το σώζεις....το λίπος απο το λαιμό σου σε λίγο θα το δενεις κομποσκοίνι
Εντάξει ξενερωτε ότι πιστεύεις.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξεκίνα να την πέφτεις και σε πιο "κοινές θνητές".Συνήθως οι όμορφες αλλά όχι μουνάρες είναι πιο ενδιαφέροντα άτομα,γιατί επενδύουν και σε άλλα πράγματα εκτός της εμφάνισης.Και στο σεξ προσπαθούν περισσότερο.Και σαφώς έχεις περισσότερες πιθανότητες να τις ρίξεις
Δε ήταν και μουναρα 7 άρακι ήταν με γυαλιά λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά αλβανεζα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγώ ξενερωτος? Στα 42 θα σερνεσαι ρε μπούλη...εγώ είμαι κομάντο
Τι κομάντο είσαι βρε ξενερα? που το δέρμα σου στη φώτο ήταν κατάλευκο σα ρεγκα και είχε κάτι ψωφιες τριχουλες μόνο μπράτσο είχες τίποτα άλλο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Τι κομάντο είσαι βρε ξενερα? που το δέρμα σου στη φώτο ήταν κατάλευκο σα ρεγκα και είχε κάτι ψωφιες τριχουλες μόνο μπράτσο είχες τίποτα άλλο.
μπουληηηηηηηηηηηηηηη
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Και αφού κάναμε το χαβαλέ μας με τον τζιμάκο,ας γράψουμε και κάτι σοβαρό:

Προφανώς και το βασικό του πρόβλημα δεν είναι πως είναι λαπάς (όχι ότι δεν θα τον ωφελούσε να χάσει αρκετά για λόγους υγείας)

Συμφωνώ για την έλλειψη αυτοπεποίθηση (και αυτοεκτίμησης θα προσθέσω).

Βέβαια το βασικό πρόβλημα είναι ο φαύλος κύκλος που έχει παγιδεύσει τον εαυτό του και ο στενομυαλος τρόπος σκέψης του.Εχει κατηγοριοποιγσει/τσουβαλιάσει τους πάντες και αρνείται να δει τα λάθη του.Ποτέ δεν φταίει αυτός αλλά οι υπόλοιποι που δεν είναι στα μέτρα του ή δεν ακολουθούν την πεπατημένη του.Θεωρεί ενδόμυχα ότι όλοι πρέπει να είμαστε ίδιοι με εκείνον.
Αν ήμαστε όλοι ίδιοι,η ζωή θα ήταν βαρετή.

Και σωματαράς να γίνει ο συγκεκριμένος,με τατουάζ,κοιλιακούς κλπ που λέει συνέχεια,πάλι στα ίδια θα μείνει γιατί έχει βάλει τη ζωή σε κουτάκια.
Πρέπει να αλλάξει πρώτα από όλα την οπτική με την οποία ερμηνεύει τους ανθρώπους γύρω του.

Καταλαβαίνω πως είναι πολύ μικρός και δεν τα βλέπει τόσο ορθολογικά ελέω ηλικίας,αλλά πραγματικά κάνει τεράστιο λάθος.
Τσάμπα ασχολείσαι...και γω βέβαια.Ενα προβληματικό παιδί είναι.Αστον..καποιες φορές με τα χρόνια βάζεις μυαλό,και όσο είσαι νέος ότι και να σου πουν δε χαμπαριαζεις
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.496
Πόντοι
2.356
Πρώτον θέλω οντως να πάω γυμναστήριο να φτιάξω και άλλο το χέρι δεύτερον έχεις δίκιο δε μετράει και τόσο η εμφανηση γιατί έχουν γκόμενες τρειςχειροτεροι από μένα απλά όντως δε έχω παρέες πολλές τώρα αυτοπεποίθηση παλιά όντως δε είχα αλλά πλέον εχω να σου πω τη αλήθεια την έπεσα σε μια στη σχολή μουναρα χωρίς καν να κομπλαρω.
Αμα πας σε γυμναστήριο μόνο για το χέρι, όποια σε βλέπει θα νομίζει ότι βαράς υπερωρία τρόμπας με αυτό. Ούτε τρικέφαλο δεν έχεις, δείγμα του τι ακριβώς κανεις τώρα.
Καλά έκανες και την έπεσες. Συνέχισε να το κάνεις, με ωραίο τρόπο εννοείται και αυτό αργά ή γρήγορα θα έχει αποτέλεσμα. Μαζί με το σώμα πρέπει να δουλέψεις και τα υπόλοιπα, αλλιώς θα κλαίγεσαι εδώ μέσα για την ανύπαρκτη ζωή σου. Και είναι μαλακία αυτό.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.588
Κριτικές
2
Like
6.054
Πόντοι
2.356
Σύμφωνα με έρευνα που έγινε οι γυναίκες σε dating εφαρμογή υποστηρίζουν ότι το 80% των ανδρών είναι "κάτω του μετρίου".

Μήπως έχουν ξεφύγει με υψηλά στάνταρ οι γυναίκες;

Πηγή: https://goodmenproject.com/featured-content/women-say-80-of-men-are-below-average/
Οι καημένοι οι άντρες όλοι το προσπαθούν με μούσια αλλά μάταια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Αμα πας σε γυμναστήριο μόνο για το χέρι, όποια σε βλέπει θα νομίζει ότι βαράς υπερωρία τρόμπας με αυτό. Ούτε τρικέφαλο δεν έχεις, δείγμα του τι ακριβώς κανεις τώρα.
Καλά έκανες και την έπεσες. Συνέχισε να το κάνεις, με ωραίο τρόπο εννοείται και αυτό αργά ή γρήγορα θα έχει αποτέλεσμα. Μαζί με το σώμα πρέπει να δουλέψεις και τα υπόλοιπα, αλλιώς θα κλαίγεσαι εδώ μέσα για την ανύπαρκτη ζωή σου. Και είναι μαλακία αυτό.
Ας φτιάξει κανα τρικεφαλο στο μυαλο του πρωτα και τα αλλα ειναι ευκολα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αμα πας σε γυμναστήριο μόνο για το χέρι, όποια σε βλέπει θα νομίζει ότι βαράς υπερωρία τρόμπας με αυτό. Ούτε τρικέφαλο δεν έχεις, δείγμα του τι ακριβώς κανεις τώρα.
Καλά έκανες και την έπεσες. Συνέχισε να το κάνεις, με ωραίο τρόπο εννοείται και αυτό αργά ή γρήγορα θα έχει αποτέλεσμα. Μαζί με το σώμα πρέπει να δουλέψεις και τα υπόλοιπα, αλλιώς θα κλαίγεσαι εδώ μέσα για την ανύπαρκτη ζωή σου. Και είναι μαλακία αυτό.
Ναι πρέπει να φτιάξω και χαρακτήρα δυναμικο δηλαδή το μυαλό μου να μην είναι φλωρικο πιστεύω έχω αντρικό σώμα αντρική φάτσα αντρική ομιλία αλλά φλωρικο μυαλό,μυαλό παιδιού μυαλο ανώριμου μπούλη 13 χρόνου.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.496
Πόντοι
2.356
Ναι πρέπει να φτιάξω και χαρακτήρα δυναμικο δηλαδή το μυαλό μου να μην είναι φλωρικο πιστεύω έχω αντρικό σώμα αντρική φάτσα αντρική ομιλία αλλά φλωρικο μυαλό,μυαλό παιδιού μυαλο ανώριμου μπούλη 13 χρόνου.
Μάθε να είσαι αυστηρός με τον εαυτό σου και να απορρίπτεις απόψεις που δικαιολογούν το χάλι σου. Το σώμα σου δεν είναι αντρικό. Δεν υπάρχουν πρότυπα αντρικού σώματος φουλ στο λίπος. Είναι σωμα μπούλη και συμβαδίζει με το μυαλό σου.
Πάψε να πιπιλιζεις αυτή την καραμέλα στο μυαλό σου.
Ούτε χρειάζεται να περάσεις στο άλλο άκρο. Να συμμαζευτεις χρειάζεται.
Δούλεψε τα πάντα ταυτόχρονα. Σώμα, μυαλό, αυτοεκτίμηση, αυτοπεποίθηση συμπεριφορά, θάρρος στην προσέγγιση.
Εγώ κάτι περισσότερο δεν έχω να σου πω.
Αν συνεχίσεις αυτό το παραμύθι με τις χαζές δικαιολογίες δεν πρόκειται ποτέ να ξεκολλήσεις από τον πάτο.
Όλα επιλογή σου είναι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μάθε να είσαι αυστηρός με τον εαυτό σου και να απορρίπτεις απόψεις που δικαιολογούν το χάλι σου. Το σώμα σου δεν είναι αντρικό. Δεν υπάρχουν πρότυπα αντρικού σώματος φουλ στο λίπος. Είναι σωμα μπούλη και συμβαδίζει με το μυαλό σου.
Πάψε να πιπιλιζεις αυτή την καραμέλα στο μυαλό σου.
Ούτε χρειάζεται να περάσεις στο άλλο άκρο. Να συμμαζευτεις χρειάζεται.
Δούλεψε τα πάντα ταυτόχρονα. Σώμα, μυαλό, αυτοεκτίμηση, αυτοπεποίθηση συμπεριφορά, θάρρος στην προσέγγιση.
Εγώ κάτι περισσότερο δεν έχω να σου πω.
Αν συνεχίσεις αυτό το παραμύθι με τις χαζές δικαιολογίες δεν πρόκειται ποτέ να ξεκολλήσεις από τον πάτο.
Όλα επιλογή σου είναι.
Ναι ρε έχεις δίκιο αντρικο σώμα έχει ο σπαλιαρας ο καραγκει ο καραφλωρος ο γραμμωμενος έλα 15 χρόνο τράβα και φευγα.Αν φας μπουνιά από το χέρι μου είτε εσύ είτε ο υπουργαρας έχετε φύγει στην Ανταρκτική,ο άντρας έτσι πρέπει να είναι με δύναμη όχι λαπάς σα τον σπαλιαρα.Επισης άσε εμένα δες τον ρακ με μπράτσα και με μύες και με λοιπός με κοιλιά αντρακλας όπως πρέπει να είναι σωστός σωματικά.Κατσε εσύ να θαυμάζεις τον γκέι τον σπαλιαρα που είναι 1.95 και 85-90 κιλά.Αν έξω έρθει και στη πέσει ένας άμα είσαι 60 κιλά δε μπορείς ούτε να κλάσεις ενώ εγώ με τα 110 τον έχω στείλει στον αγύριστο,τρως για να έχεις δύναμη και να δέρνεις οποίος σου επιτεθεί αυτό σημαίνει αντρικό σώμα.Δες τα σώματα των αστυνομικών που είναι τέρμα γερά 110 κιλά είναι ο καθένας τους και μη μου πεις που το ξέρω το έχω δει στο ινστα που το είχαν πει κανας 2-3,είμαι 110 κιλά δε σε παίρνει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Μια μέρα (και σου εύχομαι να ξημερώσει σύντομα) θα καταλάβεις ότι οι γυναίκες γύρω σου δεν έψαχναν ποτέ το τέλειο, οι γκόμενοι που είχαν δεν ήταν οι μεγαλύτεροι μαλάκες της περιοχής, και ότι όλα αυτά ήταν μόνο μέσα στην κεφάλα σου την κλούβια.

Ουσιαστικά απορρίπτεις τον εαυτό του, το πρόβλημά σου είναι ότι μισείς εσένα για αυτό και το θεωρείς αδύνατο να βρεις γκόμενα. Όταν μια μέρα θα ξυπνήσεις, θα καταλάβεις αυτά που σου γράφω. Τώρα βγάζεις μόνο άρνηση, ενώ φοβάσαι να ανοιχτείς σε γυναίκα επειδή θεωρείς ότι δε σου αξίζει να είσαι ευτυχισμένος και να περνάς καλά. Πρόσεξε μόνο μην ξυπνήσεις όταν θα είναι ήδη πολύ αργά και θα θες χάπι για να σου σηκωθεί.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μια μέρα (και σου εύχομαι να ξημερώσει σύντομα) θα καταλάβεις ότι οι γυναίκες γύρω σου δεν έψαχναν ποτέ το τέλειο, οι γκόμενοι που είχαν δεν ήταν οι μεγαλύτεροι μαλάκες της περιοχής, και ότι όλα αυτά ήταν μόνο μέσα στην κεφάλα σου την κλούβια.

Ουσιαστικά απορρίπτεις τον εαυτό του, το πρόβλημά σου είναι ότι μισείς εσένα για αυτό και το θεωρείς αδύνατο να βρεις γκόμενα. Όταν μια μέρα θα ξυπνήσεις, θα καταλάβεις αυτά που σου γράφω. Τώρα βγάζεις μόνο άρνηση, ενώ φοβάσαι να ανοιχτείς σε γυναίκα επειδή θεωρείς ότι δε σου αξίζει να είσαι ευτυχισμένος και να περνάς καλά. Πρόσεξε μόνο μην ξυπνήσεις όταν θα είναι ήδη πολύ αργά και θα θες χάπι για να σου σηκωθεί.
Δε μισω εμένα εμφανησιακα καθόλου εγώ σωματικά γαμαω κάποιον ανάποδα είμαι 110-115 κιλά δε παίρνει άνθρωπο να με πλησιάσει τον έχω στείλει στο αγύριστο,η δύναμη μου είναι υπερφυσική,τα μπουκέτα μου είναι ο άσσος της γροθιάς και δε περιαυτολογω.Απλα δε μαρεσει το μυαλό μου,είμαι φλώρος πως το λένε αυτό δε μαρεσει σε μένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom