Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.433
Κριτικές
3
Like
12.215
Πόντοι
3.506
Εντάξει, οι γκόμενες έχουν σαλτάρει όντως. Αυτό εξάλλου είναι γνωστό΄κι είναι 100% πρόβλημά τους!

Το λυπηρό όμως είναι ότι υπάρχουν ακόμα και μαλάκες άντρες. Δυστυχώς. Δεν ξέρω αν έχω κάνει καλά ή όχι αλλά δώρα σε γκόμενες  έχω κάνει ΜΟΝΟ μετά από δική μου πρωτοβουλία. Είχαν την ατυχία 1-2 γκόμενες να μου ζητήσουν δώρο και πήραν τον πούλο με συνοπτικές διαδικασίες. Εξάλλου το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου τη σήμερον ημέρα είναι να βρεις γκόμενα. Όλες αγάμητες είναι ή κακογάμητες! Το ένα χειρότερο από το άλλο!

Συμφωνω οτι οι γκομενες εχουν σαλταρει τελειως.Δεν συμφωνω οτι το προβλημα ειναι 100% δικο τους.
Θα σας πω μια προσφατη ιστορια που ειχα για να δειτε που μπορει να φθασει το βρωμικο μυαλο τους,και τι προβληματα μπορουν να μας δημιουργησουν.
Πριν μερικα χρονια ειχα απο κοντα ενα κοριτσι στο γραφειο.Μετα απο καποια πολιορκια μου το ξεκοψε οτι δεν γινεται τιποτα γιατι εχει δεσμο και προκειται να παντρευτει.
Πραγματι παντρευτηκε και μετα απο τρια χρονια και αφου ο αλλος την ειχε φτυσει κανονικα μου ερχεται τωρα λεγοντας οτι δεν εκανε σωστη εκτιμηση,οτι εκανε λαθος επιλογη κλπ και οτι θα μπορουσαμε να αρχισουμε τωρα κατι που δεν καναμε τοτε.(Βεβαια χωρις να εχει χωρισει,το ηθελε διπορτο η κυρια).Επειδη η εκδικηση τρωγεται κρυα,την πληρωσα με το ιδιο νομισμα λεγοντας οτι τωρα ειναι αργα γιατι τωρα εγω εχω δεσμο και δεν γινεται τιποτα,απλα να μεινουμε φιλοι. Λυσαξε!!
Πριν τις γιορτες μια μερα μου λεει οτι εχει φοβερο πονοκεφαλο και θελει να παει σπιτι, αλλα δεν μπορει να οδηγησει.Επειδη πραγματικα τη λυπηθηκα της ειπα να οδηγησω εγω.Φθανουμε στο σπιτι της μου δινει τα κλειδια και επειδη δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια της την παιρνω αγκαλια.Ανοιγω την πορτα και βρισκομαστε φατσα με τον ανδρα της.Ο ανθρωπος σε εξαλλη κατασταση μας λεει."καλα ρε, κανετε οτι κανετε αλλα και μεσα στο σπιτι μου?"Ευτυχως κρατησα τη ψυχραιμια μου και δεν πιαστηκαμε στο ξυλο.Αφου ηρεμησε και αυτος μπορεσα να του εξηγησω οτι δεν τρεχει τιποτα κλπ.Στο μεταξυ η κυρια ειχε γινει περδικι και ειχε εξαφανιστει.Την αλλα μερα στο γραφειο τη στριμωχνω στη αποθηκη και της λεω οτι δεν θα βγει ζωντανη απο εκει μεσα,εαν δεν μου πει γιατι μας επαιξε αυτο το παιχνιδι.Και η μανταμ με θρασος μου λεει "απλα ηθελα να ξεμπερδευω και με τους δυο σας.!!"
Αυτα.......Τα συμπερασματα δικα σας
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
φιλε ασπιριν  θεωρεις οτι το σεξ για τη γυναικα ειναι τιμωρια ; γιατι ετσι οπως το περιγραφεις αυτο εννοεις.

δηλαδη τι θα πει ευκολο και μη ευκολο σεξ.
 

Επισκέπτης
Συμφωνω οτι οι γκομενες εχουν σαλταρει τελειως.Δεν συμφωνω οτι το προβλημα ειναι 100% δικο τους.
Θα σας πω μια προσφατη ιστορια που ειχα για να δειτε που μπορει να φθασει το βρωμικο μυαλο τους,και τι προβληματα μπορουν να μας δημιουργησουν.
Πριν μερικα χρονια ειχα απο κοντα ενα κοριτσι στο γραφειο.Μετα απο καποια πολιορκια μου το ξεκοψε οτι δεν γινεται τιποτα γιατι εχει δεσμο και προκειται να παντρευτει.
Πραγματι παντρευτηκε και μετα απο τρια χρονια και αφου ο αλλος την ειχε φτυσει κανονικα μου ερχεται τωρα λεγοντας οτι δεν εκανε σωστη εκτιμηση,οτι εκανε λαθος επιλογη κλπ και οτι θα μπορουσαμε να αρχισουμε τωρα κατι που δεν καναμε τοτε.(Βεβαια χωρις να εχει χωρισει,το ηθελε διπορτο η κυρια).Επειδη η εκδικηση τρωγεται κρυα,την πληρωσα με το ιδιο νομισμα λεγοντας οτι τωρα ειναι αργα γιατι τωρα εγω εχω δεσμο και δεν γινεται τιποτα,απλα να μεινουμε φιλοι. Λυσαξε!!
Πριν τις γιορτες μια μερα μου λεει οτι εχει φοβερο πονοκεφαλο και θελει να παει σπιτι, αλλα δεν μπορει να οδηγησει.Επειδη πραγματικα τη λυπηθηκα της ειπα να οδηγησω εγω.Φθανουμε στο σπιτι της μου δινει τα κλειδια και επειδη δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια της την παιρνω αγκαλια.Ανοιγω την πορτα και βρισκομαστε φατσα με τον ανδρα της.Ο ανθρωπος σε εξαλλη κατασταση μας λεει."καλα ρε, κανετε οτι κανετε αλλα και μεσα στο σπιτι μου?"Ευτυχως κρατησα τη ψυχραιμια μου και δεν πιαστηκαμε στο ξυλο.Αφου ηρεμησε και αυτος μπορεσα να του εξηγησω οτι δεν τρεχει τιποτα κλπ.Στο μεταξυ η κυρια ειχε γινει περδικι και ειχε εξαφανιστει.Την αλλα μερα στο γραφειο τη στριμωχνω στη αποθηκη και της λεω οτι δεν θα βγει ζωντανη απο εκει μεσα,εαν δεν μου πει γιατι μας επαιξε αυτο το παιχνιδι.Και η μανταμ με θρασος μου λεει "απλα ηθελα να ξεμπερδευω και με τους δυο σας.!!"
Αυτα.......Τα συμπερασματα δικα σας

Ε... τελικά ποιος (ποια μάλλον!) είχε το πρόβλημα? Αυτή το είχε και γι' αυτό ήθελε να ξεμπερδέψει και με τους δύο. ʼλλο αν προσπάθησε να σας μεταφέρει το πρόβλημά ΤΗΣ. Αυτό είναι άλλο θέμα! Κι έτσι όπως τα έκανε... το πρόβλημα τελικά πάλι θα παραμείνει 100% δικό της! ;)
 

Επισκέπτης
φιλε ασπιριν  θεωρεις οτι το σεξ για τη γυναικα ειναι τιμωρια ; γιατι ετσι οπως το περιγραφεις αυτο εννοεις.

δηλαδη τι θα πει ευκολο και μη ευκολο σεξ.

Είναι η μαλακία που δέρνει τις γυναίκες πάνω στο θέμα αυτό. Λες και δεν το ευχαριστιούνται κι εκείνες και μας κάνουν και την χάρη! ʼσε που έρευνες έχουν δείξει ότι οι γυναίκες το ευχαριστιούνται περισσότερο απο τους άντρες (τώρα μην με ρωτήσετε πως έγινε η έρευνα... κάπου το είχα διαβάσει!).

Να λοιπόν άλλο ένα πρόβλημα... που επίσης είναι 100% δικό τους!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κρονο......χτες εμαθα μια ιστορια απο μια φιλη μου.........αυτη ειχε σχεση με εναν τυπο πριν 4-5 χρονια η οποια εληξε αδοξα........προχτες λοιπον και ενω η φιλη μου ειναι ετοιμη να αρραβωνιαστει ελαβε ενα ημεηλ απο τον λεγαμενο ο οποιος ειναι με μια κοπελα δυο χρονια, εχουν μωρο και ετοιμαζονται να παντρευτουν.......το ημεηλ αυτο της ελεγε τι ωραια που ειχαν περασει μαζι στη γαλλια (Αυτη ειναι γαλλιδα) και οτι θα παει τωρα με την κοπελα του και ποσο θα προτιμουσε να ειναι μαζι της κτλ κτλ κτλ........η φιλη μου του το ξεκοψε και αυτος επεμενε την πηρε μεχρι και τηλεφωνο.......ενας ανθρωπος ο οποιος εχει παιδι και οικογενεια ετσι?

τι θελω να πω? οτι αυτα συμβαινουν παντου και παντα και σε ολους.......μλκες υπαρχουν σε ολα τα φυλα και ολες της ηλικιες.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε συ λιωμα........δεν αμφιβαλλει κανεις για αυτο που λες απλα πρεπει να ειναι ξεκαθαρες οι προθεσεις πως να το κανουμε? εκει ειναι η διαφορα.......
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Θα έλεγα ότι πιθανότατα ισχύει ένα από τα ακόλoυθα 2:

α) ή οι ιστορίες έχουν απλοποιηθεί υπερβολικά χάρη συντομίας

β) ή δεν αποτελούν πραγματικότητα

Είμαι βέβαιος ότι υπάρχουν τέτοια φαινόμενα, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ ότι εμφανίζονται τόσο "γρήγορα" και με τόσο θράσος.

Μπορεί και να κάνω λάθος.

Never say never.

+1 σε όλα
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
φιλε ασπιριν  θεωρεις οτι το σεξ για τη γυναικα ειναι τιμωρια ; γιατι ετσι οπως το περιγραφεις αυτο εννοεις.

δηλαδη τι θα πει ευκολο και μη ευκολο σεξ.

ξεχνάς ότι η γυναίκα είναι συναισθηματικό όν και γι'αυτή το σεξ δεν είναι απλά ένα γαμήσι. Οπότε ναι είναι τιμωρία όταν μιλάμε απλά για γαμίση.
 

Επισκέπτης
ξεχνάς ότι η γυναίκα είναι συναισθηματικό όν και γι'αυτή το σεξ δεν είναι απλά ένα γαμήσι.

Kρατα πολλες επιφυλαξεις επ" αυτου...Εδω τις προαλλες ηθελε η δικιαα μου να με ξηρησει πατοκορφα, ειδαλως λεει τερμα το "κοκο"...Βρε οξω απ'την παραγκα μου της λεω...!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα σου πε ρε παπαζγολου........πφφφφφφ αυτο ειναι τεραστιο θεμα...........να κανουμε θρεντ.........λοοοοοοοολ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι ρε... λιγο εμεινε να τους βαζουμε να κανουν κ χαλαουα :2funny:

οσο για τις 2 ιστοριουλες... τι να πω... μου φαινονται εξωπραγματικες
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε δεν ειπα αυτο μωρε........αλλα ενταξει ειναι και λιγο μπλιαχ οταν εχει γουρουνοτριχαρα.......πως να το κανουμε.......να το περιποιουνται δεν κανει κακο :p
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι... με την ξυριστικη τοτε :2funny:

προσωπικα δεν μ απασχολει το θ εμα... ις ε λιτλ γκευ παντως :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μερικοι χρειαζονται και με την αλλωνιστικη αλλα μη γινει θεμα........ :cheesy:

αλλα πραγματα ειναι γκει.........
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
σιγα..
δλδ αν τυχει κ σ αρεσει καποιος που εχει τριχα αμαζονιο... θα τον βαλεις να την ξυρισει? κ αν δεν θελει? :P

το χειροτερο παντως ειναι το ξυρισμα των ποδιων στους ανδρες :2funny:

προφανως κ αλλα πραγματα ειναι γκευ.. πχ να τον δεις στα 4 με τον κουνιαδο απο πισω :P
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
πως τα καταφερατε παλι και το γα......σατε το θεμα της συζητησης δεν μπορω να το καταλαβω.....................
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Kρατα πολλες επιφυλαξεις επ" αυτου...Εδω τις προαλλες ηθελε η δικιαα μου να με ξηρησει πατοκορφα, ειδαλως λεει τερμα το "κοκο"...Βρε οξω απ'την παραγκα μου της λεω...!

Και  μέχρι  τότε  pap  δεν  την  χαλούσε  η  τρίχα;  Τί  φλασιά  ήταν  αυτή;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ελα το παρατραβηξες.........νταξει ειπαμε........ακου και τα ποδια.......μπλιαχ........αλλα ρε συ δεν ειναι αναγκη να την ξυρισει ας την κουρεψει!!! δηλαδη εγω γιατι πρεπει να ειμαι γυαλισμενη στην τριχα? αφενος επειδη οκ το θελω αλλα αφετερου για να μη σηκωθει να φυγει τρεχοντας :cheesy:

παναξιε.......αμα μας δινεται η αφορμη να μην το κανουμε?????? το θρεντ γμηθηκε απαξ και ετεθη το θεμα της τριχας......εμεις απλως το αποτελειωσαμε...... :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα δεχομαι στο να την κουρεψει λολ

κ το τελειωνουμε γιατι ενοχλειται κ ο παναξιος... κ δεν θα τ αντεξω :2funny:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
τελικα το θεμα της συζητησης ειναι παρα πολυ σωστο


κυριοι τελικα  ο εισηγητης του θεματος εχει δικιο........

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει... 

(mounitsa , BiteMeIaMfresH)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom