Νέα

Όχι άλλη μπαζοφιλία στο site!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με αυτο το θεμα?

  • Ναι,απολυτα.

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Οχι ειμαι μπαζοφιλος.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αυτες ειναι γυναικαρες!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Είσαι εξαιρετικά δυστυχισμένος, άκρως επιφανειακός και πιθανότατα ομοφοβικός. Αν θες να το ψάξεις, άνοιξε κανένα βιβλίο ψυχολογίας. Over and out.-

Tελικα πως ψηνεται η ραγου?
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Δεν είμαι γιατρός. Είναι προφανή συμπεράσματα. Σ'ενδιαφέρει εσένα το με τι αρέσκομαι να συσχετίζομαι; Μπορείς να δεις την εσωτερική διαύγεια και γλύκα ενός ανθρώπου, καθώς και αυτό το "κάτι", παρ'όλο που δεν είναι "θεός"; Σ'ενδιαφέρει να τονίζεις παντού και πάντα το ότι εσύ θες/ζητάς/πηδάς μόνο "μουνάρες"; Αν απ'αυτά δεν αντιληφθείς τα συμπεράσματά μου και το ότι παίζει σαφώς κόμπλεξ κατωτερότητας, όπου το άτομο προσπαθεί να επιβεβαιωθεί με κάτι θεωρητικά "αντικειμενικά" αποδεκτό ως πρότυπο, τι να σου πω... Θεωρώ πως είναι πασιφανή!
Ρε τυπε το εχω ξαναπει ο καθενας πισω απο το πληκτρολογιο μπορει να ειναι οτι γουσταρει... γιαυτο μην τα περνεις ολα στα σοβαρα............................
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τυπε το εχω ξαναπει ο καθενας πισω απο το πληκτρολογιο μπορει να ειναι οτι γουσταρει... γιαυτο μην τα περνεις ολα στα σοβαρα............................

Καρφί δε μου καίγεται, δε μ'ενδιαφέρει κι όλας, δεν ξέρω κανέναν από εσάς κι από χθες. Ζήσουμε-πεθάνουμε, ποσώς ενδιαφέρει έναν άγνωστο. Απλά το διαδίκτυο είναι ένας τρόπος "ασφαλούς" εξωτερίκευσης βαθύτερων αναγκών, καθώς κανείς δε σε ξέρει και θεωρητικά, ό,τι δηλώσεις, είσαι. Κατά κύριο λόγο είναι συναισθηματικές προβολές, για παράδειγμα, αυτός που απειλεί, δε θέλει και πολύ να καταλάβεις πως είναι προβληματικός... Αυτός που δουλεύει/κοροιδεύει τους πάντες, επίσης είναι εύκολο να καταλάβεις πως είναι "λαγουδάκι" στην προσωπική του ζωή. Είναι σαν μια ουτοπική κοινωνία που διατηρείς το αλάθητο και όλοι θα πάνε με τα νερά σου, οπότε μπορείς να αντιδράς όπως θέλεις, γι' αυτό βλέπεις κάθε τι περίεργο και "άκυρο"...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Καρφί δε μου καίγεται, δε μ'ενδιαφέρει κι όλας, δεν ξέρω κανέναν από εσάς κι από χθες. Ζήσουμε-πεθάνουμε, ποσώς ενδιαφέρει έναν άγνωστο. Απλά το διαδίκτυο είναι ένας τρόπος "ασφαλούς" εξωτερίκευσης βαθύτερων αναγκών, καθώς κανείς δε σε ξέρει και θεωρητικά, ό,τι δηλώσεις, είσαι. Κατά κύριο λόγο είναι συναισθηματικές προβολές, για παράδειγμα, αυτός που απειλεί, δε θέλει και πολύ να καταλάβεις πως είναι προβληματικός... Αυτός που δουλεύει/κοροιδεύει τους πάντες, επίσης είναι εύκολο να καταλάβεις πως είναι "λαγουδάκι" στην προσωπική του ζωή. Είναι σαν μια ουτοπική κοινωνία που διατηρείς το αλάθητο και όλοι θα πάνε με τα νερά σου, οπότε μπορείς να αντιδράς όπως θέλεις, γι' αυτό βλέπεις κάθε τι περίεργο και "άκυρο"...
Και για πες μου οταν κανεις τον χαζο και αφηνεις να σε δουλευουν ετσι για να γελας μαζι τους..


Τι πραγματικα εισαι????????
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Είσαι εξαιρετικά δυστυχισμένος, άκρως επιφανειακός και πιθανότατα ομοφοβικός. Αν θες να το ψάξεις, άνοιξε κανένα βιβλίο ψυχολογίας. Over and out.-

Γελασαμε........

Πως φαινεται οτι δε διαβασες καθολου το θεμα...........

 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Και για πες μου οταν κανεις τον χαζο και αφηνεις να σε δουλευουν ετσι για να γελας μαζι τους..


Τι πραγματικα εισαι????????

Σκέψου λίγο... Τι προσφέρει περισσότερο γέλιο, το να λέει ο άλλος θεωρίες κι εσύ να γελάς, η να τον κάνεις να βγάζει ατμούς; Εγώ το 2ο ήξερα... :-

Γελασαμε........

Πως φαινεται οτι δε διαβασες καθολου το θεμα...........

Δεν το διάβασα, ομολογώ. Βαριέμαι να διαβάσω τόσες σελίδες, εξετάσεις θα δώσω; :o
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
βρε φφφανάτικ δε χρειάζεται να διαβάσει κανείς όοοολο το θρεντ, τα τελευταία σου ποστ (στην πλειοψηφία τους) είναι ένα μεγάαααλο OP  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Σκέψου λίγο... Τι προσφέρει περισσότερο γέλιο, το να λέει ο άλλος θεωρίες κι εσύ να γελάς, η να τον κάνεις να βγάζει ατμούς; Εγώ το 2ο ήξερα... :-

Δεν το διάβασα, ομολογώ. Βαριέμαι να διαβάσω τόσες σελίδες, εξετάσεις θα δώσω; :o
Σκαει ο καθε περπατιμενος ουρολογος-κοινονιολογος και λει τα δικα του.....

Γαμω τα σοου σου λεω :rockon: :rockon: :rockon:
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Σκαει ο καθε περπατιμενος ουρολογος-κοινονιολογος και λει τα δικα του.....

Γαμω τα σοου σου λεω :rockon: :rockon: :rockon:

Μπα, αυτό δεν έχει γέλιο. Γελάς με τις θεωρίες του καθενός; Ο άλλος μπορεί να λέει ό,τι του κατέβει για να δει το κατά πόσο μπορεί να επηρεάσει κόσμο, αλλά κάτι γελοίο δε βλέπω. Πάρε παράδειγμα τα πολιτικά θέματα, εσύ γελάς με αυτόν που σε κοροιδεύει, αλλά τον ψηφίζεις; Ίσως θα πρέπει να κοιτάξεις τι θεωρείς γελοίο και τι αφέλεια. Πέραν τούτων, περισσότερο γελάω όταν κάποιος τσιτώνει άνευ λόγου. :cheesy:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Μπα, αυτό δεν έχει γέλιο. Γελάς με τις θεωρίες του καθενός; Ο άλλος μπορεί να λέει ό,τι του κατέβει για να δει το κατά πόσο μπορεί να επηρεάσει κόσμο, αλλά κάτι γελοίο δε βλέπω. Πάρε παράδειγμα τα πολιτικά θέματα, εσύ γελάς με αυτόν που σε κοροιδεύει, αλλά τον ψηφίζεις; Ίσως θα πρέπει να κοιτάξεις τι θεωρείς γελοίο και τι αφέλεια. Πέραν τούτων, περισσότερο γελάω όταν κάποιος τσιτώνει άνευ λόγου. :cheesy:
Καλο και αυτο δεν λεω.. αλλα εχουμε αλα γουστα.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Καρφί δε μου καίγεται, δε μ'ενδιαφέρει κι όλας, δεν ξέρω κανέναν από εσάς κι από χθες. Ζήσουμε-πεθάνουμε, ποσώς ενδιαφέρει έναν άγνωστο. Απλά το διαδίκτυο είναι ένας τρόπος "ασφαλούς" εξωτερίκευσης βαθύτερων αναγκών, καθώς κανείς δε σε ξέρει και θεωρητικά, ό,τι δηλώσεις, είσαι. Κατά κύριο λόγο είναι συναισθηματικές προβολές, για παράδειγμα, αυτός που απειλεί, δε θέλει και πολύ να καταλάβεις πως είναι προβληματικός... Αυτός που δουλεύει/κοροιδεύει τους πάντες, επίσης είναι εύκολο να καταλάβεις πως είναι "λαγουδάκι" στην προσωπική του ζωή. Είναι σαν μια ουτοπική κοινωνία που διατηρείς το αλάθητο και όλοι θα πάνε με τα νερά σου, οπότε μπορείς να αντιδράς όπως θέλεις, γι' αυτό βλέπεις κάθε τι περίεργο και "άκυρο"...
Γιατρέ, εχθές έφαγα παγωτό χωνάκι σοκολάτα. Οταν μετά έριξα μια ροχάλα (σε πτυελοδοχείο, για να μην με πεις απολίτιστο), αυτή ήταν καφε!
Είναι σοβαρό; Μήπως είναι "συναισθηματική προβολή" του εσωτερικού μου κόσμου; Εχω καεί απο το πολύ σερφάρισμα στο μπουρδέλα τιβι και οι σιελογόνοι αδένες άρπαξαν και αυτοί;
Κάνε μου ένα (δωρεάν) ψυχογράφημα σε παρακαλώ.   
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Γιατρέ, εχθές έφαγα παγωτό χωνάκι σοκολάτα. Οταν μετά έριξα μια ροχάλα (σε πτυελοδοχείο, για να μην με πεις απολίτιστο), αυτή ήταν καφε!
Είναι σοβαρό; Μήπως είναι "συναισθηματική προβολή" του εσωτερικού μου κόσμου; Εχω καεί απο το πολύ σερφάρισμα στο μπουρδέλα τιβι και οι σιελογόνοι αδένες άρπαξαν και αυτοί;
Κάνε μου ένα (δωρεάν) ψυχογράφημα σε παρακαλώ.   

Καρκίνος... Και δυστυχώς, γονιδιακός, προσβάλλει και τα τέκνα! :'(
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Oχι αλλη μπαζοφιλια στο site!

Αν εσυ εισαι Elite γαμιας και πηδας μονο elegance γκομενες,
εμεις τι σου φταιμε ρε παλικαρε?

Ο καθενας εχει τα γουστα του στο κατω κατω...... Για ποιον λογο να κριθει γι'αυτο?

Στο μονο που συμφωνω ειναι πως υπαρχουν πολλα ασχετα θεματα τα οποια θα μπορουσαν να συγχωνευθουν αλλα μεχρι εκει.....

Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΙΜΕΝΙΚΗ.
Και δεν χωραει συζητηση.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν εσυ εισαι Elite γαμιας και πηδας μονο elegance γκομενες,
εμεις τι σου φταιμε ρε παλικαρε?

Ο καθενας εχει τα γουστα του στο κατω κατω...... Για ποιον λογο να κριθει γι'αυτο?

Στο μονο που συμφωνω ειναι πως υπαρχουν πολλα ασχετα θεματα τα οποια θα μπορουσαν να συγχωνευθουν αλλα μεχρι εκει.....

Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΙΜΕΝΙΚΗ.
Και δεν χωραει συζητηση.

Στην Ντουβλη ρε φιλε δεν υπαρχει υποκειμενικοτητα.

Πως να το κανουμε.

Εχεις δικιο γενικα, αλλα ενταξει, το πραγμα εχει παραγινει.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Στην Ντουβλη ρε φιλε δεν υπαρχει υποκειμενικοτητα.

Πως να το κανουμε.

Εχεις δικιο γενικα, αλλα ενταξει, το πραγμα εχει παραγινει.

Εμενα μ'αρεσει η Ντουβλη! Αλλο αν ειναι βουρλο κα για σφαλιαρες γενικα.
Αλλα οχι και θεμα για την τυπισα! ΕΛΕΟΣ!
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Στην Ντουβλη ρε φιλε δεν υπαρχει υποκειμενικοτητα.

Πως να το κανουμε.

Εχεις δικιο γενικα, αλλα ενταξει, το πραγμα εχει παραγινει.

Μ'αυτή τη λογική οι μισοί εδώ μέσα θα ήταν παρθένοι (αν δεν υπήρχαν πουτάνες).
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εμενα μ'αρεσει η Ντουβλη! Αλλο αν ειναι βουρλο κα για σφαλιαρες γενικα.
Αλλα οχι και θεμα για την τυπισα! ΕΛΕΟΣ!
Οχι σφαλιαρεs!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μπατσακια στα κωλομερια μονον
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Φτυσιμο με πρασινη ροχαλα, δεσιμο και ξυρισμα στα μαλλια.

Και να την αφησεις αγαμητη τετοια μπαζολα που ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom