Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.828
Κριτικές
1
Like
5.829
Πόντοι
2.356
Πιστεύω ότι το θαύμα είναι μουφα σε μεγάλο βαθμό.
Κι εγώ κυνηγάω μαυρουλες - στα μαγαζιά, εκτός δεν έχω αξιωθεί να πηδησω - αλλά όχι πως είναι κάτι το εξαιρετικό, γυναίκες όπως όλες είναι.
Εάν τώρα κάποιες τσιμπάνε τις ιστορίες για τη δήθεν μεγάλη ψωλή των αράπηδων, αυτό είναι άλλη συζήτηση. Άσε που το μέγεθος από μόνο του δεν λέει τίποτα για τη σεξουαλική ικανοποίηση της γυναίκας.
αμα ηταν το μεγεθος τυπε αξιο αναφορας καμια δε θα πηγαινε με αντρα. αν και τα αγγουρια φετος απο 25 λεπτα ειναι στα 99...

ολες "λεσβιες" γιναν αλλα χωρις πουτσα πλαστικη παλι δε μπορουν... πουτσα να ναι και οτι να ναι!!!!
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
11
Like
5.620
Πόντοι
1.346
Φαίνονται πολύ ευτυχισμένοι.
Όμως δεν υπάρχει ακόμη κάποιο νήμα στις ελλεηνίδες διάσημες, ελπίζω να ανοίξει κάποιος αύριο που ξημερώνει Κυριακή :confused:

Με δαύτη να έχουν συγγένεια ή απλώς συνεπωνυμία;

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.413
Κριτικές
15
Like
20.488
Πόντοι
4.546
Όμως δεν υπάρχει ακόμη κάποιο νήμα στις ελλεηνίδες διάσημες, ελπίζω να ανοίξει κάποιος αύριο που ξημερώνει Κυριακή :confused:

Με δαύτη να έχουν συγγένεια ή απλώς συνεπωνυμία;

Θα τα μάθουμε όλα αύριο, Κυριακή.
 

VatoLoco

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
109
Like
187
Πόντοι
1
Και ένας διαχρονικός κανόνας που πάντα αγνοούμε,για της περισότερες γυναίκες δεν μετράει το πως είσαι αλλά το ποιος είσαι.
 

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
33
Like
138
Πόντοι
0
Αφου πάμε εμείς οι Έλληνες με μαύρες και κάποιοι με μαύρους, γιατί να μην πάνε οι Ελληνίδες; Επίσης ο μύθος ότι την έχουν μεγαλύτερη δεν ισχύει. Στην τσόντα όλοι τις έχουν τεράστιες, αλλά στην πραγματικότητα όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε. Και ναι, μια χαρά πάνε και γαμιουνται και με μαύρους και καλά κάνουν. Το πρόβλημά μου εμένα προσωπίκά δεν είναι ούτε με πόσους πάνε, ούτε τι χρώμα έχουν, ούτε τίποτε τέτοιο, αλλά πως αφου βρουν κάποιον πιθανό γαμπρό, το παίζουν οσίες και δεν κάνουν σεξ για να μην τις πούν πουτάνες.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
65
Like
131
Πόντοι
0
Και μετά γυρνάνε Ελλάδα και το παίζουν παρθένες και έχουν φάει κάτι 25ποντες από όλες τις τρύπες. Και οι αρισ

Και μετά γυρνάνε Ελλάδα και το παίζουν παρθένες και έχουν φάει κάτι 25ποντες από όλες τις τρύπες. Και οι αριστερές -ζαιες τρώνε αρκετά.
Ειδικά οι αριστερές για αυτό λυσσανε για τους μετανάστες,θέλουν να δημιουργήσουν απόθεμα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.141
Πόντοι
446
Είδα τις προάλλες ένα βιντεο με μια μαυρη με τρελή κωλαρα να χορεύει, και απο κάτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ σχόλια ήταν από μαύρους που λέγαν ότι κάτι τέτοιες το παίζουν δύσκολες στους μαύρους και γαμιούνται με λευκους, ή ότι μόλις δουν λευκό λυσσάνε. Έχω αρχίσει και πιστεύω ότι η προδοσία είναι στην φύση της γυναίκας, να πηγαίνουν και να κάνουν αυτό που δεν θεωρείται το κοινωνικά αποδεκτό.

Και σας ρωτώ εν χριστώ αδελφοί μου, μήπως και η ίδια η βίβλος θέλει να μας προειδοποιήσει για την φύση της γυναίκας με το διήγημα του προπατορικού αμαρτήματος? Μήπως οι μωαμεθανοί πράττουν σωστά έχοντας τις γυναίκες τους μαντρωμένες?
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
465
Like
908
Πόντοι
81
Είδα τις προάλλες ένα βιντεο με μια μαυρη με τρελή κωλαρα να χορεύει, και απο κάτω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ σχόλια ήταν από μαύρους που λέγαν ότι κάτι τέτοιες το παίζουν δύσκολες στους μαύρους και γαμιούνται με λευκους, ή ότι μόλις δουν λευκό λυσσάνε. Έχω αρχίσει και πιστεύω ότι η προδοσία είναι στην φύση της γυναίκας, να πηγαίνουν και να κάνουν αυτό που δεν θεωρείται το κοινωνικά αποδεκτό.

Και σας ρωτώ εν χριστώ αδελφοί μου, μήπως και η ίδια η βίβλος θέλει να μας προειδοποιήσει για την φύση της γυναίκας με το διήγημα του προπατορικού αμαρτήματος? Μήπως οι μωαμεθανοί πράττουν σωστά έχοντας τις γυναίκες τους μαντρωμένες?
Παπαρια μαντολες,στον δυτικό κόσμο οι μαύροι σαρώνουν τα πάντα και οι λευκές λυσσανε για μαύρο bbc.Στις χώρες τους συμβαίνει το αντίθετο γιατί ο λευκός πάει εκεί για σεξοτουρισμο και τον βλέπουν σαν πορτοφόλι.Εκει μπορεί να βρεις κάποιες που θέλουν να ξεφύγουν από την κατάντια και να της φέρεις πίσω στην Ευρώπη με στεφάνι.Εχω μιλήσει με κάποιες μέσω σοσιαλ,σεμνές στις φωτογραφίες αλλά τα χιλιόμετρα άγνωστα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
451
Like
920
Πόντοι
81

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
33
Like
138
Πόντοι
0
Να
Αυτό το σύντομο βίντεο μου ελπίζω να θεωρηθεί ως έμμεση απάντηση.
Ωραίο Βιντεο!!! Και ναι, οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και οι Έλληνες με μαύρες και καλά κάνουν. Και οι Έλληνες πάνε με μαύρους επίσης, όπως και οι Ελληνίδες πάνε με μαύρες. Σημασία έχει να περνάμε καλά και να βρίσκουμε την ένταση της ηδονής που ζητάμε.
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
484
Κριτικές
3
Like
4.893
Πόντοι
441
Αυτό το σύντομο βίντεο μου ελπίζω να θεωρηθεί ως έμμεση απάντηση.
Μην βάζεις σύντομα βίντεο.... Βαλε μεγαλύτερα, για να εμπεδωσουμε την απάντηση σου! Αν όχι δημόσια στείλε πριβε... Χαχαχαχαχα
 

BWC21_athens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
265
Πόντοι
280
Αυτό το σύντομο βίντεο μου ελπίζω να θεωρηθεί ως έμμεση απάντηση.
Έχετε καταλάβει ότι πρόκειται για άτομο που αυτοπροσδιορίζεται ως «το», έστω και αν και διαθέτει γυναικείο «εξοπλισμό»; Θεωρώ πως το νήμα βρίσκεται σε λάθος κατηγορία.

Τέλος πάντων, δυσάρεστο να πρέπει να μπεις σε αυτή τη διαδικασία για τους λόγους που η ίδια επικαλείται (φυλομετάβαση), αλλά στην Ελλάδα είναι μάλλον ο κανόνας.
αφου εισαι μεγαλος πουσταρας. Θα πας με αραπηδες, πακιστανους, ινδους κ.τ.λ υπαρχει και ενας αλλος πουστης στα εξαρχεια να πατε μαζι με τους μαυρους.
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
450
Like
1.344
Πόντοι
201
@BWC21_athens

Eντωμεταξύ στο όνομα της συμπερίληψης και της ενσωμάτωσης ο μαύρος και οι Ασιάτες γαμάνε τσάμπα, ενώ ο Έλληνας πρέπει να σκάει 200 ευρώ!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom