Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ουαου αυτο για τα μαντιλακια που το ξερεις?  :2funny:
ισχυει παντως οτι βαφομαστε κιολας, μετα το κατουρημα φυσικα  :P
ελπιζω να πλενεται τα χερακια σας πριν το βαψιμο-σοβατισμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
απ τις σπάνιες φορές που πάω μαζι με καναν άλλο στο W.C. είναι επειδή αισθανομαι άβολα να ψαχνω σε ενα μεγάλο χώρο και να ρωταω που ειναι η τουαλέτα.
Και φυσικα το χω κανει μονο σε μαγαζιά που δεν εχω ξαναπάει.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
αμα βγαινεις με την παρεα σου, πας μονη σου στην τουαλετα. και προφανωωως πας για να κατουρησεις! :sunglasses:
με παρεα πας, μονο αν καθως σηκωνεσαι, σου πει καμια απο την παρεα: αα μισο, ερχομαι κι εγω :P

αλλιως δεν ειμαστε 15 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

ααα παιζει παντως κι αυτο που λεει η ροχαλα για την ανασφαλεια οταν διασχιζεις ολο το μαγαζι για να πας στο μπιντε:rolleyes:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ουαου αυτο για τα μαντιλακια που το ξερεις?  :2funny:

μου το'πε ο ερευνητης, υπαρχει σχετικη ερευνα
japan_wtf.jpg


ελπιζω να πλενεται τα χερακια σας πριν το βαψιμο-σοβατισμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σε πληροφορω περισσοτερο πλενουν οι αντρες παρα οι γυναικες τα χερια τους. γαμω τη βρωμια τους γαμω
 

Επισκέπτης
1)μου το'πε ο ερευνητης, υπαρχει σχετικη ερευνα


2)σε πληροφορω περισσοτερο πλενουν οι αντρες παρα οι γυναικες τα χερια τους. γαμω τη βρωμια τους γαμω

1) τι ποσοστο εδωσε?
2)καλα ειδικα με σενα, δεν πρεπει να μιλαει κανεις για σιχαμενα πραγματα. κερδιζεις τους παντες :birdman:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ρεβεσαι σε λενε γαιδουρι κλανουν και μυριζει ποτε δεν το εκανανα αυτες σε περνουν τηλ και τους λες ειμαι τουαλετα και σε ρωτανε τι κανεις αν απαντησεις χεζω σε βριζουν καλα αφου δεν θελεις να το ακουσεις γιατι με ρωτας τι κανω να σου πω οτι τον παιζω για παρτη σου αυτο θελεται να ακουσεται.
ηθικο διδαγμα οτι κανουμε εμις δεν το κανει ποτε μια γκομενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε ενταξει δεν εχουμε και το τηλεφωνο μαζι οταν χεζουμε!  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
1) τι ποσοστο εδωσε?
2)καλα ειδικα με σενα, δεν πρεπει να μιλαει κανεις για σιχαμενα πραγματα. κερδιζεις τους παντες :birdman:

ναι μωρη μαλακω, εγω φταιω που ειμαι καθαρος και οχι εσυ που ζεχνεις  :jerking:
 

Επισκέπτης
[quote author=ektor lopez] σε πληροφορω περισσοτερο πλενουν οι αντρες παρα οι γυναικες τα χερια τους. γαμω τη βρωμια τους γαμω [/quote]

Ειπες μεγαλη μαλακια ομως.Οι αντρες δεν πλενονται οποτε τον τιναζουν ,ουτε αμα ξινουν τ'αρχιδια τους μεσα απο το παντελονι.Ισα ισα που μυριζονται και τα δαχτυλα τους κιολας.Μπιχλιδες.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ρεβεσαι σε λενε γαιδουρι κλανουν και μυριζει ποτε δεν το εκανανα αυτες σε περνουν τηλ και τους λες ειμαι τουαλετα και σε ρωτανε τι κανεις αν απαντησεις χεζω σε βριζουν καλα αφου δεν θελεις να το ακουσεις γιατι με ρωτας τι κανω να σου πω οτι τον παιζω για παρτη σου αυτο θελεται να ακουσεται.
ηθικο διδαγμα οτι κανουμε εμις δεν το κανει ποτε μια γκομενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Θεικοτατο !!!
000203FB.gif
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ειπες μεγαλη μαλακια ομως.Οι αντρες δεν πλενονται οποτε τον τιναζουν ,ουτε αμα ξινουν τ'αρχιδια τους μεσα απο το παντελονι.Ισα ισα που μυριζονται και τα δαχτυλα τους κιολας.Μπιχλιδες.

γαμω τις παρεες που κανεις  :jerking:

ε δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να μη τα πλενει  :S :S :S

παλι μαλακιες λες? στις τουαλετες τις βλεπεις ολες να τα πλενουν? γιατι εγω οχι τις περισσοτερες
 

Επισκέπτης
Α και αυτο που ειπα με τα τσαντακια και την τουαλετα ειναι ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ.Λαθος που το ανεφερα γιατι δεν ειστε φιλοι μου. :sunglasses:
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
και τι αλλο κανουν οι ελεεινεσ.οχι ολεσ οι περισοτερεσ.κατουρανε εξω και μετα σκουπιζονται με ενα χαρτομαντηλο και νομιζουν οτι πλυθηκανε.αμα τουσ ανοιξεισ τισ τσαντεσ θα βρεισ οτι μαλακια θεσ απο καποτεσ μεχρι μεικ απ κραγιον και κλπ μαλακιεσ. ενα πακετακι υγρα μαντηλακια οι ελεεινεσ δε μπορουν να εχουν μεσα στο τσαντακι.αμα ανοιξεισ 10 τσαντεσ το πολυ 2 να εχουν υγρα μαντηλακια
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αισχος, ντροπής
 

Επισκέπτης
και τι αλλο κανουν οι ελεεινεσ.οχι ολεσ οι περισοτερεσ.κατουρανε εξω και μετα σκουπιζονται με ενα χαρτομαντηλο και νομιζουν οτι πλυθηκανε.αμα τουσ ανοιξεισ τισ τσαντεσ θα βρεισ οτι μαλακια θεσ απο καποτεσ μεχρι μεικ απ κραγιον και κλπ μαλακιεσ. ενα πακετακι υγρα μαντηλακια οι ελεεινεσ δε μπορουν να εχουν μεσα στο τσαντακι.αμα ανοιξεισ 10 τσαντεσ το πολυ 2 να εχουν υγρα μαντηλακια

Εχεις βιτσιο να ανοιγεις τσαντες? :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom