Νέα

Οι γκόμενες έχουν ξεφύγει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Πωωω..τραγικό......ακούστε και τη δική μου ιστορία..

Γνωρίζω μια κοπέλα απο chat..εξωτερικά μέτρια έως καλή..αλλά είχε αυτό το καυλέ στίλ που με τρέλανε.Απο άποψη χαρακτήρα καλό τον λές αλλά αρκετά ανώριμο όπως και αποδείχθηκε.Βγαίνουμε λοιπόν 1-2 τυπικά ραντεβουδάκια..με συζήτηση καλή,γιατί κρατούσε αποστάσεις.Λέω δε τη ξαναενοχλώ,μάλλον δε γουστάρει.Έλα όμως που άρχισε να με παίρνει τηλέφωνα να μου στέλνει μηνύματα  και να μου λέει πότε θα ξαναβρεθούμε??Βγαίνουμε λοιπόν τρίτο ραντεβού..και σκάει με μια φουστίτσα σούπερ σέξυ και μια αρκετά ζεστή διάθεση θα λεγα.Παίρνω το μήνυμα,μετά κι απο κάποια υπονοούμενα που μου πέταξε..και πάω να της πιάσω το χέρι.Αυτή κάνει πιο πέρα και μου ζητά να σταματήσω.Επιμένω και πηγαίνω να τη πιάσω αγκαλίτσα,πιστεύοντας πως απλά κάνει τη δύσκολη.Ίδια αντίδραση..κσι μου τσαμπουνάει πως είναι πολύ κολλημένη με τον προϊην της, που την είχε παρατήσει 3 μήνες νωρίτερα.Της λέω πως θα πρέπει να κάνει προσπάθεια να ξεκολλήσει και να μου δώσει μια ευκαιρία..και με άλλα λόγια της έκανα ερωτική εξομολόγηση(oh my god που έφτασα).Αυτή το ίδιο ψυχρή.Φεύγουμε, και το παίρνω απόφαση πως πρέπει να τα παρατήσω και πως είναι καμμένο χαρτί και δε πρέπει να χάνω το χρόνο μου.Έλά όμως που αυτή με ξανατσίγκλιζε με μηνύματα...και δε με άφηνε να τη ξεχάσω..και μια μέρα μου πετάει το κορυφαίο πως σιγά σιγά ξεπερνάει τον πρώην της και πως μπορεί να γινόταν κάτι μεταξύ μας...Τα ίδια όμως, ξαναβγήκαμε και ξαναβγήκαμε και εισέπραξα απόρρηψη..Τι άλλο να έκανα;Νευρίασα πολύ γιατί ένιωσα πως με έπαιζε και για τη πάρτυ μου και μόνο τη διαολόστειλα και της ζήτησα να μη μου ξαναμιλήσει.Μου βγήκε κι απο πάνω,βέβαια πώς ήμουν αναιδής όπως της μίλησα στο τέλος και πως κανείς δε της  έχει ξαναφερθεί έτσι.

Να προσθέσω απλά τα εξής...

1.Βγαίναμε 1-2 μήνες καμιά 8 φορές καταξοδεύτηκα να πληρώνω καφέδες και φαγητά,καθώς η κυρία έτρωγε μόνο σε ακριβά εστιατόρια και ενώ δεν είχα αμάξι για να τη πηγαινοφέρνω σπίτι, μου πετούσε υπονοούμενα πως ο πρώην της είχε τη τάδε αμαξάρα..

2.(Και το πιο τραγικο) όσες φορές βγαίναμε κάθε φορά που περνούσε κάποιος ψιλοωραίος καρφώνοταν το βλέμα της πάνω του και μου λεγε.."ωραίος αυτός ε??"Μα μόνο και μόνο απο ευγένια προς τον άλλον που σε βγάζει έξω μωρή ψώλα δε το λές αυτό..

Απορια..................



Περιμενες δυο μηνες ....???????????  :headbang: :headbang: :headbang:
Κριμα αδερφε......
Απλα επρεπε να μην ειχε ξοδεψει χρονο και χρημα για παρτυ της.....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Απορια..................



Περιμενες δυο μηνες ....???????????   :headbang: :headbang: :headbang:
Κριμα αδερφε......
Απλα επρεπε να μην ειχε ξοδεψει χρονο και χρημα για παρτυ της.....
ειναι 22ετων...ισως να ερωτευτηκε...δε θα τον κατηγορησω...απλα επιτρεψτε μου να βρισω την γκομενα που το μονο που ηθελε ηταν ενα παυσιπονο γ τον πρωην κ μια επιβεβαιωση...
κατι τετοιες μας βγαζουν το ονομα...
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ειναι 22ετων...ισως να ερωτευτηκε...δε θα τον κατηγορησω...απλα επιτρεψτε μου να βρισω την γκομενα που το μονο που ηθελε ηταν ενα παυσιπονο γ τον πρωην κ μια επιβεβαιωση...
κατι τετοιες μας βγαζουν το ονομα...

Λουκια μαζι σου... καριολα ειναι..
Απλα λεω οτι ειναι μεγαλο το διαστημα..προλαβαινε να την εχει ψιλιαστει..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Φταίμε όμως κι εμείς που σαν τα σκυλιά τρέχουμε από πίσω τους και γινόμαστε σκλαβάκια.

Να και μια πρόσφατη ιστορία Νο3, σε συνέχεια των 2 προηγούμενων:

Κολλητός μου έχει φάει σκάλωμα με μια Πατρινιά. Έχει κάνει λοιπόν ο μαλάκας την διαδρομή Πάτρα – Αθήνα καθημερινό ψωμοτύρι.
Να φεύγει κάθε μέρα στις 10 – 11 το βράδυ και να επιστρέφει 2 – 3 τα ξημερώματα.
Να έρχεται η γκόμενα στην Αθήνα για δουλειές και για να βλέπει κάποιες φίλες της και ο μαλάκας να της κάνει τον ταξιτζή. Και όταν περιμένει να πάρει και αυτός σειρά για να πάει για καφέ μαζί της, να του λέει «Δεν προλαβαίνω σήμερα, την άλλη φορά». Και να την γυρίζει ο μαλάκας πίσω στην Πάτρα και να επιστρέφει με το πουλί στο χέρι.
Της παίρνει δώρο iPhone (με 50 δόσεις γιατί που να του φτάσει ο μισθός του), ρούχα, παπούτσια, μπας και την λυγίσει.
Αυτή τα παίρνει μια χαρά και τον γράφει στο μουνί της.
Την παίρνει τηλέφωνο και του το κλείνει επειδή δήθεν έχει δουλειά.
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο

τωρα αυτη φταιει ή ο κολλητος που ειναι βλακας?
τα ιδια θα λεμε παλι? εγινε το σκυλακι της κ γραμμενο τον εχει ξερετε που
αμα τον ηθελε πραγματικα δεν θα του φεροταν ετσι...
Πωωω..τραγικό......ακούστε και τη δική μου ιστορία..

Γνωρίζω μια κοπέλα απο chat..εξωτερικά μέτρια έως καλή..αλλά είχε αυτό το καυλέ στίλ που με τρέλανε.Απο άποψη χαρακτήρα καλό τον λές αλλά αρκετά ανώριμο όπως και αποδείχθηκε.Βγαίνουμε λοιπόν 1-2 τυπικά ραντεβουδάκια..με συζήτηση καλή,γιατί κρατούσε αποστάσεις.Λέω δε τη ξαναενοχλώ,μάλλον δε γουστάρει.Έλα όμως που άρχισε να με παίρνει τηλέφωνα να μου στέλνει μηνύματα  και να μου λέει πότε θα ξαναβρεθούμε??Βγαίνουμε λοιπόν τρίτο ραντεβού..και σκάει με μια φουστίτσα σούπερ σέξυ και μια αρκετά ζεστή διάθεση θα λεγα.Παίρνω το μήνυμα,μετά κι απο κάποια υπονοούμενα που μου πέταξε..και πάω να της πιάσω το χέρι.Αυτή κάνει πιο πέρα και μου ζητά να σταματήσω.Επιμένω και πηγαίνω να τη πιάσω αγκαλίτσα,πιστεύοντας πως απλά κάνει τη δύσκολη.Ίδια αντίδραση..κσι μου τσαμπουνάει πως είναι πολύ κολλημένη με τον προϊην της, που την είχε παρατήσει 3 μήνες νωρίτερα.Της λέω πως θα πρέπει να κάνει προσπάθεια να ξεκολλήσει και να μου δώσει μια ευκαιρία..και με άλλα λόγια της έκανα ερωτική εξομολόγηση(oh my god που έφτασα).Αυτή το ίδιο ψυχρή.Φεύγουμε, και το παίρνω απόφαση πως πρέπει να τα παρατήσω και πως είναι καμμένο χαρτί και δε πρέπει να χάνω το χρόνο μου.Έλά όμως που αυτή με ξανατσίγκλιζε με μηνύματα...και δε με άφηνε να τη ξεχάσω..και μια μέρα μου πετάει το κορυφαίο πως σιγά σιγά ξεπερνάει τον πρώην της και πως μπορεί να γινόταν κάτι μεταξύ μας...Τα ίδια όμως, ξαναβγήκαμε και ξαναβγήκαμε και εισέπραξα απόρρηψη..Τι άλλο να έκανα;Νευρίασα πολύ γιατί ένιωσα πως με έπαιζε και για τη πάρτυ μου και μόνο τη διαολόστειλα και της ζήτησα να μη μου ξαναμιλήσει.Μου βγήκε κι απο πάνω,βέβαια πώς ήμουν αναιδής όπως της μίλησα στο τέλος και πως κανείς δε της  έχει ξαναφερθεί έτσι.

Να προσθέσω απλά τα εξής...

1.Βγαίναμε 1-2 μήνες καμιά 8 φορές καταξοδεύτηκα να πληρώνω καφέδες και φαγητά,καθώς η κυρία έτρωγε μόνο σε ακριβά εστιατόρια και ενώ δεν είχα αμάξι για να τη πηγαινοφέρνω σπίτι, μου πετούσε υπονοούμενα πως ο πρώην της είχε τη τάδε αμαξάρα..

2.(Και το πιο τραγικο) όσες φορές βγαίναμε κάθε φορά που περνούσε κάποιος ψιλοωραίος καρφώνοταν το βλέμα της πάνω του και μου λεγε.."ωραίος αυτός ε??"Μα μόνο και μόνο απο ευγένια προς τον άλλον που σε βγάζει έξω μωρή ψώλα δε το λές αυτό..

αμ τα θελετε :2funny:
κ εκμεταλλευση κ μια χαρα της επιβεβαιωνες τον εγωισμο κ τη ματαιοδοξια.. οτι αρεσει παιδι μου αρεσει
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Λουκια μαζι σου... καριολα ειναι..
Απλα λεω οτι ειναι μεγαλο το διαστημα..προλαβαινε να την εχει ψιλιαστει..
οταν ερωτευεσαι εθελοτυφλεις...ειδικα στην δεκαετια των 20!
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
ρεεεεεεεεεεεεε τι γίνεται στο πλανήτη Γη....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πωωω..τραγικό......ακούστε και τη δική μου ιστορία..

Γνωρίζω μια κοπέλα απο chat..εξωτερικά μέτρια έως καλή..αλλά είχε αυτό το καυλέ στίλ που με τρέλανε.Απο άποψη χαρακτήρα καλό τον λές αλλά αρκετά ανώριμο όπως και αποδείχθηκε.Βγαίνουμε λοιπόν 1-2 τυπικά ραντεβουδάκια..με συζήτηση καλή,γιατί κρατούσε αποστάσεις.Λέω δε τη ξαναενοχλώ,μάλλον δε γουστάρει.Έλα όμως που άρχισε να με παίρνει τηλέφωνα να μου στέλνει μηνύματα  και να μου λέει πότε θα ξαναβρεθούμε??Βγαίνουμε λοιπόν τρίτο ραντεβού..και σκάει με μια φουστίτσα σούπερ σέξυ και μια αρκετά ζεστή διάθεση θα λεγα.Παίρνω το μήνυμα,μετά κι απο κάποια υπονοούμενα που μου πέταξε..και πάω να της πιάσω το χέρι.Αυτή κάνει πιο πέρα και μου ζητά να σταματήσω.Επιμένω και πηγαίνω να τη πιάσω αγκαλίτσα,πιστεύοντας πως απλά κάνει τη δύσκολη.Ίδια αντίδραση..κσι μου τσαμπουνάει πως είναι πολύ κολλημένη με τον προϊην της, που την είχε παρατήσει 3 μήνες νωρίτερα.Της λέω πως θα πρέπει να κάνει προσπάθεια να ξεκολλήσει και να μου δώσει μια ευκαιρία..και με άλλα λόγια της έκανα ερωτική εξομολόγηση(oh my god που έφτασα).Αυτή το ίδιο ψυχρή.Φεύγουμε, και το παίρνω απόφαση πως πρέπει να τα παρατήσω και πως είναι καμμένο χαρτί και δε πρέπει να χάνω το χρόνο μου.Έλά όμως που αυτή με ξανατσίγκλιζε με μηνύματα...και δε με άφηνε να τη ξεχάσω..και μια μέρα μου πετάει το κορυφαίο πως σιγά σιγά ξεπερνάει τον πρώην της και πως μπορεί να γινόταν κάτι μεταξύ μας...Τα ίδια όμως, ξαναβγήκαμε και ξαναβγήκαμε και εισέπραξα απόρρηψη..Τι άλλο να έκανα;Νευρίασα πολύ γιατί ένιωσα πως με έπαιζε και για τη πάρτυ μου και μόνο τη διαολόστειλα και της ζήτησα να μη μου ξαναμιλήσει.Μου βγήκε κι απο πάνω,βέβαια πώς ήμουν αναιδής όπως της μίλησα στο τέλος και πως κανείς δε της  έχει ξαναφερθεί έτσι.

Να προσθέσω απλά τα εξής...

1.Βγαίναμε 1-2 μήνες καμιά 8 φορές καταξοδεύτηκα να πληρώνω καφέδες και φαγητά,καθώς η κυρία έτρωγε μόνο σε ακριβά εστιατόρια και ενώ δεν είχα αμάξι για να τη πηγαινοφέρνω σπίτι, μου πετούσε υπονοούμενα πως ο πρώην της είχε τη τάδε αμαξάρα..

2.(Και το πιο τραγικο) όσες φορές βγαίναμε κάθε φορά που περνούσε κάποιος ψιλοωραίος καρφώνοταν το βλέμα της πάνω του και μου λεγε.."ωραίος αυτός ε??"Μα μόνο και μόνο απο ευγένια προς τον άλλον που σε βγάζει έξω μωρή ψώλα δε το λές αυτό..

λες ε;; δεν πρέπει...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ερωτευμενος και κατεστραμμενος....
Αμα κοιτουσε την τσεπη του θα ειχε σωθει!!!!!!  ;) ;)
μη τα κανεις να φαινονται ολα τοσο πεζα!!!το εζησε κ ειναι ωραιο αυτο!!!


λες ε;; δεν πρέπει...
οχι...οταν με τον αλλον ακομα δεν εχεις "δεσει"οχι...
εγω θα δειξω στον δικο μου μια ωραια η εναν ωραιο αλλα δεν ειναι το ιδιο... :headbang:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
θα εκτιμουσες τα ομορφο αν δεν υπηρχαν τα ασχημα κ τα στραπατσα?

Αυτη η αντιθεση ειναι που κανει την διαφορα.............την ζωη ομορφη!!!  :rockon:
Απλα πιστευω οτι σε καθε σχεση υπαρχουν και συν και πλυν!!!
Αν υπαρχουν μονο πλυν αυτοαναιρειται ο ορος...!!!  :dancing:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αυτη η αντιθεση ειναι που κανει την διαφορα.............την ζωη ομορφη!!!  :rockon:
Απλα πιστευω οτι σε καθε σχεση υπαρχουν και συν και πλυν!!!
Αν υπαρχουν μονο πλυν αυτοαναιρειται ο ορος...!!!  :dancing:
δεν ειδα πουθενα σχεση αρα το σχολιο σου ειναι ατοπο...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Και το κορυφαίο: χθες μου λέει ο φίλος μου ότι είδε στο profile της στο facebook να γράφει «in relationship» και να έχει φωτογραφίες με έναν τύπο με X3 που είχαν πάει στην Αράχωβα…
Οεο

Και πουτάνα και γύφτισσα

X3 - γυφτιά τρελή
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom