Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 436K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
επι του θεματος, σε προσφατη συζητηση με 25χρονη τσαπερδονα, μας καταλόγισε κομπλεξισμο εναντιον των μαυρων, υπονοωντας τη μειονεξια -των λευκων- μας σε ανατομικο επιπεδο...

της καταλογισα αντιστοιχα ρατσισμο εναντι των λευκων, κι οτι δεν εχει παει με "λευκο αραπη", και γι αυτο, αρα, το λεει...  :)

Γιατί δεν της καταλόγiσες ότi είναι κοντοστούπες και χοντροκώλες αχλάδες
έναντι των κεντροευρωπαϊκών μουνιών , που είναι ψηλοκάπουλες λαμπάδες ;;;;

Και επίσης δεν είναι λειτουργικώς γυναίκες. Όλες οι ενήλικες στον υπόλοιπο κόσμο,
όταν βγαίνουν με ενήλικες άνδρες ... εκπληρώνουν το σκοπό για τον οποίο τους έδωσε το μουνί η φύση.

Δεν βγάζουν φωτογραφίες τις μπελβεντέρε και το σούσι που πληρώνει ο μαλάκας !!!!

Επίσης ... ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ....

δεν περιμένουν να πληρώσουν οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ !!!!!
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
81
Πωωω ρε φίλε... Μην ασχολείστε με τέτοιες γκόμενες...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
Γιατί δεν της καταλόγiσες ότi είναι κοντοστούπες και χοντροκώλες αχλάδες
έναντι των κεντροευρωπαϊκών μουνιών , που είναι ψηλοκάπουλες λαμπάδες ;;;;

Και επίσης δεν είναι λειτουργικώς γυναίκες. Όλες οι ενήλικες στον υπόλοιπο κόσμο,
όταν βγαίνουν με ενήλικες άνδρες ... εκπληρώνουν το σκοπό για τον οποίο τους έδωσε το μουνί η φύση.

Δεν βγάζουν φωτογραφίες τις μπελβεντέρε και το σούσι που πληρώνει ο μαλάκας !!!!

Επίσης ... ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ....

δεν περιμένουν να πληρώσουν οι ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΝΕ !!!!!

ισχυουν αυτα που λες, απλα εκεινη τη στιγμη ηταν το μονο που μου ρθε για αμεση απαντηση, και εν ειδει τρολαρισματος....γιατι ως γνωστον τοις πασι, τις γκομενες δεν πρεπει ουδεποτε να τις παιρνεις στα σοβαρα, και κυριως μην κανεις σοβαρες συζητησεις ή αναλυσεις μαζι τους...
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
81
Εγώ σε μία παρόμοια συζήτηση με ωραίο γκομενάκι αλλά επηρεασμένο από την μαλακισμένη μόδα του "ανοιχτόμυαλου τρόπου ζωής" της απάντησα ότι δεν βάζω το καυλί μου σε τέτοια βρωμόμουνα. Η τύπισσα έμεινε άγαλμα και δεν είπε τίποτα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ σε μία παρόμοια συζήτηση με ωραίο γκομενάκι αλλά επηρεασμένο από την μαλακισμένη μόδα του "ανοιχτόμυαλου τρόπου ζωής" της απάντησα ότι δεν βάζω το καυλί μου σε τέτοια βρωμόμουνα. Η τύπισσα έμεινε άγαλμα και δεν είπε τίποτα.

Λϊγα είπες.
Εγώ λέω ότι όχι μόνο δεν τις γαμάω , δεν θέλω ούτε καλημέρα, ούτε να τις βλέπω στο δρόμο.
Σιχάματα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγώ σε μία παρόμοια συζήτηση με ωραίο γκομενάκι αλλά επηρεασμένο από την μαλακισμένη μόδα του "ανοιχτόμυαλου τρόπου ζωής" της απάντησα ότι δεν βάζω το καυλί μου σε τέτοια βρωμόμουνα. Η τύπισσα έμεινε άγαλμα και δεν είπε τίποτα.
της εκανες τα μουτρα κιμα και μετά πήγες και τον επαιξες για παρτη της;  :2funny: :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
βρε βρε βρε, τσιμπησε το μελανουρι
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.162
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ποιό είναι το πρόβλημα να πηγαίνουν με μαύρους?

Π
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Το φυσάει και δεν κρυώνει το χουνέρι που έπαθε μια τριτοετής φοιτήτρια του Πανεπιστημίου, η οποία είχε τη μύτη ψηλά και το πλήρωσε… ακριβά. Kαθώς έπινε με τις φίλες της καφέ σε κεντρικό κατάστημα της πόλης, κάποια στιγμή πέφτει το μάτι της πάνω σε έναν ψηλό, καλογυμνασμένο και πολύ ωραία ντυμένο Αφρικανό άνδρα. Έτσι, καθότι τύχαινε να παρακολουθεί αγώνες μπάσκετ με τον Απόλλωνα Πατρών, τον πέρασε για ένα από τους μπασκετμπολίστες και άρχισε να κάνει φιγούρα στις συμφοιτήτριές της, του στυλ εγώ αυτόν τον ξέρω, παίζει στον Απόλλωνα, είναι φοβερός παίκτης κτλ. Για να ενισχύσει την ιστορία της μάλιστα σηκώθηκε από το τραπέζι και κατευθύνθηκε προς το μέρος όπου στεκόταν ο άνδρας. Άρχισε να τον ζαχαρώνει και τον ρώτησε αν παίζει στην ομάδα του Απόλλωνα. Εκείνος δεν έχασε την ευκαιρία και της απάντησε καταφατικά. Χάνεις τέτοιο κελεπούρι; Αποφάσισαν έτσι αργότερα να πάνε σε ένα μπαρ. Το ένα ποτό έφερε το άλλο και τελικά κατέληξαν στην γκαρσονιέρα της κοπέλας χωρίς αναστολές. Την επόμενη μέρα όμως, καθώς η φοιτήτρια έκανε μια διαδικτυακή αναζήτηση για να μάθει περισσότερα για τον άνδρα που είχε περάσει μαζί του το προηγούμενο βράδυ διαπίστωσε πως εδώ και ένα μήνα οι ξένοι παίκτες του Απόλλωνα ήταν εκτός Ελλάδος για διακοπές, αφού το πρωτάθλημα της Α1 έχει τελειώσει. Τότε συνειδητοποίησε ότι ο Αφρικανός άνδρας δεν ήταν ο παίκτης του Απόλλωνα που φανταζόταν αλλά κάποιος άγνωστος που την εξαπάτησε, μένοντας στα κρύα του λουτρού. Σύμφωνα με κύκλους της παρέας της πάντως ακόμα πρέπει να την έχουν με… παγοκύστες από το σοκ. Όσο για τον πρωταγωνιστή της ιστορίας μας; Φαίνεται πως έχουν χαθεί τα ίχνη του από το κέντρο της Πάτρας ξέροντας πως έχει κάνει την λαδιά του…
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Ποιό είναι το πρόβλημα να πηγαίνουν με μαύρους?

Π
Δεν είναι τόσο το θέμα. Απλά το να σνομπάρουν τον μέσο Έλληνα ως "μικροτσουτσουνο" ή το να πηδιουντε ακαποτα με μελαχροινα αγόρια από την Ουζουμπούρου, εκεί είναι το πρόβλημα.. Ναι, κι εγώ έχω πάει με μαυρουλα (όχι επαγγελματία). Την ήξερα, υπήρχε χημεία και έδεσε το γλυκό. Άλλο αυτό και άλλο να πηγαίνουν με τον κάθε ταμ-ταμ που αράζει Μοναστηράκι ή που γνώρισαν στο κλαμπ. Με όσα έχω δει να παίζουν, άστο.. Και το παίζουνε και Πριγκίπισσες Χυση μετά και "ανοιχτομυαλες"  :fuck1:
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86
Το φυσάει και δεν κρυώνει το χουνέρι που έπαθε μια τριτοετής φοιτήτρια του Πανεπιστημίου, η οποία είχε τη μύτη ψηλά και το πλήρωσε… ακριβά. Kαθώς έπινε με τις φίλες της καφέ σε κεντρικό κατάστημα της πόλης, κάποια στιγμή πέφτει το μάτι της πάνω σε έναν ψηλό, καλογυμνασμένο και πολύ ωραία ντυμένο Αφρικανό άνδρα. Έτσι, καθότι τύχαινε να παρακολουθεί αγώνες μπάσκετ με τον Απόλλωνα Πατρών, τον πέρασε για ένα από τους μπασκετμπολίστες και άρχισε να κάνει φιγούρα στις συμφοιτήτριές της, του στυλ εγώ αυτόν τον ξέρω, παίζει στον Απόλλωνα, είναι φοβερός παίκτης κτλ. Για να ενισχύσει την ιστορία της μάλιστα σηκώθηκε από το τραπέζι και κατευθύνθηκε προς το μέρος όπου στεκόταν ο άνδρας. Άρχισε να τον ζαχαρώνει και τον ρώτησε αν παίζει στην ομάδα του Απόλλωνα. Εκείνος δεν έχασε την ευκαιρία και της απάντησε καταφατικά. Χάνεις τέτοιο κελεπούρι; Αποφάσισαν έτσι αργότερα να πάνε σε ένα μπαρ. Το ένα ποτό έφερε το άλλο και τελικά κατέληξαν στην γκαρσονιέρα της κοπέλας χωρίς αναστολές. Την επόμενη μέρα όμως, καθώς η φοιτήτρια έκανε μια διαδικτυακή αναζήτηση για να μάθει περισσότερα για τον άνδρα που είχε περάσει μαζί του το προηγούμενο βράδυ διαπίστωσε πως εδώ και ένα μήνα οι ξένοι παίκτες του Απόλλωνα ήταν εκτός Ελλάδος για διακοπές, αφού το πρωτάθλημα της Α1 έχει τελειώσει. Τότε συνειδητοποίησε ότι ο Αφρικανός άνδρας δεν ήταν ο παίκτης του Απόλλωνα που φανταζόταν αλλά κάποιος άγνωστος που την εξαπάτησε, μένοντας στα κρύα του λουτρού. Σύμφωνα με κύκλους της παρέας της πάντως ακόμα πρέπει να την έχουν με… παγοκύστες από το σοκ. Όσο για τον πρωταγωνιστή της ιστορίας μας; Φαίνεται πως έχουν χαθεί τα ίχνη του από το κέντρο της Πάτρας ξέροντας πως έχει κάνει την λαδιά του…
Πήρε κι αυτή παράδειγμα από την Κρεμλίδου φαίνεται :S

SKAI2.png
http://www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2016/11/SKAI1.png[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2016/11/SKAI4.png[/img[/URL]]
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
καλα εσυ εχεις κα πολλες επιλογες.. ουρα κάνουν :2funny:

Και έχω και πολλές φωτογραφικές αποδείξεις, που το αποδεικνύουν .
Αυτές (οι φωτογραφικές αποδείξεις) έχουν αποδώσει τον σπάνιο και τιμητικό τίτλο τιμής του Λακογαμημένου.
Μέχρι στιγμής, στο ... τάγμα (των λακογαμημένων) συμμετείχαν μόνο άνδρες .
Αλλά επειδή είμαι βαθιά φεμινιστής, δεν υπάρχει πρόβλημα να μπουν και γυναίκες !!!!!


[Τελευταίος στο τάγμα αν ψάξεις, ήταν ένας λατζέρης στη ΝΥ , που μου έλεγε ότι δεν έχω πάει ποτέ.
Όταν τσίμπησε φωτογραφία οθόνη pc να δείχνει το μπου.κομ με εισιτήριο από το μετρό της ΝΥ
προσπαθούσε να τα μπαλώσει. ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΦΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΣΤΙΣ 03.30 ώρα ελλάδος ]
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Και έχω και πολλές φωτογραφικές αποδείξεις, που το αποδεικνύουν .
Αυτές (οι φωτογραφικές αποδείξεις) έχουν αποδώσει τον σπάνιο και τιμητικό τίτλο τιμής του Λακογαμημένου.
Μέχρι στιγμής, στο ... τάγμα (των λακογαμημένων) συμμετείχαν μόνο άνδρες .
Αλλά επειδή είμαι βαθιά φεμινιστής, δεν υπάρχει πρόβλημα να μπουν και γυναίκες !!!!!


[Τελευταίος στο τάγμα αν ψάξεις, ήταν ένας λατζέρης στη ΝΥ , που μου έλεγε ότι δεν έχω πάει ποτέ.
Όταν τσίμπησε φωτογραφία οθόνη pc να δείχνει το μπου.κομ με εισιτήριο από το μετρό της ΝΥ
προσπαθούσε να τα μπαλώσει. ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΦΙΑ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΣΤΙΣ 03.30 ώρα ελλάδος ]


Λακη, δεν κοβεις τη μαλακια με τιποτα,ε;
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
81
της εκανες τα μουτρα κιμα και μετά πήγες και τον επαιξες για παρτη της;  2funny

Μπράβο βλακάκο. Επειδή θα το έκανες εσύ, δεν σημαίνει ότι θα το κάναμε όλοι. Εσένα αν σου το έλεγε, να την παρακάλαγες για να την γαμήσεις. Εγώ να παρακαλέσω μία βρωμιάρα, δεν πρόκειται... Το πιστεύεις ή όχι, στους όρχεις μου πραγματικά...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.737
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Πήρε κι αυτή παράδειγμα από την Κρεμλίδου φαίνεται :S
Ευτυχώς που δεν είναι ο κανόνας αλλά η εξαίρεση. Μετά τον gοrilas, σειρα εχει ο γάιδαρος, το άλογο, ο ελάφαντας, κοκ.. Γιατί συνηθιζουν το size μετά και θέλουν κατι μεγαλύτερο.. Όπως και η Μ.Αικατερίνη
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λακη, δεν κοβεις τη μαλακια με τιποτα,ε;

[size=16pt]Στην ηλικια μας το κρεβατι το εχουμε μονο για ξεκουραση.


Μπαροκ 2016.[/size]


Την πέφτει και στα μπάζα του φόρουμ !!!!

Ρεγκίνα σε αγαπώ. 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.268
Like
22.917
Πόντοι
5.506


Εσυ ρε μλκ λακη τι φοβασαι; Τον ανταγωνισμο; Αφου και πριν τα αραπακια παλι ΔΕ ΓΑΜΑΓΕΣ ουτε με αιτηση.  :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom