Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
Βρήκες λοιπόν ένα άνθρωπο που ήταν αξιεπαινος αλλά σε χαλούσε οτι ήταν ζηλιάρα.
Ανέβασε δε τα κριτηρια σου για την μελλουσα.
Μετά απο αυτό το πόστ μπορείτε όλοι να κατανοήσετε πλέον πως σκέφτεται μια ελλεινίδα.
;)
οπωσ πολυ σωστα αναφερεις μια γιατι οι αλλες 9 ειναι να τις κλενε και οι ρεγγες,αξιζει να αναφερθει πωσ σχεδον 2 ετη που ειμαστε χωρια δεν εχω κανει σχεση ουσιαστικη παρα μονο περιστασιακες.πιστεψε με η ζηλια η αρωστημενη ζηλια ειναι κατι παρα πολυ ασχημο, καρκινωμα 8α μπορουσα να την χαρακτηρισω
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Παλι γενικοτητεs?????????  ο ανθρωποs το ειπε καθαρα...τζακ ποτ.....παναπει οτι δεν γινεται καθε μερα και ουτε απο ολεs....αυτο σημαινει το τζακ ποτ......"πωs σκεφτεται μια ελλεινιδα" .........Μα φυσικα η συγκεκριμενη........Το θεωρησε σαν παραδειγμα αναφοραs μια στο τοσο και το ανεφερε......Οσο για την μελλουσα.......Αν θα βρει μια ισαξια....αν υπαρχει...αν θα την βρει εκεινοs...αν εκεινη που θα βρει δεν ψαχνει εναν αλλον...αν!!!!
Συγκεκριμενα και μεμονωμενα παραδειγματα........αυτα δεν δειχνουν την γενικη ταση
Τι περιμενεs να σκεφτουμε δηλαδη???

Σωστος...πολυ υποθετικος λογος αρα τιποτα ουσιαστικο.

Υ.Γ. Δε θα δεχομουν τα δωρα πισω. Το δωρο δε δωριζεται οτι και να εχει γινει.
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
Σωστος...πολυ υποθετικος λογος αρα τιποτα ουσιαστικο.

Υ.Γ. Δε θα δεχομουν τα δωρα πισω. Το δωρο δε δωριζεται οτι και να εχει γινει.
οσον  αφορα για τα δωρα μου τα εστειλε πισω με κουριερ και με την αιτιολογια πωσ οταν μετανιωσο και 8ελησω να την ξαναζητησω να παω με αυτα στα χερια μου και να το κανω,πραγμα που βεβεως αποκλειεται να γινει οσο ο ηλιος βγαινει κα8ε πρωι απο την ανατολη,οσο για τα δωρα που μου εκανε η ιδια δεν εχει λαβει πισω τιποτα απολυτως
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οσον  αφορα για τα δωρα μου τα εστειλε πισω με κουριερ και με την αιτιολογια πωσ οταν μετανιωσο και 8ελησω να την ξαναζητησω να παω με αυτα στα χερια μου και να το κανω,πραγμα που βεβεως αποκλειεται να γινει οσο ο ηλιος βγαινει κα8ε πρωι απο την ανατολη,οσο για τα δωρα που μου εκανε η ιδια δεν εχει λαβει πισω τιποτα απολυτως
Πραγματι εχουν μια μανια επιστροφηs με τα δωρα.....κατι σαν...."θα σου δειξω εσενα"  "θα σε κανω να πονεσειs"
Μια παρομοια περιπτωση σε μενα ηθελε να τα στειλει στη δουλεια μου και καλα.....οπου δεν περνανε απ ευθειαs στα χερια μου αλλα περνανε μεσα απ το κυκλωμα διευθυντη--κλητηρα....Την εστειλα τηλεφωνικωs για ....διαβασμα γιατι και ο εκβιασμοs θελει την μπουφλα του...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οπωσ πολυ σωστα αναφερεις μια γιατι οι αλλες 9 ειναι να τις κλενε και οι ρεγγες,αξιζει να αναφερθει πωσ σχεδον 2 ετη που ειμαστε χωρια δεν εχω κανει σχεση ουσιαστικη παρα μονο περιστασιακες.πιστεψε με η ζηλια η αρωστημενη ζηλια ειναι κατι παρα πολυ ασχημο, καρκινωμα 8α μπορουσα να την χαρακτηρισω

Κρίμα εύχομαι τα καλύτερα.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Παιδειά όλα αυτά που λέτε αποτελούν άνετα υποενότητα στο θέμα:
΄΄Tί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες΄΄ γιατί ανοίγετε τζάμπα άλλα θέματα;;;!!!! :think:
Y.Γ.Μαντεύω κάποιους λόγους βέβαια!!! :grin:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μαγκες οι γκομενες τρελαθηκαν εντελως απο τοτε που βγηκαν αυτες η μεσημεριανες κολοεκπομπες,και καλα ειναι life style αλλα εγω νομιζω οτι ειναι life style τις βιζιτας,και κατι τετοια βλεπουν και οι γκομενιτσες στο σπιτι τους και τρελενοντε εντελος.μην ξεχνατε οτι ολο αλλαξωκολιες διαφημιζουν αυτες οι εκπομπες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ρε μαγκα καλα ολα αλλα αυτη η επιστροφη των δωρων με αρρωσταινει.εμενα μια γκομενα μου ειχε κανει νυξη για επιστροφη δωρου και της ειχα πει καλυτερα πετα το παρα να το επιστρεψεις :grin: :grin: :grin: :grin:το θεωρω ακρως προσβλητικη πραξη
Αυτή είναι και η λογική της επιστροφής. Επιστρέφεις για να δείξεις οτι δεν εκτιμάς πια τον αλλον.
Δεν επεστρεψα ποτε δώρα. Βαριέμαι τις κατινιές...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μαγκες οι γκομενες τρελαθηκαν εντελως απο τοτε που βγηκαν αυτες η μεσημεριανες κολοεκπομπες,και καλα ειναι life style αλλα εγω νομιζω οτι ειναι life style τις βιζιτας,και κατι τετοια βλεπουν και οι γκομενιτσες στο σπιτι τους και τρελενοντε εντελος.μην ξεχνατε οτι ολο αλλαξωκολιες διαφημιζουν αυτες οι εκπομπες.

Το θεμα ειναι εμειs τι κανουμε......!!!!! Να μην παρασυρθουμε στη δινη και στη θολουρα του μυαλου τουs!!!!!!
Μεσα σ εναν κοσμο....τον δικο τουs κοσμο... γεματο κομπλεξ και ανασφαλειεs αστεs να ταλανιζουνε....
Πανω απ ολα....Ψυχραιμια και χαλαρα.....
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ρε μάγκες όταν από μικρές διαβάζουν super Κατερίνα και μετά cosmopolitan πώς να μην έχουμε αυτά τα αποτελέσματα!!! :grin:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι εμειs τι κανουμε......!!!!! Να μην παρασυρθουμε στη δινη και στη θολουρα του μυαλου τουs!!!!!!
Μεσα σ εναν κοσμο....τον δικο τουs κοσμο... γεματο κομπλεξ και ανασφαλειεs αστεs να ταλανιζουνε....
Πανω απ ολα....Ψυχραιμια και χαλαρα.....

φιλε εμεις μπορει να μην παρασυρθουμε.αλλα εχεις σκεφτει ποσους χαφτομουνηδες εχει αυτη εδω η χωρα που χαλανε την πιατσα? σε πληροφορω οτι εχει παρα πολλους.και συνεχως βγαινουν και καινουργιοι.οι γκομενες το ξερουν αυτο ομως και παιζουν το ρολο τους καλα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε μάγκες όταν από μικρές διαβάζουν super Κατερίνα και μετά cosmopolitan πώς να μην έχουμε αυτά τα αποτελέσματα!!! :grin:

Ηδη ειναι γραμμενεs και στο αντιστοιχο site......προσεχε  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
φιλε εμεις μπορει να μην παρασυρθουμε.αλλα εχεις σκεφτει ποσους χαφτομουνηδες εχει αυτη εδω η χωρα που χαλανε την πιατσα? σε πληροφορω οτι εχει παρα πολλους.και συνεχως βγαινουν και καινουργιοι.οι γκομενες το ξερουν αυτο ομως και παιζουν το ρολο τους καλα.

Σ ολα τα παραδειγματα και σ ολα τα θεματα υπαρχουν εξαιρεσειs......και βεβαια διαφορετικεs αποψειs....Συμφωνω ,  αλλα η γενικη κατευθυνση που θα πρεπει να  αφηνει πισω τηs και με μεγαλη διαφορα ολουs αυτουs που λεs θα πρεπει να ειναι μια......Ενα παραδειγμα αρνητικο απο μονο του η εναs χαφτομουνηs απο μονοs του δεν φτιαχνει την γενικη εικονα ουτε μπορει να χαλασει το συνολο....Δεν μπορει να εκλειψει τελειωs βεβαια....Ουτε κι αυτεs θα γινουν ολεs τελειεs...οχι ολεs
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Βρήκες λοιπόν ένα άνθρωπο που ήταν αξιεπαινος αλλά σε χαλούσε οτι ήταν ζηλιάρα.
Ανέβασε δε τα κριτηρια σου για την μελλουσα.
Μετά απο αυτό το πόστ μπορείτε όλοι να κατανοήσετε πλέον πως σκέφτεται μια ελλεινίδα.

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ.

Άσχετο αλλά παρατήρησα ότι γίνεται ντόρος με τα δώρα & τις επιστροφές. Τι μανία είναι αυτή?
Άμα δεν τα θέλει μία και σας τα γυρίζει, δώστε τα σε άλλη. :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ.

Άσχετο αλλά παρατήρησα ότι γίνεται ντόρος με τα δώρα & τις επιστροφές. Τι μανία είναι αυτή?
Άμα δεν τα θέλει μία και σας τα γυρίζει, δώστε τα σε άλλη. :think:

Eιναι κι αυτο μια αποψη.....Αλλα που να βρισκειs τωρα  χαρτι περιτυλιγματοs ξανα μανα...........χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ.

Άσχετο αλλά παρατήρησα ότι γίνεται ντόρος με τα δώρα & τις επιστροφές. Τι μανία είναι αυτή?
Άμα δεν τα θέλει μία και σας τα γυρίζει, δώστε τα σε άλλη. :think:
Aυτη η κινηση ειναι μεγιστη κατινια ρε συ Νινζα !
Στην περιπτωση που καποιος/α δεν θελει να κρατησει κατι,μιας κ καμμια φορα
οι αναμνησεις πληγωνουν,μπορει να ανοιξει ενα καδο σκουπιδιων κ να τα πεταξει μεσα !
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Aυτη η κινηση ειναι μεγιστη κατινια ρε συ Νινζα !
Στην περιπτωση που καποιος/α δεν θελει να κρατησει κατι,μιας κ καμμια φορα
οι αναμνησεις πληγωνουν,μπορει να ανοιξει ενα καδο σκουπιδιων κ να τα πεταξει μεσα !

Εγώ δεν το θεωρώ κατινιά.
Κατινιά θεωρώ να αφήνω ένα ανούσιο γεγονός να πάρει διαστάσεις και να δημιουργήσει κουτσομπολιό.
Φυσικά και αν δεν το θέλει, μπορεί να το πετάξει και αυτό είναι το καλύτερο. Ούτως ή άλλως, εγώ δεν έχω σκοπό να κοιτάω τι δώρα έχω κάνει και σε τι κατάσταση βρίσκονται. Τα παραπάνω τα είπα για τις περιπτώσεις που θέλει να σου τα γυρίσει πίσω. Άποψή μου είναι ότι έτσι και κάποια/ος θέλει να μου γυρίσει ένα δώρο, ε, καλύτερα να μην το είχα κάνει εξ' αρχής. Έτσι και μου αρέσει το κρατάω, έτσι και μπορώ να το ξαναδώσω θα το ξαναδώσω κλπ.
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μάγκες όταν από μικρές διαβάζουν super Κατερίνα και μετά cosmopolitan πώς να μην έχουμε αυτά τα αποτελέσματα!!! :grin:
Δεν νομιζω οτι φταιει αγαπητε μου το εκαστοτε γυναικειο περιοδικο για την καταντια και το ψωνιο της αλλης !
Σας το εχουμε γραψει απειρες φορες εδω μεσα,αν βλεπετε τετοιες συμπεριφορες απο κοπελες,σαν τις 2 ιστοριες που μας εγραψε ο φιλος εδω,
τοτε να την κανετε με ελαφρα πηδηματακια!
Αν εσεις αποφασισετε να συνεχισετε το "love story" ,ειστε υπευθυνοι των πραξεων σας !
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
Σχετικά με τα δώρα ούτε θα δεχόμουνα πίσω δώρα από πρώην και εννοείτε ότι ούτε και θα τα ζητούσα δεν πάνα ήταν η μεγαλύτερη παρτουζιαρα της Ελλάδας.
Αν η γκόμενα δεν τα άξιζε...ας προσεχα, προσωπικά το θεωρώ μεγάλη ξεφτίλα να ζητήσω πίσω δώρα που θα τα έχω κάνει από καρδιά!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ δεν το θεωρώ κατινιά.
Κατινιά θεωρώ να αφήνω ένα ανούσιο γεγονός να πάρει διαστάσεις και να δημιουργήσει κουτσομπολιό.
Φυσικά και αν δεν το θέλει, μπορεί να το πετάξει και αυτό είναι το καλύτερο. Ούτως ή άλλως, εγώ δεν έχω σκοπό να κοιτάω τι δώρα έχω κάνει και σε τι κατάσταση βρίσκονται. Τα παραπάνω τα είπα για τις περιπτώσεις που θέλει να σου τα γυρίσει πίσω. Άποψή μου είναι ότι έτσι και κάποια/ος θέλει να μου γυρίσει ένα δώρο, ε, καλύτερα να μην το είχα κάνει εξ' αρχής. Έτσι και μου αρέσει το κρατάω, έτσι και μπορώ να το ξαναδώσω θα το ξαναδώσω κλπ.
Συνηθως δεν μπορεις να προβλεψεις τις αντιδρασεις καποιων ατομων !
Εσυ,εγω ο καθενας μας κανει ενα δωρακι γιατι ετσι ενιωθε τη δεδομενη στιγμη !
Τωρα αν μετα απο ενα χωρισμο ο αλλος/η αρχιζει να παραλογιζετε,τοτε εμεις δεν μπορουμε
να κανουμε κατι επι του θεματος !
Αλλα δεν ειμαι συμφωνη οτι τα δωρα ξαναδωριζονται σε ενα νεο ατομο που γνωριζουμε !
Αυτο μου θυμιζει κατι ηλικωμενους που πανε σε καμμια γιορτη και σου φερνουνε
για δωρο κατι που τους ειχανε παει καποτε ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom