Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Μπαίνω σε μαγαζί με ρούχα όπου υπήρχαν δύο υπάλληλοι,μια κοπέλα και ένας μαύρος στυλ Αντετοκούμπο ο οποίος μίλαγε άπταιστα ελληνικά.3 κοπέλες είναι γύρω γύρω απ' τον μαυρουκο και τον βομβαρδίζουν με ερωτήσεις του στυλ αχ και ποιο φόρεμα μου πάει,τι χρώμα μπλουζάκι να πάρω ενώ το λογικό θα ήταν να ρώταγαν την κοπέλα εφόσον επρόκειτο για γυναικεία ρούχα.Η υπάλληλος καθόταν σε μια άκρη και κοίταζε με βλέμμα ειρωνικό λολ.
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
100
Like
180
Πόντοι
1
το θεμα ειναι να βρουν ευκαιρια και να μην τους καταλαβει κανεις...παντως σαν φαντασιωση την εχουμε σιγουρα τουλαχιστουν η γυναικα μου πανω στο σεξ αυτο μ λεει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.649
Πόντοι
10.686
Πίνω το καφεδάκι μου (όχι με τις 29 ζάχαρες που έλεγε ο αείμνηστος Χάρρυ Κλυνν!),και μόλις πέρασαν από μπροστά μου χεράκι-χεράκι ένας νεαρός εμφανίσιμος λευκός με μια κορμάρα ψηλή ομορφούλα μαυρούλα,η οποία έχει φουσκωμένη κοιλιά! Το reverse interracial είναι αποδεκτό στην κοινότητα του bou; :think:
 
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
60
Πόντοι
0
Δεν νομίζω πως υπάρχει γυναίκα που να μην έχει φαντασιωθεί σεξ με μαύρο.Και με τις κοπέλες που είχα σχέση και με φίλες και συναδέλφους που το είχα συζητήσει,όλες το είχαν παραδεχτεί.Ειδικά όταν έλειπαν οι γονείς μου και έφερνα την κοπέλλα μου σπίτι το <<πρόγραμμα>> είχε τουλάχιστον μια ταινία με interracial.Εννοείται ότι με το που είδε πρώτη φορά το μαύρο παλαμάρι στο πλάνο έμεινε με το στόμα ανοιχτό σαν χάνος:P
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.629
Like
68.307
Πόντοι
11.956
Το νήμα ρωτά εάν οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους ...ποιο είναι το αντίστροφο...να πηγαίνουν και οι Έλληνες με μαύρους
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
2
Like
6.153
Πόντοι
2.356
Πίνω το καφεδάκι μου (όχι με τις 29 ζάχαρες που έλεγε ο αείμνηστος Χάρρυ :think:Κλυνν!),
Άσχετο. Έχω έναν βλάκα στη δουλειά που λέει κάνει διατροφή και παραγγέλνει τη μέρα 5 καφέδες με 8 ζάχαρες τον καθέναν ΧΑχΑΧΑΧΑ. Και το παίζει γνώστης διατροφής και προπονήσεων.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
674
Like
299
Πόντοι
26
Άσχετο. Έχω έναν βλάκα στη δουλειά που λέει κάνει διατροφή και παραγγέλνει τη μέρα 5 καφέδες με 8 ζάχαρες τον καθέναν ΧΑχΑΧΑΧΑ. Και το παίζει γνώστης διατροφής και προπονήσεων.
Εγώ για μια περίοδο έβαζα 3(το χω κόψει )και τον είχα σιχαθεί. Αυτός με 8 τι φάση :S
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.629
Like
68.307
Πόντοι
11.956
Εγώ νομίζω θες να της πεις στου Αντρές. Και λες ότι πάνε και οι άντρες με μαυρους.. Λογική δεκάχρονο σε δημοτικό.. Οταν εχει αποδειχθεί τι πουταναρες πρώτης τάξης είναι οι ελλεινιδες
Οκ όπως τα λες
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
2
Like
6.153
Πόντοι
2.356
Εγώ για μια περίοδο έβαζα 3(το χω κόψει )και τον είχα σιχαθεί. Αυτός με 8 τι φάση :S
Και έχει αυτήν τη λευκή κρέμα πάνω σαν σαντυγί - δε ξέρω πως λέγεται ο καφές... Α παπα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.406
Κριτικές
18
Like
20.482
Πόντοι
4.546
Χαχα πάντως στο μαύρο λαλιστατες οι ελλεινιδες! Μήπως να αρχίσουμε το σολάριουμ?
Πήγε ο νομιμοτατος νεοελλην να ρωτήσει λευκές ελλεηνιδες αν γουστάρουν μαύρη ψωλη, αλλά σε Ασιάτισσες και Αφρικανες δεν ρώτησε.

Από Εκεί δηλαδή θα καταλαβαινε ο νομιμοτατος νεοφερμένος του Τακομητσου και Αλαικση αν ειμεθα ρατσιστές με τους λαθραιους εισβολείς.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.244
Κριτικές
81
Like
8.044
Πόντοι
7.865
Όλες οι Ελληνίδες ήδη απο τα 70s που είχαν πάει έξω για σπουδές, εργασία κτλ ως ελεύθερες, έχουν γαμηθεί με μαύρους. Οι πιο πολλές έχουν απογοητευτεί. Να τελειώνει ο μύθος ότι οι αφρικανοί την έχουν μεγαλύτερη κτλ... Τους έχω δεί σε παρτούζες και παπάρια σαν τα δικά μας έχουν. Όμως η προπαγάνδα καλά κρατεί, η οποία πηγάζει απο το πορνό.Φυσικά στις τσόντες όλοι μεγάλο τον έχουν. Στην πραγματικότητα σαν εμάς είναι και εκείνοι,αλλά σε άλλο χρώμα.Το πρόβλημα όμως δεν είναι ότι πάνε με μαύρους,αλλά με το γεγονός ότι και να θέλουν δυσκολεύονται λόγω κόμπλεξ. Και εκεί είναι το θέμα. Γουστάρεις να κάνεις κάτι; Κάντο να πάει να γαμηθεί. Ούτε να το βροντοφωνάζεις,ούτε να το παίζεις οσία παρθένα μετά, αλλά μην το αφήνεις να συσωρρεύεται μέσα σου και μετά ξεσπάς αλλού.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
465
Like
892
Πόντοι
81
Όλες οι Ελληνίδες ήδη απο τα 70s που είχαν πάει έξω για σπουδές, εργασία κτλ ως ελεύθερες, έχουν γαμηθεί με μαύρους. Οι πιο πολλές έχουν απογοητευτεί. Να τελειώνει ο μύθος ότι οι αφρικανοί την έχουν μεγαλύτερη κτλ... Τους έχω δεί σε παρτούζες και παπάρια σαν τα δικά μας έχουν. Όμως η προπαγάνδα καλά κρατεί, η οποία πηγάζει απο το πορνό.Φυσικά στις τσόντες όλοι μεγάλο τον έχουν. Στην πραγματικότητα σαν εμάς είναι και εκείνοι,αλλά σε άλλο χρώμα.Το πρόβλημα όμως δεν είναι ότι πάνε με μαύρους,αλλά με το γεγονός ότι και να θέλουν δυσκολεύονται λόγω κόμπλεξ. Και εκεί είναι το θέμα. Γουστάρεις να κάνεις κάτι; Κάντο να πάει να γαμηθεί. Ούτε να το βροντοφωνάζεις,ούτε να το παίζεις οσία παρθένα μετά, αλλά μην το αφήνεις να συσωρρεύεται μέσα σου και μετά ξεσπάς αλλού.
Κυριακή κατέβηκα στο ιστορικό τρίγωνο είδα καμποσα νέα ζευγάρια Ελληνίδες με μαύρους κ αφροασιατες.Φυσικα το αντίστροφο δεν το έχω δει κ για να μην είμαι άδικος το έχω δει σε πολύ μικρότερο βαθμό.Αυτο δείχνει ότι δεδομένου της αγαμίας κ αυνανισμού ή κ θυληκοποιησης πολλών νέων Ελλήνων,αρκετές Ελληνίδες ψάχνουν μπρουταλ καταστάσεις με αλλοδαπο στοιχείο.Και πάλι αυτό δεν σημαίνει ότι θα προχωρήσουν σε γαμο-μεχρι τώρα λίγα ζευγάρια έχω δει- αλλά δεν διστάζουν να δοκιμάσουν νέες εξωτικές γεύσεις.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.406
Κριτικές
18
Like
20.482
Πόντοι
4.546
Κυριακή κατέβηκα στο ιστορικό τρίγωνο είδα καμποσα νέα ζευγάρια Ελληνίδες με μαύρους κ αφροασιατες.Φυσικα το αντίστροφο δεν το έχω δει κ για να μην είμαι άδικος το έχω δει σε πολύ μικρότερο βαθμό.Αυτο δείχνει ότι δεδομένου της αγαμίας κ αυνανισμού ή κ θυληκοποιησης πολλών νέων Ελλήνων,αρκετές Ελληνίδες ψάχνουν μπρουταλ καταστάσεις με αλλοδαπο στοιχείο.Και πάλι αυτό δεν σημαίνει ότι θα προχωρήσουν σε γαμο-μεχρι τώρα λίγα ζευγάρια έχω δει- αλλά δεν διστάζουν να δοκιμάσουν νέες εξωτικές γεύσεις.
Όταν γκαστρωθούν όμως θα είναι ΑΡΓΑ!!! Δεν θα τις πλησιάζει κανένα σοβαρό αρσενικό. Έχω δει λίγες σε σε αυτή την θέση, ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Κυριακή κατέβηκα στο ιστορικό τρίγωνο είδα καμποσα νέα ζευγάρια Ελληνίδες με μαύρους κ αφροασιατες.Φυσικα το αντίστροφο δεν το έχω δει κ για να μην είμαι άδικος το έχω δει σε πολύ μικρότερο βαθμό.Αυτο δείχνει ότι δεδομένου της αγαμίας κ αυνανισμού ή κ θυληκοποιησης πολλών νέων Ελλήνων,αρκετές Ελληνίδες ψάχνουν μπρουταλ καταστάσεις με αλλοδαπο στοιχείο.Και πάλι αυτό δεν σημαίνει ότι θα προχωρήσουν σε γαμο-μεχρι τώρα λίγα ζευγάρια έχω δει- αλλά δεν διστάζουν να δοκιμάσουν νέες εξωτικές γεύσεις.

Θεσσαλονίκη πάντως δεν βλέπεις τέτοια.Ή δεν κυκλοφορούν
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
465
Like
892
Πόντοι
81
Όταν γκαστρωθούν όμως θα είναι ΑΡΓΑ!!! Δεν θα τις πλησιάζει κανένα σοβαρό αρσενικό. Έχω δει λίγες σε σε αυτή την θέση, ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
Φίλε δεν ξέρω που μένεις.Εγω μένω κοντά κέντρο και περπατάω Αθήνα κ Πατησίων εδώ και 25 χρόνια και βλέπω την μετάλλαξη της περιοχής.Υπαρχουν αρκετά φανερά ζευγάρια που οι κοπέλες δεν έχουν ιδιαίτερα κολλήματα.Σκεψου τώρα πόσες είναι οι κρυφές που ντρέπονται τι θα πει ο στενός κύκλος τους αλλά γουστάρουν παράλληλα και τις εμπειρίες τους.Και εδώ υπάρχει υπερ-πληθωρα ξένων μελαμψων αντρών.Και ο Ντόναλντ που κυκλοφορεί εκεί έξω έχει δει ίδιες καταστάσεις
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
465
Like
892
Πόντοι
81
Οι κρυφες είναι πιο πολλές. Οι πιο πολλές ελλεινιδες ντρεποντε να βγούνε δημόσια με τον Αφρικανοί, πακη γκομενο τους.. Μόνο σπίτι και γαμησι
Σε λίγο καιρό έχουμε να δούμε πολλά.Το αποκορύφωμα θα είναι να τα κάνουν όλα με τους ξένους κ με τον Έλληνα σύντροφο ή σύζυγο να του λένε όχι από πίσω,έχω πονοκέφαλο σήμερα κτλ.χαχα....μητριαρχια,αγαπουλιαση,καθωσπρεπισμός,θολοκουλτουρα κ προοδευτικότητα μαζί με κομματοσκυλιαση κ παρτακισμο έφεραν τα πράγματα εδώ.Αλλα στα δύσκολα κ σε εν δυνάμει τζιχάντ εγώ τυπε μου τις μπύρες μου θα πίνω κ θα τρώω τα πιτογυρα μου θα ρίχνω κλ@νιδια ισόποσα με τις χυλοπίτες που έφαγα.Τοτε θα έχει μπούρκα κ ματσούκι από τους αγαπημένους τους.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.040
Πόντοι
3.506
Οι κρυφες είναι πιο πολλές. Οι πιο πολλές ελλεινιδες ντρεποντε να βγούνε δημόσια με τον Αφρικανοί, πακη γκομενο τους.. Μόνο σπίτι και γαμησι
Ειναι για σπιτι τα κοριτσια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom