Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ...είναι τελείως για λύπηση.

Όπως και για λύπηση είναι η συμμετοχή γυναικών στο εδώ Site, σε ένα site με όνομα bourdela.tv.

Στο οποίο κυκλοφορούν και "φιλοσοφούν" "σοβαροί άνδρες που έχουν φάει την ζωή με το κουτάλι στα μπουρδέλα και τα λεφτά τους στη βίζιτες" αντί να τους τα τρώει καμία φασόλα που ξημεροβραδιάζεται στο bourdela.tv.
:2funny:  :2funny:  :rockon: 
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Μου κάνει εντύπωση το ότι αναφέρεις αυτό το πράγμα σε ένα site που αναφέρεται ακριβώς σε αυτό το πράγμα. Είσαι σε ένα site που ασχολείται αποκλειστικά με τον πληρωμένο έρωτα και λες ότι είναι για λύπηση όσοι βρίσκουν απόλαυση (για τον Α ή τον Β λόγο) στον πληρωμένο έρωτα? Τότε γιατί είσαι εδώ? Για να νιώθεις ανώτερη από εμάς?

Όμως πέρα από αυτό, γιατί όλες οι γυναίκες βιάζονται να αποκτήσουν αμυντική στάση σε οτιδήποτε αρνητικό λέγεται για αυτές? Π.χ., αν κάποια μου πει ότι όλοι οι άντρες είναι γουρούνια, θα ξύσω μια τρίχα από τα αρχίδια μου.

Μήπως υπάρχει ένα κρυφό κόμπλεξ που αναφέρεται σε μια αλήθεια? (Συγγνώμη αν σας παίρνει η μπάλα της στατιστικής αθώες κορασίδες).
:grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΒΛΕΠΩ και πολλές φορές δε γουστάρω. Αυτό όμως δε σημαίνει
ότι σηκώνω τα χέρια ψηλά και δεν ψάχνω να βρω τη γυναίκα  
που θα με ικανοποιήσει συναισθηματικά - ερωτικά.
Τα κωλόμπαρα έχουν όρια.

τωρα συμφωνω απολυτα.Απλα η αληθεια ειναι οτι εσυ καλα κανεις.Εγω και πολλοι αλλοι μας εχει παρει η μπαλα της πορνειας επικινδυνα και υπαρχουν 2 τροποι για να λυθει το προβλημα στη σημερινη κοινωνια.Α)να βαλουμε τα δυνατα μας,να γεμισουμε με πνευματικα οπλα το μυαλο μας και τη ψυχη μας για να αντεξουμε σωματικα και Β)Να ειμαστε τυχεροι στην ανευρεση της μη πληρωμενης γυναικας,της γυναικας που θα γουσταρουμε πραγματικα.Γιατι αυτο ειναι πραγματικα λαχειο τη σημερον ημερα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Η προσωπική σου επίθεση δείχνει οτι έχω δίκιο
Ο τρόπος της δείχνει ανωριμότητα και πόνο.

Αυτό ισχύει για όλες τις προσωπικές επιθέσεις φαντάζομαι.

Περισσότερο από όλα ξέρεις τι πονάει?

Ότι εκτός του ότι μας λυπάσαι, είσαι και σε θέση να καταλάβεις ότι πονάμε.

Τι πίνετε και δεν μας δίνετε ρε πούστη μου. Ούτε το RTFM δεν πιάνει στην περίπτωσή σας!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η προσωπική σου επίθεση δείχνει οτι έχω δίκιο
Ο τρόπος της δείχνει ανωριμότητα και πόνο.

ότι και να ειναι εριναλ,προσωπικη επιθεση ή οτιδηποτε αλλο ασχημο,ασχετα αν ο τροπος μου ή του γιωργου ή οποιουδηποτε αλλου δειχνει ανωριμοτητα,πονο,θλιψη κλπ....δεν παυει να λεει την αληθεια και να διαπιστωνει κατι μη ταιριαστο"μια γυναικα ή αρκετες γυναικες να ξημεροβραδιαζονται σε ενα σαιτ που μιλουν αντρες για πουτανες,τραβεστι,κωλομπαρα κλπ και για καποια αλλα πραγματα γενικοτερου ενδιαφεροντος.Εσυ πραγματικα γιατι εισαι μελος εδω?Τι σε ελκυει να εισαι σε ενα τετοιο σαιτ?Απορια ειναι πολλων φανταζομαι και την εκφραζω.Αν θελεις μας εξηγεις.Δεν εισαι υποχρεωμενη.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εσυ πραγματικα γιατι εισαι μελος εδω?Τι σε ελκυει να εισαι σε ενα τετοιο σαιτ?Απορια ειναι πολλων φανταζομαι και την εκφραζω.Αν θελεις μας εξηγεις.Δεν εισαι υποχρεωμενη.

Η απάντηση που θα πάρεις, θα σου προκαλέσει περισσότερες απορίες από έναν πίνακα του Dali.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μου κάνει εντύπωση το ότι αναφέρεις αυτό το πράγμα σε ένα site που αναφέρεται ακριβώς σε αυτό το πράγμα. Είσαι σε ένα site που ασχολείται αποκλειστικά με τον πληρωμένο έρωτα και λες ότι είναι για λύπηση όσοι βρίσκουν απόλαυση (για τον Α ή τον Β λόγο) στον πληρωμένο έρωτα? Τότε γιατί είσαι εδώ? Για να νιώθεις ανώτερη από εμάς?

Όμως πέρα από αυτό, γιατί όλες οι γυναίκες βιάζονται να αποκτήσουν αμυντική στάση σε οτιδήποτε αρνητικό λέγεται για αυτές? Π.χ., αν κάποια μου πει ότι όλοι οι άντρες είναι γουρούνια, θα ξύσω μια τρίχα από τα αρχίδια μου.

Μήπως υπάρχει ένα κρυφό κόμπλεξ που αναφέρεται σε μια αλήθεια? (Συγγνώμη αν σας παίρνει η μπάλα της στατιστικής αθώες κορασίδες).

Δεν με διάβασες καλά αγαπητε.Απαντησα σε κάποιον κύριο και στα λεγόμενά του. Ειναι σημαντικό αυτό. Είπα την άποψή μου. Αυτό σημαίνει φόρουμ. Δεν απαντάω σε κάθε αρνητικό. Απλά έτυχε το είδα και απάντησα. Αυτά είναι αυτονόητα.

Τώρα η εικονική μου ύπαξη σε ένα σαιτ δεν υποδηλώνει και αποδοχή όλων των ιδεών του σαιτ. Εδώ είναι ένα φόρουμ. Οπως οποιοδήποτε αλλο. Και αν διαφωνω η συμφωνω με κάτι θα το λεω ακόμα και αν είμαι σε ενα σαιτ που έχει άλλη άποψη.

Το να διαφωνείς δεν είναι αμυντική στάση. Αποτελεί την δυνατότητα ενός ανθρώπου να σκέφτεται και να διαλέγεται. Η διαφωνία είναι τρόπος για να δεις η να βρεις την αλήθεια. Οχι για να κρατήσεις άμυνα. ΄
Οπως παρατήρησες εμένα,που δεν επιτέθηκα προσωπικά αλλά σχολιασα το γενικότερο στυλ ..."γαμάω όποια θέλω επι πληρωμη και παμε για αλλα γιατί ειμαι ο χουλκ..",
έτσι θα έπρεπε να παρατηρήσεις και τις αντιδρασεις των αλλων .. ;)Και ίσως δεις ότι ταιριάζουν πιο πολύ τα σχόλια σου στο πνέυμα των αντίπαλων αντιδράσεων.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ότι και να ειναι εριναλ,προσωπικη επιθεση ή οτιδηποτε αλλο ασχημο,ασχετα αν ο τροπος μου ή του γιωργου ή οποιουδηποτε αλλου δειχνει ανωριμοτητα,πονο,θλιψη κλπ....δεν παυει να λεει την αληθεια και να διαπιστωνει κατι μη ταιριαστο"μια γυναικα ή αρκετες γυναικες να ξημεροβραδιαζονται σε ενα σαιτ που μιλουν αντρες για πουτανες,τραβεστι,κωλομπαρα κλπ και για καποια αλλα πραγματα γενικοτερου ενδιαφεροντος.Εσυ πραγματικα γιατι εισαι μελος εδω?Τι σε ελκυει να εισαι σε ενα τετοιο σαιτ?Απορια ειναι πολλων φανταζομαι και την εκφραζω.Αν θελεις μας εξηγεις.Δεν εισαι υποχρεωμενη.

Μη ταιριαστό ; ...Τι εννοείς με αυτό.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις και θα σου απαντήσω στην συνεχεια για την ύπαρξή μου εδώ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μη ταιριαστό ; ...Τι εννοείς με αυτό.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις και θα σου απαντήσω στην συνεχεια για την ύπαρξή μου εδώ.

στο εξηγω στο ποστ που μου εκανες παραθεση αναλυτικα κιολας.Αλλα να σου πω κατι?Πολυ φιλοσοφια επεσε παλι.Πρεπει να κοιμηθουμε ομως και λιγακι γιατι αυριο εχουμε πολυ καματο και δουλεια μεχρι αργα σερι.Καληνυχτα σε ολους και σε ολες.
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δεν με διάβασες καλά αγαπητε.Απαντησα σε κάποιον κύριο και στα λεγόμενά του. Ειναι σημαντικό αυτό. Είπα την άποψή μου. Αυτό σημαίνει φόρουμ. Δεν απαντάω σε κάθε αρνητικό. Απλά έτυχε το είδα και απάντησα. Αυτά είναι αυτονόητα.

Τώρα η εικονική μου ύπαξη σε ένα σαιτ δεν υποδηλώνει και αποδοχή όλων των ιδεών του σαιτ. Εδώ είναι ένα φόρουμ. Οπως οποιοδήποτε αλλο. Και αν διαφωνω η συμφωνω με κάτι θα το λεω ακόμα και αν είμαι σε ενα σαιτ που έχει άλλη άποψη.

Το να διαφωνείς δεν είναι αμυντική στάση. Αποτελεί την δυνατότητα ενός ανθρώπου να σκέφτεται και να διαλέγεται. Η διαφωνία είναι τρόπος για να δεις η να βρεις την αλήθεια. Οχι για να κρατήσεις άμυνα. ΄
Οπως παρατήρησες εμένα,που δεν επιτέθηκα προσωπικά αλλά σχολιασα το γενικότερο στυλ ..."γαμάω όποια θέλω επι πληρωμη και παμε για αλλα γιατί ειμαι ο χουλκ..",
έτσι θα έπρεπε να παρατηρήσεις και τις αντιδρασεις των αλλων .. ;)Και ίσως δεις ότι ταιριάζουν πιο πολύ τα σχόλια σου στο πνέυμα των αντίπαλων αντιδράσεων.

Όχι αγαπητή, δεν είναι αυτονόητα, απάντησες με τον τρόπο που απάντησες επειδή ένιωσες αδικημένη, φάνηκε από την επίθεση που εξαπέλυσες. Οι όποια άποψή σου φάνηκε καθαρά μέσα από το πρίσμα που την έδωσες. Σε δικαιολογώ να νιώθεις σε αμυντική στάση πάντως.

Η εικονική σου λοιπόν εμφάνιση στο site τι δηλώνει? Τι γυρεύεις εδώ? Θες όπως λέω να νιώσεις ανώτερη ή διαφορετική από εμάς? Τα κατακάθια της κοινωνίας που πληρώνουν για sex? Συγχαρητήρια, εσύ λοιπόν είσαι ανώτερη από εμάς επειδή δε πληρώνεις για sex! Ακούγεται λίγο γελοίο ε?

Η διαφωνία δεν είναι αυτό ακριβώς που λες, ακόμα και έτσι όμως, η απάντησή σου ήταν αμυντική και επιθετική συνάμα. Τι σε νοιάζει λοιπόν εσένα αν ο άλλος θέλει να πηδάει οσάν τον Χούλκ? Γιατί το σχολιάζεις? Δε μπορώ να μη πιστεύω οτί αυτή σου η εμπάθεια κρύβει κάτι απο πίσω.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλο σου βράδυ.
Κάποια στιγμή όταν σου περισσεύει χρόνος και αν θες σκέψου το εξής.
Αν μια κοπελα που μπαίνει στο μπουρδέλα θεωρείς οτι κάνει κάτι μη ταιριαστό
τότε πως θα ονόμαζες την συμπεριφορά μιας γυναίκας που γαμιέται κάθε μέρα με άλλον.. (γιατί έτσι προφανώς θα είναι εύκολη και συνεπώς θα γαμηθεί και με σένα άνετα)
Με λίγα λόγια αγαπητέ δεν είναι μόνο οι γυναίκες που  έχουν ξεφύγει, αλλά και εσείς έχετε μπερδέψει τα πράγματα αρκετά στο κεφαλάκι σας.
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Με λίγα λόγια αγαπητέ δεν είναι μόνο οι γυναίκες που  έχουν ξεφύγει, αλλά και εσείς έχετε μπερδέψει τα πράγματα αρκετά στο κεφαλάκι σας.

Πάντως αυτό είναι σωστό. Χωρίς σαρκασμό.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
[URL unfurl="true"]http://bauhausnouveau.com/Dali%20Painting.jpg[/img[/URL]] [img height=200][URL unfurl="true"]http://www.mototuneusa.com/SalvadorDaliPainting.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφού υπάρχουν πουτάνες, είναι λογικό να μπαίνουν γυναίκες στο bou.tv!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Όχι αγαπητή, δεν είναι αυτονόητα, απάντησες με τον τρόπο που απάντησες επειδή ένιωσες αδικημένη, φάνηκε από την επίθεση που εξαπέλυσες. Οι όποια άποψή σου φάνηκε καθαρά μέσα από το πρίσμα που την έδωσες. Σε δικαιολογώ να νιώθεις σε αμυντική στάση πάντως.

Η εικονική σου λοιπόν εμφάνιση στο site τι δηλώνει? Τι γυρεύεις εδώ? Θες όπως λέω να νιώσεις ανώτερη ή διαφορετική από εμάς? Τα κατακάθια της κοινωνίας που πληρώνουν για sex? Συγχαρητήρια, εσύ λοιπόν είσαι ανώτερη από εμάς επειδή δε πληρώνεις για sex! Ακούγεται λίγο γελοίο ε?

Η διαφωνία δεν είναι αυτό ακριβώς που λες, ακόμα και έτσι όμως, η απάντησή σου ήταν αμυντική και επιθετική συνάμα. Τι σε νοιάζει λοιπόν εσένα αν ο άλλος θέλει να πηδάει οσάν τον Χούλκ? Γιατί το σχολιάζεις? Δε μπορώ να μη πιστεύω οτί αυτή σου η εμπάθεια κρύβει κάτι απο πίσω.

Τον παραπάνω διάλογο έχω κάνει πλειστες φορές στο παρελθόν.
καταρχάς αν εσύ θέλεις να με βλέπεις ως αδικημένη και αμυνόμενη εμένα μου περισσεύει.
Θα σε στεναχωρήσω όμως γιατί δεν νοιώθω έτσι.

Οσον αφορά την εικονική μου παρουσία στο σαιτ αυτό έίναι αυτή που είναι και σε οποιοδήποτε αλλο σάιτ διαλόγου. Δεν κατανοώ γιατί τόση ιστορία. Αδιάφορο μου είναι να νοιώσω καλά η κακά. Κυρίως κάνω χαβαλέ και αν έχω κέφι συζητάω. Που είναι το περίεργο;

Τώρα γιατι σχολιάζω είναι ερώτηση; Αλλοτε για χαβαλέ. Αλλοτε για να δω απόψεις .. οτι κάνει ο καθένας δηλαδή.Απαγορεύεται ο σχολιασμός;Εμπαθεια το δηλώνω δεν εχω με κανέναν - δεν τα γνωρίζω καν τα παιδια.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
[URL unfurl="true"]http://bauhausnouveau.com/Dali%20Painting.jpg[/img[/URL]] [img height=200][URL unfurl="true"]http://www.mototuneusa.com/SalvadorDaliPainting.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αφού υπάρχουν πουτάνες, είναι λογικό να μπαίνουν γυναίκες στο bou.tv!
[/quote]
:think: :think: :think: :think: :think:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Και εμενα περιεργη μου φαινεται αυτη η τοποθετηση...  :think: :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κάτσε να γίνω Πατάκης για λίγο.

Ρωτάει λοιπόν ο άνθρωπος:
Εσυ πραγματικα γιατι εισαι μελος εδω?Τι σε ελκυει να εισαι σε ενα τετοιο σαιτ?Απορια ειναι πολλων φανταζομαι και την εκφραζω.Αν θελεις μας εξηγεις.Δεν εισαι υποχρεωμενη.

Και τον προειδοποιώ (όχι για na το παίξω μάντης, απλά επειδή το έχουμε δει πολλές φορές αυτό το έργο)
Η απάντηση που θα πάρεις, θα σου προκαλέσει περισσότερες απορίες από έναν πίνακα του Dali.

Και έρχεται η φιδίσια απάντηση...
Αν μια κοπελα που μπαίνει στο μπουρδέλα θεωρείς οτι κάνει κάτι μη ταιριαστό
τότε πως θα ονόμαζες την συμπεριφορά μιας γυναίκας που γαμιέται κάθε μέρα με άλλον.. (γιατί έτσι προφανώς θα είναι εύκολη και συνεπώς θα γαμηθεί και με σένα άνετα)

Ε και απλά συνοψίζω λίγο και βάζω και οπτικά fx (dali paintings)
[URL unfurl="true"]http://bauhausnouveau.com/Dali%20Painting.jpg[/img[/URL]] [img height=200][URL unfurl="true"]http://www.mototuneusa.com/SalvadorDaliPainting.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού υπάρχουν πουτάνες, είναι λογικό να μπαίνουν γυναίκες στο bou.tv!
[/quote]

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom