Νέα

Οι Άγγλοι είχαν...Προφητεύσει το Πογκρόμ των Ελλήνων της Πόλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HotScorpios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτός τουλαχιαστον διαβαζε παραμυθια που γραφονταν σε βιβλια

Εδω εχουμε τον άγνωστο σε καποιο μπλογκ

Η επομενη φαση ειναι

Ερωτηση - ποια ειναι η πηγή σου και ισχυριζεσαι οτι τον μεταξα των εφαγαν οι εξωγηινοι;

απαντηση - μου το ειπε στο καφενειο ο μητσος και τον πιστευω
είσαι κακόβουλος...
άλλο ο μήτσος και άλλο ο μήτσος Ο ΣΚΟΡΠΙΝΟΣ....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
οι  εξωγήινοι του Χαρδαβέλλα πότε έρχονται;

Αυτή τη στιγμή είναι απασχολημένοι γράφοντας ότι οι χριστανοί στη θεσσαλονίκη δεν είχαν εθνική συνείδηση, ότι ο λάος ετοιμάζει νοθεία στις εκλογές (με πηγές ένα μπλογκ της κακιάς ώρας και μια τηλεοπτική εκπομπή ακόμη χειρότερης ώρας), ότι η οθωμανική αυτοκρατορία ήταν υπόδειγμα πολυπολιτισμικότητας και αρμονικής συνύπαρξης λαών και θρησκειών και ότι ο φαλμεράυερ είχε δίκιο...
Σύμφωνα δε με αξιόπιστες πληροφορίες φορούν χλαμύδες και κουκούλες...
 
OP
OP
H

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Το θέμα μας εδώ είναι ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ/ΒΙΑΣΜΟΙ/ΠΟΓΚΡΟΜ των Τούρκων ΚΑΤΑ των Ελλήνων
  της Πόλης το 1955 και η άμεση Συσχέτισή του με το Κυπριακό.

Τα υπόλοιπα ήταν μικρά παραδείγματα ΤΗΣ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΗΣ ΕΧΘΡΟΤΗΤΑΣ των Άγγλων
κατά του Ελληνισμού.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μια ζωη φιδια στον κορφο μας οι πουστοαγγλοι, σκατουποκριτες μεχρι εκει που δε παίρνει. Οπου σκατό, χωνουν τη μυτη τους, κοπρόλαγνοι πουστηδες, λεχριτες με παπιγιον και σμοκινγκ. Διαιρε και βασιλευε, γνωστη συνταγή. Στο διαβολο να πανε κι αυτοι και οι μογγολοι, να μη λιωνουν αμα ψωφανε τα σκυλια :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3:

Δωσε δωσε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Εσεις οι Ελληναραδες τι κανατε για να το σταματησετε!  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτή τη στιγμή είναι απασχολημένοι γράφοντας ότι οι χριστανοί στη θεσσαλονίκη δεν είχαν εθνική συνείδηση, ότι ο λάος ετοιμάζει νοθεία στις εκλογές (με πηγές ένα μπλογκ της κακιάς ώρας και μια τηλεοπτική εκπομπή ακόμη χειρότερης ώρας), ότι η οθωμανική αυτοκρατορία ήταν υπόδειγμα πολυπολιτισμικότητας και αρμονικής συνύπαρξης λαών και θρησκειών και ότι ο φαλμεράυερ είχε δίκιο...
Σύμφωνα δε με αξιόπιστες πληροφορίες φορούν χλαμύδες και κουκούλες...

έτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
[move] :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
γράφουν στο μπουρδέλα τελεία τι βι για το μεγαλείο του νεοελληνισμού....

:tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

.......... ή μαλλον καλυτερα αγαπητε, κραζουν καθημενοι στον ωραιο τους δερματινο καναπε!  :sunglasses:

3251640196d2a9b25751o.jpg
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ενω εσεις οι προδοταραδες αριστερέοι κανετε νομιζετε. Αντε ρε οξω και καφτε σημαιες, σπαστε αρχαία να εξαφανισετε τον Ελληνικο πολιτισμο, αφου δε σας αρεσει, εχετε μισος. Βγαλτε το εξω να το χαρειτε. Σφαχτε ελληναραδες που τοσο πολυ μισειτε σα να ειστε τουρκοι του πουστοκεμαλ. ελατε βγαλτε το.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ενω εσεις οι προδοταραδες αριστερέοι κανετε νομιζετε. Αντε ρε οξω και καφτε σημαιες, σπαστε αρχαία να εξαφανισετε τον Ελληνικο πολιτισμο, αφου δε σας αρεσει, εχετε μισος. Βγαλτε το εξω να το χαρειτε. Σφαχτε ελληναραδες που τοσο πολυ μισειτε σα να ειστε τουρκοι του πουστοκεμαλ. ελατε βγαλτε το.

Εχω δηλωσει πολλες φορες τι ειμαι. Δεν το κριβω αλλωστε σαν κατι αλλους κρυφοφοβιτσιαριδες.

ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!  :birdman:

flaggermanystatelg2.gif

21897146875d08b7e669b.jpg

268066430432325e8194o.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενω εσεις οι προδοταραδες αριστερέοι κανετε νομιζετε. Αντε ρε οξω και καφτε σημαιες, σπαστε αρχαία να εξαφανισετε τον Ελληνικο πολιτισμο, αφου δε σας αρεσει, εχετε μισος. Βγαλτε το εξω να το χαρειτε. Σφαχτε ελληναραδες που τοσο πολυ μισειτε σα να ειστε τουρκοι του πουστοκεμαλ. ελατε βγαλτε το.

εσύ τώρα ομιλείς ως γνήσιος εκπρόσωπος του Ελληνικού Πολιτισμού;
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Σπιντ ρουφα το αυγο σου λεχριτη προδοταρα λεπροσαβανο.

Περσονα μιλαω σαν καποιος που τον κατηγορουν συνεχεια με ολη την ταμπελοποίηση της αριστερας, βλεπε παραπανω το ποστ του σπιντ. ΑΝ ειστε κι εσεις εκπροσωποι του Ελληνικου πολιτιμου, αν θελετε να ειστε, αποδειχτε το.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σπιντ ρουφα το αυγο σου λεχριτη προδοταρα λεπροσαβανο.

Περσονα μιλαω σαν καποιος που τον κατηγορουν συνεχεια με ολη την ταμπελοποίηση της αριστερας, βλεπε παραπανω το ποστ του σπιντ. ΑΝ ειστε κι εσεις εκπροσωποι του Ελληνικου πολιτιμου, αν θελετε να ειστε, αποδειχτε το.

εγώ τον μόνο που εκπροσωπώ είναι τον εαυτό μου.
ο Ελληνικός πολιτισμός εκπροσωπήθηκε επάξια όταν έπρεπε και ακόμα είναι αυτόφωτος.
Αλλοι τον σφετερίζονται για να καλύψουν τα προσωπικά κενά τους.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Σπιντ ρουφα το αυγο σου λεχριτη προδοταρα λεπροσαβανο.

Βασικα σαν κατωτερη φυλη που εσαι δεν επρεπε καν να σου απευθυνω τον λογο, αλλα με προκαλεις!

Λεχριτης εισαι μαλλον εσυ και οι ομοεθνεις σου!  :birdman:
Προδοτης δεν ημουν και δεν θα γινω διοτι δεν ειμαι Ελληνας!  ;)

Εσυ Ελληναρα μου κοιτα να κανεις κατι μην σας περασουμε ολους μαζι ενα χερακι εμεις οι βορειοι και ολοι οι αλλοι διπλανοι σας! Ονοματα δεν λεμε!  :booty:

Περαστικα σου!  :grin:
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Βασικα σαν κατωτερη φυλη που εσαι δεν επρεπε καν να σου απευθυνω τον λογο, αλλα με προκαλεις!

Λεχριτης εισαι μαλλον εσυ και οι ομοεθνεις σου!  :birdman:
Προδοτης δεν ημουν και δεν θα γινω διοτι δεν ειμαι Ελληνας!  ;)

Εσυ Ελληναρα μου κοιτα να κανεις κατι μην σας περασουμε ολους μαζι ενα χερακι εμεις οι βορειοι και ολοι οι αλλοι διπλανοι σας! Ονοματα δεν λεμε!  :booty:

Περαστικα σου!  :grin:

Μπραβο βρωμοσκυλο, ετσι, δειξε ποσο μισος εχεις για εμας τους Ελληνες.
Ειδατε ολοι ρε? Ο βορειος απο εδω μας λεει κατωτερη φυλη! Ακουσατε αριστεροι που κοπτεστε για ρατσιστες εθνικιστες και ναζιστες? Ο τυπος μιλαει για κατωτερη φυλη. Αρα ειναι ρατσιστης ναζιστης εγγονι του χιτλερ. Μας λεει ολους λεχριτες και κατωτερη φυλη. Ο ανωτερος που δε λεει απο ποια χωρα κραταει το μουλο αιμα του.
Και στο τελος απειλει μη μας περασουν ενα χερακι αυτοι οι "βορειοι" και οι αλλοι οι διπλανοι μας. Βλεπετε που θελουν γενοκτονιες, τετοιες επιθυμιες εχουν μεσα τους τα ζωα. και μετα θελετε οι αριστεροι αν τη λετε σε εμας τους Ελληνες εθνικιστες?
Τριφτε τον στη μαπα σας.
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Speed από που είσαι???
Τόσο περήφανος και δεν μας το λες???
 

Συνημμένα

  • hitler-suicide.gif
    hitler-suicide.gif
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 19

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Βασικα σαν κατωτερη φυλη που εσαι δεν επρεπε καν να σου απευθυνω τον λογο, αλλα με προκαλεις!

Λεχριτης εισαι μαλλον εσυ και οι ομοεθνεις σου!  :birdman:
Προδοτης δεν ημουν και δεν θα γινω διοτι δεν ειμαι Ελληνας!  ;)

Εσυ Ελληναρα μου κοιτα να κανεις κατι μην σας περασουμε ολους μαζι ενα χερακι εμεις οι βορειοι και ολοι οι αλλοι διπλανοι σας! Ονοματα δεν λεμε!  :booty:

Περαστικα σου!  :grin:
Ποιά κατώτερη φυλή βρε αγράμματε που δεν έχεις κάν αλφάβητο δικό σου.???
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Εχω δηλωσει πολλες φορες τι ειμαι. Δεν το κριβω αλλωστε σαν κατι αλλους κρυφοφοβιτσιαριδες.

ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!  :birdman:

flaggermanystatelg2.gif

21897146875d08b7e669b.jpg

268066430432325e8194o.jpg

Καλά ρε...
Χάσατε δύο παγκόσμιους πολέμους από δικές σας μαλακίες...
Αναδείξατε τον πιο αιμοσταγή και ταυτόχρονα αποτυχημένο δικτάτορα του δυτικού κόσμου και μάλιστα με εκλογές...
Υποστήκατε τη μεγαλύτερη εθνοτική καταστροφή με την βίαια εκτόπιση όλων των γερμανικών πληθυσμών από πατρογονικές εστίες (σουδητια, ανατολική πρωσσία και αλλού) ..
Χάσατε λίκνα του γερμανισμού όπως η Αλαστία - Λωραίνη...
Οι αυστριακοί κάνουν πώς δεν σας ξέρουν...
Οι ρώσοι σας τρέλαναν στον πούτσο προς το τέλος του β' ππ και ακόμη και σήμερα δεν βγάζετε κιχ...
Όλοι σας οι πολιτικοί βαράνε προσοχές στους ισραηλινούς ομολόγους τους...
Στηρίξατε την μεταπολεμική οικονομία σας σε τούρκους και έλληνες μετανάστες...

Και μιλάς ακόμη για ανώτερη φυλή;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλά ρε...
Χάσατε δύο παγκόσμιους πολέμους από δικές σας μαλακίες...
Αναδείξατε τον πιο αιμοσταγή και ταυτόχρονα αποτυχημένο δικτάτορα του δυτικού κόσμου και μάλιστα με εκλογές...
Υποστήκατε τη μεγαλύτερη εθνοτική καταστροφή με την βίαια εκτόπιση όλων των γερμανικών πληθυσμών από πατρογονικές εστίες (σουδητια, ανατολική πρωσσία και αλλού) ..
Χάσατε λίκνα του γερμανισμού όπως η Αλαστία - Λωραίνη...
Οι αυστριακοί κάνουν πώς δεν σας ξέρουν...
Οι ρώσοι σας τρέλαναν στον πούτσο προς το τέλος του β' ππ και ακόμη και σήμερα δεν βγάζετε κιχ...
Όλοι σας οι πολιτικοί βαράνε προσοχές στους ισραηλινούς ομολόγους τους...
Στηρίξατε την μεταπολεμική οικονομία σας σε τούρκους και έλληνες μετανάστες...

Και μιλάς ακόμη για ανώτερη φυλή;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ποιά κατώτερη φυλή βρε αγράμματε που δεν έχεις κάν αλφάβητο δικό σου.???

I can smell a Lebensborn Offspring....

Speed από που είσαι???
Τόσο περήφανος και δεν μας το λες???

:grin:

[size=16pt]Peace Brothers! PEACE![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom