Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Ναι ρε έχεις δίκιο αντρικο σώμα έχει ο σπαλιαρας ο καραγκει ο καραφλωρος ο γραμμωμενος έλα 15 χρόνο τράβα και φευγα.Αν φας μπουνιά από το χέρι μου είτε εσύ είτε ο υπουργαρας έχετε φύγει στην Ανταρκτική,ο άντρας έτσι πρέπει να είναι με δύναμη όχι λαπάς σα τον σπαλιαρα.Επισης άσε εμένα δες τον ρακ με μπράτσα και με μύες και με λοιπός με κοιλιά αντρακλας όπως πρέπει να είναι σωστός σωματικά.Κατσε εσύ να θαυμάζεις τον γκέι τον σπαλιαρα που είναι 1.95 και 85-90 κιλά.
Αμα βρισκόμαστε απέναντι δε θα προλάβαινες καν να σηκώσεις το χέρι. Θα σου εξηγούσε το συκώτι σου γιατί.
Άδικος ο κόπος να μιλάει κανείς μαζί σου.
Ενας τελειωμένος είσαι, ενα αυθεντικό ναυάγιο που ψάχνει άλλοθι στο χάλι του και αρνείται τη λογική σκέψη.
Γίνε και σαν το ανθρωπάκι της Μισελεν. Κανείς δε σε εμποδίζει. Ναυάγιο θα παραμείνεις.
Ενα πρότυπο αντρικού σώματος το έχει ο Σταθαμ. Γι'αυτό και τον επέλεξαν για ταινίες δράσεις, όπως δήλωσε ο σκηνοθέτης των ταινιών του.
Ο τύπος ειναι 1,75 και 75 κιλά.
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι με μπουνιά από το χέρι σου θα έφτανε στην Ανταρκτική. Φαίνεσαι σκληρή μαργαρίνη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αμα βρισκόμαστε απέναντι δε θα προλάβαινες καν να σηκώσεις το χέρι. Θα σου εξηγούσε το συκώτι σου γιατί.
Άδικος ο κόπος να μιλάει κανείς μαζί σου.
Ενας τελειωμένος είσαι, ενα αυθεντικό ναυάγιο που ψάχνει άλλοθι στο χάλι του και αρνείται τη λογική σκέψη.
Γίνε και σαν το ανθρωπάκι της Μισελεν. Κανείς δε σε εμποδίζει. Ναυάγιο θα παραμείνεις.
Ενα πρότυπο αντρικού σώματος το έχει ο Σταθαμ. Γι'αυτό και τον επέλεξαν για ταινίες δράσεις, όπως δήλωσε ο σκηνοθέτης των ταινιών του.
Ο τύπος ειναι 1,75 και 75 κιλά.
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι με μπουνιά από το χέρι σου θα έφτανε στην Ανταρκτική. Φαίνεσαι σκληρή μαργαρίνη.
Αμα βρισκόμαστε απέναντι δε θα προλάβαινες καν να σηκώσεις το χέρι. Θα σου εξηγούσε το συκώτι σου γιατί.
Άδικος ο κόπος να μιλάει κανείς μαζί σου.
Ενας τελειωμένος είσαι, ενα αυθεντικό ναυάγιο που ψάχνει άλλοθι στο χάλι του και αρνείται τη λογική σκέψη.
Γίνε και σαν το ανθρωπάκι της Μισελεν. Κανείς δε σε εμποδίζει. Ναυάγιο θα παραμείνεις.
Ενα πρότυπο αντρικού σώματος το έχει ο Σταθαμ. Γι'αυτό και τον επέλεξαν για ταινίες δράσεις, όπως δήλωσε ο σκηνοθέτης των ταινιών του.
Ο τύπος ειναι 1,75 και 75 κιλά.
Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι με μπουνιά από το χέρι σου θα έφτανε στην Ανταρκτική. Φαίνεσαι σκληρή μαργαρίνη.
Ρε μπρο γαμω τη πουτανα μου είμαι 24 λιώνω στα πους απς ειμαι 1.81 και κιλά 111 συνήθως πες μου ποιος με πλησιάζει?και να με πλησιάσει τι θα μου κάνει μια μπουνιά να του ρίξω έχει πέσει κάτω γιατί εκτός από κιλά έχω και γερή μπουνιά άστο είμαι περιφανος που είμαι αντρακλας και στη δύναμη και σωματικως.Ποσα κιλά είσαι και ύψος ? Βρε καθυστερα νομίζεις επειδή ξέρεις ζιου ζιτσου ή όποια άλλη τέτοια μαλακιά έχεις άνθρωπο 115 κιλά?πόσο μακριά νυχτωμενος είσαι?μια ρε να σου ρίξω στο θώρακα η στο κεφάλι έχεις εξαφανιστεί αλλά άσε τι μιλάω με έναν φλωρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Ρε μπρο γαμω τη πουτανα μου είμαι 24 λιώνω στα πους απς ειμαι 1.81 και κιλά 111 συνήθως πες μου ποιος με πλησιάζει?και να με πλησιάσει τι θα μου κάνει μια μπουνιά να του ρίξω έχει πέσει κάτω γιατί εκτός από κιλά έχω και γερή μπουνιά άστο είμαι περιφανος που είμαι αντρακλας και στη δύναμη και σωματικως.Ποσα κιλά είσαι και ύψος ?
1,78 και 72 κιλά. Δε θέλω να γράφω σάλτσες αλλά δεν είχες καμία τύχη. Και αυτό να το έχεις πάντα στο μυαλό σου, αν κάνεις καμία μαλακία και μπλέξεις σε καυγά με άτομα που δεν ξέρεις.
Οτι ειχα να σου πω, σου το είπα. Εσύ πορεψου όπως νομίζεις. Τέλος από μένα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
1,78 και 72 κιλά. Δε θέλω να γράφω σάλτσες αλλά δεν είχες καμία τύχη. Και αυτό να το έχεις πάντα στο μυαλό σου, αν κάνεις καμία μαλακία και μπλέξεις σε καυγά με άτομα που δεν ξέρεις.
Οτι ειχα να σου πω, σου το είπα. Εσύ πορεψου όπως νομίζεις. Τέλος από μένα.
Ωραία είμαι 1.81 και 111 κιλά πιστεύεις θα είχες τύχη?μια να σου ρίξω στο θώρακα ή στο κεφάλι ή στη διαφραγματικη αναπνοή έχεις εξαφανιστεί.Νομιζεις ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο?δε έχεις τύχη με τόσο γερό άντρα σα εμένα άστο.Ξερω πονάει το ότι δε είσαι γερός σα εμένα αλλά τα κιλά παίζουν τραγικό ρόλο στο ξύλο.Μια φορα είχα κάνει παιχνίδια αντοχής με έναν φίλο μου που ήξερε πολεμική τέχνη αλλά ήταν φλώρος σωματικά σα εσένα μλκ ένα έτσι του έκανα και έφυγε πίσω.Τα κιλά παίζουν τρομερό ρόλο,ούτε και πρόκειται να χάσω κιλά θα τρώω για να δέρνω κάτι φλώρους σα εσένα στον έξω κόσμο που εθελοτιφλουν και νομίζουν ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο,μλκ άστο δε το έχεις είσαι πολύ λεπτός ακόμα και να ξέρεις πολεμική τέχνη άνθρωπο στο σώμα σου τον έκανα με τα κρεμμυδάκια.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Ωραία είμαι 1.81 και 111 κιλά πιστεύεις θα είχες τύχη?μια να σου ρίξω στο θώρακα ή στο κεφάλι έχεις εξαφανιστεί.Νομιζεις ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο?δε έχεις τύχη με τόσο γερό άντρα σα εμένα άστο.Ξερω πονάει το ότι δε είσαι γερός σα εμένα αλλά τα κιλά παίζουν τραγικό ρόλο στο ξύλο.
Πονάει ρε αλάνι μου. Πονάει πολύ....
Πως να το κάνουμε δηλαδή, που τα 'φερε ετσι η πουτάνα η ζωή και δεν είμαστε όλοι γεροί σαν εσένα.
Είσαι και ψημένος στα μπαχαλα και τα ξυλικια, ποιος να τα 'βαλει μαζί σου;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ναι πρέπει να φτιάξω και χαρακτήρα δυναμικο δηλαδή το μυαλό μου να μην είναι φλωρικο πιστεύω έχω αντρικό σώμα αντρική φάτσα αντρική ομιλία αλλά φλωρικο μυαλό,μυαλό παιδιού μυαλο ανώριμου μπούλη 13 χρόνου.
:headbang::headbang::headbang:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πονάει ρε αλάνι μου. Πονάει πολύ....
Πως να το κάνουμε δηλαδή, που τα 'φερε ετσι η πουτάνα η ζωή και δεν είμαστε όλοι γεροί σαν εσένα.
Είσαι και ψημένος στα μπαχαλα και τα ξυλικια, ποιος να τα 'βαλει μαζί σου;
Εντάξει αδερφέ μη το πιστεύεις εγώ σου το ορκίζομαι είχα φίλο που κάναμε παιχνίδια αντοχής ποιος θα ρίξει τον άλλον κάτω μαλακά ένα έτσι του έκανα έφυγε πίσω και ήταν στα κιλά σου και ήξερε και πολεμική τέχνη ενώ εγώ όχι.Καταλαβε το η διαφορά κιλών παίζει ρόλο(είμαι 30 κιλά πάνω από το ύψος μου κάποιος που είναι ίδια με το ύψος του πχ 1.80 και 82 κιλά τον έχω στειλει στον αγύριστο) επίσης ρόλο παίζει και η ηλικία είμαι 24 χρόνων βράζει το αίμα μου έναν 50-60 Άρη ακόμα και να ξέρει κάποια πολεμική τέχνη άστο έφυγε πίσω ο νέος έχει αντανακλαστικά γρηγορα λόγω ηλικίας ενώ του γέρου μειωνονται.Ειμαι τυχερός είμαι ψηλός εύσωμος νέος και δυνατός.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψημένος στη σαβουροφαγια είναι...
Σκάσε πια κουρασες με τα κιλά φλωρε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ωραία είμαι 1.81 και 111 κιλά πιστεύεις θα είχες τύχη?μια να σου ρίξω στο θώρακα ή στο κεφάλι ή στη διαφραγματικη αναπνοή έχεις εξαφανιστεί.Νομιζεις ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο?δε έχεις τύχη με τόσο γερό άντρα σα εμένα άστο.Ξερω πονάει το ότι δε είσαι γερός σα εμένα αλλά τα κιλά παίζουν τραγικό ρόλο στο ξύλο.Μια φορα είχα κάνει παιχνίδια αντοχής με έναν φίλο μου που ήξερε πολεμική τέχνη αλλά ήταν φλώρος σωματικά σα εσένα μλκ ένα έτσι του έκανα και έφυγε πίσω.Τα κιλά παίζουν τρομερό ρόλο,ούτε και πρόκειται να χάσω κιλά θα τρώω για να δέρνω κάτι φλώρους σα εσένα στον έξω κόσμο που εθελοτιφλουν και νομίζουν ότι η πολεμική τέχνη σε κάνει ατροτο,μλκ άστο δε το έχεις είσαι πολύ λεπτός ακόμα και να ξέρεις πολεμική τέχνη άνθρωπο στο σώμα σου τον έκανα με τα κρεμμυδάκια.
κουλαρησε τζιμακο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τελικά προτιμάς Ρακ ή Μπισμπικη;
Και οι 2 αντρακλες είναι αλλά μπισμπικη γιατί είναι άντρας και στο ντύσιμο ο άλλος είναι λίγο φλωροκαγκουρας αλλά με τέλεια φάτσα και σώμα.Να μου ζήσουν και οι 2 άντρες όπως πρέπει να είναι γεμίσαμε αδερφές 60 κιλά με γαλανά μάτια και μαλακίες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Εντάξει αδερφέ μη το πιστεύεις εγώ σου το ορκίζομαι είχα φίλο που κάναμε παιχνίδια αντοχής ποιος θα ρίξει τον άλλον κάτω μαλακά ένα έτσι του έκανα έφυγε πίσω και ήταν στα κιλά σου και ήξερε και πολεμική τέχνη ενώ εγώ όχι.Καταλαβε το η διαφορά κιλών παίζει ρόλο(είμαι 30 κιλά πάνω από το ύψος μου κάποιος που είναι ίδια με το ύψος του πχ 1.80 και 82 κιλά τον έχω στειλει στον αγύριστο) επίσης ρόλο παίζει και η ηλικία είμαι 24 χρόνων βράζει το αίμα μου έναν 50-60 Άρη ακόμα και να ξέρει κάποια πολεμική τέχνη άστο έφυγε πίσω ο νέος έχει αντανακλαστικά γρηγορα λόγω ηλικίας ενώ του γέρου μειωνονται.Ειμαι τυχερός είμαι ψηλός εύσωμος νέος και δυνατός.
Έχεις μπλέξει ποτέ σε καυγά; Σε κανονικό καυγά με κατεβασμένες μαπες και αίμα να τρέχει;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Έχεις μπλέξει ποτέ σε καυγά; Σε κανονικό καυγά με κατεβασμένες μαπες και αίμα να τρέχει;
Ναι μια φορά και μάλιστα αυτός ήξερε και πολεμική τέχνη και τον γάμησα να ξέρεις τον είχα άνετα γιατί ήταν 1.80 80 κιλά και εγώ 1.81 98 κιλά φαντάσου τώρα που είμαι 1.81 και 111 κιλά τι θα του έκανα θα τον έστελνα στο ΚΑΤ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
επίσης ρόλο παίζει και η ηλικία είμαι 24 χρόνων βράζει το αίμα μου έναν 50-60 Άρη ακόμα και να ξέρει κάποια πολεμική τέχνη άστο έφυγε πίσω
τον ταισον τον εχεις? ειναι 57
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.495
Πόντοι
2.356
Ναι μια φορά και μάλιστα αυτός ήξερε και πολεμική τέχνη και τον γάμησα να ξέρεις τον είχα άνετα γιατί ήταν 1.80 80 κιλά και εγώ 1.81 98 κιλά φαντάσου τώρα που είμαι 1.81 και 111 κιλά τι θα του έκανα θα τον έστελνα στο ΚΑΤ.
Φαίνεται....... Πρέπει να είσαι μεγάλη σκοτωστρα......
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
τον ταισον τον εχεις? ειναι 57
Εξαιρούνται μόνο τέτοιες περιπτώσεις αυτοί οι πρωταθλητές που το έχουν κάνει επάγγελμα όλο αυτό και προπονούνται κάθε μέρα από μικρά παιδιά μέχρι τώρα που είναι μεγάλοι.Ζαμπιδη και Τάισον δε πιστεύω ότι θα τους είχα και όχι μόνο εγώ αλλά κανείς.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Φαίνεται....... Πρέπει να είσαι μεγάλη σκοτωστρα......
Δε κάνω πλάκα ρε φίλε τι ειρωνεύεσαι?ο τύπος το φύσαγε και δε κρύωνε δε παίζω συχνά καυγάδες μια φορά έτυχε μόνο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εξαιρούνται μόνο τέτοιες περιπτώσεις αυτοί οι πρωταθλητές που το έχουν κάνει επάγγελμα όλο αυτό και προπονούνται κάθε μέρα από μικρά παιδιά μέχρι τώρα που είναι μεγάλοι.Ζαμπιδη και Τάισον δε πιστεύω ότι θα τους είχα και όχι μόνο εγώ αλλά κανείς.
πηγαινε γινε ματατζης.Νομιζω εχεις το τελειο προφιλ και σωματοτυπο.Ψηλος,δυνατος και αχυρα αντι για μυαλο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom