Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε μπορώ να κάνω πολλά εγώ οι γκόμενες έχουν χαζεψει πλέον παλιά δε ήταν έτσι ήταν πολύ πιο καλύτερες.Το κωλοιντερνετ έκανε τις Ελληνίδες να θέλουν τους φλωρους με τα μούσια και τα τατουάζ,παλιά που δε υπήρχε το ιντερνετ γαμαγαν οι πάντες και οχι μόνο οι φλωροι.
κοψε ρε τη μαλακια επιτελους...αιντε να πουμε γκρινιάρη.Ουτε τατουαζ εχω ουτε μουσια και εχω κανει παππαδες.Τζιμάκο εισαι τοσο βλαμμενος που ουτε με αυτα θα γαμήσεις...κριμα τα νιατα σου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
κοψε ρε τη μαλακια επιτελους...αιντε να πουμε γκρινιάρη.Ουτε τατουαζ εχω ουτε μουσια και εχω κανει παππαδες.Τζιμάκο εισαι τοσο βλαμμενος που ουτε με αυτα θα γαμήσεις...κριμα τα νιατα σου.
Μπλοκαρισμενα ειναι τα παιδια ρε τύπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ρε τύποι, βλεπετε κατι μαντραχαλους με μουσια και τατουαζ, και επειδη στα σοσιαλ αυτοι φαινεται οτι γαμανε κατι ανθυποσελεμπριτις, καθεστε και ψαρωνετε?

Ποσοι ειναι αυτοι? Το 1%? Κοιταξτε γυρω σας, πόσοι ειναι ετσι? Το 99% ειναι φυσιολογικοι ανθρωποι οπως εσεις. Και καποιες γυναικες πανε με αυτους, φυσικα. Εσεις καθεστε και παθαινετε καταθλιψη επειδη δεν εχετε μουσι και τατουαζ που εχει ο γκομενος της ινφλουενσερ Κούλας Μπούλας?
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
139
Like
214
Πόντοι
21
Μη τις υποστηρίζεις επειδή εσύ γαμας μόνο χοντρες δε σημαίνει πως πιανεσαι ότι έχεις και καταντήσεις χοντρή γκόμενα ίσον δε πιάνεται για μένα.
Ρε φίλε ηρέμησε λίγο που δεν γουστάρεις και τις χοντρές, ενώ εσένα δεν σου κάθεται ούτε η παλάμη σου. Εσύ νομίζεις ότι έχεις καλό χαρακτήρα όταν λες ότι οι χοντρές δεν πιάνονται για γκόμενες και τέτοιες μαλακίες; Από ότι φαίνεται μια ζωή μόνο στις πουτανες θα πηγαίνεις και θα έχεις κόμπλεξ που δεν σε κοιτάει καμία ούτε καν οι χοντρές όπως τις αποκαλείς και εσύ. Και αυτό γιατί είσαι και άσχημος και σκατοχαρακτήρας
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Χρειαζεσαι την τεχνητη νοημοσυνη για να πεισθείς για την αξια σου?
Ρε Άλεξ θα μπορούσα να πω τον καθρέφτη δεν είναι εκεί το θέμα.
Οι ελλεηνιδες φέρονται λες και είναι σε διαφορετική πραγματικότητα.
Η άλλη λέει θέλει ο γκόμενος της να έχει πεταχτά αυτιά. Έλεος κάπου δηλαδή.
Συγνωμη, αλλά γιατι "δεν γινεται"?
Να που γινεται.
Ε δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα να έρθει ένας άνθρωπος που δεν σε ξέρει από τη Λατινική Αμερική σε μια χώρα της Ευρώπης.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Επειδή βλέπω ότι έχετε φάει σκάλωμα και οι δύο.
Όταν θα βρείτε γκόμενα ,θα λέτε "η δικιά μου είναι εξαίρεση"; Εννοείται ότι αυτό ακριβώς θα λέτε.

Σας το λέω φιλικά, επειδή έχω περάσει και εγώ από φάση χαμηλής αυτοεκτίμησης.
-Ο λόγος που απαξιώνετε τις γυναίκες ,είναι επειδή δεν τις ξέρετε. Θεωρείτε ότι είναι ακατόρθωτο να βρείτε γυναίκα επειδή έχετε μυθοποιήσει τη σχέση και τον έρωτα. Βρείτε μια ελεύθερη που να βλέπεται και ζητήστε της να βγείτε. Και να μη θέλει ,πέστε την σε άλλη. Σε άλλη, σε τουρίστρια, σε tinder, σε Αλβανίδα, Ρωσίδα. Μόνο οι Ελληνίδες υπάρχουν; Κάντε μία σχέση και όταν βαρεθείτε χωρίζετε.
Έτσι θα εξασκηθείτε στο καμάκι, στο σεξ και στις σχέσεις, για να μπορείτε να βρισκετε γκόμενα όποτε θέλετε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ρε φίλε ηρέμησε λίγο που δεν γουστάρεις και τις χοντρές, ενώ εσένα δεν σου κάθεται ούτε η παλάμη σου. Εσύ νομίζεις ότι έχεις καλό χαρακτήρα όταν λες ότι οι χοντρές δεν πιάνονται για γκόμενες και τέτοιες μαλακίες; Από ότι φαίνεται μια ζωή μόνο στις πουτανες θα πηγαίνεις και θα έχεις κόμπλεξ που δεν σε κοιτάει καμία ούτε καν οι χοντρές όπως τις αποκαλείς και εσύ. Και αυτό γιατί είσαι και άσχημος και σκατοχαρακτήρας
Δηλαδη αν μια κοπελα εχει λιγα παραπανω κιλα, ειναι ομως ευγενικη, μορφωμενη, σεβαστική, καλή στο σεξ, με καλους τροπους, υποστηρικτικη, δεν μας κάνει.
Προτιμαμε μια λεπτη που να ειναι αγενης, αμορφωτη, σουργελο, αδιαφορη και κομοδινο.
Για να λεμε στον περιγυρο "κοιτα μια γκομενα που εχω".
Ε προφανως αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν κατανοησει καν τι σημαινει "εχω σχεση με καποια".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η άλλη λέει θέλει ο γκόμενος της να έχει πεταχτά αυτιά. Έλεος κάπου δηλαδή.
Κατσε ρε χριστιανε μου. Κι εσενα τι σε νοιαζει? Η καθεμια θελει ό,τι θελει. Και τι εγινε? Γιατι σε χαλαει?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αν μου δειξεις πού ειπα οτι οι ελληνιδες ειναι νορμαλ, να το συζητησουμε. Αλλά πουθενα δεν το ειπα.
Εγω λεω να αφησετε την μιρλα και να δραστηριοποιηθειτε, νεοι ανθρωποι. Ολος ο κοσμος ειναι δικος σας. Μονο την ηλικια σας να ειχα.
Εγώ αυτό κάνω πλέον μιλάω και χεστηκα ας φάω 100 χιλοπιτες αλλά προς το παρών δε είδα αποτέλεσμα αν και δε έχω πολύ καιρό που είπα τέλος τώρα θα μιλάω και ότι γίνει αλλα οκ.Πηγα σε μια μουναρα 7 άρακι αλβανεζα της μίλησα πήρα ινστα αλλά έφαγα Χ τελικά γιατί λέει έχει σχέση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ντιβες ειναι όλες από τα 15 μέχρι τα 40. Μετά πέφτει η αξία τους.. Σπάνια να βρεις κοπέλα που να μην ειναι ψωνισμενη
Σε Ελληνίδα ναι όντως είναι ψωνάρες το 90 τοις εκατό τουλάχιστον.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
κοψε ρε τη μαλακια επιτελους...αιντε να πουμε γκρινιάρη.Ουτε τατουαζ εχω ουτε μουσια και εχω κανει παππαδες.Τζιμάκο εισαι τοσο βλαμμενος που ουτε με αυτα θα γαμήσεις...κριμα τα νιατα σου.
εγώ είμαι βλαμμένος δε έχεις άδικο αλλά και εσύ συγκρίνεις λάθος εποχές παπάδες έκανες σε άλλη εποχή να σου θυμίσω που οι γυναίκες ήταν φυσιολογικές.Εισαι 42 χρόνων όταν ήσουν στη ηλικία μου(δηλαδή 24 στα 25) οι γυναίκες δε ήταν σε καμία περίπτωση αυτό το χαλι.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
139
Like
214
Πόντοι
21
Δηλαδη αν μια κοπελα εχει λιγα παραπανω κιλα, ειναι ομως ευγενικη, μορφωμενη, σεβαστική, καλή στο σεξ, με καλους τροπους, υποστηρικτικη, δεν μας κάνει.
Προτιμαμε μια λεπτη που να ειναι αγενης, αμορφωτη, σουργελο, αδιαφορη και κομοδινο.
Για να λεμε στον περιγυρο "κοιτα μια γκομενα που εχω".
Ε προφανως αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν κατανοησει καν τι σημαινει "εχω σχεση με καποια".
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κατσε ρε χριστιανε μου. Κι εσενα τι σε νοιαζει? Η καθεμια θελει ό,τι θελει. Και τι εγινε? Γιατι σε χαλαει?
Ο καθένας έχει τα γούστα του αλλά δεν μου αρέσει όταν κάποιος μιλάει υποτιμητικά και μειώνει άλλα άτομα και ειδικά με βάση την εμφάνιση τους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε τύποι, βλεπετε κατι μαντραχαλους με μουσια και τατουαζ, και επειδη στα σοσιαλ αυτοι φαινεται οτι γαμανε κατι ανθυποσελεμπριτις, καθεστε και ψαρωνετε?

Ποσοι ειναι αυτοι? Το 1%? Κοιταξτε γυρω σας, πόσοι ειναι ετσι? Το 99% ειναι φυσιολογικοι ανθρωποι οπως εσεις. Και καποιες γυναικες πανε με αυτους, φυσικα. Εσεις καθεστε και παθαινετε καταθλιψη επειδη δεν εχετε μουσι και τατουαζ που εχει ο γκομενος της ινφλουενσερ Κούλας Μπούλας?
Δε ξέρω τι κάνουν οι υπόλοιποι γύρω μου πάντως εγώ δε μπορώ να βρω γκόμενα παρότι έχω ξεκινήσει να δραστηριοποιούμαι και να μιλάω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε φίλε ηρέμησε λίγο που δεν γουστάρεις και τις χοντρές, ενώ εσένα δεν σου κάθεται ούτε η παλάμη σου. Εσύ νομίζεις ότι έχεις καλό χαρακτήρα όταν λες ότι οι χοντρές δεν πιάνονται για γκόμενες και τέτοιες μαλακίες; Από ότι φαίνεται μια ζωή μόνο στις πουτανες θα πηγαίνεις και θα έχεις κόμπλεξ που δεν σε κοιτάει καμία ούτε καν οι χοντρές όπως τις αποκαλείς και εσύ. Και αυτό γιατί είσαι και άσχημος και σκατοχαρακτήρας
Άσχημος δε είμαι,είμαι 6 στα 10 ξεκάθαρα επίσης σε χοντρές δε πάω καν να τη πέσω άρα δε ξέρω αν μου κάθονται η όχι.Παω σε κοπέλες που είναι λεπτές η κανονικές άντε μέχρι 5-6 κιλά πάνω από το ύψος και στη φάτσα δε με νοιάζει πως θα είναι αρκεί να μη είναι χοντρές το μόνο στανταρ μου.Αυτες που είναι 10 κιλά πάνω από το ύψος και 20 ούτε που τις κοιτάω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Το πρώτο βήμα το έκανες Μίμη
Παραδέχτηκες ότι είσαι βλαμμένος.
Δε αντιλέγω είμαι μπορεί να είμαι άντρας στη εμφάνηση φάτσα σώμα τρόπος ομιλίας στιλ αλλά στη συμπεριφορά είμαι φλώρος και βλάκας στο μυαλό.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Κατσε ρε χριστιανε μου. Κι εσενα τι σε νοιαζει? Η καθεμια θελει ό,τι θελει. Και τι εγινε? Γιατι σε χαλαει?

Ξέρεις καλύτερα από εμένα ότι κάτι τέτοιο δεν είναι κατά φύσιν.

Αντιβαίνει στην κοινή λογικη και θέτει το μη φυσιολογικό ως φυσιολογικό.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε αντιλέγω είμαι μπορεί να είμαι άντρας στη εμφάνηση φάτσα σώμα τρόπος ομιλίας στιλ αλλά στη συμπεριφορά είμαι φλώρος και βλάκας στο μυαλό.
τωρα μιλας σωστα:confused:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τρελαίνεις και τις γυναίκες με τη δύναμη που έχεις στο κουβάλημα :confused:
Κόψε τη πλάκα είμαι ειλικρινής και σου λέω ξεκάθαρα ότι είμαι φλώρος στο μυαλό αλλά όλα τα άλλα τα έχω αντρικά και το πέος και τη δύναμη και το σώμα και τη φάτσα και το τρόπο ομιλίας και όλα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πικάντικες αποκαλύψεις του Τζιμάκου:confused:
Τι να σου πω δε θα βρεις και πολλούς στα 24 μισο να έχουν πάει σε πουτανες πάνω από 90 φορές πράγμα που σημαίνει και κάθε μέρα να είχα λεφτά θα πήγαινα άρα έχω και κάθε μέρα ορέξεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom