Νέα

Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496
Δεν νομιζω να φταίει μονο η λαθρομετανάστευση της Ευρώπης γιατί οι ίδιοι νόμοι έχουν εμφανιστεί και στον Καναδά , που εκεί δεν νομιζω να έχουν πολλούς μετανάστες.
Οι καναδεζες το δινουν αερα, μου κανει εντυπωση που βγηκε ενας τετοιος νομος εκει..
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
έγραψες:

Συνειδητοποιώ με πίκρα ότι η τελευταία γυναίκα που μου εκανε κάποιο δώρο είναι η αδελφή μου.

Μα ναι. Έγραψα καθαρά ότι οι περισσότερες από τις και καλά τίμιες, μορφωμένες, δυνατές και ανεξάρτητες γυναίκες σήμερα απαιτούν να τους πληρώσω τον καφέ και το ποτό τους, για να καταδεχτούν να είμαι μαζί τους. Αυτές είναι υποκρίτριες που απαιτούν τα πάντα, χωρίς να θέλουν να προσφέρουν κάτι οι ίδιες. Γιατί είμαι εγώ προβληματικός; Αυτές απαιτούν χωρίς να θέλουν να δώσουν
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
αυτό με τον καφέ και το ποτό είναι η πιο αστεία δικαιολογία, δηλαδή λες καλύτερα να δώσω 30 ευρώ για να γαμήσω μια φορά παρά να πληρώνω έναν καφέ/ποτό και να γαμάω όποτε θέλω, κοροιδεύεις τον εαυτό σου

Το να ισχυρίζεσαι ότι με ένα ποτό ή ένα καφέ θα γαμάς όποτε θέλεις, μάλλον είναι προιόν φαντασίας. Υποθέτω ότι μάλλον οι δικές μου Cost Benefit Analysis είναι περισσότερο εμπεριστατωμένες από τις δικές σου. Αν όμως το καταφέρνεις εσύ, μπράβο σου. Είσαι χαρισματικός. Ο δικός μου δρόμος έχει χαραχτεί εδώ και χρόνια ύστερα από μελέτη και συνεχείς δοκιμές. Εσύ φαίνεσαι ικανότερος από μένα και συγχαρητήρια
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736
αυτό με τον καφέ και το ποτό είναι η πιο αστεία δικαιολογία, δηλαδή λες καλύτερα να δώσω 30 ευρώ για να γαμήσω μια φορά παρά να πληρώνω έναν καφέ/ποτό και να γαμάω όποτε θέλω, κοροιδεύεις τον εαυτό σου
Εχει αναλυθεί εκτενώς το ζήτημα που αναφέρεις σε αλλά νήματα όπως το "γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμησουν" η το "ποιες κοστίζουν περισσότερο οι πουτανες η οι γκομενες"
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Εχει αναλυθεί εκτενώς το ζήτημα που αναφέρεις σε αλλά νήματα όπως το "γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμησουν" η το "ποιες κοστίζουν περισσότερο οι πουτανες η οι γκομενες"

ντροπή να μιλάμε έτσι σε ανήμπορο άνθρωπο που νιώθει περήφανος για την ιντερνετική του ζωή :)
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
γιάννη μην τον ξανακάνεις παράθεση
έτσι κι αλλιώς ασυναρτησίες γράφει για να σε προκαλεί
άσ' τον να κουβαλήσει το κουρασμένο κορμάκι του για ύπνο
χρειάζεται ξεκούραση
αύριο πρωί πρωί έχει σοβαρή δουλειά: θα πάρει το λεωφορείο και θα τριγυρνά μελαγχολικός, άεργος και με το κινητό στο χέρι στους δρόμους της Αθήνας
 :) ;)  
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.655
Πόντοι
3.656
γιάννη μην τον ξανακάνεις παράθεση
έτσι κι αλλιώς ασυναρτησίες γράφει για να σε προκαλεί
άσ' τον να κουβαλήσει το κουρασμένο κορμάκι του για ύπνο
χρειάζεται ξεκούραση
αύριο πρωί πρωί έχει σοβαρή δουλειά: θα πάρει το λεωφορείο και θα τριγυρνά μελαγχολικός, άεργος και με το κινητό στο χέρι στους δρόμους της Αθήνας
 :) ;)  

ΟΚ, θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου. Δεν είδα άλλωστε να γράφει και κάτι άξιο απάντησης. Καλό βράδυ σε όλους τους συμφορουμίτες, κάνω μπάνιο και κατεβαίνω στο τρίγωνο. Καλά να περνάτε
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
ΟΚ, θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου. Δεν είδα άλλωστε να γράφει και κάτι άξιο απάντησης. Καλό βράδυ σε όλους τους συμφορουμίτες, κάνω μπάνιο και κατεβαίνω στο τρίγωνο. Καλά να περνάτε

μην ανησυχείς και το αποψινό τσάκισμα θα το θυμάται για καιρό.
δεν είχα ιδέα ότι είσαι 58 χρονών.
καλά να περνάς.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
6
Τι γινεται εδω;;τι εχω χασει;;
 

Επισκέπτης
Για την ιστορια που δημοσιευσε ο νηματοθετης εχεις να κανεις καποιο αξιολογο σχολιο ή απλα μπηκες να τρολαρεις;
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Ποσταρισματα πανω απο 3 γραμμες μου καινε τα εναπομειναντα εγκεφαλικα κυτταρα μαστερ.... :S :S :S.....ολοι οι μπουρδελιαρηδες εχουν συγγραφικο ταλεντο.... :takethis: :takethis: :takethis:
 

Επισκέπτης
Σχιστοματα εκδιδομενη την οποια ο νηματοθετης πηδηξε παρα φυσην και αυτην τον καψουρευτηκε και δεν ηθελε να παρει λεφτα αφηνοντας τον με την απορια αν επαιζε θεατρο ή ενιωσε την αγαπη στα αληθεια....ενα ομολογουμενως πολυ πρωτοτυπο σεναριο και κρυφος ποθος καθε μπουρδελιαρη.
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Σχιστοματα εκδιδομενη την οποια ο νηματοθετης πηδηξε παρα φυσην και αυτην τον καψουρευτηκε και δεν ηθελε να παρει λεφτα αφηνοντας τον με την απορια αν επαιζε θεατρο ή ενιωσε την αγαπη στα αληθεια....ενα ομολογουμενως πολυ πρωτοτυπο σεναριο και κρυφος ποθος καθε μπουρδελιαρη.
πρεπει να φωναξουμε τον ιακωβο με τα φιδια του τυπε.... :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom