Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Έχεις επιτυχία με τις ελλεινιδες? Για πες μας λίγο την οικονομική σου κατάσταση.. Γιατι φίλε και εγώ αν είχα ετοιμα λεφτά από μπαμπά.. Επιτυχία θα ειχα..
Μάθαμε και κάτι καινούργιο σήμερα. Ότι όσοι έχουμε αρκετά χρήματα τα βρήκαμε έτοιμα.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Μάθαμε και κάτι καινούργιο σήμερα. Ότι όσοι έχουμε αρκετά χρήματα τα βρήκαμε έτοιμα.
Εδώ μέσα μαθαίνεις πολλά: όσοι έχουν πέντε φράγκα τα βρήκαν από τον μπαμπά, είναι βολεμένοι δεξιοί, και πηδάνε επειδή επιδεικνύουν Ε1.
Δεν τα ήξερες όλα αυτά;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
κριμα που σβησανε την υπερθρενταρα του κλωνοτζιμακου, θα ισιωναμε τ'αντερα μας απ'το γελιο :2funny:
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Εσύ δηλαδή δεν τα βρήκες έτοιμα? Δε ξέρω πόσο χρόνων είσαι αλλά οι πλούσιοι που είναι μικρής ηλικίας σίγουρα έτοιμα τα βρήκανε. Αν εχεις λεφτά οι ελλεινιδες σου καθοντε με τη μία και χωρίς πολλά πολλά.. Τώρα ο άλλος από πάνω μας λεει έχει επιτυχία στις γυναίκες.. Ενω προφανώς αυτές του καθοντε μόνο για τα λεφτά του.. Αν ήταν πχ σεκιουριτας ούτε γειά δεν θα του έλεγαν όλες αυτές..
Για να απαντήσω στην ερώτηση σου όχι, δεν τα βρήκα καθόλου έτοιμα. 34 είμαι. Και επίσης πως γνωρίζεις ότι μας κάθονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για τα χρήματά μας? (σίγουρα μια καλή οικονομική κατάσταση βοηθάει και πολύ λογικό είναι. Όπως και μια καλή εμφάνιση βοηθάει αυτές ώστε να θέλω να τις γαμήσω) Το "ΜΟΝΟ" στο οποίο αναφέρεσαι από που προκύπτει?
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
353
Πόντοι
20
Sta arxidia mas ego pantos zografou pou meno vlepo kati kontres pou sproxnonte stous fournous na paroun tis zambonotyropites crouasan kai sto telos coca zero oso tha yparxoun bourdela studio etc tha gamame opoies theloume tha vgaloume tis anomalies mas pano se wanna be model kai as plirosoume
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Sta arxidia mas ego pantos zografou pou meno vlepo kati kontres pou sproxnonte stous fournous na paroun tis zambonotyropites crouasan kai sto telos coca zero oso tha yparxoun bourdela studio etc tha gamame opoies theloume tha vgaloume tis anomalies mas pano se wanna be model kai as plirosoume
Ό,τι πιο "Στάθης Ψάλτης" έχω διαβάσει εδώ μέσα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Κάνε κλίκ στο εικονίδιο με τις 3 γραμμές
μετά κλίκαρε εκεί που λέει "Forum" και έπειτα στο "Νέο Θέμα"
Μαλακές είστε ρε ?μου σβισατε το θρεντ?καλά είστε στόκοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Sta arxidia mas ego pantos zografou pou meno vlepo kati kontres pou sproxnonte stous fournous na paroun tis zambonotyropites crouasan kai sto telos coca zero oso tha yparxoun bourdela studio etc tha gamame opoies theloume tha vgaloume tis anomalies mas pano se wanna be model kai as plirosoume
Είσαι πολύ σωστός αδερφέ έτσι πουτανες επί πληρωμή μόνο.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
94
Like
66
Πόντοι
0
Μαλακές είστε ρε ?μου σβισατε το θρεντ?καλά είστε στόκοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είσαι πολύ σωστός αδερφέ έτσι πουτανες επί πληρωμή μόνο.
Όχι βέβαια. Αυτό είναι κατάντια και σε σημαντικό πρόβλημα υποδηλώνει ψυχολογικά προβλήματα.

Πουτάνες επί πληρωμή σε περίοδο που τις χρειάζεσαι, ναι. Το μόνο με βρίσκει κάθετα αντίθετο.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
34 με λεφτά δικά σου δεν παίζει με τιποτα.αυτσ είναι παραμύθια.. Ο άλλος λέει πως ξέρει ότι σε θέλουν για τα λεφτά σου.. Πραγματικά είναι να απορείς αν τα λενε σοβαρά όλα αυτά..
Λοιπόν τελευταία φορά θα σου απαντήσω γιατί φαίνεται το επίπεδό σου και έχουμε και δουλειές. Αναρωτιέμαι αν έχεις τελειώσει και τη δευτεροβάθμια εκπαίδευση. Όταν θα έχεις master πολυτεχνείου, master από το CBS, προυπηρεσία στη SEB και εργασία στη UBS τότε ίσως να μπορείς να αντιληφθείς ότι μια χαρά εφικτό είναι και στα 34 να είσαι σε μια εξαιρετική οικονομική κατάσταση.
Για το άλλο που λες δεν ξέρω αν αναφέρεσαι πάλι σε εμένα αλλά αυτό που είπα είναι ότι προφανώς τα χρήματα μετράνε, αλλά όχι ΜΟΝΟ

*Επίσης καλό θα ήταν να ξοδεύεις λιγότερο χρόνο εδώ και περισσότερο σε πιο δημιουργικές ασχολίες. Αν και όπως το βλέπω (ούτε εγώ ξέρω την ηλικία σου), μια ζωή φελλός θα παραμείνεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
124
Like
51.137
Πόντοι
27.261
Μαλακές είστε ρε ?μου σβισατε το θρεντ?καλά είστε στόκοι.
ΑΛΗΤΕΙΑ... ΑΛΗΤΕΙΑ... ΑΛΗΤΕΙΑ !!!
1705095080596.png
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.436
Κριτικές
514
Like
70.107
Πόντοι
41.129
Sta arxidia mas ego pantos zografou pou meno vlepo kati kontres pou sproxnonte stous fournous na paroun tis zambonotyropites crouasan kai sto telos coca zero oso tha yparxoun bourdela studio etc tha gamame opoies theloume tha vgaloume tis anomalies mas pano se wanna be model kai as plirosoume
Ετσι ειναι τυπε ! Οταν θελουμε να γαμησουμε μια μουναρα η να κανουμε καμμια ανωμαλια παμε στην πουτανα θα περασουμε καλα και ας πληρωσουμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dwdeka

dwdeka

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
180
Κριτικές
12
Like
747
Πόντοι
311
Ετσι ειναι τυπε ! Οταν θελουμε να γαμησουμε μια μουναρα η να κανουμε καμμια ανωμαλια παμε στην πουτανα θα περασουμε καλα και ας πληρωσουμε.
Ναι και θα κάνουμε το κέφι μας όπως θέλουμε
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εντάξει θα στο στείλω και θα δεις απλά πρέπει κάπου να στηρίξω το κινητό.
στο πατωμα θα το βαλεις ορθιο.Στηριξε το σε μια πολυθρονα,καρεκλα,πορτα,οτιδηποτε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.909
Like
18.187
Πόντοι
3.656
Εδώ μέσα μαθαίνεις πολλά: όσοι έχουν πέντε φράγκα τα βρήκαν από τον μπαμπά, είναι βολεμένοι δεξιοί, και πηδάνε επειδή επιδεικνύουν Ε1.
Δεν είναι μόνο αυτά. Έχει και άλλα. Και όσοι έχουν ακίνητα, τα βρήκαν έτοιμα .
Ακόμη και αν πχ πέθανε ο πατέρας τους το 2013 και τα ακίνητα χτίστηκαν το 2015, λεπτομέρειες. Τα βρήκαν από το μπαμπά.
Έτοιμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom