Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 440K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
900
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
σε ποιο χωριο ειναι η σταυρουπολη που ετρεχα κιολας; ειναι κοντα με την γαμωσταυρουπολη;
Ενα χωριο που λεγεται Θεσσαλονικη μωρε.Ναι εκει που εχουν βαρεθει τα 17χρονα να σε ταραζουν στις μαπες ναυαγιο :jerking2:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.256
Πόντοι
10.336

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Και εγώ γνωριζω μια συγκεκριμένη. Αριστερού χώρου με δεξιές τσέπες που σε ταξίδι στην Αφρική γκαστρώθηκε το μεγαλώνει μόνη της και αν τη ρωτήσεις λέει τον είδα και ήθελα το παιδί του
Ειχα πριν χρονια μια συναδελφισσα, μπαζο, ως γνωστον ειμαι αντικειμενικος, αμα ηταν ομορφη θα το ελεγα, η οποια ηταν παντρεμενη με μαυρο και ειχαν ενα κοριτσακι. Οι αλλες συναδελφισσες την ρωταγαν <Μα με τον μαυρο πηγες και παντρευτηκες;> Με ενα υφος αποριας, αποστροφης. Εκεινη τους απανταγε οτι ηταν ενθουσιασμενη, οτι γνωριζε αλλους μαυρους του συζυγου της που ηταν απο κοντινα χωρια στη Νιγηρια και εκαναν παρεα.
Εν τελει μετα απο πολλες παρατηρησεις απο τη διευθυνση, επειδη συνεχως αργουσε να ερθει στη δουλεια, η αδιαφορουσε, την απελυσαν. Και δυσκολα απολυουν στην εταιρεια που ειμαι, συνηθως μονο για κλεψια, και σπανιως για ανικανοτητα στην εργασια.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.256
Πόντοι
10.336
Σε έχουν επικηρύξει στην επαρχία της Τρόποζια και δεν σε αφήνουν να βγεις παρά έξω;
οι επικηρυγμενοι αλβανοι περνανε τα συνορα περπατωντας.
Αν ημουν αλβανος θα ημουν πρωτευουσιανος ομως
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Κοπέλια τραβα στο τραβελονημα
δε κολλαει καν αυτο που λες,εγω λεω οτι οι εξω ειναι ακυρες απλα,ειναι βεβαιο οτι μαλλον εσυ θα εισαι ο κλασσικος πυρφορος στις εξω που θα τις παρακαλαει μπας και του κατσουν αντι ν αγαμησει καμια τανα.δε υποστηριζω τα τραβελια τις ιεροδουλες υποστηριζω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε τρώει η ροδέλα σου μπούστη..
μαλλον εσενα σε τρωει αποτι φαινεται και θες να τους βγαλεις και τους αλλους σαν εσενα.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.626
Like
10.210
Πόντοι
3.506
δε κολλαει καν αυτο που λες,εγω λεω οτι οι εξω ειναι ακυρες απλα,ειναι βεβαιο οτι μαλλον εσυ θα εισαι ο κλασσικος πυρφορος στις εξω που θα τις παρακαλαει μπας και του κατσουν αντι ν αγαμησει καμια τανα.δε υποστηριζω τα τραβελια τις ιεροδουλες υποστηριζω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μαλλον εσενα σε τρωει αποτι φαινεται και θες να τους βγαλεις και τους αλλους σαν εσενα.
Ωχ ρε μαν ,είσαι ο κλώνος που μπαίνει και λέει αυτές τις μαλακιες κάθε τρεις μήνες.

Καλά τραβά τώρα κλασε
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ξενέρωτο να πεις τον πακιστανο γαμια σου
εσενα σε γαμανε 3 μαυροι και χυνεις μωρη λουκριτσα χαχα ελα αντε πλακα κανουμε αλλα σταματα την δε ειμαι πουστης ουτε εσυ εισαι δε ξερω γιατι μου τη μπαινεις.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.626
Like
10.210
Πόντοι
3.506
εσενα σε γαμανε 3 μαυροι και χυνεις μωρη λουκριτσα χαχα ελα αντε πλακα κανουμε αλλα σταματα την δε ειμαι πουστης ουτε εσυ εισαι δε ξερω γιατι μου τη μπαινεις.
Έχω πιει ρε μαν Σάββατο βράδυ.

Ο γλειφομουνιξ είτε μουνοζουμο είτε αλκοολ καταναλωνει
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Έχω πιει ρε μαν Σάββατο βράδυ.

Ο γλειφομουνιξ είτε μουνοζουμο είτε αλκοολ καταναλωνει
χαχαχα βαζεις μεσα στη μπυρα μουνοζουμα και τα πινεις σα λεμονι για να περασει ο λαιμος χαχα
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
715
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
206
Να μην ασχολείστε με τις ατάλαντες της show- biz που κάνουν παιδιά με μαύρους, γιατί πολλές φορές τις βάζουν να κάνουν διάφορα για προπαγάνδα. Επίσης θα πω ότι δεν είμαι ρατσιστής αλλά οι μαύροι σαν άντρες γενικά είναι ρεμάλια με αστρονομική απόσταση από τις υπόλοιπες φυλές, δηλαδή κάνουν παιδιά και τα πετάνε στον δρόμο χωρίς δεύτερη σκέψη. Το 94% των Αφροαμερικανίδων μεγαλώνουν τα παιδιά τους μόνες τους. Οπότε όποια θέλει μαύρο, γαμιά θα έχει, αλλά μετά πατέρα για το παιδί της μέσα στο σπίτι της δεν θα έχει γιατί ο μαύρος θα την έχει κοπανήσει για αλλού. Ο λευκός όμως θα έχει προγραμματίσει από χρόνια την οικονομική του κατάσταση, θα τα έχει βάλει κάτω τα λεφτά και η μέλλουσα γυναίκα του θα έχει βάλει και τα δικά της, γιατί η ισχύς είναι εν τη ενώσει και μετά θα προχωρήσουν στο γκάστρωμα. Ελάχιστοι λευκοί παρατάνε τα παιδιά τους, μόνο κάποιοι με περίεργα ψυχολογικά προβλήματα ή τελείως ρεμάλια, ενώ το 99,9% των μαύρων το κάνει. Γι' αυτό να μην σκέφτεστε μόνο το πόσο μεγάλη είναι η πούτσα αλλά και τις αντιθέσεις ''μέρας με νύχτα'' μεταξύ κουλτούρας και διαφορετικών πολιτισμών. Η συναισθηματικά ανώριμη γυναίκα θα πάει με τον μαύρο αλλά μετά όταν θα την θέλουν μόνο οι μαύροι, πως θα κάνει παιδί με μαύρο αφού αυτός θα την παρατήσει μετά από λίγους μήνες και θα πάει να γκαστρώσει καμία άλλη; Η γυναίκα θέλει ασφάλεια για να κάνει οικογένεια, θέλει μια οικονομική βάση και έναν άντρα που να στηρίξει το σπίτι της και να φροντίσει εκείνη και το παιδί της και με τον μαύρο δεν πρόκειται να έχει τίποτα από όλα αυτά. Ένας μαύρος είχε πει σε μια λευκή : "παράτησε το παιδί για να είμαστε μαζί''. Έτσι σκέφτεται αυτή η ράτσα. Έληξε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.626
Like
10.210
Πόντοι
3.506
Να μην ασχολείστε με τις ατάλαντες της show- biz που κάνουν παιδιά με μαύρους, γιατί πολλές φορές τις βάζουν να κάνουν διάφορα για προπαγάνδα. Επίσης θα πω ότι δεν είμαι ρατσιστής αλλά οι μαύροι σαν άντρες γενικά είναι ρεμάλια με αστρονομική απόσταση από τις υπόλοιπες φυλές, δηλαδή κάνουν παιδιά και τα πετάνε στον δρόμο χωρίς δεύτερη σκέψη. Το 94% των Αφροαμερικανίδων μεγαλώνουν τα παιδιά τους μόνες τους. Οπότε όποια θέλει μαύρο, γαμιά θα έχει, αλλά μετά πατέρα για το παιδί της μέσα στο σπίτι της δεν θα έχει γιατί ο μαύρος θα την έχει κοπανήσει για αλλού. Ο λευκός όμως θα έχει προγραμματίσει από χρόνια την οικονομική του κατάσταση, θα τα έχει βάλει κάτω τα λεφτά και η μέλλουσα γυναίκα του θα έχει βάλει και τα δικά της, γιατί η ισχύς είναι εν τη ενώσει και μετά θα προχωρήσουν στο γκάστρωμα. Ελάχιστοι λευκοί παρατάνε τα παιδιά τους, μόνο κάποιοι με περίεργα ψυχολογικά προβλήματα ή τελείως ρεμάλια, ενώ το 99,9% των μαύρων το κάνει. Γι' αυτό να μην σκέφτεστε μόνο το πόσο μεγάλη είναι η πούτσα αλλά και τις αντιθέσεις ''μέρας με νύχτα'' μεταξύ κουλτούρας και διαφορετικών πολιτισμών. Η συναισθηματικά ανώριμη γυναίκα θα πάει με τον μαύρο αλλά μετά όταν θα την θέλουν μόνο οι μαύροι, πως θα κάνει παιδί με μαύρο αφού αυτός θα την παρατήσει μετά από λίγους μήνες και θα πάει να γκαστρώσει καμία άλλη; Η γυναίκα θέλει ασφάλεια για να κάνει οικογένεια, θέλει μια οικονομική βάση και έναν άντρα που να στηρίξει το σπίτι της και να φροντίσει εκείνη και το παιδί της και με τον μαύρο δεν πρόκειται να έχει τίποτα από όλα αυτά. Ένας μαύρος είχε πει σε μια λευκή : "παράτησε το παιδί για να είμαστε μαζί''. Έτσι σκέφτεται αυτή η ράτσα. Έληξε.
Της γυναικας ο καημός λούσα πουτσα και χορός. Για αυτό τις βάζουν τώρα να τον τρώνε από μαύρους να γκαστρώνονται και κάποιος μαλακας πυρφορος να τις αποκαθιστά και να πληρώνει για το μικρό μπασταρδακι
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
715
Κριτικές
1
Like
1.364
Πόντοι
206
Μωρέ εδώ δεν τις πλησιάζει κανένας ούτε για να τις πηδήξει, θα υιοθετήσει κιόλας και το μαυράκι; Ένας είχε γράψει ότι αυτό γίνεται επίτηδες για να δημιουργούνται μονογονεϊκές οικογένειες στις οποίες μια γυναίκα μη ΄έχοντας πόρους να μεγαλώσει μόνη της το μαυράκι αφού θα την έχει παρατήσει ο μαύρος, θα εξαρτάται από φτωχο-επιδόματα. Έλεγε ότι με αυτόν τον τρόπο παλεύουν να διαλύσουν την οικογένεια ούτως ώστε να διαλύσουν οικονομικά και την κοινωνία, γιατί η οικογένεια είναι ο δομικός λίθος της κοινωνίας. Διεστραμμένο και τελείως διαβολικό ψυχολογικό τρικ , ε;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μπορεί να πάνε 5 ή 10 σε έναν...
Το έχω δει παλιότερα που σβερκώνανε στο κέντρο κάτι κακόμοιρους πλανόδιους μαυρούκους 7-8 ράφλες σε έναν...

:confused:

Αν όμως ήσουν καταστηματάρχης με τσάντες, παπούτσια,κ.λ.π.
και έρχονταν να τους καρπαζωσουν μπροστά από το μαγαζί σου θα έλεγες:"Ρίχτε ξύλο στους αράπηδες"
μη σου πω ότι θα ήσουν εσύ αυτός που θα είχε πάρει τηλέφωνο τους καράφλες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom