Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
μόλις άλλαξα. θες να μου πεις ότι έχεις καλύτερο από αυτό????!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Φυσικα........πφφφφφφφφφ τι να μας πει αυτο μωρε........θες να βαλω τον μπομπ τον σφουγγαρακη τσιτσιδι????? και πες μου μετα αν εχεις καλυτερο απο αυτο.........λολ
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Έχω σεξουλιάρη νάνο, τον mini-me αν τον ξέρεις.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τον ξερω..........μην βγαινεις οφ τοπικ ομως γιατι θα μας βαλει χερι ο παναξιος.........και καλα εγω αντε θα το φχαριστηθω....εσυ κριμα εισαι ομως κοτζαμ παληκαρι......
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Το topic πέθανε... αιωνια η μνήμη του....
Δεν χρειάζεται κάθε thread να έχει 10.000 Post.Πάμε γι' άλλα τωρα ....

Τον ξερω..........μην βγαινεις οφ τοπικ ομως γιατι θα μας βαλει χερι ο παναξιος.........και καλα εγω αντε θα το φχαριστηθω....εσυ κριμα εισαι ομως κοτζαμ παληκαρι......

Που το ξέρεις ότι είμαι κοτσάμ παληκάρι?Εγώ είιμαι κοντός, χοντρός και σπυριάρης :P
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ιστορία 2:
ʼλλος φίλος μου γνωρίζει μια γκόμενα αρκετά όμορφη, ψηλή ξανθιά, και αρχίζουν να πηγαίνουν μαζί βόλτες κτλ.
Μετά την 2ή - 3ή έξοδο τους η γκόμενα του λεει «Δεν μου αρέσει το αμάξι σου, είναι πολύ συνηθισμένο. Τώρα η μόδα είναι να έχεις τζιπ. Πρέπει λοιπόν να φροντίσεις να πάρεις άμεσα ένα Τζιπ»  :idiot:
Της λεει και ο φίλος μου ΟΚ να πάρω Τζιπ, εσύ όμως τι βάζεις ??
Και του λεει η γκόμενα «Εγώ τι να βάλω ?? Με τέτοιο αυτοκίνητο θες να
κυκλοφορείς μια γυναίκα σαν κι εμένα ??»
Και της λεει και ο φίλος  μου το θεϊκό:
Και δεν πάω να πάρω μια πουτάνα ? Θα μου έρθει φτηνότερα και θα είναι και πιο ωραία από εσένα !!  :dancing: :dancing: :dancing:

Τα συμπεράσματα δικά σας ...

Ο φίλος σου ειναι θεος.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Θα έλεγα ότι πιθανότατα ισχύει ένα από τα ακόλoυθα 2:

α) ή οι ιστορίες έχουν απλοποιηθεί υπερβολικά χάρη συντομίας

β) ή δεν αποτελούν πραγματικότητα

Είμαι βέβαιος ότι υπάρχουν τέτοια φαινόμενα, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ ότι εμφανίζονται τόσο "γρήγορα" και με τόσο θράσος.

Μπορεί και να κάνω λάθος.

Never say never.

+1
O yiorgos ως συνήθως νηφάλιος...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Γελιο ρε μεγαλε,μου θυμισες την δικια μου ιστορια παλια οταν βγηκα πρωτο ραντεβου με την τωρινη γυναικα μου:
Ημουνα εμφανισιμο παιδι,σπουδαζα Νομικη αλλα ημουνα απο πολυ φτωχη οικογενεια και δουλευα μπογιατζης για να βγαζω τα προς το ζην γιατι οι γονεις δεν ειχαν φραγκο να μου στειλουν απο επαρχια.
Με χιλια ζορια καταφερα και αγορασα ενα σαραβαλο Lada Niva 3ο  χερι για να κουβαλαω τα υλικα για τα μπογιατισματα.
Καποια μερα,ενω περπατουσα για να δωσω εξετασεις στη σχολη μου καμακωσα στο δρομο την τωρινη γυναικα μου και κανονισαμε να βγουμε για καφε να γνωριστουμε(εμφανισιμη κοπελλα,πανω απο το μεσο ορο).
Αφου ηπιαμε καφε στο Παγκρατι,της λεω:<<Θελεις να σε παω σπιτι σου με το αμαξι μου,να μην πληρωνεις ταξι;>>
<<Οκ,ευχαριστω>>μου λεει.
Ρε παιδια,αν την βλεπατε,μολις ειδε το σαραβαλο το νιβα,παγωσε κυριολεκτικα και με κοιτουσε αμηχανα,λες και ειδε φαντασμα...
Στο δρομο με ρωτουσε πως ειμαι οικονομικα και αν εχω και αλλο αμαξι η αν σκοπευω να αγορασω αλλο καλυτερο.
Της απαντησα οτι δεν εχω προς το παρον οικονομικη ευχερεια για αλλο αμαξι και μακαρι να ειχα ευκαταστατους γονεις να με βοηθησουν αλλα δυστυχως δεν εχω,σπουδαζω και δουλευω μπογιατζης για να επιβιωσω,αυτο το σαραβαλο εχω και αυτο μπορω να προσφερω για την τσαρκα της.
Δεν ειπε τιποτα,αλλα λεω μεσα μου:<<παει η γκομενα,θα μας κλασει με αυτο το σαραβαλακι..>>.
Δεν με εκλασε ομως,με πηρε τηλ. να ξαναβγουμε ωσπου ηρθε η ωρα του πηδηματος καποτε:της αλλαξα κυριολεκτικα τα φωτα,ολη νυχτα την πηδαγα αγρια σαν σκυλα,5 φορες εχυσα εγω και αυτη ουτε ξερω ποσες...
Φυσικα μετα παντρευτηκαμε και ζουμε ευτυχισμενοι με 2 κοριτσακια.
Αυτα εγιναν πριν 10 χρονια,τα δεδομενα ηταν και τοτε δυσκολα οπως και τωρα.
Συμπερασμα για μενα:αν η γυναικα σε παει και την ικανοποιεις ερωτικα,νομιζω οτι βαζει τα αμαξια και τα λεφτα σε δευτερη μοιρα.Αυτο προυποθετει ομως γυναικα σωστη και λιγο μυαλωμενη και οχι τσουλα και χαζοβιολα....  

Και στον φίλο +1....
Κι η δική μου ιστορία με τη γυναίκα μου μοιάζει πολύ....
ʼλλωστε απο κάτι τέτοια ξεχωρίζεις ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΑ ΤΣΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ....ΞΕΧΑΡΜΑΝΙΑΣΜΑ !
 

sigma

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτι εδώ ταιριάζει το γνωστό άσμα των Καφρίλιον:



"Αμα έχεις παλαμάρι, τι τη θέλεις τη Φεράρι


και αν έχεις ψωλή σαϊνι τι τη θες τη λαμποργκίνι!!!"
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Λοιπόν ακούστε. Και οι δύο ιστορίες είναι 100% πραγματικές.
Και οι δύο φίλοι μου είναι ελεύθεροι που γενικώς ψάχονται. Κανένας απο τους δύο δεν είναι ο super λεφτάς, φυσιολογικοί άνθρωποι είναι όπως οι περισσότεροι απο εμάς.
Τις ιστορίες τις μοιράστικα μαζί σας, όχι για κάποιον άλλο λόγο, αλλά επειδή μου έκανε εντύπωση οτι άκουσα το ίδιο πράγμα απο δύο διαφορετικούς ανθρώπους την ίδια μέρα και λέω δεν μπορεί αντικατοπτρίζουν σε μεγάλο βαθμό την ξεφτίλα, έλειψη αξιοπρέπειας και έλειψη αυτοσεβασμού που χαρακτηρίζει ένα μεγάλο μέρος των γυναικών σήμερα.
Φυσικά θα μου πείτε δεν φταίνε αυτές, φταίνε οι μανάδες τους που τις μεγαλώνουν με αυτά πρότυπα και τα διάφορα είδωλα που βλέπουν αριστερά - δεξιά στην TV που κράζουν οτι με την πουτανιά πας μπροστά...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Νομίζω οτι εδώ ταιριάζει το γνωστό άσμα των Καφρίλιον:



"Αμα έχεις παλαμάρι, τι τη θέλεις τη Φεράρι


και αν έχεις ψωλή σαϊνι τι τη θες τη λαμποργκίνι!!!"

Ο επιτυχημενος αντρας σημερα πρεπει να εχει

κινητο-ακινητο-αυτοκινητο και πουτσο ευκινητο
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μόλις φτάνουν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου, τού λέει η γκόμενα ότι έχει περίοδο...  :headbang:

Κι εμένα προσπάθησε να κάνει κάτι παρόμοιο κάποτε μια γκόμενα... αλλααά χωρίς πολλά-πολλά, την έπιασα από τα μαλλιά, την έστησα στα 4 στο κρεββάτι... και μετά από λίγο άρχισε να τραγουδάει το γνωστό σουξέ "τι κι αν έχω περίοδο... έχω κι άλλη δίοδο" ;)
 

rikos12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γκομενες φευγατες πουλι φευγατο
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ .

ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ,  ΟΣΟ.... Η ΣΟΥΛΑ Η ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΜΕ ΤΑ 600 ΕΥΡΩ(ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ) ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟ Ή ΜΕΓΑΛΟΔΙΚΗΓΟΡΟ ΜΕ ΤΗΝ SLK MERSENTES (ΑΠΟ ΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ) ... ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ.

Και να φανταστείς ρε φίλε, όπως έχω γράψει σε κάποιο άλλο post, ότι υπάρχουν κομμώτριες από το Μπουρνάζι, που δεν είναι ΚΑΝ μουνάρες, αλλά ψιλομπάζα και θέλουν γκόμενο όχι μόνο ματσωμένο, αλλά και αβρό, ευγενικό, περιποιητικό, ρομαντικό, έξυπνο κ.ο.κ. Αυτογνωσία μηδαμινή. Πάντως, αν θές τη γνώμη μου, οι γκόμενες έχουν ξεφύγει εντελώς, γιατί τις έχουν μάθει έτσι κάτι λιγούρια δικοί μας, που μας εκθέτουν και μας ξευτιλίζουν.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Πάντως δεν πρέπει να τις βάζουμε όλες σε ένα τσουβάλι, υπάρχουν αρκετές σωστές κοπέλες και όσοι τυχεροί τις έχουμε βρει τις κρατάμε για πάντα.

Όμως δεν διαφωνώ ότι υπάρχουν γυναίκες οι οποίες έχουν ξεφύγει και ζητούν τον ουρανό με τ? άστρα από τον υποψήφιο γκόμενο. Δεν φταίνε όμως μόνο αυτές. Φανταστείτε να ήμασταν εμείς σε μια χώρα στην οποία με το που βάζαμε ένα κολλητό μπλουζάκι ή ένα ανοιχτό πουκάμισο (με την τρίχα να ξεπροβάλλει περήφανα...) μας καρφώνανε το 90% των γυναικών που πετυχαίναμε στο δρόμο. Εδώ σας θέλω, δεν θα τη βλέπαμε super models;  Αν όχι όλοι, η συντριπτική πλειοψηφία....
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Για να καταλάβω, εμείς εξεγειρόμαστε μόνο με τις γκόμενες-μπάζα και τις κατηγορούμε οτι ζητάνε τον ουρανό με τ' άστρα; Αν ήταν θεογκόμενες, δεν θα μας πείραζε δηλαδή να θέλουν ακριβό αυτοκίνητο, πρώτο τραπέζι πίστα στα μπουζούκια κλπ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom