Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ σ'αυτό με τις σχέσεις αλλά διαφωνώ με τη σκοπιά του άντρα/της γυναίκας γιατί εγώ δεν τσουβαλιάζω. Αναγκαστικά μιλάω γενικά κάποιες φορές εδώ γιατί δε βγάζω άκρη αλλιώς  :grin:
Και όταν μιλάω για ωραίους άντρες/γυναίκες δεν εννοώ μόνο εξωτερικά, εννοώ αυτούς που τα'χουν βρει με τον εαυτό τους, άρα δεν έχουν λόγο να τα βάλουν με τους άλλους (και υπάρχουν κάποιοι τέτοιοι εδώ μέσα, που με επιβεβαιώνουν)
Δεν διαφωνώ με το κλισέ της ομορφιάς που πηγάζει από μέσα μας κτλ.
Αλλά στο θέμα της σκοπιάς νομίζω πως έτσι έχουν τα πράγματα. Δηλάδή οι άντρες το πρώτο και μοναδικό που τους ενδιαφέρει αρχικά είναι να πηδήξουν και μετά θα ασχοληθούν σοβαρά με τον εσωτερικό κόσμο της γυναίκας, ενώ η γυναίκα πρώτα θα περάσει από κόσκινο τον υποψήφιο για να δει αν πληρεί τις προϋποθέσεις να προχωρήσει μαζί του και όπου βγει και μετά θα του κάτσει. Καλώς ή κακώς έτσι έχουν τα πράγματα με τις όποιες εξαιρέσεις φυσικά...
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...
για λύπηση είναι όποιος πιεζόμενος απο την σεξουαλικότητά του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και πειθει και τον εαυτό του ότι κάνει και επιλογή...
Για τα τα ξεκαθαρίζουμε.

Είσαι σε αυτό το σάιτ αλλά δεν έχεις καταλάβει τίποτα , το τι μπορεί να σημαίνει ο αγοραίος έρωτας για κάποιους.Εκτός κι αν θες απλά να μας την μπεις...
Σημασία έχει αν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου , όχι τι μπορεί να νομίσουν οι άλλοι για σένα.Άμα εσύ κάνεις κάτι για το οποίο λυπάσαι τον εαυτό σου , είναι πρόβλημα.Ένας άνθρωπος ώριμος πρέπει να έχει δικούς του στόχους και όχι να ζει με τα "θέλω" και τα "πρέπει" των άλλων.Με άλλα λόγια άμα κάποιος είναι συνειδητοποιημένος και πάει στα μπουρδέλα επειδή το προτιμάει σε σχέση με το να κάνει κάτι άλλο (πχ να κυνηγάει γυναίκες με έναν τρόπο που δεν τον εκφράζει ή να προσπαθεί να αλλάξει τον εαυτό του) τότε καλά κάνει.Και όποιος (παρατηρητής) ας κρατήσει τη λύπηση για τον εαυτό του.Για την άγνοια του , τη στενομυαλιά , το συντηρητισμό ή όποιο κόμπλεξ καθωσπρεπεισμού έχει...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Moνο ψυχικο??????.......αμα περασει ρε γμτ  τα 32  αστα να πανε....
Καλά, κάτσε να σε ξανακούσω να παραπονιέσαι που μου θες και μοντέλα μπουαααχαχαχχχαααχχχχ

Δεν διαφωνώ με το κλισέ της ομορφιάς που πηγάζει από μέσα μας κτλ.
Αλλά στο θέμα της σκοπιάς νομίζω πως έτσι έχουν τα πράγματα. Δηλάδή οι άντρες το πρώτο και μοναδικό που τους ενδιαφέρει αρχικά είναι να πηδήξουν και μετά θα ασχοληθούν σοβαρά με τον εσωτερικό κόσμο της γυναίκας, ενώ η γυναίκα πρώτα θα περάσει από κόσκινο τον υποψήφιο για να δει αν πληρεί τις προϋποθέσεις να προχωρήσει μαζί του και όπου βγει και μετά θα του κάτσει. Καλώς ή κακώς έτσι έχουν τα πράγματα με τις όποιες εξαιρέσεις φυσικά...
Γκρρρρρ κλισέ ξεκλισέ, είναι ωραίοι όσοι τα έχουν βρει με τον εαυτό τους!  :tickedoff:
Καλά, δε διαφωνούμε τελικά.
Το θέμα είναι, αφού και οι μεν και οι δε έχουμε τα στάνταρ μας (γενικολογώ και πάλι δυστυχώς γκρρρ) προς τι τα παράπονα; Να δεχτείς ότι αφού κι εσύ θες να έχεις όμορφη γκόμενα, κι αυτή θα έχει κάποια στάνταρ, και το ανάποδο. (χρουμφ, αν και καθόλου δε μου αρέσει να μιλάω για στάνταρ αντρών και γυναικών, δεν πιστεύω πως υπάρχουν, δηλαδή ότι είναι θέμα προσωπικό, όχι φύλου)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλά, κάτσε να σε ξανακούσω να παραπονιέσαι που μου θες και μοντέλα μπουαααχαχαχχχαααχχχχ

σαν μοντελο που ειμαι αφ εαυτου μου θελω και το αναλογο....κι οχι το αλογο η το παραλογο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλά, κάτσε να σε ξανακούσω να παραπονιέσαι που μου θες και μοντέλα μπουαααχαχαχχχαααχχχχ
Γκρρρρρ κλισέ ξεκλισέ, είναι ωραίοι όσοι τα έχουν βρει με τον εαυτό τους!  :tickedoff:
Καλά, δε διαφωνούμε τελικά.
Το θέμα είναι, αφού και οι μεν και οι δε έχουμε τα στάνταρ μας (γενικολογώ και πάλι δυστυχώς γκρρρ) προς τι τα παράπονα; Να δεχτείς ότι αφού κι εσύ θες να έχεις όμορφη γκόμενα, κι αυτή θα έχει κάποια στάνταρ, και το ανάποδο. (χρουμφ, αν και καθόλου δε μου αρέσει να μιλάω για στάνταρ αντρών και γυναικών, δεν πιστεύω πως υπάρχουν, δηλαδή ότι είναι θέμα προσωπικό, όχι φύλου)
Σε παραπέμπω αγαπητή μου σε αυτό που για μένα είναι προσωπική εκτίμηση πως δηλαδή έχουμε αρχίσει να υπερκοστολογούμε τους εαυτούς μας (άντρες-γυναίκες) και τα στάνταρ μας να ξεφέυγουν λίγο από τα απτά δεδομένα. Φυσικά ο καθένας θέτει τον πύχη μέχρι εκεί που νομίζει πως θα τα καταφέρει, αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέρνει πάντα όσες φορές και αν προσπαθήσει...
ΟΥΓΚ!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
σαν μοντελο που ειμαι αφ εαυτου μου θελω και το αναλογο....κι οχι το αλογο η το παραλογο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τελικά ήμαστε η κλίκα των μοντέλων?
Τα μάτια μας σας καίνε...
επειδ' ημαστε μανεκένε...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σε παραπέμπω αγαπητή μου σε αυτό που για μένα είναι προσωπική εκτίμηση πως δηλαδή έχουμε αρχίσει να υπερκοστολογούμε τους εαυτούς μας (άντρες-γυναίκες) και τα στάνταρ μας να ξεφέυγουν λίγο από τα απτά δεδομένα. Φυσικά ο καθένας θέτει τον πύχη μέχρι εκεί που νομίζει πως θα τα καταφέρει, αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέρνει πάντα όσες φορές και αν προσπαθήσει...
ΟΥΓΚ!
ΜΠΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ είναι πολύ αστείος ο συγχρονισμός, σε παραπέμπω στην αποπάνω απάντηση:

σαν μοντελο που ειμαι αφ εαυτου μου θελω και το αναλογο....κι οχι το αλογο η το παραλογο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γεια σου λάιφ με τα ωραία σου  :-* :-* :-*  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ΜΠΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ είναι πολύ αστείος ο συγχρονισμός, σε παραπέμπω στην αποπάνω απάντηση:
Εγώ πάντως θα εμμείνω στην τοποθέτηση μου ως αίτιο όλης αυτής της γκρίνιας
ΟΥΓΚ!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
δεν ξερω τι λετε αλλα εγω θα φωναξω το μπογια να της μαζειψει... δεν παει αλλο !!! τωρα ερχεται και καλοκαιρι γμτ και θα πιασουν η ζεστες και θα μας τρελανουν παλι με τα ξεκολα ,,, αλλα κατα τα αλλα δεν γαμιουνται ευκολα μονο τα πετανε εξω ετσι για μοσρτα χαχαχαχα

α ρε δουλεμα που μας ριχνουνε και το γουσταρουνε κιολας
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Αλλά στο θέμα της σκοπιάς νομίζω πως έτσι έχουν τα πράγματα. Δηλάδή οι άντρες το πρώτο και μοναδικό που τους ενδιαφέρει αρχικά είναι να πηδήξουν και μετά θα ασχοληθούν σοβαρά με τον εσωτερικό κόσμο της γυναίκας, ενώ η γυναίκα πρώτα θα περάσει από κόσκινο τον υποψήφιο για να δει αν πληρεί τις προϋποθέσεις να προχωρήσει μαζί του και όπου βγει και μετά θα του κάτσει. Καλώς ή κακώς έτσι έχουν τα πράγματα με τις όποιες εξαιρέσεις φυσικά...
Και εγώ νομίζω πως κάπως έτσι σκέφτονται τα δύο φύλα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Είπα: "για λύπηση αγαπητέ μου δεν είναι οποιος διαχειρίζεται τον εαυτό του και την σεξουαλικότητά του επιλέγωντας το πιο καλό...
για λύπηση είναι όποιος πιεζόμενος απο την σεξουαλικότητά του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και πειθει και τον εαυτό του ότι κάνει και επιλογή..."

Εννοώ όποιον -όποιαν πληρώνει αντίτιμο (υλικό, σωματικό, ψυχικό κτλ) για να κάνει σεξ. Δεν εχει να κάνει μόνο με τον αγοραίο έρωτα αυτό.Εγινα σαφής;
Τα παραπάνω τα είπα ως απάντηση σε πόστ κυρίου που υποστήριζε οτι οι γυναίκες δεν γαμιούνται με κανέναν. Κάτι το οποίο θεωρώ άτοπο. Παράλληλα παρατήρησα ότι ο ίδιος ο άνθρωπος που κρίνει τις γυναίκες ως αγάμητες, σε σημείο μάλιστα που υποστηρίζει οτι οι παντρεμένες γαμιούνται στην πορεία της ζωής τους επειδή πριν δεν το έκαναν, υποστήριζε και θεωρούσε "μη ταιριαστό σε γυναίκα" να συχνάζει εικονικά σε ένα σαιτ όπως αυτό. Για εμένα αυτό ειναι τεράστια υποκρισία. Τοποθετήθηκα σαφέστατα.


Στην συνέχεια άκουσα και αυτό:
"Είσαι σε αυτό το σάιτ αλλά δεν έχεις καταλάβει τίποτα , το τι μπορεί να σημαίνει ο αγοραίος έρωτας για κάποιους.Εκτός κι αν θες απλά να μας την μπεις..."

Συμπερασμα το οποίο έβγαλες απο τα λεγόμενά μου γενικώς στο σαιτ; Η απο ένα ποστ;

"Σημασία έχει αν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου , όχι τι μπορεί να νομίσουν οι άλλοι για σένα.Άμα εσύ κάνεις κάτι για το οποίο λυπάσαι τον εαυτό σου , είναι πρόβλημα.Ένας άνθρωπος ώριμος πρέπει να έχει δικούς του στόχους και όχι να ζει με τα "θέλω" και τα "πρέπει" των άλλων.Με άλλα λόγια άμα κάποιος είναι συνειδητοποιημένος και πάει στα μπουρδέλα επειδή το προτιμάει σε σχέση με το να κάνει κάτι άλλο (πχ να κυνηγάει γυναίκες με έναν τρόπο που δεν τον εκφράζει ή να προσπαθεί να αλλάξει τον εαυτό του) τότε καλά κάνει.Και όποιος (παρατηρητής) ας κρατήσει τη λύπηση για τον εαυτό του.Για την άγνοια του , τη στενομυαλιά , το συντηρητισμό ή όποιο κόμπλεξ καθωσπρεπεισμού έχει... "

Απαντάω στο παραπάνω. Αν κάποιος είναι συνειδητοποιημένος για αυτό που κάνει εμένα ουδόλως με ενοχλεί. Και αν θες να γίνω πιο συγκεκριμένη γενικώς δεν με ενοχλεί σε καμμία περίπτωση ένας άνθρωπος αν πάει σε μπουρδέλα, η στο εξοχικό του, η στο παρίσι, ή οπουδήποτε. Αυτό που με ενοχλεί είναι η ισοπέδωση, η βλακεία καθώς και όσα ανέφερες σχετικά με καθωσπρεπισμό, συντηρητισμό και στενομυαλιά.
Δηλαδή>
Α.Βρίζω  και ειρωνεύομαι ομάδες ανθρώπων επειδή δεν μου "κάθησαν" ή είχα εμπειρίες στην ζωή μου που συντελεσαν σε αυτό (συνεπώς δεν είμαι συνειδητοποιημένος..αλλά αναγκασμένος να ζω με ενα τρόπο που δεν θα επελεγα εαν είχα αλλες συνθήκες)
Β.Λειτουργώ με ισοπεδωτική ματια χωρίς να ελέγχω τα δικά μου λάθη και τον τρόπο ζωής μου.
Γ. Το παίζω έξυπνος επειδή γαμάω σε μπουρδέλα γυναίκες που δεν θα μου κάθονταν με διαφορετικό τρόπο και το παρουσιάζω ως επίτευγμα.
Συγνώμη αλλά εμένα δεν μου δείχνουν όσοι λειτουργούν με αυτό τον τρόπο καμία συνείδηση και καμία επιλογή σε ότι κάνουν και κυρίως δείχνουν εμφανές κόμπλεξ, μισογυνισμό και συντηριτισμό διότι σε πολλαπλά πόστ έχουν εκφραστεί με αθλιο τρόπο για τις γυναίκες.

Αν εσύ θεωρείς ότι δεν μπορώ να διαφωνήσω και να απαντήσω σε τέτοια ποστ δικαίωμά σου, αλλά λυπάμαι δεν συμφωνώ και θα εξακολουθήσω να απαντάω.
Θεωρώ δε ότι οι απαντήσεις μου αναφέρονται σε συμπεριφορές και οχι σε άτομα και προσωπικότητες. Παρόλα αυτά συχνά δέχομαι προσωπικές επιθέσεις του στυλ "τι δουλειά έχεις εσυ σε ένα σαιτ τέτοιο .. κτλ"
Δεν είναι κανένα συνειδητοποιημένο, απελευθερωμένο και ανοιχτόμυαλο άνθρωπο να αναφερθεί σε αυτά τα ποστ και να αναρωτηθεί σχετικά.
Μονάχα ανθρώπους που νοιώθουν να θίγονται .
Η γενική μου άποψη για να συνοψίσω είναι ότι όταν μια κοινωνία ανδρών και γυναικών είναι συντηρητική όποιος διαφοροποιείται θα έχει να αντιμετωπίσει και την αντίστοιχη κριτική. Η γυναίκα λέγεται πουτάνα. Ο άνδρας όχι. Γιαυτο το λόγο η γυναίκα αναπτύσσει μηχανισμούς σύμφωνους με αυτό που καλείται να παρουσιάσει.Την αποδεκτή απο τους άντρες συντηρητική της εικόνα. Είναι φαύλος κύκλος.Δυστυχώς.







 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Erinal αν μπορείς να μου επεξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς με το είναι για λύπηση όποιος καταπιεζόμενος από τη σεξουαλικότητα του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και το συνεχίζεις λέγοντας πως εννοείς όποιον πληρώνει αντίτιμο για να κάνει σεξ χωρίς να το περιορίζεις στον αγοραίο έρωτα, γιατί ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω τι εννοείς αφου σεξ με αντίτιμο είναι ο αγοραίος έρωτας. Κατά τ'άλλα καθόλου άσχημη η προσέγγιση σου.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Γ. Οι άντρες σκέφτονται με την ψυχή τους; Γιατί εγω ενα πουλί βλέπω και παρατηρώ να σκέφτεται..

Σταμάτα να το βλέπεις, και άρχισε το στα τσιμπούκια, αποφεύγοντας να χρησιμοποιείς τα δοντάκια σου..

Μόλις αρχίσει να χύνει, ρούφα το ακόμα πιο δυνατά και μόλις το στραγγίξεις, πάρε το φακελάκι από το κομοδίνο και πες καληνύχτα.. Σε λίγο έχει ποδόσφαιρο.

Αυτά..





 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
 τελικα ουτε σε  τανες δεν μπορει κανεις να παει λες και αυτες δεν ειναι γυναικες η εμεις αντρες , σιγα ρε κοριτσια λιγοστευουν  τα "θυματα" σας , Σε μια κοινωνια χωρις ταμπου κανεις δεν θα πληρωνε για σεξ, να ειστε σιγουρες οπως υπαρχουν και σημερα τετοιες κοινωνιες . πχ ζουλου και στην τελικη αφου ειστε εδω μας αγαπατε . πρεπει επιτελους να το πειτε!!! για μενα αφου ειστε τοσο καιρο εδω ,ειστε σαν εμας και καποια μερα πρεπει να παμε μαζι στα κοκκινα σπιτακια !
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Σταμάτα να το βλέπεις, και άρχισε το στα τσιμπούκια, αποφεύγοντας να χρησιμοποιείς τα δοντάκια σου..

Μόλις αρχίσει να χύνει, ρούφα το ακόμα πιο δυνατά και μόλις το στραγγίξεις, πάρε το φακελάκι από το κομοδίνο και πες καληνύχτα.. Σε λίγο έχει ποδόσφαιρο.

Αυτά..

Αυτά τα λες και στην μαμά σου;

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δεν με διάβασες καλά αγαπητε.Απαντησα σε κάποιον κύριο και στα λεγόμενά του. Ειναι σημαντικό αυτό. Είπα την άποψή μου. Αυτό σημαίνει φόρουμ. Δεν απαντάω σε κάθε αρνητικό. Απλά έτυχε το είδα και απάντησα. Αυτά είναι αυτονόητα.

Τώρα η εικονική μου ύπαξη σε ένα σαιτ δεν υποδηλώνει και αποδοχή όλων των ιδεών του σαιτ. Εδώ είναι ένα φόρουμ. Οπως οποιοδήποτε αλλο. Και αν διαφωνω η συμφωνω με κάτι θα το λεω ακόμα και αν είμαι σε ενα σαιτ που έχει άλλη άποψη.

Το να διαφωνείς δεν είναι αμυντική στάση. Αποτελεί την δυνατότητα ενός ανθρώπου να σκέφτεται και να διαλέγεται. Η διαφωνία είναι τρόπος για να δεις η να βρεις την αλήθεια. Οχι για να κρατήσεις άμυνα. ΄
Οπως παρατήρησες εμένα,που δεν επιτέθηκα προσωπικά αλλά σχολιασα το γενικότερο στυλ ..."γαμάω όποια θέλω επι πληρωμη και παμε για αλλα γιατί ειμαι ο χουλκ..",
έτσι θα έπρεπε να παρατηρήσεις και τις αντιδρασεις των αλλων .. ;)Και ίσως δεις ότι ταιριάζουν πιο πολύ τα σχόλια σου στο πνέυμα των αντίπαλων αντιδράσεων.


Το να "γαμήσει" κάποιος είναι μια βιολογική ανάγκη. Τίποτε περισσότερο τίποτα λιγότερο. Λογικό να θέλει να το κάνει κάποιος όσο το δυνατό πιο άνετα, γρήγορα, και εύκολα. Ο καλύτερος τρόπος αυτή τη στιγμή να το κάνει αυτό, είναι να το κάνει με πουτάνες ( κάθε είδους). Μετά μπορεί απερίσπαστος να ασχοληθεί με άλλες - και ενίοτε πιο σοβαρές- δραστηριότητες και να συνεχίσει τη ζωή του.

Δε το κάνει επ ουδενί για "μαγκιά", καμία σχέση. Η ικανοποίηση είναι καθαρά βιολογική, σα να τρως ένα καλό γεύμα π.χ. Δεν ενέχει τπτ το ψυχαναγκαστικό ή κανένα πάθος προβολής. Οπότε μη κρίνεις κατ εαυτόν τους άλλους.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μη ταιριαστό ; ...Τι εννοείς με αυτό.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις και θα σου απαντήσω στην συνεχεια για την ύπαρξή μου εδώ.

Δε μας ενδιαφέρει γιατί είσαι εδώ, αλλά από τη στιγμή που είσαι θα σεβαστείς τα μέλη και δε θα τα ειρωνεύεσαι επειδή πληρώνουν για να γαμήσουν. Άμα σου αρέσει. Αν όχι στο καλό. Δε θα στεναχωρηθούμε ιδιαίτερα που θα μας λείψεις.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Erinal αν μπορείς να μου επεξηγήσεις τι ακριβώς εννοείς με το είναι για λύπηση όποιος καταπιεζόμενος από τη σεξουαλικότητα του αναγκάζεται να πληρώσει για να την έχει και το συνεχίζεις λέγοντας πως εννοείς όποιον πληρώνει αντίτιμο για να κάνει σεξ χωρίς να το περιορίζεις στον αγοραίο έρωτα, γιατί ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω τι εννοείς αφου σεξ με αντίτιμο είναι ο αγοραίος έρωτας. Κατά τ'άλλα καθόλου άσχημη η προσέγγιση σου.

Μια γυναίκα αδυνατεί να βρει σεξ και καταπιεζομενη απο αυτό κάθεται στον πρώτο τυχόντα  που έτυχε ενώ δεν τον θέλει τότε ναι είναι για λύπηση και πληρώνει αντίτιμο την ψυχολογική της φθορά.
Μια γυναίκα που ειναι όμορφη και δίνει την ομορφιά της αντίτιμο για να αποκτήσει υλικά αγαθά είναι επίσης αυτό που εννοώ καιείναι για λύπηση επίσης.


 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το να "γαμήσει" κάποιος είναι μια βιολογική ανάγκη. Τίποτε περισσότερο τίποτα λιγότερο. Λογικό να θέλει να το κάνει κάποιος όσο το δυνατό πιο άνετα, γρήγορα, και εύκολα. Ο καλύτερος τρόπος αυτή τη στιγμή να το κάνει αυτό, είναι να το κάνει με πουτάνες ( κάθε είδους). Μετά μπορεί απερίσπαστος να ασχοληθεί με άλλες - και ενίοτε πιο σοβαρές- δραστηριότητες και να συνεχίσει τη ζωή του.

Δε το κάνει επ ουδενί για "μαγκιά", καμία σχέση. Η ικανοποίηση είναι καθαρά βιολογική, σα να τρως ένα καλό γεύμα π.χ. Δεν ενέχει τπτ το ψυχαναγκαστικό ή κανένα πάθος προβολής. Οπότε μη κρίνεις κατ εαυτόν τους άλλους.

Δεν διαφωνω με αυτό που λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom