Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
επίσης και τα δύο έχουν στόκο
Η δεύτερη υποψήφια του διαγωνισμού «Miss Απογευματινή On Line» , η Μαριάννα Αναγνωστοπούλου, είναι μόλις 20 χρόνων. Παρά το νεαρό της ηλικίας της είναι μια γυναίκα δραστήρια με πολλά ταλέντα και ενδιαφέροντα, που έχει σημαντικές φιλοδοξίες για το μέλλον της. Η Μαριάννα μίλησε στην «Α» και αποκάλυψε μερικά «μυστικά» για τον εαυτό της.Είναι καθηγήτρια Αγγλικών σε φροντιστήριο, ενώ παράλληλα παραδίδει και ιδιαίτερα μαθήματα σε παιδιά δημοτικού. Αγαπά τη δουλειά της, μεγάλο της πάθος, όμως, είναι η φωτογραφία, με την οποία ασχολείται φανατικά στον ελεύθερό της χρόνο.

«Φιλοδοξία μου είναι να ασχοληθώ στο μέλλον επαγγελματικά με τη φωτογραφία, είτε μπροστά είτε πίσω από το φακό» μας δήλωσε. Άλλωστε ασχολείται παράλληλα ερασιτεχνικά και με το μόντελιγκ, ενώ έχει συμμετάσχει και σε διάφορες φωτογραφήσεις. «Το μόντελιγκ είναι επίσης κάτι που με ενδιαφέρει επαγγελματικά», αναφέρει.

Κοπέλα με πολλά ενδιαφέροντα η Μαριάννα κρύβει άλλον έναν άσσο στο μανίκι της. «Λατρεύω το χορό και συγκεκριμένα τους παραδοσιακούς χορούς», αποκαλύπτει. Ασχολείται με το συγκεκριμένο χόμπι 12 ολόκληρα χρόνια και είναι μέλος του Μουσικοχορευτικού Ομίλου Γλυφάδας, με τον οποίο έχει γυρίσει όλη την Ελλάδα, όπως λέει.

Από την άλλη, η Μαριάννα είναι ένα σύγχρονο κορίτσι και όπως οι περισσότεροι συνομήλικοί της χρησιμοποιεί το Διαδίκτυο κατά κόρον, τόσο για ψυχαγωγία όσο και για επαγγελματικούς σκοπούς. Για το διαγωνισμό Miss on line της «Απογευματινής» ενημερώθηκε από τη σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, το facebook, και αμέσως πήρε την απόφαση να λάβει μέρος, αν και δεν έχει συμμετάσχει ξανά σε παρόμοιο διαγωνισμό. «

Μέσα από αυτό το διαγωνισμό περιμένω να προβληθώ στο ευρύτερο κοινό και παράλληλα ευελπιστώ να με βοηθήσει στα μετέπειτα επαγγελματικά μου σχέδια. Δεν με νοιάζει τόσο η νίκη, όσο το να με μάθει ο κόσμος» τονίζει.

Η Μαριάννα πιστεύει πως, εκτός από την ομορφιά της, δυνατό της σημείο είναι τα αυτια και ο χαρακτήρας της, τον οποίο θεωρεί ασυνήθιστο και λιγάκι δύσκολο, παρ’ όλα αυτά γοητευτικό. «Είμαι πεισματάρα, ξερό κεφάλι και τελειομανής» δηλώνει χαρακτηριστικά.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παρακαλω να γινει κι ειδικη μνεια και στην αναπληρωματικη μις πατσαβουρα :sunglasses:
εδω παντωσ θα ηθελα να πω οτι ειναι αδικο αυτο που γινεται στην αγαπητη τιτλοφορουσα ανναμαρια γιατι τουλαχιστον η τοπ πατσαβουρα εχει εκθεσει τα αυτια τησ ειτε ειναι μεγαλα ειτε μικρα στον πουτσο μου.αρα κατι αναπληρωματικεσ που θελουν ειδιαιτερη μνεια θα παρουν τα αρχιδια μου για φετοσ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Η δεύτερη υποψήφια του διαγωνισμού «Miss Απογευματινή On Line» , η Μαριάννα Αναγνωστοπούλου, είναι μόλις 20 χρόνων. Παρά το νεαρό της ηλικίας της είναι μια γυναίκα δραστήρια με πολλά ταλέντα και ενδιαφέροντα, που έχει σημαντικές φιλοδοξίες για το μέλλον της. Η Μαριάννα μίλησε στην «Α» και αποκάλυψε μερικά «μυστικά» για τον εαυτό της.Είναι καθηγήτρια Αγγλικών σε φροντιστήριο, ενώ παράλληλα παραδίδει και ιδιαίτερα μαθήματα σε παιδιά δημοτικού. Αγαπά τη δουλειά της, μεγάλο της πάθος, όμως, είναι η φωτογραφία, με την οποία ασχολείται φανατικά στον ελεύθερό της χρόνο.

«Φιλοδοξία μου είναι να ασχοληθώ στο μέλλον επαγγελματικά με τη φωτογραφία, είτε μπροστά είτε πίσω από το φακό» μας δήλωσε. Άλλωστε ασχολείται παράλληλα ερασιτεχνικά και με το μόντελιγκ, ενώ έχει συμμετάσχει και σε διάφορες φωτογραφήσεις. «Το μόντελιγκ είναι επίσης κάτι που με ενδιαφέρει επαγγελματικά», αναφέρει.

Κοπέλα με πολλά ενδιαφέροντα η Μαριάννα κρύβει άλλον έναν άσσο στο μανίκι της. «Λατρεύω το χορό και συγκεκριμένα τους παραδοσιακούς χορούς», αποκαλύπτει. Ασχολείται με το συγκεκριμένο χόμπι 12 ολόκληρα χρόνια και είναι μέλος του Μουσικοχορευτικού Ομίλου Γλυφάδας, με τον οποίο έχει γυρίσει όλη την Ελλάδα, όπως λέει.

Από την άλλη, η Μαριάννα είναι ένα σύγχρονο κορίτσι και όπως οι περισσότεροι συνομήλικοί της χρησιμοποιεί το Διαδίκτυο κατά κόρον, τόσο για ψυχαγωγία όσο και για επαγγελματικούς σκοπούς. Για το διαγωνισμό Miss on line της «Απογευματινής» ενημερώθηκε από τη σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, το facebook, και αμέσως πήρε την απόφαση να λάβει μέρος, αν και δεν έχει συμμετάσχει ξανά σε παρόμοιο διαγωνισμό. «

Μέσα από αυτό το διαγωνισμό περιμένω να προβληθώ στο ευρύτερο κοινό και παράλληλα ευελπιστώ να με βοηθήσει στα μετέπειτα επαγγελματικά μου σχέδια. Δεν με νοιάζει τόσο η νίκη, όσο το να με μάθει ο κόσμος» τονίζει.

Η Μαριάννα πιστεύει πως, εκτός από την ομορφιά της, δυνατό της σημείο είναι τα αυτια και ο χαρακτήρας της, τον οποίο θεωρεί ασυνήθιστο και λιγάκι δύσκολο, παρ’ όλα αυτά γοητευτικό. «Είμαι πεισματάρα, ξερό κεφάλι και τελειομανής» δηλώνει χαρακτηριστικά.

θετικη σκεψη τυπε  :rockon:

pyzamindivivual.jpg
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
-γιατι η μαριαννα ειναι ο καλυτερος συνομιλητης?

-γιατι ειναι ΟΛΗ ΑΥΤΙΑ

:rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
οχι ρε πουστη μου εληξε και δεν προλαβα να ψηφισω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μια μινι ενημερωση γιατι πανε δυο η τρεις η και ολες μαζι οι γυναικες στην τουαλετα..
Ο κυριος λογος δεν ειναι το θαψιμο.Αυτο γινεται ευκαιριακα μιας και μαζευτηκαμε στην τουαλετα.Γιατι αν θελουμε να θαψουμε το κανουμε και επιτοπου με τα ματια χωρις να χαμπαριασει κανενας. Ο λογος που δεν διασχιζει μια γκομενα ολοκληρο κλαμπ η μπουζουκερι μονη της για να παει τουαλετα ειναι η ανασφαλεια μου νοιωθει οταν την κοιτανε απο κει που περναει.
Για τις ανετες τυπισσες ο λογος ειναι οτι δυο μουνια τραβανε περισσοτερα βλεμματα απο ενα. Επισης στην τουαλετα παιρνουμε πανατ μαζι μας το τσαντακι μας γιατι αν δεν το παρουμε αυτοματα καταλαβαινει ο αλλος οτι παμε για κατουρημα η χεσιμο. Ενω με το τσαντακι πας για πουδραρισμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν φτασεις στην τουαλετα και κανεις την αναγκη σου , εκει που φτιαχνεις το κραγιον λες με λογια οσα ειπες με τα ματια στη φιλεναδα σου ολο το βραδυ.Παρακαλω. :grin:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Μια μινι ενημερωση γιατι πανε δυο η τρεις η και ολες μαζι οι γυναικες στην τουαλετα..
Ο κυριος λογος δεν ειναι το θαψιμο.Αυτο γινεται ευκαιριακα μιας και μαζευτηκαμε στην τουαλετα.Γιατι αν θελουμε να θαψουμε το κανουμε και επιτοπου με τα ματια χωρις να χαμπαριασει κανενας. Ο λογος που δεν διασχιζει μια γκομενα ολοκληρο κλαμπ η μπουζουκερι μονη της για να παει τουαλετα ειναι η ανασφαλεια μου νοιωθει οταν την κοιτανε απο κει που περναει.
Για τις ανετες τυπισσες ο λογος ειναι οτι δυο μουνια τραβανε περισσοτερα βλεμματα απο ενα. Επισης στην τουαλετα παιρνουμε πανατ μαζι μας το τσαντακι μας γιατι αν δεν το παρουμε αυτοματα καταλαβαινει ο αλλος οτι παμε για κατουρημα η χεσιμο. Ενω με το τσαντακι πας για πουδραρισμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν φτασεις στην τουαλετα και κανεις την αναγκη σου , εκει που φτιαχνεις το κραγιον λες με λογια οσα ειπες με τα ματια στη φιλεναδα σου ολο το βραδυ.Παρακαλω. :grin:

και ειναι κακο να καταλαβει ο αλλος οτι παμε για κατουρημα? 
οι γκομενες δεν κατουρανε?  :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μια μινι ενημερωση γιατι πανε δυο η τρεις η και ολες μαζι οι γυναικες στην τουαλετα..
Ο κυριος λογος δεν ειναι το θαψιμο.Αυτο γινεται ευκαιριακα μιας και μαζευτηκαμε στην τουαλετα.Γιατι αν θελουμε να θαψουμε το κανουμε και επιτοπου με τα ματια χωρις να χαμπαριασει κανενας. Ο λογος που δεν διασχιζει μια γκομενα ολοκληρο κλαμπ η μπουζουκερι μονη της για να παει τουαλετα ειναι η ανασφαλεια μου νοιωθει οταν την κοιτανε απο κει που περναει.
Για τις ανετες τυπισσες ο λογος ειναι οτι δυο μουνια τραβανε περισσοτερα βλεμματα απο ενα. Επισης στην τουαλετα παιρνουμε πανατ μαζι μας το τσαντακι μας γιατι αν δεν το παρουμε αυτοματα καταλαβαινει ο αλλος οτι παμε για κατουρημα η χεσιμο. Ενω με το τσαντακι πας για πουδραρισμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οταν φτασεις στην τουαλετα και κανεις την αναγκη σου , εκει που φτιαχνεις το κραγιον λες με λογια οσα ειπες με τα ματια στη φιλεναδα σου ολο το βραδυ.Παρακαλω. :grin:

πιπες.

Τσαντακι παιρνουνε 1ον για να αλλαξουνε σερβιετα η ταμπον αμα ειναι αδιαθετες, 2ον για να σκουπιζουν το πιπι τους με τα μαντηλακια επειδη σιχαινονται τα χαρτια των μαγαζιων

Πανε δυο δυο για να μοιρασουνε τους γκομενους στη τουαλετα, "εγω θα παρω τον ταδε παρε εσυ τον ταδε".

τι διαολο, δεν εισαι γυναικα?  :think:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
και ειναι κακο να καταλαβει ο αλλος οτι παμε για κατουρημα? 
οι γκομενες δεν κατουρανε?  :think:
οι γκομενες δεν κατουρανε δεν χεζουνε δεν ρεβονται δεν κλανουν δεν τρωνε δεν δεν δεν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
πιπες.

Τσαντακι παιρνουνε 1ον για να αλλαξουνε σερβιετα η ταμπον αμα ειναι αδιαθετες, 2ον για να σκουπιζουν το πιπι τους με τα μαντηλακια επειδη σιχαινονται τα χαρτια των μαγαζιων

Πανε δυο δυο για να μοιρασουνε τους γκομενους στη τουαλετα, "εγω θα παρω τον ταδε παρε εσυ τον ταδε".

τι διαολο, δεν εισαι γυναικα?  :think:

ουαου αυτο για τα μαντιλακια που το ξερεις?  :2funny:
ισχυει παντως οτι βαφομαστε κιολας, μετα το κατουρημα φυσικα  :P
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ουαου σπανιο ειδος αυτες οι γκομενες  :think:
ρεβεσαι σε λενε γαιδουρι κλανουν και μυριζει ποτε δεν το εκανανα αυτες σε περνουν τηλ και τους λες ειμαι τουαλετα και σε ρωτανε τι κανεις αν απαντησεις χεζω σε βριζουν καλα αφου δεν θελεις να το ακουσεις γιατι με ρωτας τι κανω να σου πω οτι τον παιζω για παρτη σου αυτο θελεται να ακουσεται.
ηθικο διδαγμα οτι κανουμε εμις δεν το κανει ποτε μια γκομενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αμα βγαινεις με την παρεα σου, πας μονη σου στην τουαλετα. και προφανωωως πας για να κατουρησεις! :sunglasses:
με παρεα πας, μονο αν καθως σηκωνεσαι, σου πει καμια απο την παρεα: αα μισο, ερχομαι κι εγω :P

αλλιως δεν ειμαστε 15 ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

ααα παιζει παντως κι αυτο που λεει η ροχαλα για την ανασφαλεια οταν διασχιζεις ολο το μαγαζι για να πας στο βεσε :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom