Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ιστορία 2:
ʼλλος φίλος μου γνωρίζει μια γκόμενα αρκετά όμορφη, ψηλή ξανθιά, και αρχίζουν να πηγαίνουν μαζί βόλτες κτλ.
Μετά την 2ή - 3ή έξοδο τους η γκόμενα του λεει «Δεν μου αρέσει το αμάξι σου, είναι πολύ συνηθισμένο. Τώρα η μόδα είναι να έχεις τζιπ. Πρέπει λοιπόν να φροντίσεις να πάρεις άμεσα ένα Τζιπ»  :idiot:
Της λεει και ο φίλος μου ΟΚ να πάρω Τζιπ, εσύ όμως τι βάζεις ??
Και του λεει η γκόμενα «Εγώ τι να βάλω ?? Με τέτοιο αυτοκίνητο θες να
κυκλοφορείς μια γυναίκα σαν κι εμένα ??»
Και της λεει και ο φίλος  μου το θεϊκό:
Και δεν πάω να πάρω μια πουτάνα ? Θα μου έρθει φτηνότερα και θα είναι και πιο ωραία από εσένα !!  :dancing: :dancing: :dancing:

Τα συμπεράσματα δικά σας ...
φιλαρακο! ολλα φενονται με βαση τις επιλογες που κανεις!!!!

Γελιο ρε μεγαλε,μου θυμισες την δικια μου ιστορια παλια οταν βγηκα πρωτο ραντεβου με την τωρινη γυναικα μου:
Ημουνα εμφανισιμο παιδι,σπουδαζα Νομικη αλλα ημουνα απο πολυ φτωχη οικογενεια και δουλευα μπογιατζης για να βγαζω τα προς το ζην γιατι οι γονεις δεν ειχαν φραγκο να μου στειλουν απο επαρχια.
Με χιλια ζορια καταφερα και αγορασα ενα σαραβαλο Lada Niva 3ο  χερι για να κουβαλαω τα υλικα για τα μπογιατισματα.
Καποια μερα,ενω περπατουσα για να δωσω εξετασεις στη σχολη μου καμακωσα στο δρομο την τωρινη γυναικα μου και κανονισαμε να βγουμε για καφε να γνωριστουμε(εμφανισιμη κοπελλα,πανω απο το μεσο ορο).
Αφου ηπιαμε καφε στο Παγκρατι,της λεω:<<Θελεις να σε παω σπιτι σου με το αμαξι μου,να μην πληρωνεις ταξι;>>
<<Οκ,ευχαριστω>>μου λεει.
Ρε παιδια,αν την βλεπατε,μολις ειδε το σαραβαλο το νιβα,παγωσε κυριολεκτικα και με κοιτουσε αμηχανα,λες και ειδε φαντασμα...
Στο δρομο με ρωτουσε πως ειμαι οικονομικα και αν εχω και αλλο αμαξι η αν σκοπευω να αγορασω αλλο καλυτερο.
Της απαντησα οτι δεν εχω προς το παρον οικονομικη ευχερεια για αλλο αμαξι και μακαρι να ειχα ευκαταστατους γονεις να με βοηθησουν αλλα δυστυχως δεν εχω,σπουδαζω και δουλευω μπογιατζης για να επιβιωσω,αυτο το σαραβαλο εχω και αυτο μπορω να προσφερω για την τσαρκα της.
Δεν ειπε τιποτα,αλλα λεω μεσα μου:<<παει η γκομενα,θα μας κλασει με αυτο το σαραβαλακι..>>.
Δεν με εκλασε ομως,με πηρε τηλ. να ξαναβγουμε ωσπου ηρθε η ωρα του πηδηματος καποτε:της αλλαξα κυριολεκτικα τα φωτα,ολη νυχτα την πηδαγα αγρια σαν σκυλα,5 φορες εχυσα εγω και αυτη ουτε ξερω ποσες...
Φυσικα μετα παντρευτηκαμε και ζουμε ευτυχισμενοι με 2 κοριτσακια.
Αυτα εγιναν πριν 10 χρονια,τα δεδομενα ηταν και τοτε δυσκολα οπως και τωρα.
Συμπερασμα για μενα:αν η γυναικα σε παει και την ικανοποιεις ερωτικα,νομιζω οτι βαζει τα αμαξια και τα λεφτα σε δευτερη μοιρα.Αυτο προυποθετει ομως γυναικα σωστη και λιγο μυαλωμενη και οχι τσουλα και χαζοβιολα....   
ετσι ακριβως ειναι!!
να πω κατι μιας και θιχτηκες το θεμα για αυτοκινητο!
μου λεει ποιος η γιαγια μου και εμεινα ΜΑΛΑΚΑΣ! τεσπα ειχαμε συζητηση για το πως εχουνε αλλαξει τα πραγματα και πως να παρεις γυναικα για σπιτι......και τι μου λεει η γυναικα?
ακουσε να δεις αγορι μου και τοτε ετσι ειταν αλλα τοτε υπηρχε ο φοβος (χωρια κλειστη κοινωνια) και τοτε βγαζανε τα ματια τους απλα τωρα τα πεταξανε ολα εξω (και στις παραλιες και στα αστικα!
και τοτε οποιος ειχε ΡΟΔΑ εντυπωσιαζε.......εδω το κοβω τα συμπερασματα δικα σας!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ρε συ thano και εγω οταν ημουνα στη σχολη καποτε ,οι περισσοτερες κοπελες θελανε τοτε ο υποψηφιος γκομενος να εχει μηχανη η' αυτοκινητο!
Το ειχανε σαν κριτηριο αν θα βγαινανε ραντεβου μαζι του η' οχι!
Δηλαδη αυτα που σου ειπανε πρωτη φορα τα ακους ?!?
Δεν λεω οτι αυτο ειναι το λογικο,αλλα και εσεις εχετε καποια ηλιθια κριτηρια!
Οποτε που καταληγουμε παλι ?!?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε συ thano και εγω οταν ημουνα στη σχολη καποτε ,οι περισσοτερες κοπελες θελανε τοτε ο υποψηφιος γκομενος να εχει μηχανη η' αυτοκινητο!
Το ειχανε σαν κριτηριο αν θα βγαινανε ραντεβου μαζι του η' οχι!
Δηλαδη αυτα που σου ειπανε πρωτη φορα τα ακους ?!?
αν εσυ αυτο καταλαβες! οκ!
ο καθενας καταλαβαινει οτι θελει!
για αυτο και εγραψα τα συμπερασματα δικα σας!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.497
Πόντοι
9.931
Η διαφορά είναι ότι κάποτε ζήταγαν ένα αυτοκίνητο ενώ τώρα ζητάνε ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ;)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ρε συ thano και εγω οταν ημουνα στη σχολη καποτε ,οι περισσοτερες κοπελες θελανε τοτε ο υποψηφιος γκομενος να εχει μηχανη η' αυτοκινητο!
Το ειχανε σαν κριτηριο αν θα βγαινανε ραντεβου μαζι του η' οχι!
Δηλαδη αυτα που σου ειπανε πρωτη φορα τα ακους ?!?
Δεν λεω οτι αυτο ειναι το λογικο,αλλα και εσεις εχετε καποια ηλιθια κριτηρια!
Οποτε που καταληγουμε παλι ?!?
κοιτα να δεις!
κσι στο σχολειο και στην σχολη ετσι ειταν ειναι και θα ειναι! οποιος ειχε μηχανη και παει λεγοντας!
εγω π.χ μηχανη δεν ειχα ποτε δεν εχω και ουτε γουσταρω! γκομενα π.χ ειχα γιατι την κυνηγησα και την κερδισα με την αξια μου!
το ιδιο ισχυει και με τα αυτοκινητα! ξερεις ποσα ωραια παλικαρια κυκλοφορουνε χωρις τουτου και δεν.....δεν τα κοιτανε τα παιδια οσο θα πρεπε!
εχω σκασει καλοκαιρι σε ανοιχτο μαγαζι και σκαμε μια bmw cabrio και μια mercedes cabrio!!
κατεβαινουμε 6 παληκαρια! αραγε γιατι μας φαγανε οι γκομενες? μεχρι και οι πορτιεριδες κοιτουσανε! γιατι αραγε?? ειδεικα οτανηρθανε και τα αφεντικα και χερετησανε...............επισης σταματαω εδω
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
31 μέλη και 32 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

μπραβοοο!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ρε παιδια;;;μετονομαστηκε το "ελλεηνιδες"??????????????????
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια;;;μετονομαστηκε το "ελλεηνιδες"??????????????????

Άμα βλέπεις ότι ένα thread κυλάει ομαλά και γίνεται διάλογος με ουσιώδη posts, μην αναφέρεις τη λέξη "ελλεεινίδες".
Βρες ένα post και σχολίασε, τόσα έχουν γραφτεί μέχρι στιγμής.


ηθελα σε μια τυπισα να παω να την παρω με αγροτικο αλλα δεν εβρισκα αγροτικο!! να βαζα και κανα Ζαφειρη Μελα τερμα και ζητω η καγκουριαση!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το τρίπτυχο της επιτυχίας. :rockon:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Άμα βλέπεις ότι ένα thread κυλάει ομαλά και γίνεται διάλογος με ουσιώδη posts, μην αναφέρεις τη λέξη "ελλεεινίδες".
Βρες ένα post και σχολίασε, τόσα έχουν γραφτεί μέχρι στιγμής.
πφφφ....ακομα δε μπηκα μου την λες;;!καλα αρχισαμε... :rolleyes:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε παιδια;;;μετονομαστηκε το "ελλεηνιδες"??????????????????
Λουκρητία μου πολύ εύλογο το ερώτημά σου αλλά εγώ έχω εντοπίσει τη διαφορά των δύο θρεντ. Αυτό εδώ είναι πολύ πιο στοχευμένο, δηλαδή έχει ως κεντρικό θέμα αποκλειστικά τη μανία των ελεεινίδων να έχουν γκόμενο με λεφτά και αμάξι. Το άλλο είναι σχετικά πιο γενικευμένο, μιας και εκεί μιλάμε επίσης για το πόσο αγάμητες, πόσο ψηλομύτες, πόσο καβαλημένες, πόσο άχρηστες, πόσο ψωνισμένες, πόσο καργιόλες, πόσο μυξοπαρθένες και πόσο απελπισμένες είναι. Για να μην αναφέρω την υψίστης σημασίας παρουσία του Παλαιού στο άλλο θρεντ. Εγώ ψηφίζω "ελεεινίδες" πάντως, είναι πιο εξτραβαγκάν όπως και να το κάνεις.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
για αυτο και ειπα πριν οτι ολλα ειναι θεμα επιλογων κυβικων (kaytos)!
υπαρχουνε και μια χαρα κοπελιτσες που δεν κοιτανε αμαξια!
Αυτές οι κοπέλες όμως μπορεί να μην τα κοιτάνε όχι επειδή δεν πιστεύουν ότι τους αξίζουν αλλά ίσως επειδή δεν τις ενδιαφέρει το αμάξι του άλλου... Δεν είναι συμβιβασμός να λες "δε με νοιάζει το αμάξι", συμβιβασμός είναι να λες "θα ήθελα γκόμενο με Αμάξι αλλά δεν πρόκειται να βρω, οπότε καλό είναι και το σαραβαλάκι-απ'το ολότελα καλή κι η Παναγιώταινα"
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λουκρητία μου πολύ εύλογο το ερώτημά σου αλλά εγώ έχω εντοπίσει τη διαφορά των δύο θρεντ. Αυτό εδώ είναι πολύ πιο στοχευμένο, δηλαδή έχει ως κεντρικό θέμα αποκλειστικά τη μανία των ελεεινίδων να έχουν γκόμενο με λεφτά και αμάξι. Το άλλο είναι σχετικά πιο γενικευμένο, μιας και εκεί μιλάμε επίσης για το πόσο αγάμητες, πόσο ψηλομύτες, πόσο καβαλημένες, πόσο άχρηστες, πόσο ψωνισμένες, πόσο καργιόλες, πόσο μυξοπαρθένες και πόσο απελπισμένες είναι. Για να μην αναφέρω την υψίστης σημασίας παρουσία του Παλαιού στο άλλο θρεντ. Εγώ ψηφίζω "ελεεινίδες" πάντως, είναι πιο εξτραβαγκάν όπως και να το κάνεις.
τωρα μαλιστα!!!ευχαριστω ομορφια μου!!! :-* :-* :-*

λοιπον:ναι!!!θελουν γκομενο με λεφτα καποιες...το αμαξι δε το αναφερω...θεωρω οτι ο αντρας ανω των 25 εχει εστω ενα πατινι να κινειται...
τα λεφτα που αποζητουν καποιες πηγαζει καθαρα απο το οτι θες να νιωθεις ασφαλεια διπλα του..να ξερεις οτι ΑΝ χρειαστεις κατι θα μπορεσει να σε βοηθησει...
προσσωπικα νιωθω ασφαλεια κ δ με πολυνοιαζει...αλλωστε αν δεν εισαι ο κοκαλης ξερεις πως αφραγκες περιοδους περναμε ολοι...και;;!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Οι γκόμενες θέλουν έναν άνδρα δυναμικό, τσαμπουκά, εύρωστο οικονομικά και σωματικά
που να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν...  :bottom:

"Πολύ λογικό και φυσιολογικό"  :cheesy:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οι γκόμενες θέλουν έναν άνδρα δυναμικό, τσαμπουκά, εύρωστο οικονομικά και σωματικά
που να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν...  :bottom:

"Πολύ λογικό και φυσιολογικό"   :cheesy:
θελω αντρα δυναμικο...να μην τον ζει η μανουλα του στα 25+(δε με νοιαζει ποσα βγαζει..αρκει να ειναι δικα του)ωραιο γ τα δικα μου γουστα-οχι γ τα τηλεοπτικα- και αλλα πολλα...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οι γκόμενες θέλουν έναν άνδρα δυναμικό, τσαμπουκά, εύρωστο οικονομικά και σωματικά
που να μπορούν να τον κάνουν ότι θέλουν...  :bottom:

"Πολύ λογικό και φυσιολογικό"   :cheesy:
Και ευαίσθητο καλέ, ξέχασες το "ευαίσθητο"...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
θελω αντρα δυναμικο...να μην τον ζει η μανουλα του στα 25+(δε με νοιαζει ποσα βγαζει..αρκει να ειναι δικα του)ωραιο γ τα δικα μου γουστα-οχι γ τα τηλεοπτικα- και αλλα πολλα...

Κάτι σαν τον Καστράτο δηλαδή ...  :cheesy: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom