Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
να πω κι εγω τη γνωμη μου.
Στις ελληνιδες μετραει η φιγουρα,οχι τοσο αμαξι πολλα λεφτα κτλ.
ενα καλο ντυσιμο να εχεις ,και μια οικονομικη ανεση αρκει.
το μυστικο εγω πιστευω ειναι να το παιξεις ευαισθητος,πιστος,ερωτευμενος και αλλες τετοιες μ@λακιες.Το λαθος θα ειναι βεβαια να παρασυρθεις απο αυτα και να ερωτευτεις,τοτε τελειωσες....

Τα αισθηματα θα μετρησουν πιο πολυ απο τα εξωτερικα σου χαρισματα.εκτος βεβαια αν ψαχνει πορτοφολι.

Kαι μετα η Βασουλα κι ο Δημητρακης παντρευτηκαν κι εζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν την εχω πατησει απο γυναικα εξαιτιας πορτοφολιου,τι να σε πω.ισως γιατι δε κυνηγαω και τετοιου ειδους

Κι ομωs η πλειοψηφια  ειθισται....δυστυχωs ειθισται !!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785
Ειναι σωστη δυστυχωs..........και η πλειοψηφια το ιδιο!!!!!!!!!
και για να μορφονομεθα η εν λογο
λεξη εχει να κανη με τις παρακλιτικες
προσευχες της Παναγιας......... :-* :-* :-*
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Συμφωνώ απόλυτα.  Σε φιλικό σπίτι κοπέλα (ψιλοσαύρα) με το που είδε άνδρες άρχισε να ρωτάει εισόδημα, σπίτια, λεφτά και να κάνει την έξυπνη.  Που πας ρε καραμήτρο?  Με μισθό 700 (και αν) την έχουν δει επειδή έχουν μια τρύπα (αυτήν την βρίσκεις και καλύτερη σε οίκο σε κάποιες GFE κοπέλες).  Άρα?? :tickedoff:


και τα μπάζα την έχουν δει. σκεφτείτε οι άλλες.

ανίδεες ,αστοιχείωτες, άμυαλες .με 3 ευρώ τσέπη ψάνουν όλες τον φραγκάτο. :jerking:
 

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα παιρνω τηλεφωνο-την επομενη μερα στελνω sms-πηδαω κατα πασα πιθανοτητα-αλλαζω sim και ξανα......

γιατι εισαι σιγουρος οτι την επομενη μερα θα σε ψαχνει καμια?χωρις πλακα τωρα εχω 2-3 γνωστους που θελουν να γνωρισουν καποια σοβαρη κοπελα με απωτερο σκοπο να παντρευτουν και να ησυχασουν.και με αυτο το σκεπτικο δε προσπαθουν να πηδηξουν στο πρωτο-δευτερο ραντεβου.ε τριτο ραντεβου δεν υπαρχει...(και δε μιλαω για φλωρουσ,ουτε για πιπινια).οι καιροι εχουν αλλαξει αδερφια.παντως σου αξιζουν συγχαρητηρια φιλε,αν και σιγουρα θα πρεπει να εισαι αρκετα εμφανισιμος για να πηδας με 1-2 σμσ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συμφωνώ απόλυτα.  Σε φιλικό σπίτι κοπέλα (ψιλοσαύρα) με το που είδε άνδρες άρχισε να ρωτάει εισόδημα, σπίτια, λεφτά και να κάνει την έξυπνη.  Που πας ρε καραμήτρο? [size=12pt] Με μισθό 700 (και αν) την έχουν δει επειδή έχουν μια τρύπα [/size](αυτήν την βρίσκεις και καλύτερη σε οίκο σε κάποιες GFE κοπέλες).  Άρα?? :tickedoff:

Με μισθό 2000, δικαιούνται να την δουν;
 
OP
OP
S

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Φταίμε όμως κι εμείς που σαν τα σκυλιά τρέχουμε από πίσω τους και γινόμαστε σκλαβάκια.

Να και μια πρόσφατη ιστορία Νο3, σε συνέχεια των 2 προηγούμενων:

Κολλητός μου έχει φάει σκάλωμα με μια Πατρινιά. Έχει κάνει λοιπόν ο μαλάκας την διαδρομή Πάτρα – Αθήνα καθημερινό ψωμοτύρι.
Να φεύγει κάθε μέρα στις 10 – 11 το βράδυ και να επιστρέφει 2 – 3 τα ξημερώματα.
Να έρχεται η γκόμενα στην Αθήνα για δουλειές και για να βλέπει κάποιες φίλες της και ο μαλάκας να της κάνει τον ταξιτζή. Και όταν περιμένει να πάρει και αυτός σειρά για να πάει για καφέ μαζί της, να του λέει «Δεν προλαβαίνω σήμερα, την άλλη φορά». Και να την γυρίζει ο μαλάκας πίσω στην Πάτρα και να επιστρέφει με το πουλί στο χέρι.
Της παίρνει δώρο iPhone (με 50 δόσεις γιατί που να του φτάσει ο μισθός του), ρούχα, παπούτσια, μπας και την λυγίσει.
Αυτή τα παίρνει μια χαρά και τον γράφει στο μουνί της.
Την παίρνει τηλέφωνο και του το κλείνει επειδή δήθεν έχει δουλειά.
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο
 

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
αλλο τρομερο σκηνικο που θυμηθηκα ειναι ελλεηνιδα ευτραφης κακιστης εμφανισης να ειναι στη παραλια με ενα εμφανισιμο παληκαρι και να τον τραβα με το ζορι να παιξουν ρακετες μροστα στη θαλασα.παιδια το μπινελικι που του εριχνε επειδη ο τυπος δε τη παλευε με τις ρακετες ειναι απιστευτο.και δοστου καρφια του φιλου και δοστου ανυπαρκτες αμυνεσ και δωστου φωναχτους μονολογους¨που τον βρηκα τον μαλακα αυτον εδω και γω με ενα φιλο μου να εχουμε πεσει κατω απ οτα γελια και η τυπισα να το βλεπει και να τον βριζει κοιτωντας μας.δεν ηθελα να γελασω αλλα ηταν απιστευτη η φαση.κατι τεςτοια συναντας και θυμασαι το τοπικ κατι τρεχει με αυτες τις ελλεηνιδες
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εν μέρει σίγουρα φταίμε και εμείς...
Αλλά ποιος μπορεί να κατηγορήσει κάποιον για την προσπάθεια να ρίξει μια γκόμενα με ό,τι μέσα τέλοσπάντων διαθέτει ή θεώρησε πως θα επιφέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα...
Δεν είναι κακό κανείς να προσπαθεί... το ζητούμενο είναι αν όντως η γκόμενα αξίζει έστω και την προσπάθεια και νομίζω πως αυτό μπορεί κάποιος να το διακρίνει από τα πρώτα λεπτά της επαφής... αν δεν είναι φυσικά τυφλωμένος από την κ@@λα του...
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Φταίμε όμως κι εμείς που σαν τα σκυλιά τρέχουμε από πίσω τους και γινόμαστε σκλαβάκια.

Να και μια πρόσφατη ιστορία Νο3, σε συνέχεια των 2 προηγούμενων:

Κολλητός μου έχει φάει σκάλωμα με μια Πατρινιά. Έχει κάνει λοιπόν ο μαλάκας την διαδρομή Πάτρα – Αθήνα καθημερινό ψωμοτύρι.
Να φεύγει κάθε μέρα στις 10 – 11 το βράδυ και να επιστρέφει 2 – 3 τα ξημερώματα.
Να έρχεται η γκόμενα στην Αθήνα για δουλειές και για να βλέπει κάποιες φίλες της και ο μαλάκας να της κάνει τον ταξιτζή. Και όταν περιμένει να πάρει και αυτός σειρά για να πάει για καφέ μαζί της, να του λέει «Δεν προλαβαίνω σήμερα, την άλλη φορά». Και να την γυρίζει ο μαλάκας πίσω στην Πάτρα και να επιστρέφει με το πουλί στο χέρι.
Της παίρνει δώρο iPhone (με 50 δόσεις γιατί που να του φτάσει ο μισθός του), ρούχα, παπούτσια, μπας και την λυγίσει.
Αυτή τα παίρνει μια χαρά και τον γράφει στο μουνί της.
Την παίρνει τηλέφωνο και του το κλείνει επειδή δήθεν έχει δουλειά.
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο


Πωωω..τραγικό......ακούστε και τη δική μου ιστορία..

Γνωρίζω μια κοπέλα απο chat..εξωτερικά μέτρια έως καλή..αλλά είχε αυτό το καυλέ στίλ που με τρέλανε.Απο άποψη χαρακτήρα καλό τον λές αλλά αρκετά ανώριμο όπως και αποδείχθηκε.Βγαίνουμε λοιπόν 1-2 τυπικά ραντεβουδάκια..με συζήτηση καλή,γιατί κρατούσε αποστάσεις.Λέω δε τη ξαναενοχλώ,μάλλον δε γουστάρει.Έλα όμως που άρχισε να με παίρνει τηλέφωνα να μου στέλνει μηνύματα  και να μου λέει πότε θα ξαναβρεθούμε??Βγαίνουμε λοιπόν τρίτο ραντεβού..και σκάει με μια φουστίτσα σούπερ σέξυ και μια αρκετά ζεστή διάθεση θα λεγα.Παίρνω το μήνυμα,μετά κι απο κάποια υπονοούμενα που μου πέταξε..και πάω να της πιάσω το χέρι.Αυτή κάνει πιο πέρα και μου ζητά να σταματήσω.Επιμένω και πηγαίνω να τη πιάσω αγκαλίτσα,πιστεύοντας πως απλά κάνει τη δύσκολη.Ίδια αντίδραση..κσι μου τσαμπουνάει πως είναι πολύ κολλημένη με τον προϊην της, που την είχε παρατήσει 3 μήνες νωρίτερα.Της λέω πως θα πρέπει να κάνει προσπάθεια να ξεκολλήσει και να μου δώσει μια ευκαιρία..και με άλλα λόγια της έκανα ερωτική εξομολόγηση(oh my god που έφτασα).Αυτή το ίδιο ψυχρή.Φεύγουμε, και το παίρνω απόφαση πως πρέπει να τα παρατήσω και πως είναι καμμένο χαρτί και δε πρέπει να χάνω το χρόνο μου.Έλά όμως που αυτή με ξανατσίγκλιζε με μηνύματα...και δε με άφηνε να τη ξεχάσω..και μια μέρα μου πετάει το κορυφαίο πως σιγά σιγά ξεπερνάει τον πρώην της και πως μπορεί να γινόταν κάτι μεταξύ μας...Τα ίδια όμως, ξαναβγήκαμε και ξαναβγήκαμε και εισέπραξα απόρρηψη..Τι άλλο να έκανα;Νευρίασα πολύ γιατί ένιωσα πως με έπαιζε και για τη πάρτυ μου και μόνο τη διαολόστειλα και της ζήτησα να μη μου ξαναμιλήσει.Μου βγήκε κι απο πάνω,βέβαια πώς ήμουν αναιδής όπως της μίλησα στο τέλος και πως κανείς δε της  έχει ξαναφερθεί έτσι.

Να προσθέσω απλά τα εξής...

1.Βγαίναμε 1-2 μήνες καμιά 8 φορές καταξοδεύτηκα να πληρώνω καφέδες και φαγητά,καθώς η κυρία έτρωγε μόνο σε ακριβά εστιατόρια και ενώ δεν είχα αμάξι για να τη πηγαινοφέρνω σπίτι, μου πετούσε υπονοούμενα πως ο πρώην της είχε τη τάδε αμαξάρα..

2.(Και το πιο τραγικο) όσες φορές βγαίναμε κάθε φορά που περνούσε κάποιος ψιλοωραίος καρφώνοταν το βλέμα της πάνω του και μου λεγε.."ωραίος αυτός ε??"Μα μόνο και μόνο απο ευγένια προς τον άλλον που σε βγάζει έξω μωρή ψώλα δε το λές αυτό..
 

Επισκέπτης
Νὰ εἶσθε καλά, μὲ ταξιδέψατε 20 ἔτη πίσω ... ὅταν δὲν ὑπῆρχαν ἐπὶ σκηνῆς τὰ ἀερικὰ τοῦ Βορρᾶ καὶ τῆς Ἀνατολῆς...
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ηλικιες των γυναικων δεν αναφερατε...ειναι σημαντικο...
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στη δική μου ιστορία..22 εγώ  21 αυτή
μην το παρεις στραβα δεν αναφερομαι σε σενα αλλα σχετικα  με την ηλικια της κοπελας εδωσες μονος σου την απαντηση και την αιτια αυτης της συμπεριφορας.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Φταίμε όμως κι εμείς που σαν τα σκυλιά τρέχουμε από πίσω τους και γινόμαστε σκλαβάκια.

Να και μια πρόσφατη ιστορία Νο3, σε συνέχεια των 2 προηγούμενων:

Κολλητός μου έχει φάει σκάλωμα με μια Πατρινιά. Έχει κάνει λοιπόν ο μαλάκας την διαδρομή Πάτρα – Αθήνα καθημερινό ψωμοτύρι.
Να φεύγει κάθε μέρα στις 10 – 11 το βράδυ και να επιστρέφει 2 – 3 τα ξημερώματα.
Να έρχεται η γκόμενα στην Αθήνα για δουλειές και για να βλέπει κάποιες φίλες της και ο μαλάκας να της κάνει τον ταξιτζή. Και όταν περιμένει να πάρει και αυτός σειρά για να πάει για καφέ μαζί της, να του λέει «Δεν προλαβαίνω σήμερα, την άλλη φορά». Και να την γυρίζει ο μαλάκας πίσω στην Πάτρα και να επιστρέφει με το πουλί στο χέρι.
Της παίρνει δώρο iPhone (με 50 δόσεις γιατί που να του φτάσει ο μισθός του), ρούχα, παπούτσια, μπας και την λυγίσει.
Αυτή τα παίρνει μια χαρά και τον γράφει στο μουνί της.
Την παίρνει τηλέφωνο και του το κλείνει επειδή δήθεν έχει δουλειά.
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο
συγγνωμη αλλα το οτι η γκομενα ειναι καραπουταναρα δεν αναιρει οτι ο φιλος σου φερθηκε σαν μα*ακας!!!
μη τρελαθουμε κιολας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom