Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ελπιζω να σηκωνεις στο καθισμα φιλουρι και να εχεις καλο στοχο.Με νευριαζουν οι κατουρημενες τουαλετες , τα κατουρα στο πατωμα , τα χαρτια μεσα στη λεκανη και στο νυπτηρα. Με νευριαζουν οι βρωμιαρες/βρωμιαρηδες.Οχι οι απλυτοι.Αυτοι ζεχνουν και σε προηδοποιουν.Οι μοσχομυριστοι που κατα βαθος ειναι μπιχλες με νευριαζουν. :headbang: :headbang: :headbang:ΝΕΥΡΙΑΣΑ!

δεν ακουμπαω τιποτα να σηκωσω, και το κουμπι καζανακι το παταω με το ποδι. Ειπαμε ξερω καλα τις γυναικειες τουαλετες, απειρως πιο βρωμερες απο τις ανδρικες ειναι γιατι καμια γυναικα δε καθεται να κατουρησει (εκτος απο σενα γαμω τη βρωμια σου δε σιχαινεσαι τιποτα γαμω) ολες κατουρανε ορθιες και τα κανουνε πουτανα ολα.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κανεις λαθος
εγω παω παντου με ολοκληρο πακετο μαντηλακια "για την ευαισθητη" περιοχη
εσεις εχετε τετοια μαντηλακια?  :P
ενταξει εσυ εισαι εξαιρεση.παντωσ πιο ευκολα θα ξεχασεισ τα υγρα μαντηλακια απο οτι τη μασκαρα η το μεικ απ.εμεισ τι να τα κανουμε στο μαγαζι τα μαντηλακια.παντα πλενουμε πρωτα τα χερια μασ και μετα πιανουμε την πουτσα μασ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
κανεις λαθος
εγω παω παντου με ολοκληρο πακετο μαντηλακια "για την ευαισθητη" περιοχη
εσεις εχετε τετοια μαντηλακια?  :P

εχω camoil ζελε καθαρισμου χεριων χωρις νερο παντα στο μπουφαν  :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα αυτο με το κοιταγμα παλι μεχρι να παει μια γκομενα στην τουαλετα πρωτη φορα το ακουω....

Αν εισαι σε ενα μαγαζι και σ αρεσει καποια οσο ειναι στο τραπεζι...την κοιτας 2-3 φορες...να δεις αν ενδιαφερεται και αυτη και ανταποδιδει...

Διαφορετικα αν σηκωθει να παει τουαλετα ποιος ο λογος? Ισα ισα στην επιστροφη την ξανακοιτας μπας και σου ριξει κανα βλεφαρο παλι.

Γιατι την ωρα που θα πηγαινει τουαλετα ειναι ματαιο....θα χει την εγνοια της κατουραγρας της.

Εγω ετσι κανω παντως...Στο μεταξυ μια φορα που μ αρεσε μια σηκωθηκα να παω τουαλετα και οταν περασα απο μπροστα της την κοιταξα λιγο εντονα μπας και ερθει και αυτη και της μιλησω. Αλλα δεν το πιασε.

Ηταν και με κατι μαλακες εκει παρεα ... και 2-3 φιλες ακομα.. πφφφφ
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
εκτος αν πρεπει μαζι με κλειδια,κινητο,γυαλια να εχω κ τα μαντηλακια...

οκ δεν θες να τα κουβαλας, αλλα μην ωρυεστε που κι εμεις κουβαλαμε τι πραγματια μας για να μαστε καθαρες  :S
 

Επισκέπτης
δεν ακουμπαω τιποτα να σηκωσω, και το κουμπι καζανακι το παταω με το ποδι. Ειπαμε ξερω καλα τις γυναικειες τουαλετες, απειρως πιο βρωμερες απο τις ανδρικες ειναι γιατι καμια γυναικα δε καθεται να κατουρησει (εκτος απο σενα γαμω τη βρωμια σου δε σιχαινεσαι τιποτα γαμω) ολες κατουρανε ορθιες και τα κανουνε πουτανα ολα.

Φιλουρι αν ολοι λειτουργουσαν σαν εμενα στις δημοσιες τουαλετες ολα θα ηταν πεντακαθαρα. Δεν κανουμε αεροπλανικα τυπε μου γιατι δεν γουσαρουμε να κατουραμε οπου λαχει. Γι αυτο και περνουμε τα αντισυπτικα μαζι μας.Και ακουμπαμε και τα παντα γιατι μετα εχουμε και υγρο αντισυπτικο μαζι μας. Και μη μου το παιζεις σιχασιαρης.Ξερω πραγματικους σιχασιαρηδες που προτιμανε πετρες στα νεφρα παρα να πλησιασουν τουαλετα.  :sunglasses:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
216
οκ δεν θες να τα κουβαλας, αλλα μην ωρυεστε που κι εμεις κουβαλαμε τι πραγματια μας για να μαστε καθαρες  :S

ειδες πουθενα να κατηγορησα τα μαντηλακια???η εσενα η καποια αλλη που τα κουβαλαει????
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει εσυ εισαι εξαιρεση.παντωσ πιο ευκολα θα ξεχασεισ τα υγρα μαντηλακια απο οτι τη μασκαρα η το μεικ απ.εμεισ τι να τα κανουμε στο μαγαζι τα μαντηλακια.παντα πλενουμε πρωτα τα χερια μασ και μετα πιανουμε την πουτσα μασ.

κανεις λαθος, καλλυντικα αν δεν χωραει η τσαντα δεν περνω μαζι γιατι ετσι κι αλλιως δεν ξερω να βαφομαι  :P
τα μαντηλακια ομως ειναι must! :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βασικα.....

  Ποιανης η τσαντα ειχε η εχει ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΜΕΣΑ?  :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν ακουμπαω τιποτα να σηκωσω, και το κουμπι καζανακι το παταω με το ποδι. Ειπαμε ξερω καλα τις γυναικειες τουαλετες, απειρως πιο βρωμερες απο τις ανδρικες ειναι γιατι καμια γυναικα δε καθεται να κατουρησει (εκτος απο σενα γαμω τη βρωμια σου δε σιχαινεσαι τιποτα γαμω) ολες κατουρανε ορθιες και τα κανουνε πουτανα ολα.

έτς, κι εγώ αν δεν πιτσιλήσω λίγο τη λεκάνη δε γίνεται δουλειά  :rockon: :rockon:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ο κλασσικος ξερολας που βγαζει στατιστικες του κωλου.Εχεις ανοιξει εσυ 10 τσαντες και μονο στις δυο βρηκες μαντηλακια?

Και αν ισχυει αυτο, οι αντρες που δεν εχουν τσαντα που στα κομματια βαζουν τα υγρομαντηλα τους?
καλα και το 2 που λεω πολυ ειναι οσο για τα μαντηλακια οπωσ ειπαμε και πριν πρωτα πλενουμε τα χερια μασ με σαπουνακι και μετα πιανουμε την πουτσα μασ.προχθεσ παντωσ που πηγα τζαμπο να παρω κατι δωρακια για τα ανηψακια μου πηρα και ενα μπουκαλακι υγρο καθαρισμου με αρωμα λεμονι αν το ξερεισ :bounce-glasses: :bounce-glasses: :thefinge: :thefinge:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε μιλφσλοβερ, εντάξει τα χέρια να είναι καθαρά για να τηνε πιάσετε την πούτσα, εδώ λέμε τι κάνετε μετά  :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom