Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Διατροφή,όχι δίαιτα
Και όχι μόνο push ups,αλλά και άλλες ασκήσεις
Πήγα αθληθηκα 130 πους απς και μασαμπουκιασα σα άνθρωπος το ευχαριστήθηκα νοιωθω τέρας δύναμης μια τρίχα από τα αρχιδια μου είσαι υπουργαρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει ξεφύγει η κουβέντα. Κάνετε λες και αν πάμε όλοι 50 κιλά ας πούμε θα αρχίσουν να μας καθοντε οι ελλεινιδες..εγώ όσους βλέπω με γκομενα είναι τουλάχιστον αγμυναστοι με κοιλίτσες. Εγώ πχ είμαι σε πολύ πιο καλή κατάσταση από αυτούς.. Και τι κατάλαβα?μπακουρι είμαι.. Στην ελλαδα δε παίζει ρόλο να είσαι γυμνασμένος, αλλά πλούσιος.. Όσο για το τζιμάκο.. Μια χαρά είναι το παιδί τι μαλακιες του λέτε. Μια χαρά γυμνασμένο χέρι και πλάτες εχει. Για δείξτε εσυ τα δικά σας σώματα να γελάσουμε..
Σαγαπω εσένα μπρο σε ευχαριστώ να είσαι πάντα καλά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Έχει ξεφύγει η κουβέντα. Κάνετε λες και αν πάμε όλοι 50 κιλά ας πούμε θα αρχίσουν να μας καθοντε οι ελλεινιδες..εγώ όσους βλέπω με γκομενα είναι τουλάχιστον αγμυναστοι με κοιλίτσες. Εγώ πχ είμαι σε πολύ πιο καλή κατάσταση από αυτούς.. Και τι κατάλαβα?μπακουρι είμαι.. Στην ελλαδα δε παίζει ρόλο να είσαι γυμνασμένος, αλλά πλούσιος.. Όσο για το τζιμάκο.. Μια χαρά είναι το παιδί τι μαλακιες του λέτε. Μια χαρά γυμνασμένο χέρι και πλάτες εχει. Για δείξτε εσυ τα δικά σας σώματα να γελάσουμε..
Τώρα αν αυτό το χέρι το βρίσκουν αγυμναστο είναι άσχετοι τόσο απλά.Το σώμα του υπουργαρα θα είναι μέσα στις ριτιδες και Λαπας μόνο καμία ξενερωτη απελπισμένη να του κατσει.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240108_234006~2.jpg
    IMG_20240108_234006~2.jpg
    277,8 KB · Εμφανίσεις: 21
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.906
Like
18.177
Πόντοι
3.656
Τώρα αν αυτό το χέρι το βρίσκουν αγυμναστο είναι άσχετοι τόσο απλά.


Τυπάρα ..... ξέρω τύπους πολύ πιο αγύμναστους από τη φωτό ... με πολύ περισσότερα κιλά .... μεγαλύτερο μούσι ...

που γαμάνε μουνάρες !
2 βαθμούς πιο κάτω δηλ στην κλίμακα με άριστα το 10 .
ΟΠΟΤΕ .... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ.

Ψάχτην αλλού.
Δεν μετράει τόσο η εμφάνιση στους άνδρες.

ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ..... ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΕΝΟΣ ΓΑΜΙΣΤΡΩΝΑ, ΩΡΑ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ .......
Και μας λέει πόσους κουβάδες θα δει θα μπαινοβγαίνουν με μουνάρες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τυπάρα ..... ξέρω τύπους πολύ πιο αγύμναστους από τη φωτό ... με πολύ περισσότερα κιλά .... μεγαλύτερο μούσι ...

που γαμάνε μουνάρες !
2 βαθμούς πιο κάτω δηλ στην κλίμακα με άριστα το 10 .
ΟΠΟΤΕ .... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ.

Ψάχτην αλλού.
Δεν μετράει τόσο η εμφάνιση στους άνδρες.

ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙ ..... ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΕΝΟΣ ΓΑΜΙΣΤΡΩΝΑ, ΩΡΑ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ .......
Και μας λέει πόσους κουβάδες θα δει θα μπαινοβγαίνουν με μουνάρες.
Απόλυτο δίκιο ο Βλαδίμηρος και ο υπουργαρας απλά είναι 15 χρόνα στο μυαλό και νομίζουν ότι μετράει η εμφανηση σα τα μωρά.Που ακόμα και οι 15 χρονες για το χοντρό το ρακ καυλώνουν,έχουν μείνει πολύ πίσω νομίζουν ότι ο άντρας πρέπει να είναι ξανθός με γαλανά μάτια και κοιλιακούς για να είναι όμορφος πόσο πίσω τα μπαρμπαδια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Γενικά έχει στήσει τοίχους από όλες τις πλευρές καθώς δεν θέλει να δει το λάθος του.

Έχει εξισώσει μύες,ανδρισμό κλπ με το περιττό λίπος

Πως να το κάνουμε,αι γυναίκαι δεν το γουστάρουν όπως εμείς δεν θέλουμε εκείνες να είναι π.χ. σαν την Σοφία Βογιατζακη
Άντρας και λεπτός ίσον φλώρος όπως είχε πει και ο Κάρας η ζυγαριά κάνει τον άντρα τέλος,το είπε ο αρχοντας εσύ τι να κλάσεις ξενερωτε ηλικιωμένε?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ναι,θα πει ότι είναι μύες απλά χωρίς γράμμωση.Αν είναι να στοχεύει σε χοντρούλες,με γεια του με χαρά του.Για όλους υπάρχουν οι αντίστοιχες.Από τη στιγμή όμως που δεν τις γουστάρει,πρέπει να βελτιώσει τον εαυτό του
Λες και όλες οι αδύνατες θέλουν τους λεπτούς,που ζεις ρε κακομοίρη?εδώ ολόκληρη Στικούδη που είναι αδύνατη και τα έχει φτιάξει με έναν πιο χοντρό από μένα δηλαδή που ζεις?τι ειναι οι γυναίκες καταντιασμενα 15 χρόνα να κοιτάνε κοιλιακούς ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.906
Like
18.177
Πόντοι
3.656
Άντρας και λεπτός ίσον φλώρος όπως είχε πει και ο Κάρας η ζυγαριά κάνει τον άντρα τέλος,το είπε ο αρχοντας εσύ τι να κλάσεις ξενερωτε ηλικιωμένε?


Ρε τύπε ... κάνεις κουβέντα με τον Ράγκναρ Λόθμπροκ = Υπουργάρας
Κατά πάσα πιθανότητα είναι και ίδιος με τον παλιό μαλάκα τροβαδούρο=tnt ... μεγάλο ναυάγιο .

Ενημερώσου για τη λίστα αγνόησής μου και βάλτους κι εσύ λίστα, να μη χάνεις χρόνο με τις μαλακίες τους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε τύπε ... κάνεις κουβέντα με τον Ράγκναρ Λόθμπροκ = Υπουργάρας
Κατά πάσα πιθανότητα είναι και ίδιος με τον παλιό μαλάκα τροβαδούρο=tnt ... μεγάλο ναυάγιο .

Ενημερώσου για τη λίστα αγνόησής μου και βάλτους κι εσύ λίστα, να μη χάνεις χρόνο με τις μαλακίες τους.
Να Σάι καλά αδερφέ μου ο ραγκναρ λοθμπροκ ήταν το κλασικο ανώριμο που έλεγε ο λεπτός γαμαει και τις ίδιες μπαρουφες έλεγε και ο Βλαδίμηρος συναισθηματικά ανώριμοι και οι 2.Τον βάζω δε λίστα αγνόησης τον υπουργαρα ρε μλκ μου τα έχει πριξει με το σώμα ούτε πουστης να ήταν δε θα έκανε έτσι αχ καλέ έκανα κοιλιά πρέπει να προσέχω φλωριες ρε.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.476
Like
2.343
Πόντοι
456

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.476
Like
2.343
Πόντοι
456
Ψάχνουν δυστιχως για σένα
Είσαι λίγο μικρός, για να ξέρεις τι ακριβώς ψάχνουν οι γυναίκες που λέω εγώ.
Πιθανό να είναι και θέμα ηλικίας, αν και δεν το νομίζω.
Αν εσύ δεν έχεις κάποια χαρακτηριστικά που πρέπει, δε θα σου δώσουν καν σημασία.
Αν είσαι άβγαλτος, ατσούμπαλος και όχι κοινωνικός, τότε κάνεις μπαμ από μακριά και σε αποφεύγουν.
Δε μιλάω για σένα προσωπικά, γενικά μιλάω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε παπαγάλε,βγάλε την χιλιοπαιγμένη κασέτα σου και πες και τίποτα διαφορετικό να γελάσουμε.
Εκτός αν θες να πούμε σε αυτόν τον Ρακ ή Τακ ή όπως τον λένε να σε γαμήσει μπας και ησυχάσεις.

Ο @Glyfomounix έμαθα ότι κάνει με το 1 χέρι όσα push ups κάνεις εσύ με τα 2

Άρχισες να εκδηλώνεσαι Μίμη.

Να και η ερωτική εξομολόγηση του Τζιμάκου
Να ζήσετε και καλούς απογόνους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Martin Tv Show Im Fat GIF by Martin
Πω μλκ πριζεις μπάλες,τόσο σπαζαρχιδης που είσαι δε σου κάθεται ούτε θυλικια γάτα εσένα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιστεύω ότι η νέα σου φώτο ενδιαφέρει πολύ και τον @ROB. C
Ο Ρομπ?αυτός είναι ένας γέρος που δε πρέπει να μιλάει καν γιατί δε τον παίρνει εμφανησιακα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ε μωρέ,απλά ευχήθηκες καρκίνο και ψόφο.Απλά καθημερινά πράγματα.

Πάντως για να σε βοηθήσω,κανονίστε να βρεθείτε με τον TellyStallone.
Ποιός ξέρει,μπορεί να ανακαλύψετε ότι έχετε μεγάλο πάθος ο ένας για τον άλλον:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Εγώ τον μόνο γκέι που βρίσκω είσαι εσύ ένας μανιαμουνιας που όλο με τα κιλά και το σώμα ασχολείται δε κάνουν έτσι οι άντρες φίλε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Πες τα Χρυσόστομε γεμίσαμε φλωρουμπες που μας μιλάνε για τους μύες όλη τη ώρα και τα 70 κιλά,μλκες δε είναι αντρικά σώματα αυτά ξυπνάτε πια.
Τζιμακο..:jerking:...με ανάγκασες...εεεμα ποια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Αυτό ακριβώς σκέφτηκα για εσένα,που συνέχεια λες για τατουάζ,κιλά,μούσια,κοιλιακούς κλπ

Εγώ φταίω ρε που είδα μια καλή ευκαιρία για την περίπτωση σου ρε και δεν την εκτιμησες.:confused::confused:
Υπήρχε και ο Sub Zero αλλά την έκανε από εδώ.:confused::confused::confused:
Γυμναστική (οχι απαραίτητα μούσκουλα)και πολεμικές τέχνες επιβάλλονται.Μουσια τατουάζ και διάφορα μπιχλιμπιδια αυτά είναι για το θεαθηναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είδες την πρόσφατη φώτο του;:confused:
Ναι σα Μπούλης ειναι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Είσαι αλήτης και τσογλάνι ρε αν κάνεις πολεμικές τέχνες :confused:

Όλοι αυτοί είναι καθίκια :confused:

Είμαστε μια τρίχα από τα αρχιδια του Τζιμάκου ρε,τι λες;:confused:
Είμαστε ένα γραμμάριο από τα ξυγκια του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom