Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πληρώνω ΜΟΝΟ γι' αυτό που παίρνω... όπου, όποτε + όπως θέλω... όχι sponsoring ;)

Ρε μανία με το sponsoring....

Πότε θα καταλάβετε ότι είναι ένας delicate τρόπος για να πληρώνεις για αυτά που θες, όποτε τα θες, αν τα θες (μπορεί και όχι), για όσο τα θες και όπως τα θες?

Spοnsoring=αγορά options
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Πληρώνω ΜΟΝΟ γι' αυτό που παίρνω... όπου, όποτε + όπως θέλω... όχι sponsoring ;)

παντως μεταξυ μας 250 ευρα που δινετε για μια ωρα κ για γκομενες που δεν ειναι παντα κ τοσο ωραιες πια... ειναι πολλα να πω? κοροιδια? τελικα ή ετσι ή αλλιως οτι θελουν το παιρνουν οι γυναικες...
πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες κ οι περισσοτεροι ανδρες αγοραζουν.. κ χαιρονται κιολας γι αυτο :tooth:

εκει το μυαλό...εισαι κ ανορθόγραφη....

μα.. τι εννοας?
εγω pay εγραψα σε ελληνικο βερσιον... εσυ τι σκεφτηκες? που ετρεξε ο λογισμος σου? :rolleyes: :rolleyes:
 

kokkinoskoufitsas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
:

μα.. τι εννοας?
εγω pay εγραψα σε ελληνικο βερσιον... εσυ τι σκεφτηκες? που ετρεξε ο λογισμος σου? :rolleyes: :rolleyes:


.... α να χαθω,δεν ντρέπομαι να σκεφτομαι τέτοια για σενα...με σόκαρε ο πληθυντικός :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ρε μανία με το sponsoring....

Πότε θα καταλάβετε ότι είναι ένας delicate τρόπος για να πληρώνεις για αυτά που θες, όποτε τα θες, αν τα θες (μπορεί και όχι), για όσο τα θες και όπως τα θες?

Spοnsoring=αγορά options

Αγαπητέ Γιώργο, δεν διαφωνώ με αυτό που γράφεις, με την προϋπόθεση όμως ότι η επένδυση σ' ενδιαφέρει σε βάθος χρόνου...

Στην δικιά μου περίπτωση, μετά τις 2-3 ώρες ήδη αρχίζω να σκέφτομαι την επόμενη... ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αγαπητέ Γιώργο, δεν διαφωνώ με αυτό που γράφεις, με την προϋπόθεση όμως ότι η επένδυση σ' ενδιαφέρει σε βάθος χρόνου...
Στην δικιά μου περίπτωση, μετά τις 2-3 ώρες ήδη αρχίζω να σκέφτομαι την επόμενη... ;)

In a way....σκεφτόμαστε όμοια αν και διαφορετικά.

Το μυαλό είναι πάντα κολλημένο στην επόμενη (επόμενη=μία μεταβλητή), ακόμη και εάν δεν το αντιλαμβανόμαστε.

Ακριβώς για αυτό το λόγο, οι επενδύσεις είναι πάντοτε σε βάθος χρόνου. Options...επιλογές, εναλλακτικές...= ελευθερία. Πρέπει να τις καλλιεργείς, ακόμη και εάν τελικά δεν τις εκμεταλλευθείς.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τώρα εγώ που είμαι αδαής διαβάζοντας τις παραπάνω στιχομυθίες μεγάλων και σοβαρών ανδρών που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στις βίζιτες γιατί θεωρώ οτι όλο αυτό είναι ........... για λύπηση;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τώρα εγώ που είμαι αδαής διαβάζοντας τις παραπάνω στιχομυθίες μεγάλων και σοβαρών ανδρών που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στις βίζιτες γιατί θεωρώ οτι όλο αυτό είναι ........... για λύπηση;

αφου δε γαμιεστε με την καμμια.Ασε που αμα μας καθησετε και στο σβερκο για τα καλα,καθε σαββατοκυριακο μας ζαλιζετε τα αρχιδια με τα θελω σας,εσας και των μαναδων σας!
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα εγώ που είμαι αδαής διαβάζοντας τις παραπάνω στιχομυθίες μεγάλων και σοβαρών ανδρών που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στις βίζιτες γιατί θεωρώ οτι όλο αυτό είναι ........... για λύπηση;
;)  ;)  ;)  ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αφου δε γαμιεστε με την καμμια.Ασε που αμα μας καθησετε και στο σβερκο για τα καλα,καθε σαββατοκυριακο μας ζαλιζετε τα αρχιδια με τα θελω σας,εσας και των μαναδων σας!


Να τα πεις στην σύζυγο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για λυπηση ειναι οι περισσοτερες γυναικες σημερα.Μετα λυπης μου το λεω,αλλα ετσι ειναι.Τα εχουμε πει τοσες φορες και ειναι κουραστικο να ξανανοιγουμε την ιδια κουβεντα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Να τα πεις στην σύζυγο.

δεν ειμαι τρελλος να σας κανω το ονειρο πραγματικοτητα.Λιγες γυναικες(οχι ποσοτικα,αλλα ποσοστιαια) αξιζουν σημερα να ασχοληθεις μαζι τους σε ευρεια βαση(γαμο,οικογενεια,ευτυχισμενη συμβιωση)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
για λυπηση ειναι οι περισσοτερες γυναικες σημερα.Μετα λυπης μου το λεω,αλλα ετσι ειναι.Τα εχουμε πει τοσες φορες και ειναι κουραστικο να ξανανοιγουμε την ιδια κουβεντα.

για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...
για λύπηση είναι όποιος πιεζόμενος απο την σεξουαλικότητά του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και πειθει και τον εαυτό του ότι κάνει και επιλογή...
Για τα τα ξεκαθαρίζουμε.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...

μα εσεις δεν επιλεγετε κανεναν.Εκει ειναι το προβλημα.Επιλεγετε ΤΟΝ ΚΑΝΕΝΑΝ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom