Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Ξέρω άνθρωπο που είναι στο ύψος και στα κιλά μου και γαμαει μια χαρά αλλά αυτός ο κάποιος εχει παρέες επειδή είναι μοντέρνος και πάει στα κλαμπς με παρέες.Δουλευε και σε καφετέρια εμένα σε καφετέρια δε με παίρνουν γιατί δε είμαι μοντέρνος.Ειδες ότι δε ξέρεις τι λες?Δε είναι θέμα λοιπόν τα κιλά γιατί δε δείχνω παχύσαρκος έτσι και αλλιώς ούτε το παιδί που σου λέω δείχνει παχύσαρκος.Αλλο είναι το πρόβλημα ότι δε συμβαβιζω με την εποχή.
Ρε τύπε για την υγεία σου το λέω.Ο ΔΜΣ σε βγάζει στον δεύτερο βαθμό παχυσαρκίας και είσαι μόλις 24 χρόνων.Εχεις ήδη περάσει τον πρώτο βαθμό.Δε θες να ζεις μια ποιοτική καθημερινότητα με υψηλές αντοχές;Μην κοιτάς το σεξ στα μπουρδέλα του 10λεπτου.Όταν βρεις γκόμενα θα πρέπει να έχεις αντοχές για σεξ που θα διαρκεί περισσότερη ώρα και αρκετές φορές μέσα στην ημέρα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε τύπε για την υγεία σου το λέω.Ο ΔΜΣ σε βγάζει στον δεύτερο βαθμό παχυσαρκίας και είσαι μόλις 24 χρόνων.Εχεις ήδη περάσει τον πρώτο βαθμό.Δε θες να ζεις μια ποιοτική καθημερινότητα με υψηλές αντοχές;Μην κοιτάς το σεξ στα μπουρδέλα του 10λεπτου.Όταν βρεις γκόμενα θα πρέπει να έχεις αντοχές για σεξ που θα διαρκεί περισσότερη ώρα και αρκετές φορές μέσα στην ημέρα
Εε ναι αυτό σου λέω τη ημέρα τον παίζω 3 φορές τώρα στη αντοχή του σεξ ίσως έχεις ένα δίκιο ότι πρέπει να γαμας 1 ώρα και όχι 10 λεπτά.Επισης δε πάω μόνο σε μπουρδέλα του 10 λεπτού αλλά πάω και σε στούντιο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Άλλο σου λέει,Άλλο λες εσύ
Ναι το λέει για τη υγεία μου ξέρω.Αλλα όταν ήταν στα 17 1.80 και 85 κιλά ήμουν σα φλώρος λεπτός επειδή έχω μύες και κρύβω κιλά δείχνω λεπτός σε αυτά τα κιλά.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
458
Like
844
Πόντοι
81
Ναι το λέει για τη υγεία μου ξέρω.Αλλα όταν ήταν στα 17 1.80 και 85 κιλά ήμουν σα φλώρος λεπτός επειδή έχω μύες και κρύβω κιλά δείχνω λεπτός σε αυτά τα κιλά.
Επειδή έχω υπάρξει και κανονικός στα κιλά και λίγο πάνω ή κάτω στην ηλικία σου,η καλύτερη περίοδος ήταν όταν έκανα λίγα βάρη με πολύ αερόβια άσκηση γιατί είχα μεγάλες αντοχές με διάρκεια και ικανοποιητική δύναμη στο σφυροκόπημα.Οταν ήμουν πχ 90 κιλά με 1.85 είχα δυνατότερο σφυρί αλλά έχανα σε αντοχές και πιο πολύ λαχάνιασμα.Οταν είσαι φουλ στην αερόβια χτυπάς πχ πισωκολλητο σαν να παίζεις με το κινητό σου,ούτε λαχάνιασμα ούτε κούραση.Για να συγκρίνεις τις αποδόσεις πρεπει να υπάρξεις αδύνατος που αν κατάλαβα καλά δεν υπήρξες ποτέ.Οποτε καλό είναι να το λήξεις με τα κιλά γιατί σε διαβάζω και εκτειθεσαι συνέχεια
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.476
Like
2.343
Πόντοι
456
Ναι το λέει για τη υγεία μου ξέρω.Αλλα όταν ήταν στα 17 1.80 και 85 κιλά ήμουν σα φλώρος λεπτός επειδή έχω μύες και κρύβω κιλά δείχνω λεπτός σε αυτά τα κιλά.
Άκου τι σου λένε οι από πάνω, δεν έχουν άδικο, 110 είναι πολλά.
Κόψε την πολλή σαβούρα, τα προϊόντα από λευκό αλεύρι και ότι περιέχει ζάχαρη.
Φάε πολύ κρέας, ψάρια, λαχανικά, φρούτα.
Ακόμα και με μυς πολλούς, γύρω στα 90 θα έπρεπε να είσαι.
Αγύμναστος, το πολύ 80 κιλά.
Μιλάμε πάντα με γνώμονα την υγεία, έτσι;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Επειδή έχω υπάρξει και κανονικός στα κιλά και λίγο πάνω ή κάτω στην ηλικία σου,η καλύτερη περίοδος ήταν όταν έκανα λίγα βάρη με πολύ αερόβια άσκηση γιατί είχα μεγάλες αντοχές με διάρκεια και ικανοποιητική δύναμη στο σφυροκόπημα.Οταν ήμουν πχ 90 κιλά με 1.85 είχα δυνατότερο σφυρί αλλά έχανα σε αντοχές και πιο πολύ λαχάνιασμα.Οταν είσαι φουλ στην αερόβια χτυπάς πχ πισωκολλητο σαν να παίζεις με το κινητό σου,ούτε λαχάνιασμα ούτε κούραση.Για να συγκρίνεις τις αποδόσεις πρεπει να υπάρξεις αδύνατος που αν κατάλαβα καλά δεν υπήρξες ποτέ.Οποτε καλό είναι να το λήξεις με τα κιλά γιατί σε διαβάζω και εκτειθεσαι συνέχεια
Όταν ήμουν 17 χρόνων ήμουν 1.80 και 85 κιλά και έδειχνα κανονικός προς αδύνατος πριν δε το είπα ότι υπήρξα στα λεπτά μου?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε Μίμη,λίπος θα χάσεις γαμώ το κεφάλι σου

Εκτίθεσαι συνέχεια όταν μιλάς για κιλά
Με το λοιπός θα φύγει όμως και ο όγκος και θα γίνω σα ρεγκα το σκέφτεσαι αυτό ή μπα?θα έχω ένα χεράκι χωρίς όγκο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Άκου τι σου λένε οι από πάνω, δεν έχουν άδικο, 110 είναι πολλά.
Κόψε την πολλή σαβούρα, τα προϊόντα από λευκό αλεύρι και ότι περιέχει ζάχαρη.
Φάε πολύ κρέας, ψάρια, λαχανικά, φρούτα.
Ακόμα και με μυς πολλούς, γύρω στα 90 θα έπρεπε να είσαι.
Αγύμναστος, το πολύ 80 κιλά.
Μιλάμε πάντα με γνώμονα την υγεία, έτσι;
Συμφωνώ αδερφέ μου ότι πρέπει να χάσω μερικα αν πάω 90 κιλά θα είμαι άρχοντας άσε τον άλλον τον άσχετο τον υπουργαρα που λέει να γίνω ίδια με το ύψος μου εγώ κρύβω κιλά γιατί εδώ μύες οπότε στα 81 κιλά με 1.81 θα είμαι σα φλώρος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

80% λένε οι καριόλες, για αυτό κάνουν θραύση οι Τρανσάρες και τα κροσσακια!
Πες το ψέματα γι'αυτό τόσες αδερφές γιατί δε κάθονται οι Ελληνίδες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε μαλάκα,έλεος!
Αν έχεις μυική μάζα και φροντίσεις να χάσεις κιλά με γυμναστική και διατροφή θα φύγει το λίπος.
Είμαι 1.81 90 κιλά πρέπει να πάω θα είναι Τζίτζι αλλά όχι 81 που θες εσύ θα είμαι για κλάματα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πωωωω,είσαι όντως μπετόστοκος

Αν είσαι στα κιλά του ύψους σου,το πολύ 10 παραπάνω αλλά με μύες και όχι πατσαδες τότε κομπλέ.

Αλλά εσύ είσαι τόσο τούβλο που έχεις μπερδέψει το λίπος με τη μυϊκή μάζα επειδή είσαι 110 κιλά
Σου είπα ξεκάθαρα όμως αν πάω 1.81 και 90 κιλά θα είμαι κομπλέ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αυτό νομίζει ο Τζιμης
Ότι ο κόσμος χωρίζεται σε Ψαλτηδες και Κραουνάκηδες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλά,κάτσε διάβασε και τα άλλα που σου λέμε γιατί άμα μπει κανένας Ρομπ ή Παπαροτρίφτουλας θα σε σκίσουν
Εγώ σου είπα πόσα κιλα πρέπει να πάω τώρα εσύ τραγουδά
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Για να απαντήσουμε και στο θέμα:

Καλά ότι έχουν ξεφύγει πολλές,ισχύει και σε αυτό φταίνε και τα social media εν πολλοίς!
Βέβαια κάτι αντίστοιχο γίνεται και με τους άντρες.
Αμφότερα φύλα έχουν χάσει τη μπάλα και ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα.
Πώς κινείσαι σε μια τέτοια εποχή προς όφελός σου ως άντρας;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Αν αναφέρεσαι σε εμένα,είτε από κύκλους ή μόνος (μέσω Σόσιαλ) ή σε κανένα γυμναστήριο
Περίμενα με την ερώτησή μου κάτι παραπάνω, σε φάση αν εφόσον έχεις καταλάβει το ρεύμα της εποχής κάνεις κάτι που αποδίδει.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
επετρεψε μου να διαφωνω.....ακομη κι αν φτασει μια γυναικα της εποχης μας να θελει να κανει σχεση η ακομη πιο σπανια οικογενεια το κριτιριο θα ειναι ενα....το κατα ποσο μπορει ο αντρας να συντηρησει αυτη και τα υπολοιπα μελη.....οσο μπορει λοιπον ανεχεται αυτη τη κατασταση γιατι παντα υπαρχει το plan b......παιρνει ενα διαζυγιο,απαιτει κατι υπερογκο σαν διατροφη και ξαναβγαινει στη γυρα.....οταν στα σοσιαλ εχει τη δυνατοτητα να δειχνει σεξυ και διαθεσιμη παντα θα υπαρχουν αντρες που θα την ποθουν,οποτε ζει με την ψευδαισθηση οτι ειναι μια αξιολογη περιπτωση....
Αυτό.
της διαφευγει βεβαια μια μικρη λεπτομερεια.....οτι το να δειχνεις σεξυ ειναι επικυνδινα κοντα στο να δειχνεις πουτανα.....αρα το να σε επιλεγουν οι αντρες δεν ειναι για την ποιοτητα του χαρακτηρα σου αλλα αολα για ενα πουτσο....
Για 1 πούτσο πάει ο άντρας, αυτή όμως έχει σχέδιο... Ακόμα και η πιο πουτάνα, για μουνόδουλο που θα σκάει διατροφές χωρίς να την ενοχλεί ψάχνει. Δηλαδή τι ρίσκο παίρνει άμα την επιλέξει κάποιος για 1 πούτσο και την παρατήσει μετά; Κόστος για αυτή μηδέν. Μία, δύο, τρεις, κάποιον μαλάκα θα τυλίξει στο τέλος.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Δε καταλαβα τι παθατε.

Οτι λενε οι γυναικες ειναι σωστο. Η πλειοψηφια των αντρων ειναι κατω του μετριου εμφανισιακα.

Και στα dating apps αυτο που βλεπεις ειναι εμφανιση. Αρα ολες οι γυναικες στο app θα επιλεξουν το τοπ 20% των αντρων ειδικα για γρηγορο σεξ.

Για σχεση επιλεγουν συντροφικοτητα, δοτικοτητα, φροντιδα κλπ κλπ
Είναι βαρύ όμως να έχει κάποιος σχέση με γυναίκα που ονειρεύεται το top 10-20% ενώ αυτόν να τον έχει για "συντροφικοτητα, δοτικοτητα, φροντιδα". Μερικούς βέβαια δεν τους πειράζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom