Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
τι λες ανθρωπε μου, παρακολουθεις τη κουβεντα?  :P
ειπα δεν κανω γνωριμιες απ το ιντερνετ, μου παν οτι λογικα για να μη κανω θα την εχω παθει και ειπα κι εγω τη μοναδικη εμπειρια που ειχα που ηταν καταστροφικη
και δν ειπα οτι το σκεφτομαι να δωσω κωλο σε μεγαλοψωλους, το λαδι παιζει παντου σ'αυτη τη περιπτωση  :P
για αυτο και εγω ανναμαρια σου ευχομαι ολοψυχα να βρεισ ειτε απο το ιντερνετ ειτε απο οπου να ναι ενα θεο μεγαλοψωλαρεο σαν και εμενα να σου ανοιξει τα μυαλα και τα ματια.ξεχνα τα λαδια αυτα ειναι για τα συνεργεια
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οχι! γιατι δεν υπαρχουν καλογεροι!  :idiot:  :2funny:

αλήθεια και γιατί πρέπει να έρθει μαζί σου στην τουαλέτα η φίλη σου για να σου κρατάει το πανωφόρι,την τσάντα με τα μπιγκουτί,το ψωμί από το φούρνο και τα συναφή και δεν τα αφήνεις έξω στη φίλη να τα κρατάει εφόσον έτσι και αλλιώς όρθια θα είναι και εκεί όρθια και εδώ.Θα μου πείς αν έχει κόσμο το μαγαζί μέσα δεν θα μπορείς να ελιχθείς για να αφήσεις τσάντες,πανωφόρια και τα συναφή.Οπότε ή έχεις δίκιο ή θα πρέπει να επιλέγεις μαγαζιά χωρίς συνωστισμό ή να βγαίνεις δευτέρες βράδυ ή και να μήν βγαίνεις και καθόλου αν είναι να βασανίζεις την άλλη για να σου κρατάει όλα αυτά.Πώς το βλέπεις το σκεπτικό μου?
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αλήθεια και γιατί πρέπει να έρθει μαζί σου στην τουαλέτα η φίλη σου για να σου κρατάει το πανωφόρι,την τσάντα με τα μπιγκουτί,το ψωμί από το φούρνο και τα συναφή και δεν τα αφήνεις έξω στη φίλη να τα κρατάει εφόσον έτσι και αλλιώς όρθια θα είναι και εκεί όρθια και εδώ.Θα μου πείς αν έχει κόσμο το μαγαζί μέσα δεν θα μπορείς να ελιχθείς για να αφήσεις τσάντες,πανωφόρια και τα συναφή.Οπότε ή έχεις δίκιο ή θα πρέπει να επιλέγεις μαγαζιά χωρίς συνωστισμό ή να βγαίνεις δευτέρες βράδυ ή και να μήν βγαίνεις και καθόλου αν είναι να βασανίζεις την άλλη για να σου κρατάει όλα αυτά.Πώς το βλέπεις το σκεπτικό μου?

εχεις φοβερους προβληματισμους δεν μπορω να πω  :2funny:
δεν βασανιζω καμια, οταν η μια ειναι στη τουαλετα η αλλη κραταει τα πραγματα της και εναλλαξ
και ναι καποιες καθονται και εξω αν δεν θελουν να πανε κι αυτες προς νερου τους, εκει θα κολλησουμε?  :S
και δεν εχει να κανει με το ποσο κοσμο εχει το μαγαζι εχει να κανει με το οτι δεν αφηνουμε τα πραγματα οπου να ναι, ενω οι αντρες δν κουβαλανε τοση πραγματια
αν και νομιζω οι πιο πολλες θελουν παρεα οχι για να τους κραταει τα πραγματα αλλα για να κουτσομπολεψουν την υπολοιπη παρεα  :P
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
εχεις φοβερους προβληματισμους δεν μπορω να πω  :2funny:
δεν βασανιζω καμια, οταν η μια ειναι στη τουαλετα η αλλη κραταει τα πραγματα της και εναλλαξ
και ναι καποιες καθονται και εξω αν δεν θελουν να πανε κι αυτες προς νερου τους, εκει θα κολλησουμε?  :S
και δεν εχει να κανει με το ποσο κοσμο εχει το μαγαζι εχει να κανει με το οτι δεν αφηνουμε τα πραγματα οπου να ναι, ενω οι αντρες δν κουβαλανε τοση πραγματια
αν και νομιζω οι πιο πολλες θελουν παρεα οχι για να τους κραταει τα πραγματα αλλα για να κουτσομπολεψουν την υπολοιπη παρεα  :P
τωρα μιλας ορθα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εχεις φοβερους προβληματισμους δεν μπορω να πω  :2funny:
δεν βασανιζω καμια, οταν η μια ειναι στη τουαλετα η αλλη κραταει τα πραγματα της και εναλλαξ
και ναι καποιες καθονται και εξω αν δεν θελουν να πανε κι αυτες προς νερου τους, εκει θα κολλησουμε?  :S
και δεν εχει να κανει με το ποσο κοσμο εχει το μαγαζι εχει να κανει με το οτι δεν αφηνουμε τα πραγματα οπου να ναι, ενω οι αντρες δν κουβαλανε τοση πραγματια
αν και νομιζω οι πιο πολλες θελουν παρεα οχι για να τους κραταει τα πραγματα αλλα για να κουτσομπολεψουν την υπολοιπη παρεα  :P
γιατι δεν βγαινετε να τα πειτε και απο κοντα με το παιδι;καλος νεανιας φαινεται....αντι να φλερταρετε απο το νετ και να χαλατε τα πληκτρολογια σας..... :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
γιατι δεν βγαινετε να τα πειτε και απο κοντα με το παιδι;καλος νεανιας φαινεται....αντι να φλερταρετε απο το νετ και να χαλατε τα πληκτρολογια σας..... :think: :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ ετσι φλερταρεις? μιλωντας για δημοσιες τουαλετες?  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εχεις φοβερους προβληματισμους δεν μπορω να πω  :2funny:
δεν βασανιζω καμια, οταν η μια ειναι στη τουαλετα η αλλη κραταει τα πραγματα της και εναλλαξ
και ναι καποιες καθονται και εξω αν δεν θελουν να πανε κι αυτες προς νερου τους, εκει θα κολλησουμε?  :S
και δεν εχει να κανει με το ποσο κοσμο εχει το μαγαζι εχει να κανει με το οτι δεν αφηνουμε τα πραγματα οπου να ναι, ενω οι αντρες δν κουβαλανε τοση πραγματια
αν και νομιζω οι πιο πολλες θελουν παρεα οχι για να τους κραταει τα πραγματα αλλα για να κουτσομπολεψουν την υπολοιπη παρεα  :P

ευχαριστώ για το κομπλιμέντο σου :).Πάντως άμα ψάχνετε για κάποια που να κρατάει τα συμπράγκαλά σας σε όποια έξοδό σας η λύση είναι μία...αυτή...
samari.jpg
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εσυ ετσι φλερταρεις? μιλωντας για δημοσιες τουαλετες?  :think:

μα ποιός μίλησε για δημόσιες τουαλέτες?για ιδιωτικά θυληκά σαμάρια είναι όλη η κουβέντα και όλη η κοινωνία του μπουρδέλα ταλανίζεται από το θρυλικό ερώτημα "γιατί εκτός από τους χιώτες πάνε δυό δυό και οι ελλεεινίδες"
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
μα ποιός μίλησε για δημόσιες τουαλέτες?για ιδιωτικά θυληκά σαμάρια είναι όλη η κουβέντα και όλη η κοινωνία του μπουρδέλα ταλανίζεται από το θρυλικό ερώτημα "γιατί εκτός από τους χιώτες πάνε δυό δυό και οι ελλεεινίδες"

ε δεν παμε και παρεα στη τουαλετα του σπιτιου μας  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom