Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.461
Κριτικές
15
Like
4.647
Πόντοι
1.446
Είναι απίστευτο πόσες μαλακιες πιστευουν οι Ελλεηνιδες ...

Είναι οι ωραιότερες του κόσμου...
Όλες είναι πουτανες εκτός από αυτές ...
Αν δεν μας κατσουν δεν θα γαμησουμε ... (εδω γελαμε)

Ρωτήστε μια Ρωσίδα, Ρουμάνα, Σερβα πραγματικη μουναρα
τι γνώμη έχει για τους Ελληνες και τη γνωμη εχει για αυτές...

Δεν θα εκπλαγείτε... είναι σαν να διαβάζουν το Μπου
 

das379

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
53
Like
3.451
Πόντοι
7.131
Τα πιο χαμενα πεντε λεπτα της ζωης μου.

Τα τελευταια δυο χρονια,που βρηκα τρεις γκομενες απο 40 εως 47 ετων και εκανα "σχεση" μαζι τους και των τριων οι πατεραδες ειχαν καρκινο.

Βρωμες ολκης!
Οι μπαμπάδες αυτών των γυναικών να ζητήσουν ευθύνες από τις μαμάδες των γυναικών γιατί αυτές τις γαλούχισαν και ανέθρεψαν να έχουν αυτές τις ιδέες.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Οι μπαμπάδες αυτών των γυναικών να ζητήσουν ευθύνες από τις μαμάδες των γυναικών γιατί αυτές τις γαλούχισαν και ανέθρεψαν να έχουν αυτές τις ιδέες.
Ξέρετε ποιος έφτιαξε το νόμο για τη σύνταξη στις ανύπανδρες θυγατέρες; Επί χούντας ... ω ναι. Υποτίθεται "Άντρες", "στρατιωτικοί" αλλά τελικά παντοφλάκηδες μουνόδουλοι :2funny: . Την ίδια περίοδο διαπόμπευαν τους "τεντιμπόιδες" που τόλμησαν να κοιτάξουν την πριγκιπέσσα τους χωρίς να υπογράψουν πρώτα συμβόλαιο. Τι ευθύνες να ζητήσουν οι ξεφτίλες. :2funny:

Το άλλο που κυκλοφορούν κόρες και γυναίκες με το μισό κολομέρι έξω ενώ οι μπαμπάδες-σύζυγοι δίπλα τους συνοδεύουν περήφανοι; Τι κατάντια και απαξίωση να προκαλεί η γυναίκα σου τον γαμιά του 10% δεξιά και αριστερά μπροστά στα μάτια σου...
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
1.361
Πόντοι
206
Αυτό που δεν βλέπετε όλοι σας είναι ότι πάρα πολλές γυναίκες είναι συναισθηματικά ανώριμες οπότε αν τα μπλέξουν στα μυαλά τους τα πράγματα με τα μεγέθη, μπορεί να ''καούν'' με ανεπανόρθωτο τρόπο στο τέλος, τόσο ανεπανόρθωτο ώστε το χέρι του ψυχιάτρου να φτάνει μέχρι ενός ορισμένου σημείου. Κατά βάθος τους φοβούνται πολύ τους άντρες, για την εκδικητικότητα τους, την βίαιη προδιάθεση τους, την κτητικότητα τους, οπότε όταν βλέπουν τι έχουν πάθει πολλές συνομήλικες τους, κάνουν πίσω. ''Δεν αξίζει να καταστρέψω την ζωή μου'' σου λέει και κάνει πίσω. Αυτό είναι όλο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Αυτό που δεν βλέπετε όλοι σας είναι ότι πάρα πολλές γυναίκες είναι συναισθηματικά ανώριμες οπότε αν τα μπλέξουν στα μυαλά τους τα πράγματα με τα μεγέθη, μπορεί να ''καούν'' με ανεπανόρθωτο τρόπο στο τέλος, τόσο ανεπανόρθωτο ώστε το χέρι του ψυχιάτρου να φτάνει μέχρι ενός ορισμένου σημείου. Κατά βάθος τους φοβούνται πολύ τους άντρες, για την εκδικητικότητα τους, την βίαιη προδιάθεση τους, την κτητικότητα τους, οπότε όταν βλέπουν τι έχουν πάθει πολλές συνομήλικες τους, κάνουν πίσω. ''Δεν αξίζει να καταστρέψω την ζωή μου'' σου λέει και κάνει πίσω. Αυτό είναι όλο.
Αν μιλάς για παντρεμένες να υποθέσω.Ο άντρας αν βαρεθεί έχει και τα μπουρδελα να ξεσπάει για να μη χαλάσει το σπίτι του.Η γυναίκες όμως?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
1.361
Πόντοι
206
Η Χειρδάρη θέλει να μας πει ότι οι περισσότερες γυναίκες που πέρασαν από σεμινάρια τέτοια είναι πολύ μεγάλος αριθμός. Η Χειρδάρη που ήταν μια δημοσιογράφος που είχε έναν Βραζιλιάνο 15 χρονο για γκόμενο και τον παντρεύτηκε και έκατσε μαζί του 9 χρόνια, τι να υποθέσουμε δηλαδή, ότι αυτή ήταν μια ισορροπημένη σχέση, μια σχέση αμοιβαιότητας ή ότι μισεί τους άντρες συμπατριώτες της γιατί την κάνανε πέρα; Και αν δεν κάνουν οι Έλληνες πια για τις Ελληνίδες επειδή η Χειρδάρη τις έχει κάνει προχωρημένες τότε δεν απομένει να στραφούν σε άλλους άντρες, αλλοδαπούς όπως κάνει όλη της την ζωή η Χειρδάρη; Ε, λοιπόν το κάνανε μερικές εκατοντάδες χιλιάδες Ελληνίδες, αλλά μετά θέλανε να γυρίσουν πίσω στους Έλληνες, που τις κάνανε πίσω, όπως είχανε κάνει κάποτε και με την Χειρδάρη, που παραδίδει επί πληρωμεί μαθήματα ανωμαλίας/σεξουαλικής διαστροφής. Το αποτέλεσμα; Γεμίσανε τα ιατρεία των παθολόγων με νέες γυναίκες με ηπατίτιδα που στο μέλλον μπορεί να προκαλέσει ηπατοκαρκίνωμα και τα ιατρεία των ψυχιάτρων με νέες γυναίκες με αγχώδεις διαταραχές βαριάς μορφής, επιπλεγμένες με κατάθλιψη, δηλαδή κρίσεις πανικού, ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή κτλ. Έχει κακία το μάτι της Χειρδάρη, θέλει να εκδικηθεί τους Έλληνες άντρες δεν το βλέπετε; Το σινάφι των δημοσιογράφων αποτελείται από πολύ κακούς, βρώμικους και ενίοτε άρρωστους ψυχικά ανθρώπους. Να μην τους ακούτε καθόλου. Εμείς κάναμε πέρα όσες πήγαν με μετανάστες σα να ήμασταν συνεννοημένοι από πριν. Εμείς έχουμε την εξουσία σε τέτοια θέματα και το δείξαμε. Γιατί εμείς μπορούμε να δώσουμε κάτι σε μια γυναίκα. Ο Βραζιλιάνος όμως της Χειρδάρη ήταν πολύ φτωχός και μάλλον τον τάιζε και όταν άρχισε να ξενοπηδάει, τον έδιωξε κιόλας.

 
Τελευταία τροποποίηση:

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.450
Πόντοι
456
Το άρθρο που έβαλε ο νηματοθέτης αν και έχει πιασάρικο τίτλο δεν είναι άσχημο.
Αντιθέτως επιβεβαιώνει αυτό που πιστεύω. Μακριά από γυναίκες που είναι όλη μέρα στα social και σε εφαρμογές γνωριμιών.
Η και καλά μελέτη σε εφαρμογή γνωριμιών βασίστηκε. Πλέον οι εφαρμογές αυτές είναι το πάρκινγκ της κάθε πικραμένης που της φταίνε όλοι οι άλλοι που είναι μόνη αλλά όχι αυτή.
Και εγώ θέλω Μερσεντες αλλά επειδή δεν μπορώ να αγοράσω δεν τις βγάζω σκάρτες.

Μακάρι να μπορούσαμε να βάζαμε ελεύθερα προφίλ γυναικών από εφαρμογές γνωριμιών. Με τις πιο πολλές θα γέλαγε και το παρδαλό κατσίκι. Αυτές λοιπόν είναι που κρίνουν τους άντρες;

Επίσης άλλο να έχεις γκόμενα για σεξ και άλλο γυναίκα με γ κεφαλαίο. Γυναίκα για παρέα και σεξ βρίσκεις και αν σου λείπει μόνο αυτό μετά από λίγο τη βαριέσαι. Γυναίκα για σπίτι δεν βρίσκεις. Αν επίσης περιμένεις να τη βρεις και στις εφαρμογές ή στα social χαιρετίσματα.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
Σύμφωνα με έρευνα που έγινε οι γυναίκες σε dating εφαρμογή υποστηρίζουν ότι το 80% των ανδρών είναι "κάτω του μετρίου".

Μήπως έχουν ξεφύγει με υψηλά στάνταρ οι γυναίκες;

Πηγή: https://goodmenproject.com/featured-content/women-say-80-of-men-are-below-average/
Όχι απλός οι γυναίκες θέλουν να έχεις πιο πολλά μπλε χαρτονομίσματα......εκεί όλα οκ και σουμο να είσαι τηρείς τα στάνταρ :tooth:.....ρε δεν γαμιομαστε να ασπρισουμε λέω εγώ.
 

Playful Couple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
280
Σύμφωνα με έρευνα που έγινε οι γυναίκες σε dating εφαρμογή υποστηρίζουν ότι το 80% των ανδρών είναι "κάτω του μετρίου".

Μήπως έχουν ξεφύγει με υψηλά στάνταρ οι γυναίκες;

Πηγή: https://goodmenproject.com/featured-content/women-say-80-of-men-are-below-average/
Προφανώς στην σημερνή ημέρα σιγουρα κάποιος δεν ικανοποιεί ευκολα μια γυναικα , αλλο αυτο ξεκιναει απο πιο πισω!!
Πως μπορει μια γυναίκα να κανει σεξ με εναν ανδρα ο οποιοσ βρισκεται πιο κατω απο αυτην στο θεμα δυναμισμου σχεσης , πρωτοβουλία και ολα τα συναφή .
Θα πρεπει οσοι θελουν να σωσουν τις σχέσεις του να απαευθινονται σε ειδικούς.
Ομως μην πλατιαζω και εμεις σαν γυναικες εχουμε χασει το ρολο μας λιγο , πως μπορεί ο συντροφος μας να μας εμπιστευτεί μια φαντασίωση χωρις να φοβάται οτι μπορει να τον παρεξηγήσουμε , οτι θα μας χασει η το οτιδήποτε . ΑΠΛΑ ΑΝΟΙΧΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΟΛΟΙ ΜΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΣΑΣ ΑΝΤΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Περίμενα με την ερώτησή μου κάτι παραπάνω, σε φάση αν εφόσον έχεις καταλάβει το ρεύμα της εποχής κάνεις κάτι που αποδίδει.
Τώρα είσαι σοβαρός?ένας 35 Άρης είναι εκεί περα που μπαίνει στο μπου αν έχει γαμησει μια μέχρι τα 35 του χωρίς να πληρώσει θα είναι θαύμα.Ενας λαπάς αδύνατος που κάνει πολεμικές τέχνες είναι δηλαδή όπως καταλαβαίνεις γαμησετα και τα 2.Πρεπει να είσαι ανεγκεφαλος για να κάνεις πολεμικές τέχνες το λέω από εμπειρία αυτό όσους έχω γνωρίσει και κάναν πολεμικές τέχνες είναι όλο γτπ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Τώρα είσαι σοβαρός?ένας 35 Άρης είναι εκεί περα που μπαίνει στο μπου αν έχει γαμησει μια μέχρι τα 35 του χωρίς να πληρώσει θα είναι θαύμα.Ενας λαπάς αδύνατος που κάνει πολεμικές τέχνες είναι δηλαδή όπως καταλαβαίνεις γαμησετα και τα 2.Πρεπει να είσαι ανεγκεφαλος για να κάνεις πολεμικές τέχνες το λέω από εμπειρία αυτό όσους έχω γνωρίσει και κάναν πολεμικές τέχνες είναι όλο γτπ.
Είσαι ντιπ για ντιπ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Μαλάκα μου,του εξηγούμε όλοι ότι έχει εγκλωβιστεί σε στερεότυπα μα αυτός νομίζει ότι είναι όλοι και όλα εναντίον του.

Του λέμε ότι έχει τρομερά κολλήματα και αυτός επιμένει για "φλώρους με μούσια και κοιλιακούς" συν πως οι γυναίκες θέλουν μόνο αυτούς.Δεν του φταίνε τα νοητικά και σωματικά χάλια του,επιρρίπτει ευθύνες στις γυναίκες που δεν γουστάρουν "ένα καλό παιδί" όπως ο ίδιος εικάζει ότι είναι και στην "άτιμη κενωνια" που πλέον έχει αλλάξει και δεν είναι σαν τα παλιά χρόνια.

Είναι τόσο μπούφος που νομίζει πως υπάρχουν μόνο οι αδύνατοι/λεπτοί και οι γεμάτοι/χοντροί ή ότι οι γυναίκες γουστάρουν μόνο ένα είδος άντρα.Τόση στενομυαλιά και αδιαλλαξία σε ένα παιδάκι 24 χρονών.

Για να μην σχολιάσω το γενικότερο τσουβάλιασμα και το άκρως ηλίθιο των απόψεων του.
Τετραπληγικός είναι αυτος
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Νομίζω ο υπουργός είναι γύρω στα 55.
Ακόμα χειρότερα και θα μου πει ενας 55 Άρης για σώμα και μαλακίες είμαι 24 στα 25 και είναι 55 μέσα στις ριτιδες λογικο λόγω ηλικίας και κρίνει εμένα που έχω κιλά χαχα.Στο θεό σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τζιμάκο το λίπος που έχεις ΚΑΙ στον εγκέφαλο σε έχει πειράξει άσχημα.Κόψε τη σαβουροφαγια χθες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Και κοιλιόδουλος
Το να είμαι κοιλιοδουλος δε είναι καλό γιατί αυτά τα κιλά με κάνουν άντρα αλλιώς θα ήμουν μισοριξια σα εσένα,το κακο είναι ότι οντως είμαι φλώρος στο μυαλό ξεκάθαρα αυτό δυστιχως έχει δίκιο ο Βλαδίμηρος εσύ όμως όχι δε έχεις άντρας με κιλά ίσον αρενοπος.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μια συζήτηση σου με τον leader θέλω να παρακολουθήσω.
Να δω κάτι.


boom GIF

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άρχισε πάλι η ίδια κασέτα...
Μλκ έτσι είναι το σώμα μου 1.81 110 κιλα αυτή που βλέπεις είναι φωτό μου.Οπως καταλαβαίνεις καμία σχέση με το κοιτος που έστειλες.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-06-01-57-31-053~2.jpg
    Screenshot_2024-01-06-01-57-31-053~2.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 24
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.565
Like
10.031
Πόντοι
3.506
Αυτός ο μαλακας ο ωραίος δεν έχει καθόλου ζωή και μπαίνει εδώ και γράφει τέτοιες μαλακιες ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom