Νέα

Όχι άλλη μπαζοφιλία στο site!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fffanatic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με αυτο το θεμα?

  • Ναι,απολυτα.

    Ψήφοι: 3 100,0%
  • Οχι ειμαι μπαζοφιλος.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αυτες ειναι γυναικαρες!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Aυτο το μπαζο η Αλεξανδρατου ουτε φρυδια δεν εχει........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Mαζι σου φιλε.

Εχει γινει πολυ θεμα για το τιποτα με τις ελληνιδες τις καριολες.

Δεν ειναι ολες μπαζα, αλλα αυτες που συζητιουνται στο σιτε ειναι για τον πουτσο εντελως.

Ντουβλη, αλεξανδρατου ( μη προτρεξουν μερικοι μαλακες, ακομα και μερικες ασημες σταρλετιτσες πιο ομορφες ειναι απτη πρεζου ), εδω μερικοι μαλακες γουσταρουν ακομα και την μπηλιω.

Τι να πεις, κλασσικοι μαλακες Ελληνες, επειδη ειναι σφιχτοκωληδες και μαλακες τη βρισκουν με τη καθε καριολα.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
τωρα τι ζορι τραβατε με τα γουστα του καθενος δν μπορω να καταλαβω
αφειστε τους αλλους να γουσταρουν τα μπαζα να σας μενουν εσας οι κουκλαρες, να μην υπαρχει και ανταγωνισμος  :grin:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
τωρα τι ζορι τραβατε με τα γουστα του καθενος δν μπορω να καταλαβω
αφειστε τους αλλους να γουσταρουν τα μπαζα να σας μενουν εσας οι κουκλαρες, να μην υπαρχει και ανταγωνισμος  :grin:

Δεν ειναι αυτο το θεμα.

Αλλα εισαι και εσυ μαλακω, που να καταλαβεις.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
τωρα τι ζορι τραβατε με τα γουστα του καθενος δν μπορω να καταλαβω
αφειστε τους αλλους να γουσταρουν τα μπαζα να σας μενουν εσας οι κουκλαρες, να μην υπαρχει και ανταγωνισμος  :grin:

Οκ, θα μετονομάσουμε το θρεντ σε "Οχι άλλο στην κακοποίηση της ελληνικής γλώσσας"  :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:


 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
μπαζοφιλοι ειμαστε ολοι .....

ειτε μας αρεσει ειτε οχι ....

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ !!!!
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Ελεος ρε παιδια! Τι παει να πει μπαζοφιλος? Διαβαζω διαβαζω διαβαζω και ακρη δε βγαζω! Κι αν καποιος γουσταρει τις Ελληνιδες ειναι μπαζοφιλος? Δε το καταλαβαινω αυτο! Οσο για το κραξιμο που τους ριχνετε οπως εχετε φαει και εσεις το παραμυθι της κουκλας του εξωτερικου ετσι καποιος αλλος γουσταρει τι καργιες της τιβι,που ειναι το προβλημα? Προσωπικα μου τη σπαει που το παιζεται υπερανω. Συμφωνο οτι δε θα επρεπε να γινεται τοσος ντορος γυρω απο το ονομα καποιων αλλα ειμαι 99% σιγουρος πως αν αυτες οι καποιες σας καθονταν ευκολα τοτε θα  τρεχατε να τις πηδηξετε! Δηλαδη αυτες τις πλαστικες γκομενες του εξωερικου που τις πουλανε για θεες ενω το βυζι τους ειναι σιλικονη ειναι καλυτερες? Αφηστε τον καθενα να εχει την αποψη οπως εχετε και εσεις τη δικη σας! Δεν οδηγει πουθενα το κραξιμο...

ΥΣ. Το μονο προβλημα που εντοπιζω εγω ειναι πως οντως μερικοι απο μας ειναι πολυ...λιγουρια να το πω? Ετσι εχουμε φτασει σε ενα σημειο οι γκομενες οι καθημερινες να ψωνιζονται και να εχουν μεγαλες απαιτησεις για πηδουλο! Εκει φταιμε εμεις!
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Ελεος ρε παιδια! Τι παει να πει μπαζοφιλος? Διαβαζω διαβαζω διαβαζω και ακρη δε βγαζω! Κι αν καποιος γουσταρει τις Ελληνιδες ειναι μπαζοφιλος? Δε το καταλαβαινω αυτο! Οσο για το κραξιμο που τους ριχνετε οπως εχετε φαει και εσεις το παραμυθι της κουκλας του εξωτερικου ετσι καποιος αλλος γουσταρει τι καργιες της τιβι,που ειναι το προβλημα? Προσωπικα μου τη σπαει που το παιζεται υπερανω. Συμφωνο οτι δε θα επρεπε να γινεται τοσος ντορος γυρω απο το ονομα καποιων αλλα ειμαι 99% σιγουρος πως αν αυτες οι καποιες σας καθονταν ευκολα τοτε θα  τρεχατε να τις πηδηξετε! Δηλαδη αυτες τις πλαστικες γκομενες του εξωερικου που τις πουλανε για θεες ενω το βυζι τους ειναι σιλικονη ειναι καλυτερες? Αφηστε τον καθενα να εχει την αποψη οπως εχετε και εσεις τη δικη σας! Δεν οδηγει πουθενα το κραξιμο...

Δεμ καταλαβες τιποτα και δεν ειναι ετσι οπως τα λες.
Ξαναδιαβασε το.........
 

Επισκέπτης
Aυτο το μπαζο η Αλεξανδρατου ουτε φρυδια δεν εχει........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για αυτο και εγω δεν την πηδαω. Οσο και να με παρακαλαει, εγω την εχω γραμμενη. Εγω αν η γκομενα δεν ειναι σαν τον Καραμανλη δεν την ακουμπαω.
 

Συνημμένα

  • Karamanlis_OLD.jpg
    Karamanlis_OLD.jpg
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 14
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Για αυτο και εγω δεν την πηδαω. Οσο και να με παρακαλαει, εγω την εχω γραμμενη. Εγω αν η γκομενα δεν ειναι σαν τον Καραμανλη δεν την ακουμπαω.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περιμενα ενα τετοιο ποστ........

Τα ωραια φρυδια στη γυναικα ειναι πολυ sexy.

Aπο τα πιο ωραια,εχει η Pamela.

 

Συνημμένα

  • p-4.jpg
    p-4.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 17
  • ypam3.jpg
    ypam3.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 16

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
ωραίο thread....

από τα πρωινάδικα κλπ κλπ

μόνο Έλενα Παπαβασιλείου....

οι άλλες πού..ο  :cheesy:


ποιά Monica Bellucci

ποιά Johanson

ποιά Alba....

όλες για τον κάδο ....

Μπάστα ρε !! :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
fffanatic

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
ωραίο thread....

από τα πρωινάδικα κλπ κλπ

μόνο Έλενα Παπαβασιλείου....

οι άλλες πού..ο  :cheesy:


ποιά Monica Bellucci

ποιά Johanson

ποιά Alba....

όλες για τον κάδο ....

Μπάστα ρε !! :2funny: :2funny: :2funny:

Eτσι ετσι.........

Το θρεντ της μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα εχει απο ολων αυτων μαζι και μετα φωναζουν που τους λεμε μπαζοφιλους........
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δυστυχως ετσι ειναι οποιος δεν εχει μαθη στην ποιοτητα και στο επιπεδο,εκει παιζει,δεν κατακρινω τι αρεσει και τι δεν αρεσει ολοι εχουμε γουστα,αλλα δωσαμε το δικαιωμα σε ολα τα μπαζα με τις ξυνισμενες μουρες και πηραν αξια και το παιζουν γκομενες και κοντα στα ξερα καιγονται και τα χλωρα,και αυτες που αξιζουν τις παιρνει η μπαλλα....
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Eτσι ετσι.........

Το θρεντ της μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα εχει απο ολων αυτων μαζι και μετα φωναζουν που τους λεμε μπαζοφιλους........

Είσαι εξαιρετικά δυστυχισμένος, άκρως επιφανειακός και πιθανότατα ομοφοβικός. Αν θες να το ψάξεις, άνοιξε κανένα βιβλίο ψυχολογίας. Over and out.-
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Είσαι εξαιρετικά δυστυχισμένος, άκρως επιφανειακός και πιθανότατα ομοφοβικός. Αν θες να το ψάξεις, άνοιξε κανένα βιβλίο ψυχολογίας. Over and out.-
Εγω γιατρε τι ειμαι???? μια τα λεω ετσι μια τα λεω αλλιως, μηπος ειμαι διχαλασμενη προσωπικοτητα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blg69

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Εγω γιατρε τι ειμαι???? μια τα λεω ετσι μια τα λεω αλλιως, μηπος ειμαι διχαλασμενη προσωπικοτητα :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είμαι γιατρός. Είναι προφανή συμπεράσματα. Σ'ενδιαφέρει εσένα το με τι αρέσκομαι να συσχετίζομαι; Μπορείς να δεις την εσωτερική διαύγεια και γλύκα ενός ανθρώπου, καθώς και αυτό το "κάτι", παρ'όλο που δεν είναι "θεός"; Σ'ενδιαφέρει να τονίζεις παντού και πάντα το ότι εσύ θες/ζητάς/πηδάς μόνο "μουνάρες"; Αν απ'αυτά δεν αντιληφθείς τα συμπεράσματά μου και το ότι παίζει σαφώς κόμπλεξ κατωτερότητας, όπου το άτομο προσπαθεί να επιβεβαιωθεί με κάτι θεωρητικά "αντικειμενικά" αποδεκτό ως πρότυπο, τι να σου πω... Θεωρώ πως είναι πασιφανή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom