Νέα

Μουδιάζουν τα πόδια μου πριν τελειώσω... είναι φυσιολογικό?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fuckyes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ουτε που σε θυμαμαι,και ωραια μπηκες εδω να κανεις σπαμ επειδη εισαι γλιφτης για να την πληρωσω εγω?δηλαδη τι παριστανεις τωρα?
επειδη εγω σε θυμαμαι ομως αλλη φορα πριν βρισεις απροκαλυπτα σε φορουμ κανε εναν κοπο να κοιταζεις το προφιλ μου...γραφει τρελος....σου αφιερωνω και αυτο με φιλακια μωρο μου...καλυνυχτα και no more spam...


 

dionysis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
652
Like
0
Πόντοι
6
επειδη εγω σε θυμαμαι ομως αλλη φορα πριν βρισεις απροκαλυπτα σε φορουμ κανε εναν κοπο nα κοιταζεις το προφιλ μου...γραφει τρελος....σου αφιερωνω και αυτο με φιλακια μωρο μου...καλυνυχτα και no more spam...


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
οτι πεις
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εδώ επηρεάζει τον εγκέφαλο, τι λέμε τώρααααααααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο εγκέφαλος των ανδρών δεν  άλλο σημείο του σώματος.

αν ένας άντρας έχει κάβλες πηδάει και ντόνατς(αυτά με την τρούπα στη μέση)
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
kapies fores  ligo prin telioso moudiazoun ta podia mou

th teleytaia fora omos  moudiasa sxedon olokliros akomi kai to kefali mou eno meta gia liga deytera afou teliosa de mporousa na sfixo to xeri mou, pros stigmh nomiza oti kati asxhmo mou sinebei(kardiako) alla meta apo ligo kai afou sikothika hmoun entaxei

to sex diirkise fisiologika kai itan ok xoris na einai kati spoudeo
epishs den eimoun kourasmenos eimai 25

exei simbei se kanenan apo esas ?????


mporei na ftaiei h stash (pisokolito) h oti eixa kairo (kamia bdomada) na kati otidipote?



pantos ego pira megali tromara

Μπυτζαμες σοβρακα και εφυγες.... Ο Ευαγγελισμός απόψε εφημερευει
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Το να μουδιάσει κάποιο μέλος του σώματος λόγω της ίδιας στάσης είναι απόλυτα φυσιολογικό .
Τώρα το να μουδιάζει ολόκληρο το σώμα οφείλεται κάπου αλλού.
Πρέπει να κοιτάξεις την διατροφή σου μήπως έχει πολλά λίπη (παϊδάκια,μπριζόλες,κοψίδια)και να κάνεις γενικές εξετάσεις (αίματος,ούρων) μήπως σου έχει ανέβει το ουρικό οξύ.
Με κάποια σχετικά αποχή από λίπη και αλκοόλ θα επανέλθεις στον κανονικό σου ρυθμό .
Εμένα μου μουδιάζανε τα άκρα των χεριών μου (δάχτυλα) καθώς και τα πόδια μου (από τον αστράγαλο και κάτω).
Έκανα εξετάσεις , βρήκα ανεβασμένη χολυστερίνη,τριγλυκερίδια,ουρικό οξύ(πάρα πολύ ψηλά)και κατόπιν σχετικής ας το πούμε δίαιτας επανήλθα στα φυσιολογικά μου επίπεδα.
Έτρωγα 5 μέρες την βδομάδα κοψίδια και έπινα 4 μπουκάλια whiskey .
Απλά είναι θέμα διατροφής καθώς εμείς οι Έλληνες φημιζόμαστε για την διατροφή μας που είναι πλούσια σε πολυακόρεστα λίπη !
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΗ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΜΑΣ      !!!!!!!! :)
Ας συγχωρήσουν οι MODS τα κεφαλαία !
ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ      !!!!!!!!!          :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
F

fuckyes

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
η διατροφη μου ειναι χαλια πραγματι

αυριο παω για εξετασεις παντως
ελπιζω να μην εχω τιποτα στη καρδια παντος
γιατι ειναι το σημαντικοτερο οργανο
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Πιθανόν να είναι ανεβασμένο το ουρικό οξύ.
Μόλις κάνεις τις εξετάσεις με το καλό κάνε ένα post να δούμε τι έγινε ........ :huh:
Τελικά είχα δίκιο ?                 :huh:
Με μια συντηρική διατροφή θα βρεις τα ίσια σου !!!!!!!!         :grin:

Όσο για την καρδιά σου δεν έχεις τπτ !    ;)
ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ !!!!!!!  :P
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
παλικαρι μου, αν το μουδιασμα ειναι πριν τελειωσεις, και φυσικα δεν προερχεται απο συνεχομενη για πολυ ωρα ιδια σταση του σωματος, μαλλον πρεπει να επισκεφθεις καποιο γιατρο. Εισαι πολυ νεαρος ακομα για να ανησυχεις με τετοια πραγματα, αλλα καλο ειναι να προλαβεις κατι, αν υπαρχει, παρα να τρεχεις μεταγενεστερα.
Εννοειται οτι δεν "χαπακωνεσαι" για καλυτερες επιδοσεις, ε? Αν συμβαινει κατι τετοιο, ειναι απολυτα φυσιολογικο το μουδιασμα....απλα μειωσε την δοσολογια. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom