Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Το να "γαμήσει" κάποιος είναι μια βιολογική ανάγκη. Τίποτε περισσότερο τίποτα λιγότερο. Λογικό να θέλει να το κάνει κάποιος όσο το δυνατό πιο άνετα, γρήγορα, και εύκολα. Ο καλύτερος τρόπος αυτή τη στιγμή να το κάνει αυτό, είναι να το κάνει με πουτάνες ( κάθε είδους). Μετά μπορεί απερίσπαστος να ασχοληθεί με άλλες - και ενίοτε πιο σοβαρές- δραστηριότητες και να συνεχίσει τη ζωή του.

Δε το κάνει επ ουδενί για "μαγκιά", καμία σχέση. Η ικανοποίηση είναι καθαρά βιολογική, σα να τρως ένα καλό γεύμα π.χ. Δεν ενέχει τπτ το ψυχαναγκαστικό ή κανένα πάθος προβολής. Οπότε μη κρίνεις κατ εαυτόν τους άλλους.
+10000000
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Στα άλλα θρέντ δε βρίσκω άκρη... Τελικά θα μου πει κανείς ποιά είναι στα καλλιστεία; :2funny: :dancing: :rockon:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
esy ετσι που με βλεπεις να περιφερομαι στο σαιτ τι πιστευεις οτι θα εγραφα? χαχαχαχα

κ μη λες τετοια μηηη θες να μας διαβασει καποιος, να του μπουν ιδεες κ να με στειλει απο κει που ηρθα?  :tooth:

Ημιχρονο στο Τσαμιονς Λιγκ..Παμε λοιπον να κανουμε λιγο "κοινωνικη κουβεντουλα"..

Γιααα λεγε..Ποιον φοβασαι μην σε διαβασει και σε στειλει ? Εεε ? Για λεγε..!

Αυτα..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μια γυναίκα αδυνατεί να βρει σεξ και καταπιεζομενη απο αυτό κάθεται στον πρώτο τυχόντα  που έτυχε ενώ δεν τον θέλει τότε ναι είναι για λύπηση και πληρώνει αντίτιμο την ψυχολογική της φθορά.
Μια γυναίκα που ειναι όμορφη και δίνει την ομορφιά της αντίτιμο για να αποκτήσει υλικά αγαθά είναι επίσης αυτό που εννοώ καιείναι για λύπηση επίσης.

Όλοι κοροϊδεύουν όλους και όλοι μαζί τους εαυτούς τους...
Αλίμονο σε όσους έχουν την ατυχία να είναι ντόμπροι και ειλικρινείς :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε παιδιά να βγάλω και γω το άχτι μου με τις Ελλεηνίδες και να προσδιορίσω και γω έναν βαθμό "πορνείας" που έχουν. Μου έχει κάνει εντύπωση αυτή η συμπεριφορά των γυναικών ειδικά εδώ στην Ελλάδα. Δεν είμαι ούτε 1,90, ούτε έχω πράσινα μάτια ούτε είμαι 25άρης πια. Έτσι στις περισσότερες γυναίκες, αν δεν έρθουν κοντά να μιλήσουμε, περνάω μάλλον απαρατήρητος...

Για να αλλάξει τελείως το πράγμα και να έρθουν τα πάνω κάτω μόλις τύχει να μάθουν οι γυναίκες γύρω μου με τι ασχολούμαι (σχετικά ασυνήθιστη και "χάι" δουλειά στην Ελληνική κοινωνία), από τον μπάρμαν π.χ. κ.λ.π. Από την ψιλο-αδιαφορία το γυρνάνε μετά 180 μοίρες στο υπερβολικό ενδιαφέρον. Και έχω μετά γυναίκες να με προσεγγίζουν και σχεδόν να μου προσφέρουν το μουνί τους στο πιάτο, το οποίο επειδή το καταλαβαίνω μου τον ψιλορίχνει και μέσα μου ψιλο-αντιπαθώ τις συγκεκριμένες γυναίκες, αν και ο γαμημένος μου εγωισμός μπορεί να ψιλοκολακεύεται.

Έχω ζήσει πολλά χρόνια στο εξωτερικό, όπου σπάνια οι γυναίκες επικέντρωναν στο επάγγελμα μου. Σε όποιον κοινωνικό χώρο και αν πήγαινα συνήθως καθόταν εύκολα κάποια φάση με άγνωστες γυναίκες δίπλα μου, καθόταν εύκολα τουλάχιστον κουβεντούλα, αστειάκια και στην πορεία διάφορα επακόλουθα...

Εδώ στην Ελλάδα δεν έχει τέτοια. Στους κοινωνικούς χώρους επικρατεί συνήθως (τουλάχιστον όταν δεν είναι λιάδα οι άνθρωποι γύρω μου) μία άκαμπτη και δήθεν "σοβαρίλα". Επιπλέον είναι απίστευτο αυτό το πράγμα, το πόσο ύαινες της επαγγελματικής σου ιδιότητας είναι οι Ελλεηνίδες...
Κοίτα να δεις, αυτό συμβαίνει και σε μένα!! Μην ακούσει κανείς τι επάγγελμα κάνω, λυσσάνε όλοι! Αχ, πώς σε καταλαβαίνω παλιέ... αν σου πω τι τραβάω με τα λιγούρια που πέφτουν σαν κοπάδι λόγω του επαγγέλματός μου θα πάθεις... μόνο εσύ θα με καταλάβεις...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ο παλιός; Κατά το Ο νομάρχης
γιατί εδώ έχει πολλούς παλιούς... :2funny:
Έχεις απόλυτο δίκιο, ήταν τρομερό το σφάλμα μου...
Έπρεπε να γράψω ο Παλιός.
Καθώς Ένας είναι ο Παλιός  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ! Για να μην μιλήσουμε για την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορά που έχουν οι Ελλεηνίδες πωλήτριες... μπαίνεις σ' ένα "καλό" μαγαζί κ σε κοιτάνε με ύφος 10 Καρδιναλίων... ρε ουστ !!!

Δε φταίνε μόνο αυτές. Φταίει κι ο μαγαζάτορας που δεν υποδεικνύει έναν πιο ευγενικό τρόπο. Τώρα η υπεροψία από κάποιον που δουλεύει πωλητής, δεν μπορώ εδώ και χρόνια να καταλάβω από που πηγάζει.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ζω αρκετα χρονια εκτος ελλαδος και αυτα δε συμβαινουν.Χαμογελας και σου χαμογελανε και το ξαναλεω δε προκειται για καμακι.

Ετσι ακριβώς είναι εδώ στο Ελλαδιστάν! Για να μη σου πω ότι μπορεί να εισπράξης και καμμιά βρισιά πρωινιάτικα.......!  :jerking:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Δε φταίνε μόνο αυτές. Φταίει κι ο μαγαζάτορας που δεν υποδεικνύει έναν πιο ευγενικό τρόπο. Τώρα η υπεροψία από κάποιον που δουλεύει πωλητής, δεν μπορώ εδώ και χρόνια να καταλάβω από που πηγάζει.

τη να κλασει ρε παιδια και η καθε μαλακισμενη πωλητρια που δουλευει ολη μερα για 700 ευρω και την γαμαει και ο μαλακας το αφεντικο τις.αλλα δεν φταινε αυτες,αυτος που εχει το μαγαζι τις εχει κανει να ειναι τετοιες μαλακισμενες.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ετσι ακριβώς είναι εδώ στο Ελλαδιστάν! Για να μη σου πω ότι μπορεί να εισπράξης και καμμιά βρισιά πρωινιάτικα.......!  :jerking:

Εχει και ονομασια ρε....Το λενε σεξουαλικη παρενοχληση  μη χεσω.....Αs γινουνε λεσβιεs ναμαστε και δικονομικα κατοχυρωμενοι!!!!!!!!Δεν φτανει ρε που τουs λεμε και κοπλιμεντα.....Οι καργιεs....οξω ρε.......Τουs απευθυνουμε και το λογο........οι σκατοψυχεs
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εχει και ονομασια ρε....Το λενε σεξουαλικη παρενοχληση  μη χεσω.....Αs γινουνε λεσβιεs ναμαστε και δικονομικα κατοχυρωμενοι!!!!!!!!Δεν φτανει ρε που τουs λεμε και κοπλιμεντα.....Οι καργιεs....οξω ρε.......Τουs απευθυνουμε και το λογο........οι σκατοψυχεs
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ χαμογελάω πάντως και με έχουν πει ηλίθια στο δρόμο (ΑΝΤΡΑΣ το είπε)
Στο διάλο, το παίζετε πίπες φακιδομύτες, λες και το πρόβλημα δεν είναι γενικό!  :grin:
Λες και βλέπω το Annie ρε πούτη μου!!  :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
φευγάτο στήσιμο...   :cool2:


http://[URL unfurl="true"]www.allwe.tv/wp-content/uploads/2009/02/c7f9dd8e3baa4a4e8ff104bf8d956d3b3cb4ec86_m.jpg[/img[/URL]]

























[size=12pt][color=green]ανάποδο τεσσάρι!!![/color][/size]:2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ χαμογελάω πάντως και με έχουν πει ηλίθια στο δρόμο (ΑΝΤΡΑΣ το είπε)
Στο διάλο, το παίζετε πίπες φακιδομύτες, λες και το πρόβλημα δεν είναι γενικό!  :grin:
Λες και βλέπω το Annie ρε πούτη μου!!  :2funny: :2funny:

Δεν λεω να ειναι καποιοs χυδαιοs  ετσι???? ουτε και σε μενα αρεσει........Αλλα νομιζω ενα νοστιμο κι εξυπνο κοπλιμαν
δεν θαπρεπε να τρομαζει....Στο κατω κατω  ο αλλοs βαζει τον εαυτο του σε σκεψη για το τι θα επινοησει να σου πει...
Και η απαντηση που θα παρει ειναι απο βρισια η τσαντια.........Δικαιωs τοτε τα χωνουν.....αααα  ολα κι ολα εχουν δικιο οι αντρεs........
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν λεω να ειναι καποιοs χυδαιοs  ετσι???? ουτε και σε μενα αρεσει........Αλλα νομιζω ενα νοστιμο κι εξυπνο κοπλιμαν
δεν θαπρεπε να τρομαζει....Στο κατω κατω  ο αλλοs βαζει τον εαυτο του σε σκεψη για το τι θα επινοησει να σου πει...
Και η απαντηση που θα παρει ειναι απο βρισια η τσαντια.........Δικαιωs τοτε τα χωνουν.....αααα  ολα κι ολα εχουν δικιο οι αντρεs........
Aαααα, αυτό εννοείς εσύ;
Αχ παίζει ένα καλό θρεντ με αυτό το θέμα, "μαλακία για πάρτη σου" ή κάτι τέτοιο  :2funny:
Εγώ εννοούσα ότι απλώς χαμογελάω, είμαι χαμογελαστή, πώς το λένε, και με έχουν πει ηλίθια γι'αυτό χαχαχααααααχααχχααχχχ  :boobies: :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aαααα, αυτό εννοείς εσύ;
Αχ παίζει ένα καλό θρεντ με αυτό το θέμα, "μαλακία για πάρτη σου" ή κάτι τέτοιο  :2funny:
Εγώ εννοούσα ότι απλώς χαμογελάω, είμαι χαμογελαστή, πώς το λένε, και με έχουν πει ηλίθια γι'αυτό χαχαχααααααχααχχααχχχ  :boobies: :boobies:
Τουλαχιστον το χαμογελο απ το ολοτελα η την βρισια  ....κατι ειναι
δεν ειναι υποχρεωμενη βεβαια να ανταποδωσει  αλλα οχι και να βρισει....στο κατω κατω κοπλιμαν τηs ειπε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δε φταίνε μόνο αυτές. Φταίει κι ο μαγαζάτορας που δεν υποδεικνύει έναν πιο ευγενικό τρόπο. Τώρα η υπεροψία από κάποιον που δουλεύει πωλητής, δεν μπορώ εδώ και χρόνια να καταλάβω από που πηγάζει.

Εγώ δεν μπορώ ΓΕΝΙΚΑ να καταλάβω από πού πηγάζει η υπεροψία, που στην τελική μάλλον σφίξιμο και κόμπλα δείχνει, παρά ελεύθερο άνθρωπο...
χαλαρώστε, γιατί ό,τι δουλειά κι αν κάνουμε, απλά ανθρωπάκια είμαστε στην τελική, και με τη μαλακία και την τσίμπλα στο μάτι θα χάσουμε την απόλαυση που μας προσφέρει η βόλτα μας στον κόσμο αυτό... :sunglasses:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά κωλοκοινωνία γίναμε, μην το συζητάμε!

Κάποτε εμείς οι Έλληνες είχαμε φιλότιμο και μυρίζαμε βασιλικό και λεβεντιά και σήμερα καταντήσαμε από τους πιο σκατολαούς, από τις πιο σκατοκοινωνίες στην υφήλιο! Κλεφτοκοτάδες, ρουφιανο-τσατσοκλικαδόροι και Ελλέηνες - δυσκοίλιες, ξυνές και αγέλαστες Ελλεηνίδες! Δεν φταίνε και οι γυναίκες μας για τη μαλακία που τραβάνε (στα κρυφά συλλογή πούτσων και έξω στον κόσμο αγέλαστες και δήθεν, μην μας πουν και πουτάνες που γελάσαμε ή μιλήσαμε στον άγνωστο διπλανό μας). Όλη η κοινωνία μας βρωμάει και όζει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom