Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τι να κλάσει μπροστά σου ο Ηρακλής από τη Μυθολογία...

Ρε μπας και έτρωγες τα φυτά;
όχι κουβαλαγα κάτι γλάστρες τεράστιες και έλεγε η υπεύθυνη είσαι Γομάρι στη δύναμη αποδεδειγμένο λοιπόν.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε έχω κανένα πλάνο άμα πιάσω κάποιον αδύνατο ή έστω κανονικό ή κάποιον που δε είναι στα κιλά μου τον έχω λιώσει μια να του ρίξω σε κεφάλι ή θώρακα ή διαφραγματικη αναπνοή άστο αδερφέ έχω πολύ γερή μπουνιά δε θες να ξέρεις αλήθεια.Μπορει να είμαι λίγο φλώρος στο μυαλό αλλά η δύναμη μου δε υπάρχει.Επισης έναν 50-60 Άρη τον έχω για αστείο που αυτοί λόγω ηλικίας μειώνονται τα αντανακλαστικά τους εμενα βραζει το αίμα μου έχω μέσα μου πολύ οργή είναι τα νιάτα τι να λέμε.
Ο τζιμακος έχει αγριεψει...θα μας δειρει ολους
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ακολουθεί σοβαρό ποστ:

Δεν φτάνει που είσαι εμμονικός μαλάκας,λες και επικίνδυνα πράγματα.

Δεν φτάνει που συνεχώς ανακυκλώνεις τις ίδιες μπούρδες με άκρως περιορισμένο λεξιλόγιο,το χοντραίνεις με σοβαρά θέματα όπως ο βιασμός.
Χρησιμοποίησες ένα τόσο σοβαρό θέμα για να υποστηρίξεις τις νοσηρές και γελοίες απόψεις σου.

Πραγματικά έχεις ξεφύγει μικρέ.
Μου λέτε ότι οι πολεμικές τέχνες είναι κάτι το υσχιρο βλέπεις λοιπόν τόσες χιλιάδες γυναίκες να πηγαίνουν πολεμικές τέχνες πως τότε δε τα καταφέρνουν να αποφύγουν αυτόν που πάει να τις βιάσει και τελικά τις βιάζει ?κάτι πολύ λογικό λέω είμαι τέρμα κατά των βιασμών και καρκίνο σε όποιον εξευτελίζει έτσι τις γυναίκες απλά λέω κάτι λογικό η πολεμική τέχνη δε σου δίνει τρομερή δύναμη όσο τα πολλά κιλά τα πολλά κιλά είναι 110 κιλά και πάνω και εννοείται να έχεις και δύναμη όπως εγώ που θήλαζα από μικρό παιδί και είμαι τέρας δύναμης.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
91
Like
18.527
Πόντοι
25.036
Ζηλεύετε γιατί θα θέλατε πολύ να σας τρέμαν πολλοι εκεί έξω,ένα πράγμα θα σου πω βαραγα μπουνιές ως άθληση στον αέρα και με κοιτάει τυπακος που έκανε ται κβο ντο με φόβο λόγω της υπερφυσικής δύναμης δε έχουν πολλοί τόση δύναμη μη με βλέπεις φλωρακο από τα μυνήματα είμαι τέρας δύναμης γιατί και παλια έπινα όλο από τη μάνα μου γάλα θήλαζα και έχω δύναμη τερατώδης.Η δουλειά που έκανα ως κηπουρός το απέδειξε αυτό που λέω κουβαλαγα κάτι γλάστρες 200 κιλά άστο λέμε μπρο.
Εγώ σε πιστεύω ρε φίλε και πάνω από όλα γουστάρω την αυτοπεποίθηση σου. Γιατί δεν μπορείς να δείξεις την ίδια αυτοπεποίθηση σε άλλα θέματα δεν μπορώ να καταλάβω.
Η δύναμη δεν έχει να κάνει με τη μάζα του λίπους αλλά με την μυϊκή μάζα. Αν χάσεις κάποια κιλά (μέσω υγιεινής διατροφής, όχι δίαιτας) δεν θα χάσεις μυϊκή μάζα, ιδίως αν γυμνάζεσαι. Θα διατηρήσεις τη δύναμη σου και θα βελτιώσεις την αυτοπεποίθησή σου σε άλλα θέματα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγώ σε πιστεύω ρε φίλε και πάνω από όλα γουστάρω την αυτοπεποίθηση σου. Γιατί δεν μπορείς να δείξεις την ίδια αυτοπεποίθηση σε άλλα θέματα δεν μπορώ να καταλάβω.
Η δύναμη δεν έχει να κάνει με τη μάζα του λίπους αλλά με την μυϊκή μάζα. Αν χάσεις κάποια κιλά (μέσω υγιεινής διατροφής, όχι δίαιτας) δεν θα χάσεις μυϊκή μάζα, ιδίως αν γυμνάζεσαι. Θα διατηρήσεις τη δύναμη σου και θα βελτιώσεις την αυτοπεποίθησή σου σε άλλα θέματα.
Στη δύναμη μου πάντα πίστευα ξέρω τα χέρια μου τι είναι,σα όπλα είναι τα χέρια μου είμαι τέρας δύναμης
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εγώ σε πιστεύω ρε φίλε και πάνω από όλα γουστάρω την αυτοπεποίθηση σου. Γιατί δεν μπορείς να δείξεις την ίδια αυτοπεποίθηση σε άλλα θέματα δεν μπορώ να καταλάβω.
Η δύναμη δεν έχει να κάνει με τη μάζα του λίπους αλλά με την μυϊκή μάζα. Αν χάσεις κάποια κιλά (μέσω υγιεινής διατροφής, όχι δίαιτας) δεν θα χάσεις μυϊκή μάζα, ιδίως αν γυμνάζεσαι. Θα διατηρήσεις τη δύναμη σου και θα βελτιώσεις την αυτοπεποίθησή σου σε άλλα θέματα.
Άστον μη του δίνεις θάρρος γιατί θα μας φάει όλους εδώ μεσα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Medium rare
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στη δύναμη μου πάντα πίστευα ξέρω τα χέρια μου τι είναι,σα όπλα είναι τα χέρια μου είμαι τέρας δύναμης
Γιατί ρε τζιμακο τι σου κάναμε λεβέντη μου?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Medium rare
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί ρε τζιμακο τι σου κάναμε λεβέντη μου?
Δε κάνω σε κανέναν κάτι είμαι κατά της βίας απλά προσπαθώ να σας πω τόση ώρα ότι μόνο άντρες 110+ κιλά με έχουν ή πρωταθλητές γυμνάστικης όπως ο Ζαμπίδης κλπ ο κάθε άλλος όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε κάνω σε κανέναν κάτι είμαι κατά της βίας απλά προσπαθώ να σας πω τόση ώρα ότι μόνο άντρες 110+ κιλά με έχουν ή πρωταθλητές γυμνάστηκης όπως ο Ζαμπίδης κλπ ο κάθε άλλος όχι.
Περιμένω βίντεο με καμψεις
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μη σου πω ότι και ο Ζαμπιδης θα σε φοβηθεί
Όχι δε θέλω υπερβολές οι πρωταθλητές γυμναστικής δε τους έχω ούτε εγώ ούτε κανείς τι να κάνουμε τώρα είναι ακατανίκητοι και είναι λογικό αν κάποιος από τα 8 μέχρι τα 40 του γυμνάζεται δε θα έχει κάποιον που απλά έχει πάρα πολλά κιλά όπως εγώ.Ομως πχ εσένα τον ρεσβ σας έχω πχ άνετα γιατί δε είστε ζαμπιδηδες επίσης έχω άνετα τους 50-60 αρηδες που τα αντανακλαστικά τους πέφτουν τέρμα.Δε έχω τους πρωταθλητές και αυτούς που είναι ίδια και περισσότερα κιλά με μένα.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
91
Like
18.527
Πόντοι
25.036
Στη δύναμη μου πάντα πίστευα ξέρω τα χέρια μου τι είναι,σα όπλα είναι τα χέρια μου είμαι τέρας δύναμης
Καιρός είναι να πιστέψεις και στην δύναμη του μυαλού σου. Αυτή που θα σε βοηθήσει να πετύχεις ακόμη περισσότερα. Είπαν οι συναγωνιστές για διατροφή, το πιο απλό πράγμα στον κόσμο, αυξάνεις πρωτεινη μειώνεις λιπαρά και υδατάνθρακες και μπουμ, σε ένα χρόνο είσαι φέτες χωρίς καμία ουσιαστική στέρηση. Έχεις τη δύναμη να το κάνεις πρέπει να επιβληθείς στο μυαλό σου πρώτα όμως. Μην στηρίζεσαι στα νιάτα και τη σωματική δύναμη γιατί αυτά εξασθενούν με τα χρόνια. Η δύναμη του μυαλού όχι...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Καιρός είναι να πιστέψεις και στην δύναμη του μυαλού σου. Αυτή που θα σε βοηθήσει να πετύχεις ακόμη περισσότερα. Είπαν οι συναγωνιστές για διατροφή, το πιο απλό πράγμα στον κόσμο, αυξάνεις πρωτεινη μειώνεις λιπαρά και υδατάνθρακες και μπουμ, σε ένα χρόνο είσαι φέτες χωρίς καμία ουσιαστική στέρηση. Έχεις τη δύναμη να το κάνεις πρέπει να επιβληθείς στο μυαλό σου πρώτα όμως. Μην στηρίζεσαι στα νιάτα και τη σωματική δύναμη γιατί αυτά εξασθενούν με τα χρόνια. Η δύναμη του μυαλού όχι...
Ναι αλλά αν γραμωσω δε θα έχω την ίδια δύναμη αυτό είναι το θέμα το λοιπός δίνει κάποια αρκετή δύναμη δε είναι μόνο οι μύες.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
91
Like
18.527
Πόντοι
25.036
Ναι αλλά αν γραμωσω δε θα έχω την ίδια δύναμη αυτό είναι το θέμα το λοιπός δίνει κάποια αρκετή δύναμη δε είναι μόνο οι μύες.
Το λίπος ρε αδερφέ με γιώτα...
Δεν ξέρεις τι τρως μου φαίνεται :2funny:
Αυτό που λές είναι ανακρίβεια, το λίπος αυξάνει μόνο την δύναμη της γροθιάς σου καθαρά λόγω βαρύτητας και αυτό μόνο όταν την κατεβάζεις στα μούτρα κάποιου. Αν δώσεις απερκατ ισχύει το αντίθετο, όταν κουβαλάς γλάστρες 200 κιλά πάλι το λίπος σου στερεί δύναμη. Οι συμπαντικοί νόμοι που περιγράφει η φυσική είναι αδιαμφισβήτητοι. Δοκίμασε το και θα μας ευχαριστείς μετά. Απλά θυμήσου το πιο βασικό: φουλ πρωτεινη, γυμναστική και υπομονή. Αν βιαστείς θα χάσεις και μυϊκή μάζα...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.498
Πόντοι
2.356
Ζηλεύετε γιατί θα θέλατε πολύ να σας τρέμαν πολλοι εκεί έξω,ένα πράγμα θα σου πω βαραγα μπουνιές ως άθληση στον αέρα και με κοιτάει τυπακος που έκανε ται κβο ντο με φόβο λόγω της υπερφυσικής δύναμης δε έχουν πολλοί τόση δύναμη μη με βλέπεις φλωρακο από τα μυνήματα είμαι τέρας δύναμης γιατί και παλια έπινα όλο από τη μάνα μου γάλα θήλαζα και έχω δύναμη τερατώδης.Η δουλειά που έκανα ως κηπουρός το απέδειξε αυτό που λέω κουβαλαγα κάτι γλάστρες 200 κιλά άστο λέμε μπρο.
Τώρα που είπες αυτό με τη 200κιλη γλάστρα..... Είσαι σίγουρος ότι οταν λες παω γυμναστήριο δεν εννοείς αυτό;
1704839549884.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom