Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Καταλαβα..Λοιπον, πηγαινε στο σχετικο thread και γραψε οτιδηποτε σχετικο με τον σεξοτουρισμο της συγκεκριμενης χωρας..!

Σε παρακαλω,να εισαι γλαφυρη και αναλυτικη...!

Αυτα..

αμα παω μετα θα φωναζεις οτι δεν εχω θεση να γραφω.. αυτα που θα γραφω :tooth:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:)θα μου λυσεται μια απορια;εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οτι οταν πετυχαινω μια γυναικοπαρεα σε ενα μπαρ καφε εστιατοριο κλπ τις περισσοτερες φορες μιλανε τοσο σοβαρα λες και προκειται να λυσουν ενα σοβαρο πολιτικο ζητημα,καμια αττακα κανενα αστειο κατι τελος παντων.Επισης αν χαμογελασεις η χαιρετησεις μια κοπελα το πρωι και δε μιλω για πεσιμο ετσι απλα για να παιξει μια αμοιβαια καλη διαθεση,ενα χαμογελο για να πας καλα στο προορισμο σου για να γινουν τα πραγματα πιο ανθρωπινα ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΜΕ τις περισσοτερες φορες ενα στραβωμα.Ζω αρκετα χρονια εκτος ελλαδος και αυτα δε συμβαινουν.Χαμογελας και σου χαμογελανε και το ξαναλεω δε προκειται για καμακι.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:)θα μου λυσεται μια απορια;εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οτι οταν πετυχαινω μια γυναικοπαρεα σε ενα μπαρ καφε εστιατοριο κλπ τις περισσοτερες φορες μιλανε τοσο σοβαρα λες και προκειται να λυσουν ενα σοβαρο πολιτικο ζητημα,καμια αττακα κανενα αστειο κατι τελος παντων.Επισης αν χαμογελασεις η χαιρετησεις μια κοπελα το πρωι και δε μιλω για πεσιμο ετσι απλα για να παιξει μια αμοιβαια καλη διαθεση,ενα χαμογελο για να πας καλα στο προορισμο σου για να γινουν τα πραγματα πιο ανθρωπινα ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΜΕ τις περισσοτερες φορες ενα στραβωμα.Ζω αρκετα χρονια εκτος ελλαδος και αυτα δε συμβαινουν.Χαμογελας και σου χαμογελανε και το ξαναλεω δε προκειται για καμακι.

τι να σου πω
εγω συνηθως γελαω κ χιουμοριζω αλλα πολλες φορες δεν το αντιλαμβανονται οι γυναικες γνωστες μου κ κοιτανε κ μενα με υφος
ζω κ εγω ενα δραμα *P
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
αμα παω μετα θα φωναζεις οτι δεν εχω θεση να γραφω.. αυτα που θα γραφω :tooth:

Αναλογα τι θα γραψεις Bitaki...Αμα αχισεις να γραφεις συνταγες για σεφταλιες θα σε περιμενει  :bottom: :bottom: :bottom:

Αμα γραψεις για  :knockinb: :knockinb: που εκανες στις διακοπες σου, τοτε θα σε διαβασουμε με ενδιαφερον.

Αυτα..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
:)θα μου λυσεται μια απορια;εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οτι οταν πετυχαινω μια γυναικοπαρεα σε ενα μπαρ καφε εστιατοριο κλπ τις περισσοτερες φορες μιλανε τοσο σοβαρα λες και προκειται να λυσουν ενα σοβαρο πολιτικο ζητημα,καμια αττακα κανενα αστειο κατι τελος παντων.Επισης αν χαμογελασεις η χαιρετησεις μια κοπελα το πρωι και δε μιλω για πεσιμο ετσι απλα για να παιξει μια αμοιβαια καλη διαθεση,ενα χαμογελο για να πας καλα στο προορισμο σου για να γινουν τα πραγματα πιο ανθρωπινα ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΜΕ τις περισσοτερες φορες ενα στραβωμα.Ζω αρκετα χρονια εκτος ελλαδος και αυτα δε συμβαινουν.Χαμογελας και σου χαμογελανε και το ξαναλεω δε προκειται για καμακι.

ΔΥΣΤΗΧΩΣ, ΕΤΣΙ είναι οι περισσότερες... ΞΥΝΕΣ! Αν όμως εμφανιστείς στο μαγαζί με κανένα θεΪκό μουνί, οι "σοβαρές" συζητήσεις σταματάνε, τα κεφάλια γυρνάνε κι αρχίζει να τις τρώει η ζήλια... ;)
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
:)θα μου λυσεται μια απορια;εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οτι οταν πετυχαινω μια γυναικοπαρεα σε ενα μπαρ καφε εστιατοριο κλπ τις περισσοτερες φορες μιλανε τοσο σοβαρα λες και προκειται να λυσουν ενα σοβαρο πολιτικο ζητημα,καμια αττακα κανενα αστειο κατι τελος παντων.Επισης αν χαμογελασεις η χαιρετησεις μια κοπελα το πρωι και δε μιλω για πεσιμο ετσι απλα για να παιξει μια αμοιβαια καλη διαθεση,ενα χαμογελο για να πας καλα στο προορισμο σου για να γινουν τα πραγματα πιο ανθρωπινα ΘΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΜΕ τις περισσοτερες φορες ενα στραβωμα.Ζω αρκετα χρονια εκτος ελλαδος και αυτα δε συμβαινουν.Χαμογελας και σου χαμογελανε και το ξαναλεω δε προκειται για καμακι.

Έτσι ρε φίλε...

Ήμουν πριν λίγες βδομάδες Ολλανδία και χόρτασα να κάνω αστεία με τις γυναίκες που πέρναγαν ξυστά με το ποδήλατο τους από το δικό μου ποδήλατο και επιπλέον να χαμογελάω και μου ανταποδίδουν το χαμόγελο αρκετές από τις γυναίκες που συναντούσα περπατώντας στο δρόμο...

Εδώ στην Ελλάδα τις περισσότερες γυναίκες είναι σαν να τις έχει πιάσει δυσκοιλιότητα....
 

krabs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οι γκομενες στην Ελλαδα εχουν ξεφυγει ολες. Ελατε Γερμανια να δειτε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!  :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:)α ναι τοτε αρχιζουν να σε κοιτανε και ας μην ειναι και θεομουνο  η ας μην ειναι η γκομενα σου.μου εχει τυχει να ειμαστε δυο ζευγαρια και να ερθουν δυο γκομενες που ειχαν πιει λιγο παραπανω και να μας κανουν τετοιο πεσιμο που λιγο ελλειψε να τσακωθουμε με τις δικες μας, και καλα εμεις τις κοιταξαμε και εμεις τις προκαλεσαμε.ΠΕΙΤΕ μου ποσες φορες την εχουμε πεσει σε γυναικα που συνοδευται και ποσες φορες εχει γινει το αντιθετο; τελικα ποιος ειναι το ισχυρο φυλλο; ποιος ειναι ο ανεγγιχτος τελικα;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Έτσι ρε φίλε...

Ήμουν πριν λίγες βδομάδες Ολλανδία και χόρτασα να κάνω αστεία με τις γυναίκες που πέρναγαν ξυστά με το ποδήλατο τους από το δικό μου ποδήλατο και επιπλέον να χαμογελάω και μου ανταποδίδουν το χαμόγελο αρκετές από τις γυναίκες που συναντούσα περπατώντας στο δρόμο...

Εδώ στην Ελλάδα τις περισσότερες γυναίκες είναι σαν να τις έχει πιάσει δυσκοιλιότητα....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Αναλογα τι θα γραψεις Bitaki...Αμα αχισεις να γραφεις συνταγες για σεφταλιες θα σε περιμενει  :bottom: :bottom: :bottom:

Αμα γραψεις για  :knockinb: :knockinb: που εκανες στις διακοπες σου, τοτε θα σε διαβασουμε με ενδιαφερον.

Αυτα..

esy ετσι που με βλεπεις να περιφερομαι στο σαιτ τι πιστευεις οτι θα εγραφα? χαχαχαχα

κ μη λες τετοια μηηη θες να μας διαβασει καποιος, να του μπουν ιδεες κ να με στειλει απο κει που ηρθα?  :tooth:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
αχαχαχαχα κ εγώ π γελάω
προκοπή δεν είδα..
χαζοχαρούμενη με λένε σχεδόν όλοι..
με πιάνει κ νευρικό γέλιο εύκολα
άστα να πάνε.. :grin:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Έτσι ρε φίλε...

Ήμουν πριν λίγες βδομάδες Ολλανδία και χόρτασα να κάνω αστεία με τις γυναίκες που πέρναγαν ξυστά με το ποδήλατο τους από το δικό μου ποδήλατο και επιπλέον να χαμογελάω και μου ανταποδίδουν το χαμόγελο αρκετές από τις γυναίκες που συναντούσα περπατώντας στο δρόμο...

Εδώ στην Ελλάδα τις περισσότερες γυναίκες είναι σαν να τις έχει πιάσει δυσκοιλιότητα....
φιλε με την ωραια φωτο αχ δε ξερω αν εχεις διαβασει τα ποστ μου αλλα και εγω εδω και 9 χρονια μενω στην ολλανδια και αυτο που γραφεις ειναι οτι ακριβως μου συμβαινει καθε μερα εκει.ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΜΙΛΑΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΝΕ.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
αχαχαχαχα κ εγώ π γελάω
προκοπή δεν είδα..
χαζοχαρούμενη με λένε σχεδόν όλοι..
με πιάνει κ νευρικό γέλιο εύκολα
άστα να πάνε.. :grin:
ΑΣ τους να λενε καλυτερα χαζοχαρουμενη παρα χαζη και κλαψομουνα :rockon:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
φιλε με την ωραια φωτο αχ δε ξερω αν εχεις διαβασει τα ποστ μου αλλα και εγω εδω και 9 χρονια μενω στην ολλανδια και αυτο που γραφεις ειναι οτι ακριβως μου συμβαινει καθε μερα εκει.ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΜΙΛΑΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΝΕ.

Αν και έχω ζήσει σε ολόκληρη σχεδόν την Ευρώπη έχω σχηματίσει πολύ καλή εντύπωση για τους Ολλανδούς και πιστεύω είναι ότι είναι από τους πιο ανοιχτούς (ούτε κουρτίνες στα παράθυρα τους δεν έχουν) πολιτισμένους και φιλικούς λαούς. Ειδικά στα τραμ με φώναζαν κοπέλες να κάτσω δίπλα τους επειδή ήταν κενή η θέση. Όπου και αν πήγαινα έπιανα πανεύκολα συζήτηση με τις γενικά απλές και ακομπλεξάριστες γυναίκες. Ένοιωθα μία θετική ενέργεια γύρω μου, εκεί που στην Ελληνική κοινωνία νοιώθεις συνήθως μία αγχοτική και εγωπαθο-νευρωτική "δηθενίλα", μία ξυνίλα και δυσκοιλιότητα....  
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Αν και έχω ζήσει σε ολόκληρη σχεδόν την Ευρώπη έχω σχηματίσει πολύ καλή εντύπωση για τους Ολλανδούς και πιστεύω είναι ότι είναι από τους πιο ανοιχτούς (ούτε κουρτίνες στα παράθυρα τους δεν έχουν) πολιτισμένους και φιλικούς λαούς. Ειδικά στα τραμ με φώναζαν κοπέλες να κάτσω δίπλα τους επειδή ήταν κενή η θέση. Όπου και αν πήγαινα έπιανα πανεύκολα συζήτηση με τις γενικά απλές και ακομπλεξάριστες γυναίκες. Ένοιωθα μία θετική ενέργεια γύρω μου, εκεί που στην Ελληνική κοινωνία νοιώθεις συνήθως μία αγχοτική και εγωπαθο-νευρωτική "δηθενίλα", μία ξυνίλα και δυσκοιλιότητα....  
ΚΑΙ επαυξανω οτι την ιδια διαπιστωση κανουν και ελληνιδες που εδω ειναι ξυνες εκει αλλαζουν...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αν και έχω ζήσει σε ολόκληρη σχεδόν την Ευρώπη έχω σχηματίσει πολύ καλή εντύπωση για τους Ολλανδούς και πιστεύω είναι ότι είναι από τους πιο ανοιχτούς (ούτε κουρτίνες στα παράθυρα τους δεν έχουν) πολιτισμένους και φιλικούς λαούς. Ειδικά στα τραμ με φώναζαν κοπέλες να κάτσω δίπλα τους επειδή ήταν κενή η θέση. Όπου και αν πήγαινα έπιανα πανεύκολα συζήτηση με τις γενικά απλές και ακομπλεξάριστες γυναίκες. Ένοιωθα μία θετική ενέργεια γύρω μου, εκεί που στην Ελληνική κοινωνία νοιώθεις συνήθως μία αγχοτική και εγωπαθο-νευρωτική "δηθενίλα", μία ξυνίλα και δυσκοιλιότητα....  

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ! Για να μην μιλήσουμε για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορά που έχουν οι Ελλεηνίδες πωλήτριες... μπαίνεις σ' ένα "καλό" μαγαζί κ σε κοιτάνε με ύφος 10 Καρδιναλίων... ρε ουστ !!!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:)ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ ασχημες αγελαστες αγενεστατες ΧΑΛΙΑΝΔΡΑΙΕΣ ΠΟΛΗΤΡΙΕΣ και γενικως ΒΠ αν ζητησεις καλυτερη τιμη η καλυτερη απαντηση που θα λαβεις ειναι Τι το περασατε εδω μεσα μοναστηρακι;λες και θιγουμε το αβατο της πλουτοκρατιας;πωλητρια εισαι μωρη και ζητημα να παιρνεις 400ευρω ψωνια ε ψωνια
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια το θεμα που πραγματευεται το thread, εχει αναλυθει απειρως σε αλλο θρεντ που σχετιζονται αμεσα ή εμμεσα με αυτο.
Το γενεσιουργο αιτιο αυτης της αντιληψης, που ειναι πλεον κοινο μυστικο οτι διεπει την καθε μεση ελληνιδα σημερα ειναι το εξης:

Απ'τις απαρχες της ανθρωπινης ιστοριας, η γυναικα εξαργύρωνε την εμφανιση της. Οσο υψηλοτερη η εμφανιση μιας γυναικας, τοσο περισσοτερο επιδιώκει να την εξαργυρωσει και τοσο περισσοτερο, η ολη της συμπεριφορα, δομειται πανω σε αυτη την επιδιωξη.Αυτο το γεγονος δεν ειναι ουτε ελληνικο,ουτε  νεωτερικο.Συνεβαινε,συμβαινει και θα συμβαινει παντου και παντα.

Το θεμα ομως στην τρεχουσα ελληνικη κοινωνια ειναι το εξης:

To γεγονος αυτο σημερα στην ελλαδα, εχει πλεον παρει διαστασεις επιδημιας, διαστασεις που απεχουν παρασαγκας απο το συνηθες, για διαφορους κοινωνικους/οικονομικους λογους.

Πρωτον και βασικοτερο, η ελλαδα ειναι η κατεξοχην χωρα του θεαθηναι.Ο ελληνας ζει, περισσοτερο για το πώς θα τον δει ο αλλος, παρα για τον εαυτο του.Για τον (νεο)ελληναρά, δεν εχει ιδιαιτερη σημασια αν δεν εχει 2 ταπερ φαι στο ψυγειο, εχει ομως μεγαλη σημασια αν εχει armani, ακριβο σπιτι, και αμαξαρα, με σκοπο να τον θαυμαζουν οι αλλοι,ασχετως αν βουλιαζει στα χρεη.Δεν εχει σημασια αν κατεβαζει χριστοπαναγιες μες στην οικογενεια του, αλλα εχει σημασια αν στις διακοπες θα παει σε υπερπολυτελες ξενοδοχειο, για να το πει μετα στους φιλους του.
Κτλ κτλ κτλ.

Οι γυναικες βεβαια δεν μενουν απ εξω απ αυτα με αποτελεσμα να εχουν γινει αλλαζονικες και φιλαργυρες οσο δεν παει αλλο.
Πιστεψτε με εχω ζησει εξω πολλα χρονια και λογω δουλειας ερχομαι σε επαφη μονιμως με αλλους λαους και γυναικες βεβαια, και ξερω τι λεω.Το κακο εχει παραγινει τοσο πολυ πλεον, που ακομη και μπαζα που δεν βλεπονται, εχουν απαιτησεις!
Μιλαμε για απιστευτα πραματα. Μπαζα χυλοπιτιαζουν μια χαρα παλικαρια(μεσα-εξω) επειδη δεν εχουν το status που απαιτουν!!!

Στανταρ υπαρχει σεξουαλικο/συντροφικο ελλειμμα στην ελλαδα, αποδεικνυεται πολλακις αυτο!
1.Ο τζιρος του αγοραιου ερωτα στη χωρα που βαραει κοκκινο εν συγκρισει με το μεσο ελληνικο μισθο. (γυρω στα 2 δισ. ευρω ετησιως...)
2.Στατιστικες καταθλιψης-μοναξιας.
3.Νομιζω ολοι μας συμφωνουμε οτι η εικονα που υπαρχει το βραδυ εξω στα πασης φυσεως μαγαζια ειναι αποδειξη. Παρεες αμιγως ανδροκρατουμενες και γυναικοκρατουμενες.
4.Το πώς αντιδρανε ολα τ'αρσενικα στο περασμα μιας ωραιας γυναικας εδω, σε σχεση με αλλες χωρες.Παιδια εχω παει πολλες φορες ουκρανια/ρωσια, πιστεψτε με περναει η μουναρα, και δεν αντιδρα ΚΑΝΕΙΣ,περνα απαρατηρητη και αυτο γιατι εκει πανω κατω ολοι τετοιες εχουνε.
Και αλλα πολλα που βαριεμαι πλεον να γραψω.
+1000000
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά κωλοκοινωνία γίναμε, μην το συζητάμε!

Κάποτε εμείς οι Έλληνες είχαμε φιλότιμο και μυρίζαμε βασιλικό και λεβεντιά και σήμερα καταντήσαμε από τους πιο σκατολαούς, από τις πιο σκατοκοινωνίες στην υφήλιο! Κλεφτοκοτάδες, ρουφιανο-τσατσοκλικαδόροι και Ελλέηνες - δυσκοίλιες, ξυνές και αγέλαστες Ελλεηνίδες! Δεν φταίνε και οι γυναίκες μας για τη μαλακία που τραβάνε (στα κρυφά συλλογή πούτσων και έξω στον κόσμο αγέλαστες και δήθεν, μην μας πουν και πουτάνες που γελάσαμε ή μιλήσαμε στον άγνωστο διπλανό μας). Όλη η κοινωνία μας βρωμάει και όζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom