Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε φίλε πραγματικά τώρα ο τραννός είναι για να τον αποκαλείς άντρα; Ήμουν έτσι στα 14.



Όχι φίλε αλλά ο Αλβανός που δουλεύει οικοδομή και πίνει μπύρες όλη μέρα έχει πολύ καλύτερο κορμί από τον "αδύνατο" νεοέλληνα.

Αυτή τη νοοτροπία του κορμιού μοντελέ δεν καταλαβαίνω. Παππούδες δεν είχατε ποτέ να δουλεύουν στα χωράφια;

Αυτοί δεν είχαν σκληρά χέρια και δυνατά κορμιά;
Πες τα Χρυσόστομε γεμίσαμε φλωρουμπες που μας μιλάνε για τους μύες όλη τη ώρα και τα 70 κιλά,μλκες δε είναι αντρικά σώματα αυτά ξυπνάτε πια.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
Η Χειρδάρη θέλει να μας πει ότι οι περισσότερες γυναίκες που πέρασαν από σεμινάρια τέτοια είναι πολύ μεγάλος αριθμός. Η Χειρδάρη που ήταν μια δημοσιογράφος που είχε έναν Βραζιλιάνο 15 χρονο για γκόμενο και τον παντρεύτηκε και έκατσε μαζί του 9 χρόνια, τι να υποθέσουμε δηλαδή, ότι αυτή ήταν μια ισορροπημένη σχέση, μια σχέση αμοιβαιότητας ή ότι μισεί τους άντρες συμπατριώτες της γιατί την κάνανε πέρα; Και αν δεν κάνουν οι Έλληνες πια για τις Ελληνίδες επειδή η Χειρδάρη τις έχει κάνει προχωρημένες τότε δεν απομένει να στραφούν σε άλλους άντρες, αλλοδαπούς όπως κάνει όλη της την ζωή η Χειρδάρη; Ε, λοιπόν το κάνανε μερικές εκατοντάδες χιλιάδες Ελληνίδες, αλλά μετά θέλανε να γυρίσουν πίσω στους Έλληνες, που τις κάνανε πίσω, όπως είχανε κάνει κάποτε και με την Χειρδάρη, που παραδίδει επί πληρωμεί μαθήματα ανωμαλίας/σεξουαλικής διαστροφής. Το αποτέλεσμα; Γεμίσανε τα ιατρεία των παθολόγων με νέες γυναίκες με ηπατίτιδα που στο μέλλον μπορεί να προκαλέσει ηπατοκαρκίνωμα και τα ιατρεία των ψυχιάτρων με νέες γυναίκες με αγχώδεις διαταραχές βαριάς μορφής, επιπλεγμένες με κατάθλιψη, δηλαδή κρίσεις πανικού, ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή κτλ. Έχει κακία το μάτι της Χειρδάρη, θέλει να εκδικηθεί τους Έλληνες άντρες δεν το βλέπετε; Το σινάφι των δημοσιογράφων αποτελείται από πολύ κακούς, βρώμικους και ενίοτε άρρωστους ψυχικά ανθρώπους. Να μην τους ακούτε καθόλου. Εμείς κάναμε πέρα όσες πήγαν με μετανάστες σα να ήμασταν συνεννοημένοι από πριν. Εμείς έχουμε την εξουσία σε τέτοια θέματα και το δείξαμε. Γιατί εμείς μπορούμε να δώσουμε κάτι σε μια γυναίκα. Ο Βραζιλιάνος όμως της Χειρδάρη ήταν πολύ φτωχός και μάλλον τον τάιζε και όταν άρχισε να ξενοπηδάει, τον έδιωξε κιόλας.

Ο Βραζιλιάνος θα έπρεπε να παρει επίδομα βαρέων και ανθυγιεινών και τιμητική πλακέτα απο τον ΠτΔ που γαμάει αυτό το αρρωστάκι, κρατώντας την μακριά απο εμάς.
Σκέψου τι λειτούργημα κάνει που άφησε πίσω του τις γυναίκες της Βραζιλίας για αυτή την κυρα-Χάιδω......

Φαρμακωμένες ψυχές που ζέχνουν μίσος και ματαιοδοξία, δυστυχώς. Αν δε δώσετε σημασία, δεν υπάρχουν. Προσπεράστε άφοβα!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Πες τα Χρυσόστομε γεμίσαμε φλωρουμπες που μας μιλάνε για τους μύες όλη τη ώρα και τα 70 κιλά,μλκες δε είναι αντρικά σώματα αυτά ξυπνάτε πια.
Μα αν γυρίσουμε 100-150 χρόνια πίσω που οι άνθρωποι γυμνάζονταν φυσικά μέσα από τη δουλειά τους και έτρωγαν φυσικά αυτό το καχεκτικό του σύγχρονου νέου δεν το βλέπεις πουθενά.
Ακόμα και αυτοί που δεν είχαν φαγητό ήταν γεροδεμένοι.

Προχθές ήρθε ηλεκτρολόγος για βλάβη στο σπίτι. Πλάτες και χέρια από κομπρεσέρ. Ούτε φλεβίτσες ούτε φλωριές αλλά φυσικά και δεν ήταν Έλληνας...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....80 τις 100?ε και.....???εμεις δεν μιλαμε για τα βυζια τους που ειναι μετρια.....
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Όχι φίλε αλλά ο Αλβανός που δουλεύει οικοδομή και πίνει μπύρες όλη μέρα έχει πολύ καλύτερο κορμί από τον "αδύνατο" νεοέλληνα.

Αυτή τη νοοτροπία του κορμιού μοντελέ δεν καταλαβαίνω. Παππούδες δεν είχατε ποτέ να δουλεύουν στα χωράφια;

Αυτοί δεν είχαν σκληρά χέρια και δυνατά κορμιά;
Χάλια σώματα έχουν. Πάει η κοιλουμπα σύννεφο. Οι παλιοί παππούδες που δούλευαν στα χωράφια ηταν σαν παστός τσιρος. Οι τωρινοί που τη δουλειά κάνουν τα τρακτέρ και τα μηχανήματα κι όλη την ώρα κατεβάζουν τσιπουρα είναι διπλοφαρδοι από το λίπος.
Αντρικό σώμα δεν είναι το γεμάτο λίπος. Είναι το γυμνασμενο χωρίς περιττά. Και δε χρειάζεται να είναι φουσκωμένο. Έχω δει εκατοντάδες εργάτες, αδύνατους, να φορτώνουν φορτία μεγάλου βάρους λες και είναι καραμέλες. Η δύναμη και η ικανότητα για διαρκεια στη σκληρή δουλειά, δεν έχει καμία σχέση με τα υπερβολικά κιλά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
363
Like
886
Πόντοι
81
1704630027759.png

Κάτι δε μου βγαίνει με τους αριθμούς εδώ. Αμα το 63% και το 34% είναι single τότε το 37% των ανδρών είτε έχει κανονικά και με τον νόμο από 2 γκόμενες ή οι γκόμενες πλέον δηλώνονται σε σχέση με το shitbull, το δέντρο, τη γέφυρα και άλλα σε τέτοιο στυλ που εμφανίζονται κατά καιρούς.
1704630340351.png
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μα αν γυρίσουμε 100-150 χρόνια πίσω που οι άνθρωποι γυμνάζονταν φυσικά μέσα από τη δουλειά τους και έτρωγαν φυσικά αυτό το καχεκτικό του σύγχρονου νέου δεν το βλέπεις πουθενά.
Ακόμα και αυτοί που δεν είχαν φαγητό ήταν γεροδεμένοι.

Προχθές ήρθε ηλεκτρολόγος για βλάβη στο σπίτι. Πλάτες και χέρια από κομπρεσέρ. Ούτε φλεβίτσες ούτε φλωριές αλλά φυσικά και δεν ήταν Έλληνας...
Πες τα ρε αδερφέ τελικά συμφωνούμε πολύ εμείς οι 2 δε το περίμενα τόσο.Ξερεις τι?ο Βλαδίμηρος και ο υπουργαρας είναι τουλάχιστον 40 χρόνων άνθρωποι και να ασχολουνται τώρα με φλεβιτσες κοιλιακούς και φλωριες λες και είναι 16 χρόνων λες τι στο πουτσο φλωρεψε και η παλια γεννια?οκ η νέα γεννια είναι όλοι φλωροι αλλα όχι και η παλια ρε πουστη μου.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Πες τα ρε αδερφέ τελικά συμφωνούμε πολύ εμείς οι 2 δε το περίμενα τόσο.Ξερεις τι?ο Βλαδίμηρος και ο υπουργαρας είναι τουλάχιστον 40 χρόνων άνθρωποι και να ασχολουνται τώρα με φλεβιτσες κοιλιακούς και φλωριες λες και είναι 16 χρόνων λες τι στο πουτσο φλωρεψε και η παλια γεννια?οκ η νέα γεννια είναι όλοι φλωροι αλλα όχι και η παλια ρε πουστη μου.
:jerking::jerking2:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Χάλια σώματα έχουν. Πάει η κοιλουμπα σύννεφο. Οι παλιοί παππούδες που δούλευαν στα χωράφια ηταν σαν παστός τσιρος. Οι τωρινοί που τη δουλειά κάνουν τα τρακτέρ και τα μηχανήματα κι όλη την ώρα κατεβάζουν τσιπουρα είναι διπλοφαρδοι από το λίπος.
Αντρικό σώμα δεν είναι το γεμάτο λίπος. Είναι το γυμνασμενο χωρίς περιττά. Και δε χρειάζεται να είναι φουσκωμένο. Έχω δει εκατοντάδες εργάτες, αδύνατους, να φορτώνουν φορτία μεγάλου βάρους λες και είναι καραμέλες. Η δύναμη και η ικανότητα για διαρκεια στη σκληρή δουλειά, δεν έχει καμία σχέση με τα υπερβολικά κιλά.

Τύπε αυτό που περιγράφεις δείχνει ξεκάθαρα ότι είσαι επηρεασμένος από τα πρωτότυπα της εποχής.

1) Τώρα πας και μου λες για τον αγρότη που έχει γίνει οδηγός ενώ εγώ μίλησα ξεκάθαρα για ανθρώπους που δουλεύουν με τα χέρια.

2) Πάλι αναφέρεις αυτό το σώμα που δεν είναι γεμάτο. Εμένα στα αρχίδια μου ταρίφας είμαι και μετρίου αναστήματος και σώματος, δεν προσπαθώ να υποστηρίξω τον εαυτό μου ΑΛΛΑ δεν μπορώ να πηγαίνω κόντρα στην κοινή λογική.

Η τεστοστερόνη χτίζει μύες, βασική διαφορά αντρών και γυναικών είναι αυτή η γαμηνένη ορμόνη. Τρίχα, όγκος και δύναμη.

Αν είναι έτσι όπως τα λες εσύ γιατί υπάρχουν κατηγορίες κιλών σε όλα τα ατομικά αθλήματα;

Τέλος πάντων ίσως να είσαι μικρός σε ηλικία αλλά τουλάχιστον σκέψου ότι πόρτα δεν δουλεύουν οι φλεβίτσες και φυσικά δεν είναι στα κιλά του ύψους τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Τύπε αυτό που περιγράφεις δείχνει ξεκάθαρα ότι είσαι επηρεασμένος από τα πρωτότυπα της εποχής.

1) Τώρα πας και μου λες για τον αγρότη που έχει γίνει οδηγός ενώ εγώ μίλησα ξεκάθαρα για ανθρώπους που δουλεύουν με τα χέρια.

2) Πάλι αναφέρεις αυτό το σώμα χωρίς που δεν είναι γςματο
Κανένα πρότυπο και όχι πρωτότυπο της εποχής δε σου αναφέρω. Το λογικό σου αναφέρω.
Πρότυπο αντρικού σώματος δεν είναι ο κοιλαρας Αλβανός οικοδόμος.
Όποιος δουλεύει με τα χέρια είναι λεπτός. Οχι ανθρώπινη σαμπρέλα.
Ο Σβαρτσενέγκερ οταν μεσουρανουσε ηταν 1,88 και 110 κιλά. Τίγκα στα αναβολικά και τη μυϊκή υπερδιογκωση.
Όποιος είναι 1,80 και 110 κιλά και δεν είναι ντοπαρισμένος υπεραθλητης, είναι απλά λαπάς.
Ο Έντι Χωλ που έχει το παγκόσμιο ρεκόρ στις άρσεις θανάτου, 462 κιλά, όταν τα σήκωσε ηταν 1,88 και 190 κιλά. Αφύσικος. Οταν στράφηκε στο μποξ έπεσε στα 140 κιλά. 50 κιλά μειον. Και πάλι αφύσικος δείχνει. Στον αγώνα του με το Θωρ, σχολιαζαν τα κιλά τους περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Γιατί ηταν αφύσικα.
Ο Μακ Γκρέγκορ είναι 1,75 και 70 κιλά. Για μένα αυτός είναι το σωστό πρότυπο ανδρικού σώματος. Και όποιος είναι αναλογικά σαν αυτόν.
Αν εσύ τον θεωρείς φλώρο και αδύνατο οκ.
Η πραγματικότητα λέει πως θα σε άφηνε λιποθυμο με ενα χτύπημα, με μαντήλι στα μάτια του και το ένα χέρι δεμένο πίσω από την πλάτη.
Σαν αυτόν στο σώμα υπάρχουν χιλιάδες εκεί έξω. Αυτοί που φορτώνουν 25κιλες μπάλες άχυρο, 10 και 12 ώρες τη μέρα, σαν αυτόν είναι. Εσύ πες τους φλώρους κι ότι τα σώματά τους δεν είναι αντρικά.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
στα παπαρια μας τι λενε οι τελιωμενες μπαζολες π βαζουν 5 κιλα makeup κ το παιζουν ντιβες ,π οι περισσοτερες ειναι καμενες με τα σοσιαλ ,ενδιαφερονται μονο το πως φενονται στο φακο κ στα ματια τ κοσμου ,ΟΟΟΟΞΩ ΡΕΕ
Μαζί σου!...Το έχουν τερματίσει.Οι περισσότερες είναι για τον ψυχολόγο και δεν το ξέρουν...Τάχα μου ότι ψάχνουν για σοβαρή σχέση ,και άμα τις κουβεντιασεις λίγο καταλαβαίνεις ότι είναι για ψυχανάλυση ...Βρε μαναρες μου ,ο άντρα σας ,και πολύ περισσότερο ,ο γαμιασας ο γκόμενος σας ο εραστης σας ,ένας παρτενέρ είναι που θέλει να περάσει καλά μαζί σας...Τώρα αν είναι να μας τα πρήζεται άντε για καλύτερα...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Στη σαβουροφαγια θα συμφωνείτε σίγουρα
Τουλάχιστον είμαστε άντρες σωματικως και οι 2 και όχι παιδάκι λυκείου όπως εσύ που φοράει ίδια νούμερα με τα κορίτσια.Καταντια ένας άντρας να είναι πιο λεπτός από μια γυναίκα η οποία δε είναι καν χοντρή απλά έχει καποιες καμπύλες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Troll mode on
Εγώ και ο Στάθης Ψάλτης ρε Τζιμακο

Troll mode off:
Διάβασε λίγο τι γράφει ο @resp ρε κιοφτέ που το λίπος έχει πειράξει τον εγκέφαλο σου
Ρε μπρο μου μας έχεις πριξει με τα κιλά ούτε οι πουστηδες δε κάνουν έτσι με τα σώματα μήπως το τινάζεις το μιλφει και δε μας το λες?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Τουλάχιστον είμαστε άντρες σωματικως και οι 2 και όχι παιδάκι λυκείου όπως εσύ που φοράει ίδια νούμερα με τα κορίτσια.Καταντια ένας άντρας να είναι πιο λεπτός από μια γυναίκα η οποία δε είναι καν χοντρή απλά έχει καποιες καμπύλες.
:jerking::jerking::jerking2::jerking2:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Κοίτα να δεις που το ίδιο σκέφτηκα για εσένα,καθώς συνέχεια λες για τατουάζ,κοιλιακούς,κιλά κλπ.

Ε ρε και σε διαβάσει ο @ROB. C
Ο Ρομπ έλεγε τη μια βλακεία μετα τη άλλη οπότε άστο ήταν ο χειρότερος προσβλητικός του σάιτ χειρότερος και από τον παπαροτριφτουλα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Αυτά τα γράφει ενώ μασαμπουκώνει;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί Μίμη;
Επειδή σε γλεντουσαν;
Μασαμπουκιάζει,του λέμε για το καλό του να χάσει κανά κιλό και εκείνος τον χαβά του.Τζιμάκο δεν ξέρεις ακόμα για τις γυναίκες.Αν μπορείς να τις ρίξεις με τον τρόπο σου,δεν θα κάτσει η άλλη να σε ζυγίσει αν είσαι πιο αδύνατος από αυτήν.Αν την ξεμουνιασεις μετά όμορφα,θα σε λατρέψει
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786

Τζιμάκο όταν είχες ποστάρει από έναν παλιότερο λογαριασμό σου,όλοι σου είπαν ότι θες γυμναστική και δίαιτα.Αλλά εσύ δεν βάζεις μυαλό.Για το καλό σου τα λέμε σε ένα ανώνυμο φόρουμ.Οι γκόμενες εκεί έξω στον κόσμο είναι πιο σκληρές στην κρίση τους
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Τώρα θα σου πει ότι αυτό ΔΕΝ είναι λίπος
Ναι,θα πει ότι είναι μύες απλά χωρίς γράμμωση.Αν είναι να στοχεύει σε χοντρούλες,με γεια του με χαρά του.Για όλους υπάρχουν οι αντίστοιχες.Από τη στιγμή όμως που δεν τις γουστάρει,πρέπει να βελτιώσει τον εαυτό του
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Κανένα πρότυπο και όχι πρωτότυπο της εποχής δε σου αναφέρω. Το λογικό σου αναφέρω.
Πρότυπο αντρικού σώματος δεν είναι ο κοιλαρας Αλβανός οικοδόμος.
Όποιος δουλεύει με τα χέρια είναι λεπτός. Οχι ανθρώπινη σαμπρέλα.
Ο Σβαρτσενέγκερ οταν μεσουρανουσε ηταν 1,88 και 110 κιλά. Τίγκα στα αναβολικά και τη μυϊκή υπερδιογκωση.
Όποιος είναι 1,80 και 110 κιλά και δεν είναι ντοπαρισμένος υπεραθλητης, είναι απλά λαπάς.
Ο Έντι Χωλ που έχει το παγκόσμιο ρεκόρ στις άρσεις θανάτου, 462 κιλά, όταν τα σήκωσε ηταν 1,88 και 190 κιλά. Αφύσικος. Οταν στράφηκε στο μποξ έπεσε στα 140 κιλά. 50 κιλά μειον. Και πάλι αφύσικος δείχνει. Στον αγώνα του με το Θωρ, σχολιαζαν τα κιλά τους περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Γιατί ηταν αφύσικα.
Ο Μακ Γκρέγκορ είναι 1,75 και 70 κιλά. Για μένα αυτός είναι το σωστό πρότυπο ανδρικού σώματος. Και όποιος είναι αναλογικά σαν αυτόν.
Αν εσύ τον θεωρείς φλώρο και αδύνατο οκ.
Η πραγματικότητα λέει πως θα σε άφηνε λιποθυμο με ενα χτύπημα, με μαντήλι στα μάτια του και το ένα χέρι δεμένο πίσω από την πλάτη.
Σαν αυτόν στο σώμα υπάρχουν χιλιάδες εκεί έξω. Αυτοί που φορτώνουν 25κιλες μπάλες άχυρο, 10 και 12 ώρες τη μέρα, σαν αυτόν είναι. Εσύ πες τους φλώρους κι ότι τα σώματά τους δεν είναι αντρικά.
Ο αθλητής μας εδώ είναι χοντρός δηλαδή.

Εν τω μεταξύ πάντα ο διαιτητής επειδή είπες για το ΜακΓκρέγκορ είναι θηρίο για να μπορεί να τους χωρίσει. Δεν είναι 75 κιλά. Τέλος πάντων φίλε άμα νομίζεις ότι θα συγκρουστεί η Φεράρι με την νταλίκα και θα χαλάσει η νταλίκα δεν έχω να πω κάτι άλλο.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240107_152453.jpg
    IMG_20240107_152453.jpg
    118 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom