Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.906
Like
18.177
Πόντοι
3.656
Όποιος είναι 1,80 και 110 κιλά και δεν είναι ντοπαρισμένος υπεραθλητης, είναι απλά λαπάς.
Ο Φιούρυ , πυγμάχος, παγκόσμιο πρωτάθλημα , όταν πήρε τον τίτλο , νομίζω ήταν 125 κιλά με 2.06.
Δεν είχε σώμα μποντιμπιλντερά σίγουρα ως πυγμάχος, αλλά λαπά δεν τον έλεγες με τίποτε νομίζω.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ο Φιούρυ , πυγμάχος, παγκόσμιο πρωτάθλημα , όταν πήρε τον τίτλο , νομίζω ήταν 125 κιλά με 2.06.
Δεν είχε σώμα μποντιμπιλντερά σίγουρα ως πυγμάχος, αλλά λαπά δεν τον έλεγες με τίποτε νομίζω.
Αυτό προσπαθώ να πω ρε τύπε από χθες αλλά δεν καταλαβαίνουν. Στο κεφάλι τους ο Φιούρυ είναι χοντρός.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Τζιμάκο όταν είχες ποστάρει από έναν παλιότερο λογαριασμό σου,όλοι σου είπαν ότι θες γυμναστική και δίαιτα.Αλλά εσύ δεν βάζεις μυαλό.Για το καλό σου τα λέμε σε ένα ανώνυμο φόρουμ.Οι γκόμενες εκεί έξω στον κόσμο είναι πιο σκληρές στην κρίση τους
Δίαιτα το ξέρω ότι θέλω με 1.81 να πάω 90-91 κιλά πρέπει αλλά γυμναστική δε μπορείς να το λες κάνω πους απς κάθε μέρα από 100 έχω και μύες δε έχω μόνο λοιπός επειδή δηλαδή δε έχω φλέβες στο χέρι τι σημαίνει ?ότι είμαι τέρμα αγυμναστος?τι λογική είναι αυτή?μα οι φλέβες στα χέρια είναι η μέγιστη αηδεια.Οσο για τις γκόμενες ξέρω τι θέλουν μη φοβάσαι αλλά να ξέρεις δε είναι όλες έτσι δε θέλουν όλες τους φλώρους τους γραμμωνενους με τις φλέβες.Ευτυχως υπάρχουν πολλά γούστα για να βρουν όλοι και όλες αυτό που θέλουν.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Δίαιτα το ξέρω ότι θέλω με 1.81 να πάω 90-91 κιλά πρέπει αλλά γυμναστική δε μπορείς να το λες κάνω πους απς κάθε μέρα από 100 έχω και μύες δε έχω μόνο λοιπός επειδή δηλαδή δε έχω φλέβες στο χέρι τι σημαίνει ?ότι είμαι τέρμα αγυμναστος?τι λογική είναι αυτή?μα οι φλέβες στα χέρια είναι η μέγιστη αηδεια.Οσο για τις γκόμενες ξέρω τι θέλουν μη φοβάσαι αλλά να ξέρεις δε είναι όλες έτσι δε θέλουν όλες τους φλώρους τους γραμμωνενους με τις φλέβες.Ευτυχως υπάρχουν πολλά γούστα για να βρουν όλοι και όλες αυτό που θέλουν.
Δεν είπα κάτι τέτοιο.Η γράμμωση δεν είναι το παν.Μπορεί να γυμνάζεσαι,αλλά αν δεν αδυνατίσεις αρκετά,δεν μπορεί να φανεί ότι είσαι γυμνασμένος
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δεν είπα κάτι τέτοιο.Η γράμμωση δεν είναι το παν.Μπορεί να γυμνάζεσαι,αλλά αν δεν αδυνατίσεις αρκετά,δεν μπορεί να φανεί ότι είσαι γυμνασμένος
Αυτό να λες εδώ συμφωνώ όχι όμως να λες ότι δε γυμνάζομαι κάθε μέρα push ups κάνω το χέρι μου είναι πέτρα από τη γυμναστική απλά επειδή είμαι 110 κιλά και όχι 90-91 όπως πρέπει να είμαι φαίνομαι και με λοιπός στα χέρια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Ο αθλητής μας εδώ είναι χοντρός δηλαδή.

Εν τω μεταξύ πάντα ο διαιτητής επειδή είπες για το ΜακΓκρέγκορ είναι θηρίο για να μπορεί να τους χωρίσει. Δεν είναι 75 κιλά. Τέλος πάντων φίλε άμα νομίζεις ότι θα συγκρουστεί η Φεράρι με την νταλίκα και θα χαλάσει η νταλίκα δεν έχω να πω κάτι άλλο.
Ο αθλητής που βάζεις επιβεβαιώνει εμενα, όχι εσένα. 1,86 και 125 κιλά, φουλ στη ντοπα σφαιροβόλος, με συμμετοχή στους Ολυμπιακούς. Όχι ο μεσος άντρας δηλαδή.
Κι αυτόν όμως κάποιος σαν τον Νουρμαγκομεντοφ, 1,78 και 70 κιλά, που έκανε προπόνηση παλεύοντας με αρκούδες και αποσύρθηκε αήττητος, θα τον πατούσε κατω.
Τώρα αυτό για το διαιτητή....
Εδώ ο αγώνας δυο κορυφαίων. Αν εσύ βλέπεις κάποιο θηρίο διαιτητή κι όχι ενα συνηθισμένο άνθρωπο, παω πάσο....
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Ο Φιούρυ , πυγμάχος, παγκόσμιο πρωτάθλημα , όταν πήρε τον τίτλο , νομίζω ήταν 125 κιλά με 2.06.
Δεν είχε σώμα μποντιμπιλντερά σίγουρα ως πυγμάχος, αλλά λαπά δεν τον έλεγες με τίποτε νομίζω.
Δε μιλάμε για αθλητές όμως. Μιλάμε για το μέσο άνθρωπο.
O Τεο Στίβενσον, ενας από τους κορυφαίους πυγμάχους ολων των εποχών, ηταν 1,96 και 95 κιλά.
Οποιοσδήποτε νορμάλ ανθρωπος σε αυτά τα κιλά ή τα κιλά του Φιουρυ, είναι απλά λαπας.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.906
Like
18.177
Πόντοι
3.656
Δε μιλάμε για αθλητές όμως. Μιλάμε για το μέσο άνθρωπο.
O Τεο Στίβενσον, ενας από τους κορυφαίους πυγμάχους ολων των εποχών, ηταν 1,96 και 95 κιλά.
Οποιοσδήποτε νορμάλ ανθρωπος σε αυτά τα κιλά ή τα κιλά του Φιουρυ, είναι απλά λαπας.
Δεν υπάρχει μέσος άνθρωπος. Είναι όπως το μέσο εισόδημα.
Δυνατοί δεν είναι μόνο αθλητές.
Και η δύναμη δεν πάει πάντα πακέτο με το στυλάκι μούσκουλα , γράμμωση κτλ .
Όταν είχαμε ασχοληθεί με οικοδομές, είχα δει εργάτη , χωρίς ... γράμμωση και νεύρα και φλέβες και μαλακίες ...
τον είχε εργολάβος για να κατεδαφίζει μικρά δωμάτια και τοίχους με βαριοπούλα ........
Δεν θα τον πίστευες αν τον έβλεπες. Νόμιζες ότι η βαριοπούλα είχε afterburner ή πυρηνική ώθηση ........

Και ο Μαρτσιάνο , δεν ήταν κανένα θηρίο στο σουλούπι για χολυγουντιανή ταινία.
Νορμάλ γερός άνδρας έμοιαζε.
1704637768664.jpeg



Αυτοί που τους ξάπλωνε σε 30" ήταν πολύ πιο φανταχτεροί .... τους ρήμαζε όμως ......
Καμία σχέση με τους κλόουν στο λας βέγκας, που είναι όλο εφφέ για να γουστάρουν οι μεθυσμένοι θεατές με τις γκόμενες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Δεν υπάρχει μέσος άνθρωπος. Είναι όπως το μέσο εισόδημα.
Δυνατοί δεν είναι μόνο αθλητές.
Και η δύναμη δεν πάει πάντα πακέτο με το στυλάκι μούσκουλα , γράμμωση κτλ .
Όταν είχαμε ασχοληθεί με οικοδομές, είχα δει εργάτη , χωρίς ... γράμμωση και νεύρα και φλέβες και μαλακίες ...
τον είχε εργολάβος για να κατεδαφίζει μικρά δωμάτια και τοίχους με βαριοπούλα ........
Δεν θα τον πίστευες αν τον έβλεπες. Νόμιζες ότι η βαριοπούλα είχε afterburner ή πυρηνική ώθηση ........

Και ο Μαρτσιάνο , δεν ήταν κανένα θηρίο στο σουλούπι για χολυγουντιανή ταινία.
Νορμάλ γερός άνδρας έμοιαζε.
1704637768664.jpeg



Αυτοί που τους ξάπλωνε σε 30" ήταν πολύ πιο φανταχτεροί .... τους ρήμαζε όμως ......
Καμία σχέση με τους κλόουν στο λας βέγκας, που είναι όλο εφφέ για να γουστάρουν οι μεθυσμένοι θεατές με τις γκόμενες.
Μαζί σου. Ο πιο γερός άνθρωπος που έχω δει ηταν απλά στεγνός. Σήκωνε όμως άλογο στην πλάτη του, κυριολεκτικά. Τους φουσκωτους τους απεχθάνομαι κι εγώ. Τρομπες χωρίς ουσία.
Ο Ροκι είναι κοντά σε αυτό που θεωρώ εγώ λογικό.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Μαζί σου. Ο πιο γερός άνθρωπος που έχω δει ηταν απλά στεγνός. Σήκωνε όμως άλογο στην πλάτη του, κυριολεκτικά. Τους φουσκωτους τους απεχθάνομαι κι εγώ. Τρομπες χωρίς ουσία.
Ο Ροκι είναι κοντά σε αυτό που θεωρώ εγώ λογικό.

κι αυτός χοντρούλης τύπε;
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης 2024-01-07 165943.png
    Στιγμιότυπο οθόνης 2024-01-07 165943.png
    86 KB · Εμφανίσεις: 20

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Απάντησέ μου πρώτα εσύ, που ρώτησα πρώτος και θα σου απαντήσω κι εγώ μετά.
Ρε μαν έλεος πόσων χρονών είσαι; 25 και κάνεις έτσι;

Παλαιστής είναι ο άνθρωπος.

Ενταξει τύπε πραγματικά δεν ξαναπαντάω.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Ρε μαν έλεος πόσων χρονών είσαι; 25 και κάνεις έτσι;

Παλαιστής είναι ο άνθρωπος.

Ενταξει τύπε πραγματικά δεν ξαναπαντάω.
Αν εγώ είμαι 25 εσύ είσαι βαριά 12. Κάνεις ολόκληρη κουβέντα για το μέσο άντρα και το ποιο είναι το αντρικό πρότυπο σώματος, μας μιλάς για Αλβανούς μπυροποτες οικοδόμους και ηλεκτρολόγους κομπρεσέρ και μετά μας βάζεις τη φωτογραφία παλαιστή, ενός ντοπαρισμενου αθλητή δηλαδή, για να υποστηρίξεις τι; Ότι είναι το πρότυπο του μέσου άντρα; Όταν τόση ώρα αυτό λέμε. Πως μόνον ντοπαρισμένοι αθλητές φτάνουν σε αυτό το σημείο και δεν έχουν καμία σχέση με το μέσο άντρα που κυκλοφορεί γύρω μας.
Ασε που οι φωτό πίσω του κάνουν μπαμ ότι δε μιλάμε για μέσο άνθρωπο, αλλά για αθλητή. Ολόκληρο πίνακα με στιγμιοτυπα από αγώνες έχει.
Καλύτερα μην απαντάς ξανά.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Έχει ξεφύγει η κουβέντα. Κάνετε λες και αν πάμε όλοι 50 κιλά ας πούμε θα αρχίσουν να μας καθοντε οι ελλεινιδες..εγώ όσους βλέπω με γκομενα είναι τουλάχιστον αγμυναστοι με κοιλίτσες. Εγώ πχ είμαι σε πολύ πιο καλή κατάσταση από αυτούς.. Και τι κατάλαβα?μπακουρι είμαι.. Στην ελλαδα δε παίζει ρόλο να είσαι γυμνασμένος, αλλά πλούσιος.. Όσο για το τζιμάκο.. Μια χαρά είναι το παιδί τι μαλακιες του λέτε. Μια χαρά γυμνασμένο χέρι και πλάτες εχει. Για δείξτε εσυ τα δικά σας σώματα να γελάσουμε..

Μαζί σου όντως έχει ξεφύγει η κουβέντα και για να γυρίσουμε στο νόημα.

Αδερφέ δεν ξέρω αν ειδες το βίντεο που είχα βάλει πιο πίσω από τικτοκ.

Βγαίνει το αίσχος ένα μικρό αλλά ελλεηνίδα και λέει ότι θέλει από τον γκόμενο της να έχει και κάτι άσχημο για να μην τον γουστάρουν οι άλλες πολύ.

Να έχει τίποτα πεταχτά αυτιά αλλά να είναι και λίγο ωραίος. Εννοείται βέβαια ότι δεν είναι η μοναδική που έχει τέτοια σκατά στο κεφάλι, απλά αυτή μίλησε.

Έχω προσωπική εμπειρία να την πέφτει μπροστά σε φίλη τύπος 2μετρος με καλό κορμί και να του ρίχνει η κωλόχοντρη η φίλη άκυρο και να μας λέει μετά " ε, έπρεπε να του την σπάσω γιατί είναι ωραίος".

Ε ρε μάγκες σε ξένη δεν την έχω δει ποτέ αυτή την συμπεριφορά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom