Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τι ψαχνεις βρε κοριτσι μου?Ξερεις ποσες παντρεμενες γυναικες ξενογαμιουνται τωρα που μιλαμε ή κυριως τα πρωινά?Ξερεις γιατι συμβαινει αυτο?Επειδη φυλαγαν πολυ το αιδοιο τους οταν δεν επρεπε και μολις βρεθηκαν κοντα σε deadline παντρευτηκαν αυτον που ειχε να τις προσφερει τα πιο πολλα ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ομως!Ελαχιστες πλεον σκεφτονται με την καρδια τους και τη ψυχη τους!Μηπως και αυτο δεν ειναι αληθεια?
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Το πόσο αξιόλογο είναι κάποιο άτομο δεν το καθορίζει το φύλο του.
Υπάρχουν βέβαια αντιλήψεις και συμπεριφορές που διαμορφώνονται από το
κοινωνικό-οικογενειακό περιβάλλον.
Πώς ένας άντρας να αξιολογήσει μία ή περισσότερες γυναίκες όταν  
αφιερώνει τον περισσότερο χρόνο του στον αγοραίο έρωτα?
Καταντά συναισθηματικά και σωματικά εξαρτημένος και με αντίληψη ελαφρώς
αλλοιωμένη, δίχως διάθεση κατά τη γνώμη μου να βρει αυτό που ζητάει.  
Και αυτό υπάρχει & βρίσκεται δύσκολα ή εύκολα ανάλογα και με τα θέλω
και τα κριτήρια του καθενός...
Κρίνοντας πάντα και εξ ιδίων τα αλλότρια...  
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...
για λύπηση είναι όποιος πιεζόμενος απο την σεξουαλικότητά του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και πειθει και τον εαυτό του ότι κάνει και επιλογή...
Για τα τα ξεκαθαρίζουμε.
Σωστότατη!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ποιοι είμαστε εμείς;

ε βεβαια,τωρα που η κουβεντα δεν μας παιρνει αρχιζουμε τα παπατζιλικια του στυλ(ποιοι ειμαστε εμεις,για ποιους αφορα αυτο κλπ...).Εγω συμφωνω οτι δεν ειμαστε και εμεις σε καλο δρομο,αλλα σχεδον αποκλειστικα(πλην λιγων εξαιρεσεων) φταινε οι σημερινες γυναικες για την καταντια του να γαμας συνεχεια πορνες.Γιατι δε φοβαμαι να παραδεχομαι την αληθεια,ουτε κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου.Ειναι καταντια να πληρωνεις μονο για να εκλπηρωνεις τη σεξουαλικη σου επιθυμια.Θα πρεπει να επιδιωκουμε να το κανουμε και με μη πληρωμενες γυναικες.Αλλα αυτες μας ξεκαθαρισαν απο το 1990 και μετα οτι θελουν να βαδισουν τον μοναχικο δρομο της αγαμιας,της επιδιωξης παση θυσια της καλοπερασης,της επιλογης του καλυτερου(λες και για 2.500.000 εκατομμυρια ενεργα σεξουαλικες γυναικες υπαρχουν τοσοι πολλοι πλουσιοι,φτασμενοι ελληνες για να τις παντρευτουν).Αραξτε λιγο ακομη μονες σας,σκεφτειτε που πατε και που οδηγειτε την κατασταση,σκεφτειτε οτι θα μεινουμε χωρις απογονους οι μισοι τουλαχιστον απο εμας επειδη ΕΣΕΙΣ το θελησατε με την απορριψη του μεσου ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ των 800 ΕΥΡΩ!
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
τι ψαχνεις βρε κοριτσι μου?Ξερεις ποσες παντρεμενες γυναικες ξενογαμιουνται τωρα που μιλαμε ή κυριως τα πρωινά?Ξερεις γιατι συμβαινει αυτο?Επειδη φυλαγαν πολυ το αιδοιο τους οταν δεν επρεπε και μολις βρεθηκαν κοντα σε deadline παντρευτηκαν αυτον που ειχε να τις προσφερει τα πιο πολλα ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ομως!Ελαχιστες πλεον σκεφτονται με την καρδια τους και τη ψυχη τους!Μηπως και αυτο δεν ειναι αληθεια?
Σωστό.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι ψαχνεις βρε κοριτσι μου?Ξερεις ποσες παντρεμενες γυναικες ξενογαμιουνται τωρα που μιλαμε ή κυριως τα πρωινά?Ξερεις γιατι συμβαινει αυτο?Επειδη φυλαγαν πολυ το αιδοιο τους οταν δεν επρεπε και μολις βρεθηκαν κοντα σε deadline παντρευτηκαν αυτον που ειχε να τις προσφερει τα πιο πολλα ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ομως!Ελαχιστες πλεον σκεφτονται με την καρδια τους και τη ψυχη τους!Μηπως και αυτο δεν ειναι αληθεια?
απορω που πατε κ τις βρισκετε ολες αυτες τις δηθεν τσουλες εν δυναμη παρις χιλτον!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τι ψαχνεις βρε κοριτσι μου?Ξερεις ποσες παντρεμενες γυναικες ξενογαμιουνται τωρα που μιλαμε ή κυριως τα πρωινά?Ξερεις γιατι συμβαινει αυτο?Επειδη φυλαγαν πολυ το αιδοιο τους οταν δεν επρεπε και μολις βρεθηκαν κοντα σε deadline παντρευτηκαν αυτον που ειχε να τις προσφερει τα πιο πολλα ΥΛΙΚΑ ΑΓΑΘΑ ομως!Ελαχιστες πλεον σκεφτονται με την καρδια τους και τη ψυχη τους!Μηπως και αυτο δεν ειναι αληθεια?
Ας τα παρουμε απο την αρχή.
Α.Το οτι κάποιες δεν γαμιούνται μαζί σου δεν σημαίνει οτι δεν γαμιούνται με αλλους.


Β.Το οτι οι παντρεμένες δεν γαμιούνταν παλιά και στην συνέχεια γαμιούνται είναι μια δική σου αλήθεια. Δεν έχω στατιστικές για να ξέρω. Μπορεί να γαμιούνταν και πριν και να γαμιούνται και μετά.
Απο την αλλη επετρεψέ μου να σου πω και μια αλλη συνισταμένη.  Οι παντρεμένες γαμιούνται με αλλους γιατί Δεν τις γαμάει ο σύζυγος...Συχνό - γνωστό και αληθές.

Γ. Οι άντρες σκέφτονται με την ψυχή τους; Γιατί εγω ενα πουλί βλέπω και παρατηρώ να σκέφτεται..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το πόσο αξιόλογο είναι κάποιο άτομο δεν το καθορίζει το φύλο του.
Υπάρχουν βέβαια αντιλήψεις και συμπεριφορές που διαμορφώνονται από το
κοινωνικό-οικογενειακό περιβάλλον.
Πώς ένας άντρας να αξιολογήσει μία ή περισσότερες γυναίκες όταν  
αφιερώνει τον περισσότερο χρόνο του στον αγοραίο έρωτα?
Καταντά συναισθηματικά και σωματικά εξαρτημένος και με αντίληψη ελαφρώς
αλλοιωμένη, δίχως διάθεση κατά τη γνώμη μου να βρει αυτό που ζητάει.  
Και αυτό υπάρχει & βρίσκεται δύσκολα ή εύκολα ανάλογα και με τα θέλω
και τα κριτήρια του καθενός...
Κρίνοντας πάντα και εξ ιδίων τα αλλότρια...  

Φιλε δεν αντιλεγω,εχεις δικιο σε αυτα που λες εκτος απο την τελευταια σου φραση.Δεν κρινω μονο εξ ιδιων τα αλλοτρια,αλλα τα αλλοτρια παραδειγματα ειναι παρα πολλα σε ολους μας.Κοιτα απο το κοινωνικο σου κυκλο.Κανε μια αρχη απο εκει να δεις τι συμβαινει.Δε βλεπεις εξω τι γινεται?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τώρα εγώ που είμαι αδαής διαβάζοντας τις παραπάνω στιχομυθίες μεγάλων και σοβαρών ανδρών που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στις βίζιτες γιατί θεωρώ οτι όλο αυτό είναι ........... για λύπηση;

Συμφωνώ...είναι τελείως για λύπηση.

Όπως και για λύπηση είναι η συμμετοχή γυναικών στο εδώ Site, σε ένα site με όνομα bourdela.tv.

Στο οποίο κυκλοφορούν και "φιλοσοφούν" "σοβαροί άνδρες που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στη βίζιτες" αντί να τους τα τρώει καμία φασόλα που ξημεροβραδιάζεται στο bourdela.tv.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απορω που πατε κ τις βρισκετε ολες αυτες τις δηθεν τσουλες εν δυναμη παρις χιλτον!

Εγω δεν απορώ καθόλου. Η τσούλα σηκώνει το πουλί..αλλά η τσούλα παρόλα αυτά είναι τσούλα. Οπότε έχει και άλλες συνέπειες...Και μετά κλαίμε.... :grin:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ας τα παρουμε απο την αρχή.
Α.Το οτι κάποιες δεν γαμιούνται μαζί σου δεν σημαίνει οτι δεν γαμιούνται με αλλους.


Β.Το οτι οι παντρεμένες δεν γαμιούνταν παλιά και στην συνέχεια γαμιούνται είναι μια δική σου αλήθεια. Δεν έχω στατιστικές για να ξέρω. Μπορεί να γαμιούνταν και πριν και να γαμιούνται και μετά.
Απο την αλλη επετρεψέ μου να σου πω και μια αλλη συνισταμένη.  Οι παντρεμένες γαμιούνται με αλλους γιατί Δεν τις γαμάει ο σύζυγος...Συχνό - γνωστό και αληθές.

Γ. Οι άντρες σκέφτονται με την ψυχή τους; Γιατί εγω ενα πουλί βλέπω και παρατηρώ να σκέφτεται..
:grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μα εσεις δεν επιλεγετε κανεναν.Εκει ειναι το προβλημα.Επιλεγετε ΤΟΝ ΚΑΝΕΝΑΝ!
δεν θέλω να αναλωθώ τσολιά (όπου τσολιάς βάλτε το όνομά μου), μου είπε μια πρώην ενός φίλου μου για τον φίλο μου.

ένιωσα και εγώ το ίδιο πριν μια βδομάδα αλλά τώρα είμαι αλλού(χιλόπιτα delivery πάνω μου :cheesy: )

τελικά και οι 2 αυτές επέλεξαν τον κανέναν.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ας τα παρουμε απο την αρχή.
Α.Το οτι κάποιες δεν γαμιούνται μαζί σου δεν σημαίνει οτι δεν γαμιούνται με αλλους.


Β.
Απο την αλλη επετρεψέ μου να σου πω και μια αλλη συνισταμένη.  Οι παντρεμένες γαμιούνται με αλλους γιατί Δεν τις γαμάει ο σύζυγος...Συχνό - γνωστό και αληθές.

Γ. Οι άντρες σκέφτονται με την ψυχή τους; Γιατί εγω ενα πουλί βλέπω και παρατηρώ να σκέφτεται..

Α.Καλα αυτο ειναι δεδομενο.Παμε παρακατω.

Β.Να σου δωσω μια αλλη συνισταμενη που την εχω ζησει 3 φορες μεσα σε 2 χρονια?Να εχει παντρευτει γυναικα απο συμφερον εναν μεγαλυτερο της που δεν τον γουσταρει,αυτος να την κυνηγαει και να θελει τη συντροφια της απεγνωσμενα,να μην πηγαινει σε μπουρδελα εξ συνηθειας και πεποιθησης και η γυναικα αυτη να ξενοπηδιεται επειδη ερωτευτηκε παραφορα καποιον αλλο?Για απαντησε μας σε περικαλω...

Γ.Οταν ερωτευθει ο ανθρωπος πραγματικα(ειτε γυναικα ειτε αντρας) δεν ισχυει αυτο.Σημερα ομως ισχυει σε μεγαλο βαθμο γιατι πολυ απλα οι ελληνες αντρες εχουν ξενερωσει με τις ελληνιδες και το σηκωμα της μυτης τους.
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε δεν αντιλεγω,εχεις δικιο σε αυτα που λες εκτος απο την τελευταια σου φραση.Δεν κρινω μονο εξ ιδιων τα αλλοτρια,αλλα τα αλλοτρια παραδειγματα ειναι παρα πολλα σε ολους μας.Κοιτα απο το κοινωνικο σου κυκλο.Κανε μια αρχη απο εκει να δεις τι συμβαινει.Δε βλεπεις εξω τι γινεται?
ΒΛΕΠΩ και πολλές φορές δε γουστάρω. Αυτό όμως δε σημαίνει
ότι σηκώνω τα χέρια ψηλά και δεν ψάχνω να βρω τη γυναίκα  
που θα με ικανοποιήσει συναισθηματικά - ερωτικά.
Τα μπουρδέλα - κωλόμπαρα έχουν όρια.
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...
για λύπηση είναι όποιος πιεζόμενος απο την σεξουαλικότητά του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και πειθει και τον εαυτό του ότι κάνει και επιλογή...
Για τα τα ξεκαθαρίζουμε.

Μου κάνει εντύπωση το ότι αναφέρεις αυτό το πράγμα σε ένα site που αναφέρεται ακριβώς σε αυτό το πράγμα. Είσαι σε ένα site που ασχολείται αποκλειστικά με τον πληρωμένο έρωτα και λες ότι είναι για λύπηση όσοι βρίσκουν απόλαυση (για τον Α ή τον Β λόγο) στον πληρωμένο έρωτα? Τότε γιατί είσαι εδώ? Για να νιώθεις ανώτερη από εμάς?

Όμως πέρα από αυτό, γιατί όλες οι γυναίκες βιάζονται να αποκτήσουν αμυντική στάση σε οτιδήποτε αρνητικό λέγεται για αυτές? Π.χ., αν κάποια μου πει ότι όλοι οι άντρες είναι γουρούνια, θα ξύσω μια τρίχα από τα αρχίδια μου.

Μήπως υπάρχει ένα κρυφό κόμπλεξ που αναφέρεται σε μια αλήθεια? (Συγγνώμη αν σας παίρνει η μπάλα της στατιστικής αθώες κορασίδες).
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Συμφωνώ...είναι τελείως για λύπηση.

Όπως και για λύπηση είναι η συμμετοχή γυναικών στο εδώ Site, σε ένα site με όνομα bourdela.tv.

Στο οποίο κυκλοφορούν και "φιλοσοφούν" "σοβαροί άνδρες που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στη βίζιτες" αντί να τους τα τρώει καμία φασόλα που ξημεροβραδιάζεται στο bourdela.tv.

πες τα ρε γιωργο,ετσι πρεπει να τα λεμε γιατι μας εχουν παρει πολυ αψηφιστα και μας θεωρουν σαν απλους μαλακες που πανε και γαμανε επι πληρωμη!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Συμφωνώ...είναι τελείως για λύπηση.

Όπως και για λύπηση είναι η συμμετοχή γυναικών στο εδώ Site, σε ένα site με όνομα bourdela.com.

Στο οποίο κυκλοφορούν και "φιλοσοφούν" "σοβαροί άνδρες που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στη βίζιτες" αντί να τους τα τρώει καμία φασόλα που ξημεροβραδιάζεται στο bourdela.com.

Η προσωπική σου επίθεση δείχνει οτι έχω δίκιο
Ο τρόπος της δείχνει ανωριμότητα και πόνο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom