Νέα

Nuad Thai Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xjimakos24x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Έχει επισκεφτεί κανένας το εν λόγω κατάστημα??
Μου είπε μια ώρα μασάζ στα 40€.
Ρώτησα για φραπέ μου είπε όχι ( από το τηλ που μιλήσαμε).
Έχει πάει κανείς??
Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάτι για αυτό..
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
ΚΑΝΕΙΣ δεν θα σας πει για τέτοια πράγματα τηλεφωνικά!
Σε ευχαριστώ! Το σκέφτηκα κ εγώ μετά να σ πω την αλήθεια.. Θα κάνω την επίσκεψη μου βέβαια γιατί και μόνο μασάζ να είναι το χρειάζομαι επίσης...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Μαλλον στα όχι συγκαταλέγεται, αλλιώς θα άφηναν στην ιστοσελίδα τους κάποια μικρή ένδειξη ότι κάτι παραπάνω κάνουν, όπως και στο τηλέφωνο δεν θα έλεγαν ένα ξερό όχι, αλλά θα το πήγαιναν πιο διπλωματική. Βέβαια αφού ο συναγωνιστής θα πάει θα μας πει μετά τι παίχτηκε...
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές!!!
Ανήκει τελικά στα ΔΕΝ...
Έκανα την κίνηση μου αλλά μου έριξε άκυρο η κοπέλα κατευθείαν..
Βέβαια σαν μασάζ έμεινα πολύ ευχαριστημένος..
Ο χώρος πεντακάθαρος, το μόνο μείον είναι ότι δεν έχει ένα ντουζ για να διώξεις ρην λαδιλα από πάνω σου..
Αυτά...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.627
Κριτικές
78
Like
7.467
Πόντοι
17.436
Καλημέρα συναγωνιστές!!!
Ανήκει τελικά στα ΔΕΝ...
Έκανα την κίνηση μου αλλά μου έριξε άκυρο η κοπέλα κατευθείαν..
Βέβαια σαν μασάζ έμεινα πολύ ευχαριστημένος..
Ο χώρος πεντακάθαρος, το μόνο μείον είναι ότι δεν έχει ένα ντουζ για να διώξεις ρην λαδιλα από πάνω σου..
Αυτά...
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Σε πολλά μαγαζιά την πρώτη φορά δεν παίρνεις καλό πακέτο αλλά αν σε γνωρίσουν καλύτερα προχωρούν στο παρασύνθημα.
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Σε πολλά μαγαζιά την πρώτη φορά δεν παίρνεις καλό πακέτο αλλά αν σε γνωρίσουν καλύτερα προχωρούν στο παρασύνθημα.
Θα το δοκιμάσω ξανά... Η αλήθεια είναι ότι κ μόνο το μασάζ αξίζει πολύ....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.803
Πόντοι
4.365
Καλημέρα συναγωνιστές!!!
Ανήκει τελικά στα ΔΕΝ...
Έκανα την κίνηση μου αλλά μου έριξε άκυρο η κοπέλα κατευθείαν..
Βέβαια σαν μασάζ έμεινα πολύ ευχαριστημένος..
Ο χώρος πεντακάθαρος, το μόνο μείον είναι ότι δεν έχει ένα ντουζ για να διώξεις ρην λαδιλα από πάνω σου..
Αυτά...
Τύπε καλά εξηγήθηκες.. Αν έκανες χωρίς πετσέτα, δύσκολο να ανήκει στα ΔΕΝ.. Αν σου έδωσαν σώβρακο μιας χρήσης ή ρίξανε πετσέτα στο κώλο δύσκολα τα πράγματα..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
xjmakos άξιος για την προσπάθεια και την εξήγηση! Δεν θα είναι κάθε μέρα Κυριακή, αλλά αν δεν ψάξεις δεν βρίσκεις...
Πάντως από το site κάνει μπαμ ότι είναι στα δεν. Μου κάνει εντύπωση πάντως που αν και δείχνει σοβαρό μαγαζί (κυριολεκτικά) δεν έχει ντους! Απαράδεκτο θα έλεγα και εντελώς ερασιτεχνικό, είσαι 100% ότι δεν έχει γιατί δεν δένει με την όλη εικόνα του...
Εύχομαι μεγαλύτερη τύχη στην επόμενη ζαριά!
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Τύπε καλά εξηγήθηκες.. Αν έκανες χωρίς πετσέτα, δύσκολο να ανήκει στα ΔΕΝ.. Αν σου έδωσαν σώβρακο μιας χρήσης ή ρίξανε πετσέτα στο κώλο δύσκολα τα πράγματα..
Θα σου πω φίλε μου.. Μου έβαλε ένα πολύ πολύ λεπτό σεντόνι σαν τσιγαροχαρτο που φαινοντουσαν όλα από μέσα... Και όταν έκανε πχ. πλάτη σε ξεσκεπάζει.. Αυτό...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.803
Πόντοι
4.365
Θα σου πω φίλε μου.. Μου έβαλε ένα πολύ πολύ λεπτό σεντόνι σαν τσιγαροχαρτο που φαινοντουσαν όλα από μέσα... Και όταν έκανε πχ. πλάτη σε ξεσκεπάζει.. Αυτό...
Δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό. Σίγουρα όμως δεν ισχύει στα κανονικά λαδαδικα. Βλέπω προοπτικές στο μαγαζί..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
ειχα παει και εγω πριν κανα 6μηνο και, καλο μασαζ απο κορασιδα αλλα τπτ παραπανω, αυστηρα στα δεν για εμενα, δεν θα κατσω βεβαια να δωσω και κανα 500ρικο μηπως και μου πιασει τον πουτσο, ειπαμε..Πολυ ωραιος χωρος παντως, προσεγμενος!
 
OP
OP
X

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
ειχα παει και εγω πριν κανα 6μηνο και, καλο μασαζ απο κορασιδα αλλα τπτ παραπανω, αυστηρα στα δεν για εμενα, δεν θα κατσω βεβαια να δωσω και κανα 500ρικο μηπως και μου πιασει τον πουτσο, ειπαμε..Πολυ ωραιος χωρος παντως, προσεγμενος!
Καλά εννοείται αυτό...
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Οπότε τη φραπεδιά την φέρνουμε απ'έξω....εδώ πας σε άγνωστο επίσκεψη και στο διλεπτο έχεις πιει και ένα φραπέ. Κρατημαρα έχει αυτή ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
2
Like
3.548
Πόντοι
456
Θα σου πω φίλε μου.. Μου έβαλε ένα πολύ πολύ λεπτό σεντόνι σαν τσιγαροχαρτο που φαινοντουσαν όλα από μέσα... Και όταν έκανε πχ. πλάτη σε ξεσκεπάζει.. Αυτό...
για ψαξου καλυτερα . μηπως σου λειπει κανα νεφρο , κανα συκωτι .....στα χειρουργεια βαζουν τετοια τσιγαροχαρτα !!!:tooth:
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Συνάδελφοι στο ιδιο τηλ και διεύθυνση βγάζει και αυτό μήπως γνωρίζετε τι παίζει kookoomassageathens
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
νομιζω οτι τα εχει η ιδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom