Νέα

οι γκομενεσ του σαιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια πιστευετε οτι ειναι η ποιο πατσαβουρα του σαιτ

  • velvy

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • boomb

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • lukritia

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • annamaria

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • sexoula

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • alintissa

    Ψήφοι: 2 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ειναι κατα τα αλλα οτι δεν κανεισ με τιποτα γνωριμιεσ απο το ιντερνετ.χθεσ μασ ελεγεσ οτι δεν δινεισ κωλαρακι σε μεγαλοψωλαρεουσ αλλα με λαδακι το συζητασ.μπραβο ανναμαρια βλεπω εισαι σταθερη στισ αποψεισ σου.
εσυ την εχεις μεγαλη δεν θα φας ασε εμας τους μικροκαυλεους να φαμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ολα δικα σας τα θελεται και μεγαλη ψωλη και να γαματε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.384
Πόντοι
216
οχι τυπε παιζουν εναλλαγή ζώνη 3-2 και man to man δεν τις έχεις δει που πάνε 2-2 στην τουαλέτα?(κοντεύω να βγώ στην σύνταξη και άνθρωπος δε βρέθηκε να μου πει ποτέ το γιατί συμβαίνει) :2funny:

ας μας εξηγησουνε οι γυναικες του site....
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ειναι κατα τα αλλα οτι δεν κανεισ με τιποτα γνωριμιεσ απο το ιντερνετ.χθεσ μασ ελεγεσ οτι δεν δινεισ κωλαρακι σε μεγαλοψωλαρεουσ αλλα με λαδακι το συζητασ.μπραβο ανναμαρια βλεπω εισαι σταθερη στισ αποψεισ σου.

τι λες ανθρωπε μου, παρακολουθεις τη κουβεντα?  :P
ειπα δεν κανω γνωριμιες απ το ιντερνετ, μου παν οτι λογικα για να μη κανω θα την εχω παθει και ειπα κι εγω τη μοναδικη εμπειρια που ειχα που ηταν καταστροφικη
και δν ειπα οτι το σκεφτομαι να δωσω κωλο σε μεγαλοψωλους, το λαδι παιζει παντου σ'αυτη τη περιπτωση  :P
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
με σάλιο και υπομονή
κι ο κ$%# γίνεται
μ..νί


:priest:

την ευλογία μου να χετε
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%8D%CE%BA%CE%B1+5.jpg
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
οχι τυπε παιζουν εναλλαγή ζώνη 3-2 και man to man δεν τις έχεις δει που πάνε 2-2 στην τουαλέτα?(κοντεύω να βγώ στην σύνταξη και άνθρωπος δε βρέθηκε να μου πει ποτέ το γιατί συμβαίνει) :2funny:
ελα ντε ανναμαρια για δωσε μας τα φωτα σου γιατι πατε σαν τους χιωτες οι γυναικες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μην ανοιξουμε αλλο θρεντακι γι'αυτο το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.384
Πόντοι
216
τι λες ανθρωπε μου, παρακολουθεις τη κουβεντα?  :P
ειπα δεν κανω γνωριμιες απ το ιντερνετ, μου παν οτι λογικα για να μη κανω θα την εχω παθει και ειπα κι εγω τη μοναδικη εμπειρια που ειχα που ηταν καταστροφικη
και δν ειπα οτι το σκεφτομαι να δωσω κωλο σε μεγαλοψωλους, το λαδι παιζει παντου σ'αυτη τη περιπτωση  :P

βαλε λαδι κι ελα βραδυ.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :2funny: :2funny: :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ελα ντε ανναμαρια για δωσε μας τα φωτα σου γιατι πατε σαν τους χιωτες οι γυναικες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μην ανοιξουμε αλλο θρεντακι γι'αυτο το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω θελω παρεα στη τουαλετα μονο αν θελω να μου κρατανε κανα παλτο η τη τσαντα  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ο εκτορ λοπεζ εχει το μυαλο του μωρου αυτου που εχει στο αβαταρ του .
Λαϊκιστης.
Οταν κανεις αναφερεται σε κατι που δεν ειναι λαϊκισμος ,ενοχλειται σαν γνησιος υδραυλικος.
Φιλαρακο ,τα 90 χιλ.μελη δεν ειναι ολα αμορφωτοι υδραυλικοι.

νια νια. ψαξε τωρα και για μελετες που να το τεκμηριωνουν αυτο.

Μιας και βρισκεσαι, ψαξε και για μελετη που να λεει τι ποσοστο σκατου μενει στο κωλαρακι οταν δε κανεις μπιντε αλλα μονο σκουπιζεσαι βιαστικα με χαρτι.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
νια νια. ψαξε τωρα και για μελετες που να το τεκμηριωνουν αυτο.

Μιας και βρισκεσαι, ψαξε και για μελετη που να λεει τι ποσοστο σκατου μενει στο κωλαρακι οταν δε κανεις μπιντε αλλα μονο σκουπιζεσαι βιαστικα με χαρτι.

ζητείται διαφορική εξίσωση β βαθμού που να δίνει το εμβαδόν της μισοχεσμένης σκατούλας.
τούμπανο ο απειρωστικός και γαμώ τη βιβλιογραφία σου λέω. :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
[size=10pt]δεν υπάρχουν στις μέρες μας γκόμενες μπάζα.[/size]υπάρχουν οι απεριποίητες.Αν πας σε μπουζουκερί δε θα δείς ούτε μία μπάζο (με την κλασική έννοια) διότι έχουν προσέξει τον εαυτό τους.Τώρα αν την άλλη μέρα ξυπνήσεις δίπλα στην ξαδέρφη του ευθύμη του μπακατσιά,τι να πώ?
μάλλον είχε πιέτα το ύφασμα... :2funny:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!καλό ήτανε αυτό! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom