Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αν κοιταξεις πιο προσεκτικα γυρω σου θα δεις αρκετες.


Ετσι είναι... δυστηχώς!

Οι περισσότερες νεο-Ελληνίδες πλέον, (ειδικά αν καταλάβουν ότι έχουν γνωρίσει καμιά καλή περίπτωση "γαμπρού") κανουν "social prostitution"... ενώ ταυτόχρονα το παίζουν και Κυρίες στον κοινωνικό περίγυρο !!!

Εχω ΠΡΟΣΦΑΤΑ παραδείγματα από καμιά 10αριά ανάλογες περιπτώσεις γύρω στα 28-35 (με φίλους, αλλά κ προσωπικά-είμαι 40)... ΡΕ ΟΥΣΤ!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παντου!
Αν κοιταξεις πιο προσεκτικα γυρω σου θα δεις αρκετες.


Μα  πως  εμφανιζονται  αυτες  οι  ..καριες  οι Ελληνιδες  απο το πουθενα !!!!!!
Απιστευτο  !!!!!!  Πως  μας τυχαινουν  μονο  εμας!!!! 
Τι  ζορι  τραβαμε  και  εμεις  ..οι  ασχετοι  ... 

Δηλαδη ....μολις  πιανω  Ελ Βενιζελο ...η  ξυνιλα  που  βλεπω  σε αρκετες  Ελληνιδες  ειναι  φαντασιωση  ... 

Οι πορτοφολοκυνηγουδες που  μας ζωνουν ..ειναι  μια ατυχη  συμπτωση ...

Ενω οι  Γερμανιδες, Ρωσιδες , Σουηδεζες που  εβγαινα  στο μεταπτυχιακο  στην Αυστραλια με  ποδηλατο ..ηταν και  αυτο  συμπτωση !!!! 

Πειτε  σε  μια Ελληνιδα να βγειτε εξω με το Λεωφορειο  (οχι με ποδηλατο) και  δειτε την μουρη  της!!!
 

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι και πολλές ξένες που ειναι έτσι αλλα οι ελληνίδες ειναι σχεδον ολες ετσι τα τελευταία 10-15 χρονια. Φταίνε και πολλοι μαλάκες που τους κανουν ολα τα χατήρια λες και ειναι υπηρέτες και νομίζουν οτι ειναι και καμάκια απο πανω.
Τελος παντων, δε πα να γαμηθούνε (δευτερη φορα)
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα......
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ απορώ πάντως γιατί ενοχλείστε που "σκέφτονται" έτσι.

Τους συμπεριφέρεσαι ανάλογα και περνάς ζάχαρη.

Αρκεί να μην μπλεχτείς συναισθηματικά.

Όπως με όλες τις πουτάνες, στριπτηζούδες κλπ.
 

Επισκέπτης
Εγώ απορώ πάντως γιατί ενοχλείστε που "σκέφτονται" έτσι.

Τους συμπεριφέρεσαι ανάλογα και περνάς ζάχαρη.

Αρκεί να μην μπλεχτείς συναισθηματικά.

Όπως με όλες τις πουτάνες, στριπτηζούδες κλπ.

Mάθε με ωραία πράγματα για τις στριπτηζούδες.Θέλω όλα τα μυστικά για μια ευτυχισμένη πορεία. :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Mάθε με ωραία πράγματα για τις στριπτηζούδες.Θέλω όλα τα μυστικά για μια ευτυχισμένη πορεία. :grin:

Κόπηκες ήδη....

Τι ευτυχία και πούτσες μπλε βρε? Είπαμε, χωρίς συναίσθημα.  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Κόπηκες ήδη....

Τι ευτυχία και πούτσες μπλε βρε? Είπαμε, χωρίς συναίσθημα.  :uglystupid:

Φτου ρε γαμώτο...

Πίστευα πως θα τα κατάφερνα έστω με τις στριπτηζούδες.Τελικά η μόνη διαθέσιμη επιλογή είναι το Άγιον Όρος.
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Όπως με όλες τις πουτάνες, στριπτηζούδες κλπ.

καλα δεν ειναι το ιδιο μην υπερβαλουμε.Οικονομικα πχ καλο αμαξι ακριβη διασκεδαση καλο ντυσιμο κλπ μπορει να ερχεσαι στα ιδια  αλλα σιγουρα ΔΕΝ ειναι το ιδιο
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
καλα δεν ειναι το ιδιο μην υπερβαλουμε.Οικονομικα πχ καλο αμαξι ακριβη διασκεδαση καλο ντυσιμο κλπ μπορει να ερχεσαι στα ιδια  αλλα σιγουρα ΔΕΝ ειναι το ιδιο

Ας πούμε ότι είναι όμοιο....για να μην προσβάλουμε τις κοντέσες.
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Ας πούμε ότι είναι όμοιο....για να μην προσβάλουμε τις κοντέσες.


οχι δεν ειναι θεμα προσβολης του γυναικειου φυλου (στα παπαρια μας τις γραφουμε  :grin: ) απλα με τις πουτανες νιωθεις τελειως μαλακας κ κοροιδο κ αυτες αυτη τη γνωμη εχουν για τους πελατες τους κ ας εισαι το καλυτερο παιδι (ψυχικα νοητικα οικονομικα εμφανισιακα)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
οχι δεν ειναι θεμα προσβολης του γυναικειου φυλου (στα παπαρια μας τις γραφουμε  :grin: ) απλα με τις πουτανες νιωθεις τελειως μαλακας κ κοροιδο κ αυτες αυτη τη γνωμη εχουν για τους πελατες τους κ ας εισαι το καλυτερο παιδι (ψυχικα νοητικα οικονομικα εμφανισιακα)

προσωπικά δεν νιώθω μαλάκας και κορόϊδο όταν είμαι μαζί τους (γενικά με πουτάνες, συμπεριλαμβάνονται και οι ανεπίσημες, δλδ οι κοντέσες)

και δεν το έχω συζητήσει ποτέ με πουτάνα τι σκέφτεται για τους πελάτες της...αλήθεια έτσι σκέφτονται? (δεν ειρωνεύομαι)

τι να πει κανείς...που πάει αυτή η κοινωνία τελικά? αντί να δουν τα χάλια τους που πληρώνονται για να κωλοτρίβονται και να τον τρώνε από μαλάκες και άθλιους σαν και εμένα...βγάζουν και γλώσσα δλδ!

ωραία πράγματα



 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
προσωπικά δεν νιώθω μαλάκας και κορόϊδο όταν είμαι μαζί τους (γενικά με πουτάνες, συμπεριλαμβάνονται και οι ανεπίσημες, δλδ οι κοντέσες)

και δεν το έχω συζητήσει ποτέ με πουτάνα τι σκέφτεται για τους πελάτες της...αλήθεια έτσι σκέφτονται? (δεν ειρωνεύομαι)

τι να πει κανείς...που πάει αυτή η κοινωνία τελικά? αντί να δουν τα χάλια τους που πληρώνονται για να κωλοτρίβονται και να τον τρώνε από μαλάκες και άθλιους σαν και εμένα...βγάζουν και γλώσσα δλδ!

ωραία πράγματα


κ να το συζητησεις δεν θα βγαλεις καποιο συμπερασμα αφου ως γνωστον εχουν τσακωθει με την αληθεια  :grin:  αλλα ναι αυτη τη γνωμη εχουν για τους πελατες τους οσο οξυμωρο κ αν ακουγεται...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
κ να το συζητησεις δεν θα βγαλεις καποιο συμπερασμα αφου ως γνωστον εχουν τσακωθει με την αληθεια  :grin:  αλλα ναι αυτη τη γνωμη εχουν για τους πελατες τους οσο οξυμωρο κ αν ακουγεται...

Δεν ακούγεται οξύμωρο...
 

clk200

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
οι ελληνίδες πρέπει να είναι οι πιο αντιπαθητικές γυναίκες, έτσι που κοιτάνε και έτσι που μιλάνε σού 'ρχετε να τους χώσεις μπουκέτο, είναι αγενέστατες, έχουν απαιτήσεις ακόμα και από αγνώστους και είναι υπερβολικά βρωμιάρες (στην προσωπική καθαριότητα τους αναφέρομαι)
από εξωτερικό δεν έχω μεγάλη εμπειρία, αλλά προσωπικά δεν μπορώ να εξηγήσω πως όταν πηγαίνω διακοπές στην Ελλάδα μού την πέφτουν (κυριολεκτικά, και δεν το λέω για να φανώ υπερφίαλος) ένα κάρο τουρίστριες, ακόμα και αν δεν δείχνω διαθέσιμος, ίσως βέβαια να φταίει το ότι επειδή αυτές είναι σε διακοπές ψάχνονται πιο απελπισμένα  :tooth:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
οι ελληνίδες πρέπει να είναι οι πιο αντιπαθητικές γυναίκες, έτσι που κοιτάνε και έτσι που μιλάνε σού 'ρχετε να τους χώσεις μπουκέτο, είναι αγενέστατες, έχουν απαιτήσεις ακόμα και από αγνώστους...

Δυστηχώς, έτσι είναι! Κι όσο περισσότερες εμπειρίες έχει κάποιος στην ζωή του με γυναίκες, ή έχει ταξιδέψει στο εξωτερικό... είναι πολύ εύκολο να το διαπιστώσει!
Για να λέμε κ "του στραβού το δίκιο όμως", δεν φταίνε όμως μόνον αυτές! Να'ναι καλά οι μανούλες τους κ οι αγαπούληδες... :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Δυστηχώς, έτσι είναι! Κι όσο περισσότερες εμπειρίες έχει κάποιος στην ζωή του με γυναίκες, ή έχει ταξιδέψει στο εξωτερικό... είναι πολύ εύκολο να το διαπιστώσει!
Για να λέμε κ "του στραβού το δίκιο όμως", δεν φταίνε όμως μόνον αυτές! Να'ναι καλά οι μανούλες τους κ οι αγαπούληδες... :2funny:
Καλημέρα.
καλό αυτό με τους αγαπούληδες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Καλημέρα.
καλό αυτό με τους αγαπούληδες.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα παντρεμένε Συναγωνιστή :)
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... εκτός από τους "αγαπούληδες" διάβασε στο εν λόγω thread κ την αναφορά που γίνεται στους "σιροπιαστούς" :grin: έχουν γραφτεί ΜΕΓΑΛΕΣ αλήθειες... δυστηχώς! :headbang:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλημέρα παντρεμένε Συναγωνιστή :)
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... εκτός από τους "αγαπούληδες" διάβασε στο εν λόγω thread κ την αναφορά που γίνεται στους "σιροπιαστούς" :grin: έχουν γραφτεί ΜΕΓΑΛΕΣ αλήθειες... δυστηχώς! :headbang:
δυστυχώς αυτοί χαλάσανε την πιάτσα και οι άλλες έχουν πάρει αέρα.
Όταν είμαι μόνος μου δεν με κοιτάει καμμιά αν και ψιλοβλέπομαι.
Όταν είμαι με την γυναίκα τρελαίνονται μέχρι και το βρακί της κάποια μου πέταξε.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom