Νέα

Oδυσσέας Τσενάι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
εμεις φταιμε που δεν καναμε οτι και οι ιταλοι πριν πολλα χρονια.

εμεις ειμαστε οι χειροτεροι ..... με κατι δημοσιογραφους που τους δινουν θαρρος στα αλμπανια...αντε ουστ ολοι πισω. αηδεια καταντησαμε
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Tα παρακάτω γραφτήκαν χθες βράδυ σε μια αναλαμπή μου...
Ισως είναι λίγο σουρεαλιστικά αλλά ποτέ δεν ξέρεις

- Μαϊος 2020
- Πρωθυπουργός αναλαμβάνει ο Οδυσσέας Τσεναϊ, ύστερα απο μια πλειοδοσία προσφορών προς το κόμμα του των Νέων Ελλήνων (το οποίο ελέγχει 60 έδρες στην βουλή) από Πασοκ και ΝΔ. Συγκυβερνά με το Πασοκ της Φώφης Γεννηματά.
- Το κόμμα των Νεων Ελλήνων, μια συμμαχία των μεταναστών καθίσταται σημαντική δύναμη στην ελληνική πολιτική σκηνή από τότε που καθιερώνεται η ψήφος των μεταναστών που κατοικούν στην ελλάδα πέραν της 10ετίας.

"Στο η Ελλάδα το 2020"
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πάντως πολύ περίεργο πως ένας αλβανός που υποτίθεται ότι τον έδερνε η φτώχια κλπ βρέθηκε στη βοστώνη και τώρα ετοιμάζεται να επιστρέψει ως δημιουργός κόμματος. Οι αμερικάνοι ξέρουν τι κάνουν...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ενα μουνοπάνι ειναι κ τπτ αλλο...
αφου ρε μαλακα δεν θελουν να σηκωσεις τη σημαια(εστω οι εθνικιστες) τι κανεις θεμα?ε μαλακα?
 

Επισκέπτης
ενα μουνοπάνι ειναι κ τπτ αλλο...
αφου ρε μαλακα δεν θελουν να σηκωσεις τη σημαια(εστω οι εθνικιστες) τι κανεις θεμα?ε μαλακα?
έλα ντε πως θα κάναν το παλικάρι φίρμα?
αν έρθει ένας άσχετος Αλβανός και κάνει ένα κόμμα ακόμη και οι πατριώτες του θα τον πάρουν με της πέτρες ενώ μάλλον για το παλικάρι αυτό τι κάνει τσίου τσίου στα κεραμίδια?
 

Επισκέπτης
Κι εγώ που είχα την εντύπωση ότι το θέμα το μεγαλοποίησαν τα κανάλια.
Τι αφελής που είμαι. :rolleyes:
αυτά τα μπουρδέλα τα κανάλια των μεγαλοεργολάβων είναι η μεγάλη πληγή της Ελλάδας και αυτό το λαμόγιο που το παίζει πρόεδρος τους εγώ τον ξέρω προσωπικά γιατί έρχονταν σε ένα στέκι που πήγαινα και πάνε Βούλγαροι και Βουλγάρες νταβατζιλίκι και γαμπριλίκι έφαγε κάτι μάπες μια βραδιά και δεν πάτησε εκεί πάλι.
άσε που πίσω από αυτούς υπάρχουν σπείρες που φτιάχνουν πλαστά χαρτιά παραμονής και διαβατήρια. 
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο να δω τι θα λενε τωρα αυτοι που δεν ειχαν προβλημα με το να σηκωσει την σημαια και μας τον παρουσιαζαν σαν το θυμα που δεχοταν αδικες επιθεσεις απο κακους φασιστες.
Αυτος εκανε αυτο που επρεπε οι δικοι μας οι πολιτικοι να δουμε τι θα κανουν και αν θα επιτρεψουν κατι τετοιο αφου ειναι προδοτες και γλυφτες τον αμερικανων.
Στα τσακιδια ολοι οι αλβανοι γιατι για 5 καλους να ανεχομαστε 100 μουνοπανα?
Πισω στη χωρα τους ολοι.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Τι εθνική σύμπνοια είναι αυτή?! :rockon:
laplace, Todok, Arion... :)

[move][glow=red,2,300]Είμαστε όλοι Εθνικομπολσεβίκοι. Η Ελλάδα πάλι στους Έλληνες [/glow] [/move]
 

Επισκέπτης
Τι εθνική σύμπνοια είναι αυτή?! :rockon:
laplace, Todok, Arion... :)

[move][glow=red,2,300]Είμαστε όλοι Εθνικομπολσεβίκοι. Η Ελλάδα πάλι στους Έλληνες [/glow] [/move]
δεν νομίζω για εθνική σύμπνοια απλά εγώ προσωπικά ασχολούμαι με κάτι μεμονωμένο και το παρελθόν δείχνει σε διεθνές επίπεδο πολλά παραδείγματα με ανερχόμενους αστέρες.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Και μετά ποιός θα δουλεύει στις οικοδομές και τα χωράφια; :think:
Να ανεβασουν τα μεροκαματα εκει που πρεπει οι μεγαλοεργολαβη και θα πανε και Ελληνες αλλα βλεπεις εχουν βρει τους αλβανους να εκμεταλευονται.
Και στην τελικη τα στα Α@@@δια για το πως θα βγαζουν περισοτερα λεφτα οι εργολαβοι.
 

Επισκέπτης
Και μετά ποιός θα δουλεύει στις οικοδομές και τα χωράφια; :think:
αν θέλουμε ήμαστε σε θέση να κρατήσουμε τους καλούς αλλά είμαστε στην ουσία εθισμένοι σε αυτά που μας σερβίρουν τα ΜΜΕ και τα αναπαράγουμε λες και έχουμε τα ίδια συμφέροντα με τους μεγαλοεκδότες εργολάβους.
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
σαν πολυ δεν ασχοληθηκαμε με τα σκουπιδια?
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Επρεπε να ζουσε ακομα ο ΗΡΩΑΣ Σλομπονταν Μιλοσεβιτς να μην αφηνε αλβανικο ρουθουνι στα βαλκανια... Αλλα οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ οι συμπατριωτες του τον καρφωσαν
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Αληθεια τι γινεται αυτη η πουτανοφατσα του διεθνους δικαστηριου ... την Ντελ Ποντε εννοω...
Γυναικες! Ολες πουτανες ειναι τελικα!
 

Επισκέπτης
Πάντως πολύ περίεργο πως ένας αλβανός που υποτίθεται ότι τον έδερνε η φτώχια κλπ βρέθηκε στη βοστώνη και τώρα ετοιμάζεται να επιστρέψει ως δημιουργός κόμματος. Οι αμερικάνοι ξέρουν τι κάνουν...
Απο ότι ξέρω δεν είναι τυχαίο αυτό..αλλά έχει και νονό τον Τριανταφυλλόπουλο. Εχει βοηθηθεί.. χοντρό μέσο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom