Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Δεν με κατάλαβες, δεν λέω ότι αυτό που κάνουν είναι σωστό, όσο μουνάρες και να ναι, λέω ότι εμείς τους δίνουμε τροφή να νιώθουν έτσι. Μην ξεχνάς ότι υπάρχουν πολλοί βλάκες-θύματα που τους τα δίνουν
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Oι γκόμενες έχουν ξεφύγει εντελώς, γιατί τις έχουν μάθει έτσι κάτι λιγούρια δικοί μας, που μας εκθέτουν και μας ξευτιλίζουν.

+1000000000000000000000000000000000000000000000

Γι' αυτό λέμε... ΓΡΑΦΤΕ ΤΕΣ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΑΣ! ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΩΣ... ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ! ΝΕΧΤ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και να φανταστείς ρε φίλε, όπως έχω γράψει σε κάποιο άλλο post, ότι υπάρχουν κομμώτριες από το Μπουρνάζι, που δεν είναι ΚΑΝ μουνάρες, αλλά ψιλομπάζα και θέλουν γκόμενο όχι μόνο ματσωμένο, αλλά και αβρό, ευγενικό, περιποιητικό, ρομαντικό, έξυπνο κ.ο.κ. Αυτογνωσία μηδαμινή. Πάντως, αν θές τη γνώμη μου, οι γκόμενες έχουν ξεφύγει εντελώς, γιατί τις έχουν μάθει έτσι κάτι λιγούρια δικοί μας, που μας εκθέτουν και μας ξευτιλίζουν.


Συγγνωμη να ρωτησω κατι? εκτος απο το ματσωμενος ολα τα αλλα που περιγραφεις δεν αποτελουν κατι το "εξωτικο" για εναν ανθρωπο.......δηλαδη ενα μπαζο δεν μπορει να απαιτει να εχει διπλα της εναν ανθρωπο ευγενικο, τρυφερο, εξυπνο και ολα τα αλλα που λες? για ποια αυτογνωσια μιλας? να μου λεγες οτι ψαχνουν κανεναν υπερπαιδαρο να τις κυκλοφορει σε πανακριβα μερη να σου πω οκ.....αλλα τα παραπανω αποτελουν στοιχεια μιας καθολα φυσιολογικης προσωπικοτητας.....
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Οντως εχουν ξεφυγει εντελως το λεω απο προσωπικη εμπειρια εχω εν z4 bmw που ειλικρινα δουεψα πολυ για να το παρω οταν λειπω κυκλοφορω με αυτο ρε και με παντοφλες να ειμαι γκομενα θα βγαλω οταν βγω με το σταρλετ στην πενα να ειμαι πρεπει να παλεψω πολυ μπασ και παρε τηλ ειναι γελειο πολυ τελικα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μα και μια γκομενα αμα δεις ντυμενη και βαμμενη στην τριχα δε θα σου κανει εντυπωση? και σιγουρα μεγαλυτερη απο το αν θα δεις την ιδια γκομενα αχτενιστη ντυμενη σα λετσο και απεριποιητη οπου μπορει να μην την κοιταξεις καν.......απλα υπαρχουν διαφορετικα κριτηρια υποθετω......
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
δεν με καταλαβεσ μαλλον οταν οδηγω το αμαξι και λετσοσ να ειμαι γκομενα στο τσεπακι μου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι και μια εμφανισημη γκομενα  ακομα και σκατοχαρακτηρα να εχει ξερει οτι αμα ντυθει-βαφτει-στολιστει θα εχει γκομενο στο τσεπακι της.....η αναλογια ειναι ιδια απλα αλλαζουν τα κριτηρια......η γυναικα θα εντυπωσιαστει με κατι το οποιο προδιδει ισχυ πολυ περισσοτερο απο κατι "ομορφο"......ενας αντρας θα εντυπωσιαστει απο κατι εξωτερικα ομορφο παρα απο το απο μεσα το οποιο συνηθως ανακαλυπτει μετα και δημιουργει θρεντς οπως τουτο δω :grin:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Τι σχέση έχει το ακριβό αυτοκίνητο με την καλοντυμένη και καλοχτενισμένη γυναίκα ? Πώς μπορεί να γίνει τέτοια σύγκριση ? Επειδή και το ένα και το άλλο το λες "όμορφο" ?
 

costa2002

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παντως παιδακια και εγω συμφωνω οτι εχουν ξεφυγει. καθε φορα που βγαινω, αντιμετωπιζω την ιδια κατασταση. Γρινια στο οτι δεν υπαρχουν αντρες, και οταν τις πλησιαζεις......ειναι ολες Σκλεναρικοβες? δεν καταλαβαινω. μονο οταν τους την λες μαλακωνουν και δεχονται να μιλησουν.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τι σχέση έχει το ακριβό αυτοκίνητο με την καλοντυμένη και καλοχτενισμένη γυναίκα ? Πώς μπορεί να γίνει τέτοια σύγκριση ? Επειδή και το ένα και το άλλο το λες "όμορφο" ?

Η σχεση ειναι οτι και τα δυο αποτελουν κινητρο για το αντιθετο φυλλο.......η περιποιημενη γκομεναρα με το κενο περιεχομενο που εντυπωσιαζει και ο τυπας με την παντοφλα που σκαει με την αμαξαρα.......
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
παντως παιδακια και εγω συμφωνω οτι εχουν ξεφυγει. καθε φορα που βγαινω, αντιμετωπιζω την ιδια κατασταση. Γρινια στο οτι δεν υπαρχουν αντρες, και οταν τις πλησιαζεις......ειναι ολες Σκλεναρικοβες? δεν καταλαβαινω. μονο οταν τους την λες μαλακωνουν και δεχονται να μιλησουν.
+1 :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε τυπας........αφου μονος του το ειπε για την παντοφλα τι να κανω.......λολ
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Αυτο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι και μια εμφανισημη γκομενα  ακομα και σκατοχαρακτηρα να εχει ξερει οτι αμα ντυθει-βαφτει-στολιστει θα εχει γκομενο στο τσεπακι της.....η αναλογια ειναι ιδια απλα αλλαζουν τα κριτηρια......η γυναικα θα εντυπωσιαστει με κατι το οποιο προδιδει ισχυ πολυ περισσοτερο απο κατι "ομορφο"......ενας αντρας θα εντυπωσιαστει απο κατι εξωτερικα ομορφο παρα απο το απο μεσα το οποιο συνηθως ανακαλυπτει μετα και δημιουργει θρεντς οπως τουτο δω :grin:
....azaas ο ποιητής θέλει να πεί οτι οι γυναίκες απο πάντα όπως και κάθε θυληκό όν στον πλάνήτη Γη (υπάρχουν και εξαιρέσεις......για να προλάβω τον αντίλογο) από ενστικτο προσέχει όποιο αρσενικό εχει δύναμη (είτε μεταφραζεται σε μεγαλύτερα κέρατα,ειτε σε πιο πλούσια χαίτη,είτε σε μεγαλύτερο όγκο,είτε σε Ζ4,)...ενώ τα αρσενικά απο πάντα κοιτάγαν οχι μόνο πώς θα σφίξουνε τις πιό πολλές αλλα και τις πιό όμορφες......η όμορφιά είναι αυτή που επηρρεάζει το γενετήσιο ένστικτο σου να γαμήσεις ή να θές να γαμήσεις κάποια και όχι κάποια αλλη..........και πάλι το ένστικτο σου είναι αυτο που σου λέει να παλέψεις για να κατακτήσεις το μουνάκι απο τους αλλους πουτσοεισβολείς.Απο κει και πέρα είναι στο χαρακτήρα του καθένα πόσο τρόμπας ή όχι θα γίνει για να γευτεί το μέλι....Αυτή είναι η μισή αλήθεια........η άλλη μισή ειναι η εξής:ο άνθρωπος λογω της απιστευτης προόδου του έχει πάψει να ζητάει ΜΟΝΟ όμορφους απογόνους......θέλει και έξυπνους.......αυτή η εξέλιξη στην προσπάθεια για εξυπνότερους απογονους οδηγει και σε μή όμορφες αλλά πανεξυπνες γυναίκες,γυναίκες που θα δώσουν στους απογόνους τους εφόδια για να ανταπεξέλθουν........πάρε και τις 2 αλήθειες και ανακάτεψέ τες......θα παρεις όλες τις απαντήσεις που ζητάς......Ομορφες με λεφτάδες,ασχημες με όμορφους,όμορφες με όμορφους....όλοι ζητάνε στην τελική το ίδιο.......ένα μέλλον με οσα περισσότερα εφόδια γίνεται για τα παιδιά τους  :helpplea:
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
καλησπερα σας!διαβαζοντας την πρωτη σελιδα απο το συγκεκριμενο θεμα σε καποιο σημειο ενας συναγωνιστης αναφερει αν εχει καποιος να πει μια ιστορια με σωστη γκομενα!ε ναι λοιπον εχω εγω!αισ8ανομαι σαν να εχω πετυχει τζοκερ μετα απο 3πλο τζακ ποτ!!λοιπον,διχως να μπορω να ισχυριστω πως ειμαι πρωτυπο ομορφιας καποια στιγμη ερωτευται μαζι μου μια ανυποπτη κορασιδα.μετα απο λιγες μερες ξεκινανε και τα πρωτα δωρακια και απο τους 2 και χωρις ιχνος επιδεικτικοτητας.μετα απο 2 μηνες ερχεται και ι ονομαστικη της εορτη και κανονιζω 3μερο οπου ι συγκεκριμενη το 8εωρησε υπερβολικο και οσες μερες ειμασταν εκει ο,τι τρωγαμε και πιναμε τα πληρωνε η ιδια!!!! το πιο εντυπωσιακο δε ηταν πως επειδη ηταν χειμωνας και ειχε αρκετο χιονι εκει που πηγαμε και σπασανε οι αλυσιδες απο το αμαξι(λογο κακησ εφαρμογης) μου πηρε και ενα ζευγος καινουργιες!!!να μην μακρυγορω 8α ανφερω ενδεικτικα πωσ με φροντιζε υπερβολικα με εκανε να νοιω8ο πραγματικα μοναδικος ΑΛΛΑ ζηλευε και ζηλευε παρα πολυ και αυτο εμελε να ηταν  και ι αιτια που ειμαστε χωρια.το καλο τησ υπο8εσης ειναι πωσ ενιωσα εστω και για λιγους μηνες πωσ 8α πρεπει να με εχει ι οποια μελουσα,στο ασχημο ειναι οτι εβαλε τον πηχη τοσο ψηλα που οι 9 στισ 10 περνανε απο κατω χωρις καν να σκυψουνε!εδω αξιζει να σας αναφερω πωσ μετα τον χωρισμο μου επεστρεψε αμεσα ολα τα δωρα ποθ τις ειχα κανει μεσα στα κουτια τους και σε αριστη κατασταση!  ευχαριστω για τον χρονο σας και τον κοπο σας να διαβασετε το μυνημα μου!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλησπερα σας!διαβαζοντας την πρωτη σελιδα απο το συγκεκριμενο θεμα σε καποιο σημειο ενας συναγωνιστης αναφερει αν εχει καποιος να πει μια ιστορια με σωστη γκομενα!ε ναι λοιπον εχω εγω!αισ8ανομαι σαν να εχω πετυχει τζοκερ μετα απο 3πλο τζακ ποτ!!λοιπον,διχως να μπορω να ισχυριστω πως ειμαι πρωτυπο ομορφιας καποια στιγμη ερωτευται μαζι μου μια ανυποπτη κορασιδα.μετα απο λιγες μερες ξεκινανε και τα πρωτα δωρακια και απο τους 2 και χωρις ιχνος επιδεικτικοτητας.μετα απο 2 μηνες ερχεται και ι ονομαστικη της εορτη και κανονιζω 3μερο οπου ι συγκεκριμενη το 8εωρησε υπερβολικο και οσες μερες ειμασταν εκει ο,τι τρωγαμε και πιναμε τα πληρωνε η ιδια!!!! το πιο εντυπωσιακο δε ηταν πως επειδη ηταν χειμωνας και ειχε αρκετο χιονι εκει που πηγαμε και σπασανε οι αλυσιδες απο το αμαξι(λογο κακησ εφαρμογης) μου πηρε και ενα ζευγος καινουργιες!!!να μην μακρυγορω 8α ανφερω ενδεικτικα πωσ με φροντιζε υπερβολικα με εκανε να νοιω8ο πραγματικα μοναδικος ΑΛΛΑ ζηλευε και ζηλευε παρα πολυ και αυτο εμελε να ηταν  και ι αιτια που ειμαστε χωρια.το καλο τησ υπο8εσης ειναι πωσ ενιωσα εστω και για λιγους μηνες πωσ 8α πρεπει να με εχει ι οποια μελουσα,στο ασχημο ειναι οτι εβαλε τον πηχη τοσο ψηλα που οι 9 στισ 10 περνανε απο κατω χωρις καν να σκυψουνε!εδω αξιζει να σας αναφερω πωσ μετα τον χωρισμο μου επεστρεψε αμεσα ολα τα δωρα ποθ τις ειχα κανει μεσα στα κουτια τους και σε αριστη κατασταση!   ευχαριστω για τον χρονο σας και τον κοπο σας να διαβασετε το μυνημα μου!

Βρήκες λοιπόν ένα άνθρωπο που ήταν αξιεπαινος αλλά σε χαλούσε οτι ήταν ζηλιάρα.
Ανέβασε δε τα κριτηρια σου για την μελλουσα.
Μετά απο αυτό το πόστ μπορείτε όλοι να κατανοήσετε πλέον πως σκέφτεται μια ελλεινίδα.
;)

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΑΑΑΑ και συμφωνώ με το θρεντ . Για παράδειγμα εγώ την έχω ακούσει εντελώς οτι είμαι θεα και μουνάρα και φτύνω αβέρτα. Εχω καβαλήσει το καλάμι καλά.. :grin: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Βρήκες λοιπόν ένα άνθρωπο που ήταν αξιεπαινος αλλά σε χαλούσε οτι ήταν ζηλιάρα.
Ανέβασε δε τα κριτηρια σου για την μελλουσα.
Μετά απο αυτό το πόστ μπορείτε όλοι να κατανοήσετε πλέον πως σκέφτεται μια ελλεινίδα.
;)

Παλι γενικοτητεs?????????  ο ανθρωποs το ειπε καθαρα...τζακ ποτ.....παναπει οτι δεν γινεται καθε μερα και ουτε απο ολεs....αυτο σημαινει το τζακ ποτ......"πωs σκεφτεται μια ελλεινιδα" .........Μα φυσικα η συγκεκριμενη........Το θεωρησε σαν παραδειγμα αναφοραs μια στο τοσο και το ανεφερε......Οσο για την μελλουσα.......Αν θα βρει μια ισαξια....αν υπαρχει...αν θα την βρει εκεινοs...αν εκεινη που θα βρει δεν ψαχνει εναν αλλον...αν!!!!
Συγκεκριμενα και μεμονωμενα παραδειγματα........αυτα δεν δειχνουν την γενικη ταση
Τι περιμενεs να σκεφτουμε δηλαδη???
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
καλησπερα σας!διαβαζοντας την πρωτη σελιδα απο το συγκεκριμενο θεμα σε καποιο σημειο ενας συναγωνιστης αναφερει αν εχει καποιος να πει μια ιστορια με σωστη γκομενα!ε ναι λοιπον εχω εγω!αισ8ανομαι σαν να εχω πετυχει τζοκερ μετα απο 3πλο τζακ ποτ!!λοιπον,διχως να μπορω να ισχυριστω πως ειμαι πρωτυπο ομορφιας καποια στιγμη ερωτευται μαζι μου μια ανυποπτη κορασιδα.μετα απο λιγες μερες ξεκινανε και τα πρωτα δωρακια και απο τους 2 και χωρις ιχνος επιδεικτικοτητας.μετα απο 2 μηνες ερχεται και ι ονομαστικη της εορτη και κανονιζω 3μερο οπου ι συγκεκριμενη το 8εωρησε υπερβολικο και οσες μερες ειμασταν εκει ο,τι τρωγαμε και πιναμε τα πληρωνε η ιδια!!!! το πιο εντυπωσιακο δε ηταν πως επειδη ηταν χειμωνας και ειχε αρκετο χιονι εκει που πηγαμε και σπασανε οι αλυσιδες απο το αμαξι(λογο κακησ εφαρμογης) μου πηρε και ενα ζευγος καινουργιες!!!να μην μακρυγορω 8α ανφερω ενδεικτικα πωσ με φροντιζε υπερβολικα με εκανε να νοιω8ο πραγματικα μοναδικος ΑΛΛΑ ζηλευε και ζηλευε παρα πολυ και αυτο εμελε να ηταν  και ι αιτια που ειμαστε χωρια.το καλο τησ υπο8εσης ειναι πωσ ενιωσα εστω και για λιγους μηνες πωσ 8α πρεπει να με εχει ι οποια μελουσα,στο ασχημο ειναι οτι εβαλε τον πηχη τοσο ψηλα που οι 9 στισ 10 περνανε απο κατω χωρις καν να σκυψουνε!εδω αξιζει να σας αναφερω πωσ μετα τον χωρισμο μου επεστρεψε αμεσα ολα τα δωρα ποθ τις ειχα κανει μεσα στα κουτια τους και σε αριστη κατασταση!   ευχαριστω για τον χρονο σας και τον κοπο σας να διαβασετε το μυνημα μου!
ρε μαγκα καλα ολα αλλα αυτη η επιστροφη των δωρων με αρρωσταινει.εμενα μια γκομενα μου ειχε κανει νυξη για επιστροφη δωρου και της ειχα πει καλυτερα πετα το παρα να το επιστρεψεις :grin: :grin: :grin: :grin:το θεωρω ακρως προσβλητικη πραξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom