Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ευτυχως ομως την βγαζετε αλωβητοι με μια απλη παρεκλιση του θεματος.......φανταζεσαι να σου ζηταγα ξενοδοχειο μοντανα στο καρπενησι και κανενα καγιαν? παλι καλα να λες......και περνα και απο το τοπικ με τις θρησκειες να αναψεις κανα κερι για το καλο που σε βρηκε........
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
τελικα το θεμα της συζητησης ειναι παρα πολυ σωστο


κυριοι τελικα  ο εισηγητης του θεματος εχει δικιο........

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει... 

(mounitsa , BiteMeIaMfresH)

η μουναρα που ειναι ρε γαμωτο???? το βυζουλινι, η αρχιδινα? η κλειτοριδιτα??? εστω και η καυλορογιτσα! παρακαλω να λαβουν θεση στο φλεγον ζητημα!!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
συμφωνω απο την αρχη μεχρι το τελος.......

Γιατί υπήρχε περίπτωση να διαφωνήσεις όταν σου ικανοποιούν την ματαιοδοξία;


[quote author=PANAXIOS]
ξεχνάς ότι η γυναίκα είναι συναισθηματικό όν και γι'αυτή το σεξ δεν είναι απλά ένα γαμήσι. Οπότε ναι είναι τιμωρία όταν μιλάμε απλά για γαμίση.[/quote]

Εξαρτάται όταν μιλάμε για συνειδητοποιημένες γυναίκες, ναι συμφωνώ, όταν μιλάμε για γύναια, διαφωνώ κάθετα!

[quote author=BiteMeIaMfresH] 

οσο για τις 2 ιστοριουλες ... τι να πω... μου φαινονται εξωπραγματικες [/quote]

Πιστεύεις ότι πράξανε καλά αυτές οι γυναίκες; Ότι η συμπεριφορά τους είναι σωστή; Δηλαδή αν εμένα μου έλεγε κάτι τέτοιο, την γαμούσα και την έδινα 100 ? θα ήμουν ο μαλάκας; Αφού μόνη της υποβιβάζεται σε επίπεδο πουτάνας!
- Αγόρι μου αν θες να με έχεις θέλω λούσα=======>CG by ladiestours! :)

Και όσο για τα κουρέματα:

Λίγες από εσάς δεν είναι αξύριστες...Ειδικά όταν έχετε να πάτε με άντρες κάτι...χρονάκια...και σας πιάνουν τα ψυχοσωματικά σας - Αχ, δεν υπάρχουν άντρες πια! γίνεστε σαν την Παπαρήγα ή τον Οτσαλάν νταλικιέρη! Συγνώμη δηλαδή...Συγνώμη...Μου έχει τύχει να πάω με κοπελίτσες (πανέμορφες) και τα πόδια τους ήταν σαν από αξύριστο τραβεστί! Όχι για να μην λέμε μαλακίες! Και όπως εσείς γουστάρετε να ξυρίζουμε τα αρχίδια μας για να μας ρουφάτε τα μπαλάκια έτσι και εμείς γουστάρουμε μουνάκι ξυρισμένο...ʼντε να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
βανζελ... αν ειναι αληθεια κ οπως γραφτηκαν εδω μεσα οι ιστοριουλες... μου φαινεται εξωπραγματικο... που υπαρχουν τοσο ΗΛΙΘΙΕΣ (για να μην πω τπτ χειροτερο)  γυναικες... αρα εννοειται οτι δεν θεωρω οτι πραξανε κ καλα... καθε αλλο
κ θα της αξιζε να της κανεις κατι τετοιο


οσο για το ξυρισμα (με φοβο κ τρομο για την αντιδραση του παναξιου που επανερχομαι στο θεμα :P) θα συμφωνησω μαζι σου στο γεγονος οτι αφου καποιες το απαιτουν απ τους ανδρες τους.. λογικα πρεπει να το κανουν κ οι ιδιες... παντως στη γυναικα η τριχα ειναι αντιαισθητικη κατα τη γνωμη μου... (αν κ μιλαω εκ του ασφαλους λολ)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε βανζελ δεν υπαρχει κατι στο οποιο να διαφωνω μαζι σου.......μηπως δεν καταλαβες αυτα που εγραψα? απο την αλλη για ποιο λογο ικανοποιει την ματαιοδοξια ο κυριουλης που εγραψε το ποστ (δε θυμαμαι ονομα τωρα συγγνωμη)???? απλα τυγχανει να συμφωνω......

οσο για την τριχα πιστευω ακριβως το ιδιο πραγμα οποτε και παλι δεν καταλαβαινω για ποιο λογο διαφωνουμε? οπως η γυναικα οφειλει να ειναι περιποιημενη κατα την αποψη μου ε ο αντρας το λιγοτερο που εχει να κανει ειναι να τις κουρεψει......

(παναξιε γονιπετης συγγνωμη)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Οι γκόμενες από τα πιο μπάζα ως τις πιο ωραίες όπου βρίσκουνε πατούνε.
Και αρχιδια συναισθηματικές είναι για το sex. Απλά - και ένας άντρας το θέλει αυτό - δεν θέλει να νιώθει ένα τίποτα. Αν μια γυναίκα για οποιοσδήποτε λογους - κοινωνικούς, οικονομικούς κλπ- έχει το πάνω χέρι και είσαι εμφανίσιμος σου μπαίνουν ανάλογες σκέψεις αν η συμπεριφορά της είναι ΓΤΠ
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Δε βγαίνει άκρη με τις γκόμενες και μάλλον ποτέ δεν έβγαινε. Και οι πιο παλιοί θα πούνε ότι στις δικές τους εποχές δεν έβρισκαν γυναίκα, ενώ τώρα το μ@υνί είναι στο πιάτο. ʼλλα λόγια ν΄αγαπιόμαστε.
Προσωπικά με ενοχλεί που όλες οι γκόμενες εμφανισιακά είναι ρέπλικες. Πας σε ένα μπαρ βλέπεις μια κι είναι σαν να τις έχεις δει όλες. Μαλλιά, βάψιμο, ντύσιμο, στήσιμο. Από μυαλά δεν ψάχνω και πολλά, προτιμώ απλά να έχει potential. Δεν έχω πλέον την όρεξη να γίνω πυγμαλίωνας, ούτε να αποτελέσω έμπνευση, ακόμα και για γυναίκα που έχω γκόμενα. Το πράγμα θα πάει από μόνο του χωρίς πολλά πολλά, αν είναι. Δεν πα να θέλει το κάθε καρακατσουλιό τον αυγερινό με την πούλια, τι σας νοιάζει ρε παίδες ? Καθίστε, αράχτε, κάντε χαλαρή παρέα χωρίς στρίμωγμα (οικονομικό, ψυχολογικό), προσπαθήστε να πηδήξετε καλά και να το ευχαριστηθεί κι αυτή (επιταγή που σας ξοφλάει αργότερα  ;) ) και ο μήνας έχει 9 ...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κρονο......χτες εμαθα μια ιστορια απο μια φιλη μου.........αυτη ειχε σχεση με εναν τυπο πριν 4-5 χρονια η οποια εληξε αδοξα........προχτες λοιπον και ενω η φιλη μου ειναι ετοιμη να αρραβωνιαστει ελαβε ενα ημεηλ απο τον λεγαμενο ο οποιος ειναι με μια κοπελα δυο χρονια, εχουν μωρο και ετοιμαζονται να παντρευτουν.......το ημεηλ αυτο της ελεγε τι ωραια που ειχαν περασει μαζι στη γαλλια (Αυτη ειναι γαλλιδα) και οτι θα παει τωρα με την κοπελα του και ποσο θα προτιμουσε να ειναι μαζι της κτλ κτλ κτλ........η φιλη μου του το ξεκοψε και αυτος επεμενε την πηρε μεχρι και τηλεφωνο.......ενας ανθρωπος ο οποιος εχει παιδι και οικογενεια ετσι?

τι θελω να πω? οτι αυτα συμβαινουν παντου και παντα και σε ολους.......μλκες υπαρχουν σε ολα τα φυλα και ολες της ηλικιες.....

Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες συνωστίζονται γύρω από παντρεμένους, λογοδοσμένους, δεσμευμένους και λοιπούς γιατί θεωρούν ότι αυτοί είναι πιο "πετυχημένοι" σαν άντρες.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σορρυ αλλα δεν μπορω να το πιστεψω ρε μπομπ........αληθεια δηλαδη..........τι διαολο που κυκλοφορουν αυτες οι γκομενες? απο που τις ψωνιζουν οι φιλοι σου? (προφανως απο σβερκο) υπαρχει γυναικα που θα πει στο τριτο ραντεβου (ή και γενικοτερα τελος παντων) πρεπει να παρεις τζιπ???? καλα αυτο με την περιοδο παει στο διαολο......αλλα να της χαριζουν γαιδαρο και να τον κοιταει στα δοντια???? και ποιο ειναι αυτο το μοντανα τελος παντων? δεν τα καταλαβαινω αυτα ρε αγορακια μου συγγνωμη.......ή τιποτα καβαλημενες πατε και βρισκετε ή εχετε εσεις τον μαλακομαγνητη τι να πω.......

Τα έχουμε πει αυτά, όλες οι γυναίκες που κυκλοφορούν στα φόρουμς είναι πνευματικά ανεπτυγμένες και δεν ξέρουν από τέτοια...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες συνωστίζονται γύρω από παντρεμένους, λογοδοσμένους, δεσμευμένους και λοιπούς γιατί θεωρούν ότι αυτοί είναι πιο "πετυχημένοι" σαν άντρες.

Εχεις αδυναμια αντιληψης? δεν τα γραφω και τοσο περιπλοκα..... αυτος της εχει ζαλισει τα ουμπαλα......με παιδι γαρ......οποτε το ποιος συνωστιζεται και που το βλεπεις νομιζω.....

αν ειναι για να το βρω αυτο που θα παρω να πρεπει να βαλω μασκα και να παρω στο χερι την χορτοκοπτικη να μου λειπει.......
 

Επισκέπτης
Ρε συ λιωμα........δεν αμφιβαλλει κανεις για αυτο που λες απλα πρεπει να ειναι ξεκαθαρες οι προθεσεις πως να το κανουμε? εκει ειναι η διαφορα.......

Ναι... όταν οι προθέσεις είναι ξεκάθαρες κι από τους δύο. Για τους άντρες πάντα ήταν έτσι. Guess who changed!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6

Γιατί εσύ το παίρνεις και αυτός το δίνει.
[/quote]

Η αληθεια της ζωης. Πες τα μεγαλε
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Εγω νομιζω οτι ενας σημαντικος λογος που οι γυναικες εχουν ξεφυγει ειναι οι παντρεμενοι αντρες. Γιατι κακα τα ψεμματα οταν ο αλλος πατησει τα σαραντα + αρχιζει και σαλταρει ... αν βαλεις τωρα και την τυχον οικονομικη ανεση που μπορει να εχει γινεται ο ιδανικος χορηγος. Ετσι η καθεμια Σουλα απο το μπουρναζι και Σοφια απο το μενιδι που το πρωι βαφουν τριχες και καθαριζουν φτερνες βρισκουν την ευκαιρια το βραδακι να κυκλοφορουν με την CLK του μαλακα - χορηγου και να εχουν μυτη που φτανει στα 30000 ποδια.
Ο χορηγος -μαλακας καμαρωνει με το ξεκωλο που εχει διπλα του , το ξεκωλακι διχνεται στις φιλεναδες του γιατι μπορει να μην εχει κανει φωτογραφηση στο πλαυμπου οπως η γκαρσονα αλλα φοραει GUCCI χορηγια , τα αλλα πεινασμενα μαθητευομενα αντιγραφουν ωστε να μπορεσουν να πετυχουν κι αυτες ενα μαλακα-χορηγο που θα τις γαμαει μια φορα την εβδομαδα και μετα θα ειναι ανετες με οποιον γουσταρουν ... και φυσικα δημιουργειται η επομενη φουρνια απο ξεκωλα για τον μαλακα-χορηγο και ο φαυλος κυκλος συνεχιζεται ....αυτα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εχεις αδυναμια αντιληψης? δεν τα γραφω και τοσο περιπλοκα..... αυτος της εχει ζαλισει τα ουμπαλα......με παιδι γαρ......οποτε το ποιος συνωστιζεται και που το βλεπεις νομιζω.....

Αυτή πάντως ήταν που άνοιξε τα πόδια για να γευτεί τον εγγυημένο φαλό.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες συνωστίζονται γύρω από παντρεμένους, λογοδοσμένους, δεσμευμένους και λοιπούς γιατί θεωρούν ότι αυτοί είναι πιο "πετυχημένοι" σαν άντρες.

Και  πιο  "απαγορευμένοι"
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αφού τα άνοιξε μιά φορά, το πιθανότερο είναι να τα ξανανοίξει. Και μετά θα γράφει στο κόσμο για το πως ήταν παραπάνω από τις δυνάμεις της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom