Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δεν διαφωνω με αυτό που λες.

Και φυσικά τις πουτάνες τις πληρώνεις για να πάρεις από αυτές σεξ. Τις άλλες τις πληρώνεις για να μη πάρεις τίποτα στην καλύτερη περίπτωση ( ή να σου ζαλίσουν και τα @@ από πάνω στη χειρότερη).
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δε μας ενδιαφέρει γιατί είσαι εδώ, αλλά από τη στιγμή που είσαι θα σεβαστείς τα μέλη και δε θα τα ειρωνεύεσαι επειδή πληρώνουν για να γαμήσουν. Άμα σου αρέσει. Αν όχι στο καλό. Δε θα στεναχωρηθούμε ιδιαίτερα που θα μας λείψεις.

Μάζεψε τα παλικάρια πρώτα που λένε οτι τους έρθει στο κεφάλι και μετά βάλε σε μένα χερι.
Αν κάποιος μου συμπεριφέρεται με αγένεια μην περιμένεις απο μένα να είμαι πιο ευγενική απο ότι ήδη είμαι.
Σέβομαι όσους με σέβονται.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Και φυσικά τις πουτάνες τις πληρώνεις για να πάρεις από αυτές σεξ. Τις άλλες τις πληρώνεις για να μη πάρεις τίποτα στην καλύτερη περίπτωση ( ή να σου ζαλίσουν και τα @@ από πάνω στη χειρότερη).

Ανέλυσα την αποψη μου παραπάνω ενδελεχώς. Να μην επαναλαμβάνομαι κάνε τον κόπο και δες.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Δε μας ενδιαφέρει γιατί είσαι εδώ, αλλά από τη στιγμή που είσαι θα σεβαστείς τα μέλη και δε θα τα ειρωνεύεσαι επειδή πληρώνουν για να γαμήσουν. Άμα σου αρέσει. Αν όχι στο καλό. Δε θα στεναχωρηθούμε ιδιαίτερα που θα μας λείψεις.

Κύριε "πρέσβη" σας βγάζω για δεύτερη φορά το καπέλο, χωρίς να έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη γυναίκα μέλος...

Το κακό όμως με τις γυναίκες εδώ μέσα έχει παραγίνει. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ειρωνία και τραγικό δείγμα τσατσοκλικαδούρας και Ελληνικής αντρικής υποτέλειας από το να είναι αυτό εδώ το μεγαλύτερο αντρικό σάιτ της χώρας - που κανονικά θα έπρεπε να μυρίζει τεστοστερόνη και βαρβατίλα - και να είναι ουσιαστικά υποδουλωμένο σε μία τσατσοκλικαδούρα γυναικών (υποστηριζόμενων βέβαια από τους ανάλογους τσατσοκλικαδόρους "γαμπρούς") οι οποίες περιφέρονται εδώ μέσα με χαρακτηριστική άνεση και υφάκι, λύνουν και δένουν σε ζητήματα του ποιον θα βάλουν στην παρέα τους και ποιον θα κρατήσουν έξω και γενικά κριτικάρουν και ειρωνεύονται όποιον τους καυλώνει κατά βούληση...

Το γεγονός αυτό προσωπικά το θεωρώ τραγική κατάντια (αν και καθρεπτίζει πιστά βέβαια τη γενικότερη μουνοδουλίαση της σημερινής Ελληνικής κοινωνίας). Οπωσδήποτε θα πρέπει να υπάρχουν γυναίκες εδώ μέσα, θα πρέπει να υπάρχει γυναικεία γραφή αλλά από αυτό το σημείο μέχρι του να έχουν φτάσει οι γυναίκες εδώ να γίνουν οι μεγάλες κεχαγιάδες του σημαντικού αυτού σάιτ το πράγμα παραχέστηκε...  
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
erinal νομίζω ότι κανείς μας εδώ μέσα δεν έχει την εντύπωση ότι ζει σε κοινωνία αγγέλων. Προσωπικά εκτιμώ πολύ περισσότερο τον άντρα που πληρώνει στα μπουρδέλα από την γυναίκα - δηλητήριο που ψάχνει το πακέτο (εμφάνιση - χορηγία - παιδί)και δεν το παραδέχεται.Όπως επίσης που χρησιμοποιώντας το μουνί της προσπαθούσε πάντα να έχει πάσης φύσεως υλικών απολαβών, φιλοφρονήσεων, ικανοποίησης μαλακισμένου εγωισμού κλπ. Προφανώς και αυτός είναι ένας σημαντικός λόγος που το 1/3 των γάμων καταλήγει άδοξα! Ξέρεις η νοοτροπία του τα δικά μου δικά μου και τα δικά σου δικά μου πάντοτε με άφηνε "ελαφρώς" ενοχλημένο!

Υπάρχουν πουτάνες με βούλα και πουτάνες χωρίς βούλα. Τις πρώτες τις σέβομαι, μιας και ξέρω από την αρχή τι είναι...τις δεύτερες τις απεχθάνομαι...¨Ενας από τους λόγους λοιπόν που πάμε στις πουτάνες είναι και αυτός...Ξέρουμε που πάμε, τι θέλουμε...και τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε...Στις πουτάνες χωρίς βούλα όμως, στα κορίτσια του μπαμπά που τις μεγάλωσε σαν ο κόσμος να ήταν δικός τους, εκεί όχι...κάνω πίσω

Το πρόβλημα με αυτές τις γυναίκες είναι ότι θα θέλανε να ήταν πραγματικές πουτάνες αλλά δεν μπορούν όχι λόγω της προσωπικής τους αιδούς αλλά λόγω του τι θα πει η "κενωνια" (η άτιμη), ο μπαμπάς, η μαμά, οι φίλες, ο Σάκης, ο Λάλης , Ο Τάκης, Ο μπάμπης ο φλου,ο άλλος Μπάμπης - όχι ο φλου,  η φουφου του καστανά κλπ. Ειρωνεύονται και χλευάζουν τους μπουρδελιάρηδες και τις πουτάνες με βούλα, γιατί αυτές (οι πουτάνες χωρίς βούλα) χάνουν τον έλεγχο της σεξουαλικής χαλιναγώγησης του άντρα (με άλλα λόγια το μουνί τους παύει να σέρνει καράβι => τέρμα τα δωρεάν μπουζούκια, δώρα, εκδρομές, διαφόρων πληρωμών λογαριασμών κλπ, τέρμα το "Ναι αγάπη μου" και το "Οτι πεις μωρό μου"

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΘΕΟΠΟΙΉΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΊ (ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΙ)  :S

Τέλος να μην ξεχνάμε και εκείνες τις περιπτώσεις που μετά, συνήθως, τον γάμο λένε "Εγώ έδεσα τον γάιδαρο μου" και γίνονται οι ίδιες γαιδάρες και γουρουνες 100 κιλών άκρως ανοργασμικές, με παντελή έλλειψη θηλυκότητας...Φυσικό είναι λοιπόν, ο άντρας τους να γυρνάει στα μπουρδέλα - κωλόμπαρα και στο τέλος να τις παρατάει για χάρην Ουκρανίδας που εργάζεται σε κωλο-bar 3ης κατηγορίας  :)
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά να βγάλω και γω το άχτι μου με τις Ελλεηνίδες και να προσδιορίσω και γω έναν βαθμό "πορνείας" που έχουν. Μου έχει κάνει εντύπωση αυτή η συμπεριφορά των γυναικών ειδικά εδώ στην Ελλάδα. Δεν είμαι ούτε 1,90, ούτε έχω πράσινα μάτια ούτε είμαι 25άρης πια. Έτσι στις περισσότερες γυναίκες, αν δεν έρθουν κοντά να μιλήσουμε, περνάω μάλλον απαρατήρητος...

Για να αλλάξει τελείως το πράγμα και να έρθουν τα πάνω κάτω μόλις τύχει να μάθουν οι γυναίκες γύρω μου με τι ασχολούμαι (σχετικά ασυνήθιστη και "χάι" δουλειά στην Ελληνική κοινωνία), από τον μπάρμαν π.χ. κ.λ.π. Από την ψιλο-αδιαφορία το γυρνάνε μετά 180 μοίρες στο υπερβολικό ενδιαφέρον. Και έχω μετά γυναίκες να με προσεγγίζουν και σχεδόν να μου προσφέρουν το μουνί τους στο πιάτο, το οποίο επειδή το καταλαβαίνω μου τον ψιλορίχνει και μέσα μου ψιλο-αντιπαθώ τις συγκεκριμένες γυναίκες, αν και ο γαμημένος μου εγωισμός μπορεί να ψιλοκολακεύεται.

Έχω ζήσει πολλά χρόνια στο εξωτερικό, όπου σπάνια οι γυναίκες επικέντρωναν στο επάγγελμα μου. Σε όποιον κοινωνικό χώρο και αν πήγαινα συνήθως καθόταν εύκολα κάποια φάση με άγνωστες γυναίκες δίπλα μου, καθόταν εύκολα τουλάχιστον κουβεντούλα, αστειάκια και στην πορεία διάφορα επακόλουθα...

Εδώ στην Ελλάδα δεν έχει τέτοια. Στους κοινωνικούς χώρους επικρατεί συνήθως (τουλάχιστον όταν δεν είναι λιάδα οι άνθρωποι γύρω μου) μία άκαμπτη και δήθεν "σοβαρίλα". Επιπλέον είναι απίστευτο αυτό το πράγμα, το πόσο ύαινες της επαγγελματικής σου ιδιότητας είναι οι Ελλεηνίδες...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ρε παιδιά να βγάλω και γω το άχτι μου με τις Ελλεηνίδες και να προσδιορίσω και γω έναν βαθμό "πορνείας" που έχουν. Μου έχει κάνει εντύπωση αυτή η συμπεριφορά των γυναικών ειδικά εδώ στην Ελλάδα. Δεν είμαι ούτε 1,90, ούτε έχω πράσινα μάτια ούτε είμαι 25άρης πια. Έτσι στις περισσότερες γυναίκες, αν δεν έρθουν κοντά να μιλήσουμε, περνάω μάλλον απαρατήρητος...

Για να αλλάξει τελείως το πράγμα και να έρθουν τα πάνω κάτω μόλις τύχει να μάθουν οι γυναίκες γύρω μου με τι ασχολούμαι (σχετικά ασυνήθιστη και "χάι" δουλειά στην Ελληνική κοινωνία), από τον μπάρμαν π.χ. κ.λ.π. Από την ψιλο-αδιαφορία το γυρνάνε μετά 180 μοίρες στο υπερβολικό ενδιαφέρον. Και έχω μετά γυναίκες να με προσεγγίζουν και σχεδόν να μου προσφέρουν το μουνί τους στο πιάτο, το οποίο επειδή το καταλαβαίνω μου τον ψιλορίχνει και μέσα μου ψιλο-αντιπαθώ τις συγκεκριμένες γυναίκες, αν και ο γαμημένος μου εγωισμός μπορεί να ψιλοκολακεύεται.

Έχω ζήσει πολλά χρόνια στο εξωτερικό, όπου σπάνια οι γυναίκες επικέντρωναν στο επάγγελμα μου. Σε όποιον κοινωνικό χώρο και αν πήγαινα συνήθως καθόταν εύκολα κάποια φάση με άγνωστες γυναίκες δίπλα μου, καθόταν εύκολα τουλάχιστον κουβεντούλα, αστειάκια και στην πορεία διάφορα επακόλουθα...

Εδώ στην Ελλάδα δεν έχει τέτοια. Στους κοινωνικούς χώρους επικρατεί συνήθως (τουλάχιστον όταν δεν είναι λιάδα οι άνθρωποι γύρω μου) μία άκαμπτη και δήθεν "σοβαρίλα". Επιπλέον είναι απίστευτο αυτό το πράγμα, το πόσο ύαινες της επαγγελματικής σου ιδιότητας είναι οι Ελλεηνίδες...
Κύριε "πρέσβη" σας βγάζω για δεύτερη φορά το καπέλο, χωρίς να έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη γυναίκα μέλος...

Το κακό όμως με τις γυναίκες εδώ μέσα έχει παραγίνει. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ειρωνία και τραγικό δείγμα τσατσοκλικαδούρας και Ελληνικής αντρικής υποτέλειας από το να είναι αυτό εδώ το μεγαλύτερο αντρικό σάιτ της χώρας - που κανονικά θα έπρεπε να μυρίζει τεστοστερόνη και βαρβατίλα - και να είναι ουσιαστικά υποδουλωμένο σε μία τσατσοκλικαδούρα γυναικών (υποστηριζόμενων βέβαια από τους ανάλογους τσατσοκλικαδόρους "γαμπρούς") οι οποίες περιφέρονται εδώ μέσα με χαρακτηριστική άνεση και υφάκι, λύνουν και δένουν σε ζητήματα του ποιον θα βάλουν στην παρέα τους και ποιον θα κρατήσουν έξω και γενικά κριτικάρουν και ειρωνεύονται όποιον τους καυλώνει κατά βούληση...

Το γεγονός αυτό προσωπικά το θεωρώ τραγική κατάντια (αν και καθρεπτίζει πιστά βέβαια τη γενικότερη μουνοδουλίαση της σημερινής Ελληνικής κοινωνίας). Οπωσδήποτε θα πρέπει να υπάρχουν γυναίκες εδώ μέσα, θα πρέπει να υπάρχει γυναικεία γραφή αλλά από αυτό το σημείο μέχρι του να έχουν φτάσει οι γυναίκες εδώ να γίνουν οι μεγάλες κεχαγιάδες του σημαντικού αυτού σάιτ το πράγμα παραχέστηκε...  
ζεις ενα δραμα κ εσυ.. τι να κανεις..
βγαλε το καπελο στον πρεσβη αλλα προσφερε κ κανενα φερερ ροσερ να μας γλυκανεις τις τσατσοκλικοτετοιες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

κλαψε

Τι ? Χερι ? Ειπαμε...Τσιμπουκακι μεχρι να το στραγγιξεις και φευγοντας πιασε μια παγωμενη μπυρα..!

Αντε τωρα..πηγαινε..Αρχιζει η μπαλλα σε λιγο.

Αυτα..

ιιιιι
δεν ειναι να σας αφηνω τελικα κ πολλες μερες μονους σας :tooth:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Κύριε "πρέσβη" σας βγάζω για δεύτερη φορά το καπέλο, χωρίς να έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με τη συγκεκριμένη γυναίκα μέλος...

Το κακό όμως με τις γυναίκες εδώ μέσα έχει παραγίνει. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ειρωνία και τραγικό δείγμα τσατσοκλικαδούρας και Ελληνικής αντρικής υποτέλειας από το να είναι αυτό εδώ το μεγαλύτερο αντρικό σάιτ της χώρας - που κανονικά θα έπρεπε να μυρίζει τεστοστερόνη και βαρβατίλα - και να είναι ουσιαστικά υποδουλωμένο σε μία τσατσοκλικαδούρα γυναικών (υποστηριζόμενων βέβαια από τους ανάλογους τσατσοκλικαδόρους "γαμπρούς") οι οποίες περιφέρονται εδώ μέσα με χαρακτηριστική άνεση και υφάκι, λύνουν και δένουν σε ζητήματα του ποιον θα βάλουν στην παρέα τους και ποιον θα κρατήσουν έξω και γενικά κριτικάρουν και ειρωνεύονται όποιον τους καυλώνει κατά βούληση...

Το γεγονός αυτό προσωπικά το θεωρώ τραγική κατάντια (αν και καθρεπτίζει πιστά βέβαια τη γενικότερη μουνοδουλίαση της σημερινής Ελληνικής κοινωνίας). Οπωσδήποτε θα πρέπει να υπάρχουν γυναίκες εδώ μέσα, θα πρέπει να υπάρχει γυναικεία γραφή αλλά από αυτό το σημείο μέχρι του να έχουν φτάσει οι γυναίκες εδώ να γίνουν οι μεγάλες κεχαγιάδες του σημαντικού αυτού σάιτ το πράγμα παραχέστηκε...  
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα γιατι επαναλαμβανεσαι?

σε διαβασαμε.. ξανα κ ξανα κ ξανα
δεν λες κατι καινουριο.. θα κανεις κ σελφ κουοτ τωρα? μην χασει κανενας καμια γραμμη απ τα ευγενικα κ ολο νοημα ποστς σου?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Προσωπικά δεν εκτιμώ τους άντρες που πάνε στα μπουρδέλα ενώ έχουν οικογένεια την οποία κοροιδεύουν.
Ουτε αυτούς που έχουν σχέση και θέλουν ποικιλια την οποία δεν δέχονται να έχει η σχέση τους.
Ούτε όσους λένε πουτάνα όποια γυναίκα επιλέγει να έχει μια έντονη σεξουαλική ζωή.
Είναι το ίδιο ακριβώς με κάθε μια από αυτές που αναλύεις.


Και μην μου πεις ότι οι άντρες μετά τον γάμο είναι θεοί με κοιλιακούς και άκρως ευγενικοί και καταπληκτικοί, ότι δεν τους πέφτουν τα μαλλιά ότι δεν κάνουνε μπακα από τα 25 και μετά και ότι έχουν εμφάνιση του ρουβά;
Μην μου πεις ότι δεν τα θέλουν όλα στο χέρι όπως τους έμαθε η μαμάκα και ότι στα ζόρια δεν είναι όλο άγχος και καλομαθημένοι και αγενείς;
Και σε ρωτώ:
Τους άντρες που φέρονται σαν γύναια, φερόμενοι με κάθε είδος κομπλεξισμού και σαφώς ασέβειας προς κάθε αλλο άνθρωπο που διαλεγέται μαζί τους τους σέβεσαι;
Τους άντρες που μεγαλώνουν απο την μαμά τους και τον μπαμπά τους τεμπλέληδες μέχρι τα 30 και δεν μπορουν να θρέψουν τον εαυτό τους και θέλουν όλο τον κόσμο αυτοκίνητα, ένα φανταριλίκι χαλαρό μπας και κουραστούν, ενώ παράλληλα  ξοδέυουν τα χρήματα του μπαμπά και της μαμάς ουσιαστικά, πίνοντας τρία ποτά στην καθησιά, ενώ τίποτα δημιουργικό δεν έχουν κάνει στην ζωή τους τους σέβεσαι;

Πουτάνες χωρίς βούλα είναι όσοι χρησιμοποιούν τους άλλους για να ανελιχθούν και με πουστιές καταφέρνουν το εύκολο. Χρησιμοποιούν την θέση τους, τα λεφτά τους, τους γνωστούς τους ακόμα και αν είναι άχρηστοι για να έχουν ένα κοινωνικό στάτους.
Ο καθένας πουλάει αυτό που έχει δηλαδή με λίγα λόγια και αυτό είναι δείγμα του πολιτισμού και της παιδείας μας σαν έθνος. Τα λουζόμαστε όλοι. Αλλά δεν δέχομαι την μονόπλευρη λογική.
Γνωρίζεις πως γίνεται η προσέγγιση από άντρες σε μια γυναίκα;
Το πρώτο που ακούς είναι πόσα λεφτά έχουν, που θα σε βγάλουν, τι δουλειά κάνουν, τι αυτοκίνητο έχουν… Αυτό πουλάνε αυτό δέχονται.

Ο μπαμπάς, η μαμά, οι φίλες, ο Σάκης, ο Λάλης , Ο Τάκης, Ο μπάμπης ο φλου,ο άλλος Μπάμπης - όχι ο φλου,  η φουφου του καστανά κλπ., είναι η κοινωνία που ζεις. Περιμένεις εσύ να ξεφύγει μια γυναίκα από αυτό το κλοιο; Γιατί; Μπας και έχει ξεφύγει ο άντρας; Σε πιο επίπεδο έχει ξεφύγει παλικάρι; Να θεωρήσει μια γυναίκα αυτεξούσια; Και μου λες ότι γνωρίζεις ότι δεν ζεις σε ένα αγγελικό κόσμο;
Και κάτι τελευταίο. Να ξέρεις ότι μια γυναίκα που είναι πουτάνα με βούλα όπως λες, δεν χάνει ποτέ τον έλεγχο. Εχει στόχο και θα σε φάει λάχανο σε ντε τε.. Δεν θα βρει εσένα θα βρει αλλον να της πληρώνει τα μπουζούκια. Γιατί η νοοτροπία είναι απλή, γνωστή και σταθερή. Το φαίνεσθαι… Σε κάθε επίπεδο και δεν κάνει διαχωρισμους.


Το πρόβλημα είναι γενικό και δεν είναι ειδικό στις γυναίκες.
Α και κάτι άλλο. Ο κόσμος έχει ξεφύγει…


 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τι ? Χερι ? Ειπαμε...Τσιμπουκακι μεχρι να το στραγγιξεις και φευγοντας πιασε μια παγωμενη μπυρα..!

Αντε τωρα..πηγαινε..Αρχιζει η μπαλλα σε λιγο.

Αυτα..

Εσύ έφαγες χοντρό κόλλημα ε;  :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Που γυρνας Bitaki... ? Χαθηκες παλι.

Αυτα..

διακοπαρα :)
εσυ καλα εισαι?

παντως κινητουλι οφειλω να σε προειδοποιησω οτι αν μου μιλας ομορφα κ ευγενικα οπως κ το κανεις ο παλαιος πιθανοτατα θα σε καταταξει στη φανταστικη κλικα μου
για να ξερεις *P
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
καλα γιατι επαναλαμβανεσαι?

σε διαβασαμε.. ξανα κ ξανα κ ξανα
δεν λες κατι καινουριο.. θα κανεις κ σελφ κουοτ τωρα? μην χασει κανενας καμια γραμμη απ τα ευγενικα κ ολο νοημα ποστς σου?

Τι να πώ!

΄Εχεις πολύ ΕΞΟΥΣΙΑ εδώ μέσα, είναι πενταφάνερο!

Και φαίνεται με τον τρόπο που περιφέρεις την κενότητα σου, με το υφάκι και την ειρωνία σου...

Ένα έχω να πω. Είναι πολύ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ ο άντρας που σε στηρίζει (γιατί σίγουρα στις πλάτες κάποιου άντρα στηρίζεσαι για να έχεις αυτό τον αέρα εδώ μέσα). Ένα ολόκληρο site μουνοδουλιάζεται και ξεφτιλίζεται για να έχεις εσύ εξουσία. Νάναι καλά αυτός που σε στηρίζει....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εσύ έφαγες χοντρό κόλλημα ε;  :2funny:

Με το ποδοσφαιρο απο πολυ μικρος..Με τα τσιμπουκια απο τα 18 μου..

διακοπαρα :)
εσυ καλα εισαι?

παντως κινητουλι οφειλω να σε προειδοποιησω οτι αν μου μιλας ομορφα κ ευγενικα οπως κ το κανεις ο παλαιος πιθανοτατα θα σε καταταξει στη φανταστικη κλικα μου
για να ξερεις *P

Κλικα σου ? Απαπα..! Οι στριπτηζουδες θα με βαρανε μετα..!!
Που πηγες διακοπες ?

Αυτα..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Με το ποδοσφαιρο απο πολυ μικρος..Με τα τσιμπουκια απο τα 18 μου..

Κλικα σου ? Απαπα..! Οι στριπτηζουδες θα με βαρανε μετα..!!
Που πηγες διακοπες ?

Αυτα..

ε και??? για χαρη μου να σε βαρανε!!!

καλα δεν διαβαζεις ποση δυναμη εχω? κοιτα:::

Τι να πώ!

΄Εχεις πολύ ΕΞΟΥΣΙΑ εδώ μέσα, είναι πενταφάνερο!

Και φαίνεται με τον τρόπο που περιφέρεις την κενότητα σου, με το υφάκι και την ειρωνία σου...

Ένα έχω να πω. Είναι πολύ ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟΣ ο άντρας που σε στηρίζει (γιατί σίγουρα στις πλάτες κάποιου άντρα στηρίζεσαι για να έχεις αυτό τον αέρα εδώ μέσα). Ένα ολόκληρο site μουνοδουλιάζεται και ξεφτιλίζεται για να έχεις εσύ εξουσία. Νάναι καλά αυτός που σε στηρίζει....


στας ευρωπας πηγα... ηταν ωραια :)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
στας ευρωπας πηγα... ηταν ωραια :)

Ωραια..Λοιπον, πηγαινε στο σχετικο thread και γραψε οτιδηποτε σχετικο με τον σεξοτουρισμο της συγκεκριμενης χωρας..!

Σε παρακαλω,να εισαι γλαφυρη και αναλυτικη...!

Αυτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom