Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δώρα που επιστρέφονται καταλήγουν στο κεφάλι του επιστρέφοντος

Το βάρος του δώρου δεν αποτελεί πρόβλημα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Συνηθως δεν μπορεις να προβλεψεις τις αντιδρασεις καποιων ατομων !
Εσυ,εγω ο καθενας μας κανει ενα δωρακι γιατι ετσι ενιωθε τη δεδομενη στιγμη !
Τωρα αν μετα απο ενα χωρισμο ο αλλος/η αρχιζει να παραλογιζετε,τοτε εμεις δεν μπορουμε
να κανουμε κατι επι του θεματος !
Αλλα δεν ειμαι συμφωνη οτι τα δωρα ξαναδωριζονται σε ενα νεο ατομο που γνωριζουμε !
Αυτο μου θυμιζει κατι ηλικωμενους που πανε σε καμμια γιορτη και σου φερνουνε
για δωρο κατι που τους ειχανε παει καποτε ....

Τα ληγμενα σοκολατακια απο προπερσυ  ε????????  χαχαχαχαχαχαχα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αυτο μου θυμιζει κατι ηλικωμενους που πανε σε καμμια γιορτη και σου φερνουνε
για δωρο κατι που τους ειχανε παει καποτε ....

Δε το κάνουν μόνο οι ηλικιωμένοι αυτό... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
           :think:

Εσενα ειδικα δεν μπορω να ξερω ποτε κανεις πλακα η΄ οχι !
Για μισο να τσεκαρω τα δωρα μου .....  :2funny:

Αν βρεις αντρικά αρώματα, σκελέες και τσόντες, θα ξέρεις από ποιόν είναι!!! :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Το θεμα ειναι εμειs τι κανουμε......!!!!! Να μην παρασυρθουμε στη δινη και στη θολουρα του μυαλου τουs!!!!!!
Μεσα σ εναν κοσμο....[size=12pt]τον δικο τουs κοσμο... γεματο κομπλεξ και ανασφαλειεs [/size]αστεs να ταλανιζουνε....
Πανω απ ολα....Ψυχραιμια και χαλαρα.....

Ενώ ο κόσμος των Ελλήνων, είναι διαυγής σαν κρύσταλλο Βοημίας...

Χαλαρώστε - στ' αλήθεια, όχι στα λόγια - απ' όλα έχει ο μπαξές... :sunglasses:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Συνηθως δεν μπορεις να προβλεψεις τις αντιδρασεις καποιων ατομων !
Εσυ,εγω ο καθενας μας κανει ενα δωρακι γιατι ετσι ενιωθε τη δεδομενη στιγμη !
Τωρα αν μετα απο ενα χωρισμο ο αλλος/η αρχιζει να παραλογιζετε,τοτε εμεις δεν μπορουμε
να κανουμε κατι επι του θεματος !
Αλλα δεν ειμαι συμφωνη οτι τα δωρα ξαναδωριζονται σε ενα νεο ατομο που γνωριζουμε !
Αυτο μου θυμιζει κατι ηλικωμενους που πανε σε καμμια γιορτη και σου φερνουνε
για δωρο κατι που τους ειχανε παει καποτε ....

Όταν μετά από το χωρισμό η άλλη παραλογίζεται και θέλει να μου γυρίσει το δώρο, εγώ θα το δεχτώ για να γλιτώσω τη μουρμούρα και λοιπές ανούσιες συζητήσεις. Μπορεί να το πετάξω, μπορεί να το κρατήσω, μπορεί να το δώσω σε άλλη, αλλά σε καμία περίπτωση δεν το θεωρώ σημαντικό γεγονός. Δε νευριάζω με κάτι τέτοια ούτε αφήνω να χαλάνε τη διάθεσή μου. Αν δεν το θέλει, δεν το θέλει, τι να κάνω εγώ? Και εμένα τσακωμοί τέτοιου είδου μου θυμίζουν σκηνικά που κάνουν οι μεγάλοι "Έλα να σε κεράσουμε κάτι, ευχαριστώ αλλά όχι λέει ο άλλος, πάρε γιατί θα παρεξηγηθώ" ή σκηνικά του στυλ "κερνάω εγώ, όχι δεν το δέχομαι, μη σου λέω επιμένω, όχι δε πρόκειται με τίποτα" κλπ. Εγώ αυτά τα βρίσκω αστεία και ανούσια όταν γίνονται με αυτόν τον τρόπο. Πώς να στο πω, δεν πρόκειται να ασχοληθώ με δώρα που επιμένουν να μου τα γυρίσουν. Αμάν πια! :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Έχει site και το Σούπερ Κατερίνα;
Θα σε γελασω και δεν το θελω   ;)  :cheesy:



Οσο για το μπαξε εχεις δικιο,δεν ειναι ολα ροδινα κ μοσχοβολιστα !
Αλλα ας οψεται η βλακεια,ο ρομαντισμος μας κλπ ...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Όταν μετά από το χωρισμό η άλλη παραλογίζεται και θέλει να μου γυρίσει το δώρο, εγώ θα το δεχτώ για να γλιτώσω τη μουρμούρα και λοιπές ανούσιες συζητήσεις. Μπορεί να το πετάξω, μπορεί να το κρατήσω, μπορεί να το δώσω σε άλλη, αλλά σε καμία περίπτωση δεν το θεωρώ σημαντικό γεγονός. Δε νευριάζω με κάτι τέτοια ούτε αφήνω να χαλάνε τη διάθεσή μου. Αν δεν το θέλει, δεν το θέλει, τι να κάνω εγώ? Και εμένα τσακωμοί τέτοιου είδου μου θυμίζουν σκηνικά που κάνουν οι μεγάλοι "Έλα να σε κεράσουμε κάτι, ευχαριστώ αλλά όχι λέει ο άλλος, πάρε γιατί θα παρεξηγηθώ" ή σκηνικά του στυλ "κερνάω εγώ, όχι δεν το δέχομαι, μη σου λέω επιμένω, όχι δε πρόκειται με τίποτα" κλπ. Εγώ αυτά τα βρίσκω αστεία και ανούσια όταν γίνονται με αυτόν τον τρόπο. Πώς να στο πω, δεν πρόκειται να ασχοληθώ με δώρα που επιμένουν να μου τα γυρίσουν. Αμάν πια! :2funny:
Να ρωτησω κατι !?!
Αν εχεις κοψει την επικοινωνια μαζι του/ης ,τοτε πως θα σε βρει ?!?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Να ρωτησω κατι !?!
Αν εχεις κοψει την επικοινωνια μαζι του/ης ,τοτε πως θα σε βρει ?!?

Η επικοινωνία που λες είναι μεγάλη κουβέντα γιατί πολλές φορές μπορεί να υπάρχει για τη μία πλευρά αλλά για την άλλη να έχει τελειώσει.
Και πάλι, ακόμα θα έχετε κάποιους κοινούς γνωστούς/ες, θα ξέρει που είναι το σπίτι σου κλπ. Πόσο μάλλον αν είναι σε καμιά φάση τρέλας, τότε μπορεί να δεις πολλά δώρα από το πουθενά. :rolleyes:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οσο για το μπαξε εχεις δικιο,δεν ειναι ολα ροδινα κ μοσχοβολιστα !
Αλλα ας οψεται η βλακεια,ο ρομαντισμος μας κλπ ...

Ατελείς άνθρωποι είμαστε, τί ψάχνουμε να βρούμε;
Πρώτα ξεκινάμε από ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ, αναγνωρίζουμε τα κυβικά μας, παίρνοντας υπόψη και το feedback από το περιβάλλον, και μετά ζητάμε...

Κι όπως έχω βαρεθεί να λέω, στον καθένα ΜΕΝΕΙ αυτό που του αξίζει, ακόμα κι αν από σύμπτωση βρέθηκε κάποια στιγμή με κάτι καλύτερο από τα κυβικά του...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Η επικοινωνία που λες είναι μεγάλη κουβέντα γιατί πολλές φορές μπορεί να υπάρχει για τη μία πλευρά αλλά για την άλλη να έχει τελειώσει.
Και πάλι, ακόμα θα έχετε κάποιους κοινούς γνωστούς/ες, θα ξέρει που είναι το σπίτι σου κλπ. Πόσο μάλλον αν είναι σε καμιά φάση τρέλας, τότε μπορεί να δεις πολλά δώρα από το πουθενά. :rolleyes:
Εγω προσωπικα κοβω καθε επαφη με τον πρωην,αν θελει να με παιρνει τηλεφωνο πολυ απλα δεν το σηκωνω!
Συνηθως στην παρεα μας οταν καποιος/α τελειωνει μια σχεση,οι υπολοιποι δεν ασχολουμαστε με αυτα!
Συνεπως ο αλλος/η δεν βρισκει πουθενα πατημα!
Παρολα αυτα επειδη ποτε δεν ξερεις την "τρελλα" του καθενος ....
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ατελείς άνθρωποι είμαστε, τί ψάχνουμε να βρούμε;
Πρώτα ξεκινάμε από ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ, αναγνωρίζουμε τα κυβικά μας, παίρνοντας υπόψη και το feedback από το περιβάλλον, και μετά ζητάμε...

Κι όπως έχω βαρεθεί να λέω, στον καθένα ΜΕΝΕΙ αυτό που του αξίζει, ακόμα κι αν από σύμπτωση βρέθηκε κάποια στιγμή με κάτι καλύτερο από τα κυβικά του...
Εμενα με καλυψες με αυτη την απαντηση και πολλες φορες συμφωνω μαζι σου,ασχετα αν δε το γραφω!
Οτι σπερνεις θεριζεις,εκτος απροβλεπτων ακραιων καιρικων συνθηκων βεβαια!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ατελείς άνθρωποι είμαστε, τί ψάχνουμε να βρούμε;
Πρώτα ξεκινάμε από ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ, αναγνωρίζουμε τα κυβικά μας, παίρνοντας υπόψη και το feedback από το περιβάλλον, και μετά ζητάμε...

Κι όπως έχω βαρεθεί να λέω, στον καθένα ΜΕΝΕΙ αυτό που του αξίζει, ακόμα κι αν από σύμπτωση βρέθηκε κάποια στιγμή με κάτι καλύτερο από τα κυβικά του...
σε ενα πραγμα θα σταθω και θα συμφωνησω μαζι σου! στην αυτοκριτικη!
αλλα ποιος κρινει οτι ο ευατος του ειναι μετριος? και οτι του αξιζουν τα λιγα κυβικα?
μην τρελαθουμε τελειως!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σε ενα πραγμα θα σταθω και θα συμφωνησω μαζι σου! στην αυτοκριτικη!
αλλα ποιος κρινει οτι ο ευατος του ειναι μετριος? και οτι του αξιζουν τα λιγα κυβικα?
μην τρελαθουμε τελειως!!!

Μπορεί να του αξίζουν και τα πολλά..Αλλά να του ΑΞΙΖΟΥΝ, όχι να τα απαιτεί γιατί "έτσι θέλω"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom