Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
fail clash of clans GIF by Clasharama
Εσύ αγόρι μου είσαι φουλ κομπλεξαρας είμαι συγουρος διαιτολόγος είσαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

oxi...στο σχολειο ειχα
Εντάξει μια χαρά είσαι απορώ γιατί πας στα μπουρδέλα οι πουτανες θα πρέπει να τους αρέσεις δεδομένου ότι πάνε όλο κάτι άσχημοι 50αρηδες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εσύ αγόρι μου είσαι φουλ κομπλεξαρας είμαι συγουρος διαιτολόγος είσαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει μια χαρά είσαι απορώ γιατί πας στα μπουρδέλα οι πουτανες θα πρέπει να τους αρέσεις δεδομένου ότι πάνε όλο κάτι άσχημοι 50αρηδες.

γιατι δε κανω σχεσεις ευκολα...μαρεσει να ειμαι μονος χωρις να μου τα πριζει η καθε μια.Και σε οσες το ξεκαθαρίζω δε γουστάρουν
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
γιατι δε κανω σχεσεις ευκολα...μαρεσει να ειμαι μονος χωρις να μου τα πριζει η καθε μια.Και σε οσες το ξεκαθαρίζω δε γουστάρουν
Ναι αλλά οι γκόμενες πλέον δε θέλουν σχέσεις έτσι και αλλιώς μόνο να πηδηχτουν τις νοιάζει κοίτα εμφανησιμος είσαι για μένα πάντως αλλά περίεργο που με τέτοια εμφάνηση πας σε πουτανες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ναι αλλά οι γκόμενες πλέον δε θέλουν σχέσεις έτσι και αλλιώς μόνο να πηδηχτουν τις νοιάζει κοίτα εμφανησιμος είσαι για μένα πάντως αλλά περίεργο που με τέτοια εμφάνηση πας σε πουτανες.
γουστάρω λατίνες....βρες μου εσυ μια εδω ελλαδα,και θα τη πιάσω γκόμενα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Και μένα μαρεσουν οι λατινες πολύ αλλά μαρεσουν πολύ επίσης και οι κοπέλες τύπου πορνοστάρ sasha rose λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά άντε βρες τέτοιες Ελληνίδες τύπου sasha rose.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
σα μπουλης εισαι ρε
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
363
Like
886
Πόντοι
81
Να, εδώ για παράδειγμα, μια μικρή λίστα από απαιτήσεις και τι πουλάει για όλα αυτά στις φώτο από κάτω.

1704574184557.png
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Οκ διαφωνούμε τελείως,έχει να κάνει με τη εποχή ναι παλιά γαμαγαν κουτσοί στραβοί τώρα μόνο όσοι είναι σα τον αργυρο ή το τρανό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


1.81 είμαι και κιλά 110 και άλλα αθλούμαι και έχει φύγει όλο το λοιπός από το χέρι μου κάνω πους απς.

Για μισό λεπτό ρε μάγκες γιατί κάπου έχει χαθεί η μπάλα.

Μάλλον σας έχουν πειράξει τα μυαλά οι γκόμενες και επειδή τους αρέσουν οι ασθενικοί φλωροι που είναι στα κιλά του ύψους τους και με λίγη γράμμωση.

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Στο δικό σας μυαλό οι αθλητές που είναι στα βαριά κιλά και έχουν υψηλό δείκτη μάζας σώματος είναι παχύσαρκοι;

Εσείς που τα λέτε αυτά έχετε βγάλει δημοτικό ή επειδή τα μοντελάκια στην τηλεόραση είναι 70 κιλά νομίζετε ότι αυτό είναι το νορμάλ;

Δηλαδή οι αθλητές εδώ είναι χοντροί και πρέπει να αδυνατίσουν λίγο;
 

Συνημμένα

  • IMG_20240106_231559.jpg
    IMG_20240106_231559.jpg
    134,3 KB · Εμφανίσεις: 17
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Για μισό λεπτό ρε μάγκες γιατί κάπου έχει χαθεί η μπάλα.

Μάλλον σας έχουν πειράξει τα μυαλά οι γκόμενες και επειδή τους αρέσουν οι ασθενικοί φλωροι που είναι στα κιλά του ύψους τους και με λίγη γράμμωση.

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Στο δικό σας μυαλό οι αθλητές που είναι στα βαριά κιλά και έχουν υψηλό δείκτη μάζας σώματος είναι παχύσαρκοι;

Εσείς που τα λέτε αυτά έχετε βγάλει δημοτικό ή επειδή τα μοντελάκια στην τηλεόραση είναι 70 κιλά νομίζετε ότι αυτό είναι το νορμάλ;

Δηλαδή οι αθλητές εδώ είναι χοντροί και πρέπει να αδυνατίσουν λίγο;
Αδερφέ γάμησε τους και τον Βλαδίμηρο και πόσο μάλλον τον υπουργαρα άντρας στα ίδια κιλά με το ύψος του ίσον μέγας φλώρος ένας άντρας που είναι πχ 1.80 πρέπει να είναι 90 κιλά 10 κιλά πάνω είναι μια χαρά,αντίθετα αυτοί οι 2 δε το πιστεύουν αυτό περαστικά τους.Ο άντρας πρέπει να έχει ύψος και κιλά αλλιώς δε είναι άντρας είναι σα γυναίκα χωρίς βυζιά και κωλο δε είναι γυναίκα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Αδερφέ γάμησε τους και τον Βλαδίμηρο και πόσο μάλλον τον υπουργαρα άντρας στα ίδια κιλά με το ύψος του ίσον μέγας φλώρος ένας άντρας που είναι πχ 1.80 πρέπει να είναι 90 κιλά 10 κιλά πάνω είναι μια χαρά,αντίθετα αυτοί οι 2 δε το πιστεύουν αυτό περαστικά τους.Ο άντρας πρέπει να έχει ύψος και κιλά αλλιώς δε είναι άντρας είναι σα γυναίκα χωρίς βυζιά και κωλο δε είναι γυναίκα.
μαλιστα...στο διαταυτα παμε ασε τα κιλα..αποκαλεις τον εαυτο σου αντρα?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Για μισό λεπτό ρε μάγκες γιατί κάπου έχει χαθεί η μπάλα.

Μάλλον σας έχουν πειράξει τα μυαλά οι γκόμενες και επειδή τους αρέσουν οι ασθενικοί φλωροι που είναι στα κιλά του ύψους τους και με λίγη γράμμωση.

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Στο δικό σας μυαλό οι αθλητές που είναι στα βαριά κιλά και έχουν υψηλό δείκτη μάζας σώματος είναι παχύσαρκοι;

Εσείς που τα λέτε αυτά έχετε βγάλει δημοτικό ή επειδή τα μοντελάκια στην τηλεόραση είναι 70 κιλά νομίζετε ότι αυτό είναι το νορμάλ;

Δηλαδή οι αθλητές εδώ είναι χοντροί και πρέπει να αδυνατίσουν λίγο;
Ρε τύπε αυτοί είναι επαγγελματίες παλαιστές που έχουν τοπ διατροφολόγους,γυμναστές και παίρνουν και φαρμακάκια για αύξηση όγκου και λιποδιαλύτες.Τι συγκρίνεις!Με έναν κοινό θνητό που όσο τρώει αυξάνει και το ποσοστό λίπους του;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Σωματικός και φατσικος ναι στο μυαλό είμαι όντως φλώρος.
εκει ειναι ο αντρας ομως...γιατι τζιμάκο λεβέντη μου αν ηταν ετσι...τοτε θα ειχε γεμισει ο τόπος με αντρακλες
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Για μισό λεπτό ρε μάγκες γιατί κάπου έχει χαθεί η μπάλα.

Μάλλον σας έχουν πειράξει τα μυαλά οι γκόμενες και επειδή τους αρέσουν οι ασθενικοί φλωροι που είναι στα κιλά του ύψους τους και με λίγη γράμμωση.

Ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Στο δικό σας μυαλό οι αθλητές που είναι στα βαριά κιλά και έχουν υψηλό δείκτη μάζας σώματος είναι παχύσαρκοι;

Εσείς που τα λέτε αυτά έχετε βγάλει δημοτικό ή επειδή τα μοντελάκια στην τηλεόραση είναι 70 κιλά νομίζετε ότι αυτό είναι το νορμάλ;

Δηλαδή οι αθλητές εδώ είναι χοντροί και πρέπει να αδυνατίσουν λίγο;
Ο παλαιστής που παίρνει και αναβολικά για να διατηρήσει αυτόν τον όγκο μυών είναι ο μέσος άντρας;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
ακου τζιμάκο...και φευγω παω το σκυλο βόλτα.Ακομα και οι γυναικες,το αν εισαι αντρας η οχι,απο το μυαλο θα το δουν.Ολα στη νοοτροπια ειναι.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Οκ διαφωνούμε τελείως,έχει να κάνει με τη εποχή ναι παλιά γαμαγαν κουτσοί στραβοί τώρα μόνο όσοι είναι σα τον αργυρο ή το τρανό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


1.81 είμαι και κιλά 110 και άλλα αθλούμαι και έχει φύγει όλο το λοιπός από το χέρι μου κάνω πους απς.
Ρε φίλε πραγματικά τώρα ο τραννός είναι για να τον αποκαλείς άντρα; Ήμουν έτσι στα 14.
εκει ειναι ο αντρας ομως...γιατι τζιμάκο λεβέντη μου αν ηταν ετσι...τοτε θα ειχε γεμισει ο τόπος με αντρακλες

Ο παλαιστής που παίρνει και αναβολικά για να διατηρήσει αυτόν τον όγκο μυών είναι ο μέσος άντρας;
Όχι φίλε αλλά ο Αλβανός που δουλεύει οικοδομή και πίνει μπύρες όλη μέρα έχει πολύ καλύτερο κορμί από τον "αδύνατο" νεοέλληνα.

Αυτή τη νοοτροπία του κορμιού μοντελέ δεν καταλαβαίνω. Παππούδες δεν είχατε ποτέ να δουλεύουν στα χωράφια;

Αυτοί δεν είχαν σκληρά χέρια και δυνατά κορμιά;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
εκει ειναι ο αντρας ομως...γιατι τζιμάκο λεβέντη μου αν ηταν ετσι...τοτε θα ειχε γεμισει ο τόπος με αντρακλες
Το ξέρω έχεις δίκιο το μυαλό τα καθορίζει όλα δε έχεις άδικο φίλε μου.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε φίλε πραγματικά τώρα ο τραννός είναι για να τον αποκαλείς άντρα; Ήμουν έτσι στα 14.



Όχι φίλε αλλά ο Αλβανός που δουλεύει οικοδομή και πίνει μπύρες όλη μέρα έχει πολύ καλύτερο κορμί από τον "αδύνατο" νεοέλληνα.

Αυτή τη νοοτροπία του κορμιού μοντελέ δεν καταλαβαίνω. Παππούδες δεν είχατε ποτέ να δουλεύουν στα χωράφια;

Αυτοί δεν είχαν σκληρά χέρια και δυνατά κορμιά;
Εγώ μωρέ τον αποκαλώ άντρα?οι γκόμενες που τον γουστάρουν τον αποκαλούν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ακου τζιμάκο...και φευγω παω το σκυλο βόλτα.Ακομα και οι γυναικες,το αν εισαι αντρας η οχι,απο το μυαλο θα το δουν.Ολα στη νοοτροπια ειναι.
Ναι ρε έχεις δίκιο υστερω στο μυαλο,στο μυαλό είμαι φλώρος τέλος,έχω αντρικό σώμα αντρικό ύψος αντρική φάτσα αλλά μυαλό γτπ το λέω ξεκάθαρα.
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
139
Πόντοι
1
........εαν ρώτησαν ξυνομουνες ειναι σίγουρο αυτό το αποτέλεσμα !
Αλλά χερομαι που θα γαμαμε μέχρι να μας σηκώνετε ως τα βαθιά γεράματα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom