Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
......Χατζηνικολαου   αυτη  την  στιγμη  στο  Αλτερ.......η  απολυτη  ξεφτιλα  ,   να  τρεχει  πισω απο τα φουστανια  της  Ντορας.................πρωτη  φορα  βλεπω  τον  γυαλακια  ετσι......οχι οτι  τον  συμπαθουσα  ποτε ,  διαβαστε  το  βιβλιο  της  Αννας Παναγιωταρεα  "ο  κυριαρχος των 8"  για να καταλαβετε   περι  τινος  προκειται   και   το  πως  διοικουσε  Αλφα , Μεγκα..................αλλα  να  παιρνει   τετοια  τσιμπουκια  στο  Μητσοτακεικο  δεν  το   περιμενα.....
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
ρε φιλε σαλτα και πηγαινε στη ρηγιλλης να κουβεντιασεις με επιπεδο. αντε με τον καθε πικραμενο που λεει οτι μαλακια του κατεβει. ρε φιλε μιλαει η θεοδωρα στο περιστερι και εσυ εισαι ακομα εδω :2funny: :2funny:
Συμφωνώ απόλυτα ... κοίτα τον αριθμό των μυνημάτων σου!!!
(Τα δικά μου επί ...500!!!!)

Κατεστραμμένε.... :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γιατί όλοι οι χουντικοί έχουν το προνόμιο να παγαινουν μπροστά μόνο με σκληρή δουλειά;

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
μαζέψτε τα σκυλιά....

οι αναρχικοί (δηλωμένοι) μας ερωτούν τι παίρνουμε....

ρε τι τεκταίνεται σ αυτή τη χώρα.......

Εμείς οι (δηλωμένοι) δε μπορούμε να πέσουμε σε τέτοια νιρβάνα που να βλέπουμε τον Κινέζο καλύτερο της μεταπολίτευσης.
Μπορεί και να χρειάζονται ουσίες που κυκλοφορούν στο Da capo που δεν πλησιάζουμε!
 

Επισκέπτης
Να χωνέψω τι?
Γιατί θα πρέπει να χωνέψω κάτι?
Μήπως γιατί σε αντίστοιχες περιπτώσεις εσύ δρας κατα αυτό τον τρόπο?

Εγώ δεν έχω καμία ανάγκη από κανένα κόμμα ... μόνος μου έχω φτιάξει την μοίρα μου, και αυτή μέσα από σκληρή δουλειά.
Οπότε τι να χωνέψω?
ξερεις εσυ τη να χωνεψεις ουτε καν να το πεις δεν μπορεις. ρε πικραμενε καθεσαι και μας λες ενα σωρο μαλακιες για το παρελθον του πασοκ για τον αντρεα και ενα αλλο παπαριες συνεχισε να εκτιθεσαι οπως κατι αλλοι που δεν ειναι νδ. ρε ουτε να το πειτε δεν μπορειτε.ασχολησου τωρα με τα του κομματος σου και το πως θα γλυτωσετε τη διαλυση και ασε το πασοκ να κανει αυτα που θα κανει. αυτα θα κριθουν στις εκλογες οπως και στις εκλογες κριθηκε το κομα σου και ειδες τα αποτελεσματα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
......Χατζηνικολαου   αυτη  την  στιγμη  στο  Αλτερ.......η  απολυτη  ξεφτιλα  ,   να  τρεχει  πισω απο τα φουστανια  της  Ντορας.................πρωτη  φορα  βλεπω  τον  γυαλακια  ετσι......οχι οτι  τον  συμπαθουσα  ποτε ,  διαβαστε  το  βιβλιο  της  Αννας Παναγιωταρεα  "ο  κυριαρχος των 8"  για να καταλαβετε   περι  τινος  προκειται   και   το  πως  διοικουσε  Αλφα , Μεγκα..................αλλα  να  παιρνει   τετοια  τσιμπουκια  στο  Μητσοτακεικο  δεν  το   περιμενα.....

ασε μας ρε Κάρλος για την Παναγιωταρέα!
ΗΜΑΡΤΟΝ!
άλλη αχρηστη απο εκεί! γλειφει συνέχεια εκει που φτυνει

οσο για τον Νικολάκη φλώρος απο τους λίγους..
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ απόλυτα ... κοίτα τον αριθμό των μυνημάτων σου!!!
(Τα δικά μου επί ...500!!!!)

Κατεστραμμένε.... :2funny:
απορω ρε κατεστραμενε πανιβλακα αν εχεις δουλεια. απλα μαθηματικα 56*500=28000!!!!! αντε ρε νουμερο συνεχισε να μας διασκεδαζεις και αλλο. σου ει[πα η πουτσα ειναι μεγαλη και εσυ δεν την εχεις χωνεψει ακομα. σιγα σιγα θα συνηθησεις .ακου δεν εχεις αναγκη.απορω τη εχεις δημηουργησει!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εμείς οι (δηλωμένοι) δε μπορούμε να πέσουμε σε τέτοια νιρβάνα που να βλέπουμε τον Κινέζο καλύτερο της μεταπολίτευσης.
Μπορεί και να χρειάζονται ουσίες που κυκλοφορούν στο Da capo που δεν πλησιάζουμε!

ας μουν πουν οι δηλωμένοι ΠΟΙΟΝ λοιπον θερούν ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ......
να ακούσω τον Καραμανλή και τι στον κόσμο...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Στο Da Capo σερβίρονται χημικά; Ρωτάω γιατί δεν έχω πάει ποτέ.......  :2on1:
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
πριν δεις τις βλακείες που διαβάζεις διάβασε τις βλακείες που γράφεις.
τι σχέση έχει ρε παμμέγιστε η πολιτική εν καιρώ ειρήνης με την πολιτική σε καιρό πολέμου ή σε καιρό αλλαγής συνόρων από επεκτατικούς πολέμους;
αλαντάλλα πάμε γιάλλα....

Σουβλάκι λίγο από όλα και στην κορυφή κανέλα.......
Έχεις ειδικές γνώσεις σε θέματα πολιτικής?
Είσαι ειδικός σε θέματα πολιτικών/κοινωνιολογικών/αθρωπιστικών/ανθρωπολογικών σπουδών?
Γιατί εγώ έχω και είμαι απόλυτα αριστούχος.
Και έχω συνεχή επαφή με τέτοια θέματα μέσω επαγγελματικών και ακαδημαικών επαφών.
Έχω παραπάνω από ένα πτυχία ΑΕΙ (δεν θα σου πω πόσα), πολλές και συνεχείς μεταπτυχιακές σπουδές ενώ δεν κάνω διδακτορικό (αν και όλοι με πιέζουνε) γιατί είμαι ήδη καλοβολεμένος...

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς, το είπα ...

Άκου τι σχέση έχει η πολιτική σε καιρό ειρήνης με τον καιρό πολέμου???
ΑΠΟΛΥΤΗ._


Μερικοί εδώ ανεβάζουμε το επίπεδο του φόρουμ.
Καλό είναι να έχουμε και την ωριμότητα να ακούμε...
 

Επισκέπτης
Έχεις ειδικές γνώσεις σε θέματα πολιτικής?
Είσαι ειδικός σε θέματα πολιτικών/κοινωνιολογικών/αθρωπιστικών/ανθρωπολογικών σπουδών?
Γιατί εγώ έχω και είμαι απόλυτα αριστούχος.
Και έχω συνεχή επαφή με τέτοια θέματα μέσω επαγγελματικών και ακαδημαικών επαφών.
Έχω παραπάνω από ένα πτυχία ΑΕΙ (δεν θα σου πω πόσα), πολλές και συνεχείς μεταπτυχιακές σπουδές ενώ δεν κάνω διδακτορικό (αν και όλοι με πιέζουνε) γιατί είμαι ήδη καλοβολεμένος...

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς, το είπα ...

Άκου τι σχέση έχει η πολιτική σε καιρό ειρήνης με τον καιρό πολέμου???
ΑΠΟΛΥΤΗ._


Μερικοί εδώ ανεβάζουμε το επίπεδο του φόρουμ.
Καλό είναι να έχουμε και την ωριμότητα να ακούμε...
ρε φιλε σαλτα και τραβα στη ρηγιλλης να ανεβασεις επιπεδο κουβεντας. μαθε να κανεις στοιχειωδες πραξεις αριθμητικης και μετα ελα να μας κανει κριτικη. αν εσυ ανεβαζεις επιπεδο τοτε ας κλεισει τωρα το σαιτ!!!!!!!περαστικα σου γραφικε ακομα να χωνεψεις τις 10 :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Έχεις ειδικές γνώσεις σε θέματα πολιτικής?
Είσαι ειδικός σε θέματα πολιτικών/κοινωνιολογικών/αθρωπιστικών/ανθρωπολογικών σπουδών?
Γιατί εγώ έχω και είμαι απόλυτα αριστούχος.
Και έχω συνεχή επαφή με τέτοια θέματα μέσω επαγγελματικών και ακαδημαικών επαφών.
Έχω παραπάνω από ένα πτυχία ΑΕΙ (δεν θα σου πω πόσα), πολλές και συνεχείς μεταπτυχιακές σπουδές ενώ δεν κάνω διδακτορικό (αν και όλοι με πιέζουνε) γιατί είμαι ήδη καλοβολεμένος...

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς, το είπα ...

Άκου τι σχέση έχει η πολιτική σε καιρό ειρήνης με τον καιρό πολέμου???
ΑΠΟΛΥΤΗ._


Μερικοί εδώ ανεβάζουμε το επίπεδο του φόρουμ.
Καλό είναι να έχουμε και την ωριμότητα να ακούμε...
εχεις πτυχια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σταματα δεν αντεχω αλλο απο τα γελια :2funny: σε παρακαλανε για μεταπτυχιακα :2funny: :2funny:σταματα σου λεω  :2funny: :2funny: μα πες μου εισαι τοσο μαλακας οσο φαινεσαι η μηπως τελικα εισαι μεγαλυτερος απο οσο δειχνεις!!!!!αρκετα ασχοληθηκαμε μαζι σου καραγκιοζακο σαλτα και γαμησου και πηγαινε για κουβεντα επειπεδου με τους ομοιυς σου :s&m_1: :s&m_1:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έχεις ειδικές γνώσεις σε θέματα πολιτικής?
Είσαι ειδικός σε θέματα πολιτικών/κοινωνιολογικών/αθρωπιστικών/ανθρωπολογικών σπουδών?
Γιατί εγώ έχω και είμαι απόλυτα αριστούχος.
Και έχω συνεχή επαφή με τέτοια θέματα μέσω επαγγελματικών και ακαδημαικών επαφών.
Έχω παραπάνω από ένα πτυχία ΑΕΙ (δεν θα σου πω πόσα), πολλές και συνεχείς μεταπτυχιακές σπουδές ενώ δεν κάνω διδακτορικό (αν και όλοι με πιέζουνε) γιατί είμαι ήδη καλοβολεμένος...

Δεν ξέρεις με ποιον μιλάς, το είπα ...

Άκου τι σχέση έχει η πολιτική σε καιρό ειρήνης με τον καιρό πολέμου???
ΑΠΟΛΥΤΗ._


Μερικοί εδώ ανεβάζουμε το επίπεδο του φόρουμ.
Καλό είναι να έχουμε και την ωριμότητα να ακούμε...

πάνω κάτω αυτό είναι και το βιογραφικό του Κωστάκη Καραμανλή.....
λαμπρό το μέλλον σου προδιαγράφεται.....

Υ.Γ.
ευτυχώς που δεν ξέρω γιατί θα σου έλεγα και να πας να γαμηθείς στεγνά...
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
απορω ρε κατεστραμενε πανιβλακα αν εχεις δουλεια. απλα μαθηματικα 56*500=28000!!!!! αντε ρε νουμερο συνεχισε να μας διασκεδαζεις και αλλο. σου ει[πα η πουτσα ειναι μεγαλη και εσυ δεν την εχεις χωνεψει ακομα. σιγα σιγα θα συνηθησεις .ακου δεν εχεις αναγκη.απορω τη εχεις δημηουργησει!!!
Κατεστραμένο μου προς τι ο πανικός σου και οι ύβρεις?
Πιστεύεις ότι εκσπερματώνοντας διαννοητικά θα βελτιωθεί η ψυχική σου διαταραχή ή κοινωνική σου υπόσταση?
Μερικοί είμαστε κερδισμένοι στην ζωή αγάπη μου τι να κάνουμε? (Ρολόγια,αμάξια,ΓΚΟΜΕΝΕΣ,κρουαζιέρες κλπ.)

Συγνώμη που δεν υπολόγισα ακριβώς το πηλίκο!!! :2funny:  :2funny:  :2funny:
Ξέρεις δεν ασχολούμαι με μικροπράγματα...

Αντίστοιχα και εσύ προηγουμένως έγραψε το κόμμα σαν "κόμα", αλλά δεν σου είπα τίποτα... η ουσία του λόγου για εμένα είναι σημαντικότερη...

Συνέχισε το παραλήρημα αγαπητέ, επιβεβαίωσε με τώρα που περιμένω την γυναίκα ενός άλλου κατεστραμμένου... :2funny:
 

Επισκέπτης
ας μουν πουν οι δηλωμένοι ΠΟΙΟΝ λοιπον θερούν ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ......
να ακούσω τον Καραμανλή και τι στον κόσμο...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Στο Da Capo σερβίρονται χημικά; Ρωτάω γιατί δεν έχω πάει ποτέ.......  :2on1:

Τι να σου απαντήσουν οι "δηλωμένοι" φίλτατε?
Πρώτα πρώτα δε μπορείς να αξιώνεις απαντήσεις από μία κάστα ατόμων για τους οποίους χωρίς να έχεις την παραμικρή ιδέα παρ'όλα αυτά έχεις άποψη.
Και η άποψη αυτή ίσως και να απέχει πάαααααααααρα πολύ απ'την πραγματικότητα.

Το Da Capo το ανέφερα γιατί ως γνωστόν έχει υπάρξει άνδρο του Σημιτισμού!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Στο Da Capo σερβίρονται χημικά; Ρωτάω γιατί δεν έχω πάει ποτέ.......  :2on1:

Ναι ρε μαλάκα και ούτε να πας...

Γιατί θα γίνεις χειρότερο ρεζίλι από τον Βόθρο που είχε ξετινάξει όλα τα μπριοσάκια και σκουπίζονταν στο πουκάμισο του.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Διαφορά επιπέδου...
εχεις πτυχια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σταματα δεν αντεχω αλλο απο τα γελια :2funny: σε παρακαλανε για μεταπτυχιακα :2funny: :2funny:σταματα σου λεω  :2funny: :2funny: μα πες μου εισαι τοσο μαλακας οσο φαινεσαι η μηπως τελικα εισαι μεγαλυτερος απο οσο δειχνεις!!!!!αρκετα ασχοληθηκαμε μαζι σου καραγκιοζακο σαλτα και γαμησου και πηγαινε για κουβεντα επειπεδου με τους ομοιυς σου :s&m_1: :s&m_1:

Υ.Γ.
ευτυχώς που δεν ξέρω γιατί θα σου έλεγα και να πας να γαμηθείς στεγνά...

Και εγώ αν δεν γαμούσα ή αν χρωστούσα τα ίδια νεύρα θα είχα...

Τσ,τσ,τσ... δεν διαβάζατε στο σχολείο τι να κάνουμε...

:2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τι να σου απαντήσουν οι "δηλωμένοι" φίλτατε?
Πρώτα πρώτα δε μπορείς να αξιώνεις απαντήσεις από μία κάστα ατόμων για τους οποίους χωρίς να έχεις την παραμικρή ιδέα παρ'όλα αυτά έχεις άποψη.
Και η άποψη αυτή ίσως και να απέχει πάαααααααααρα πολύ απ'την πραγματικότητα.

Το Da Capo το ανέφερα γιατί ως γνωστόν έχει υπάρξει άνδρο του Σημιτισμού!

δικαιολογείσαι γιατί ξέρω τι σας ψεκάζουνε...
εγώ δεν εξέφρασα καμμιά άποψη για τους αναρχικούς. Εσύ μου είπες δεν ξέρω.
Σε ρώτησα ευθέως να απαντήσεις ποιόν θεωρείς καλύτερο αφού λοιδορείς την επιλογή μου.

Σε αυτή την ερώτηση η απάντησις ήταν Οτι δεν ξέρω τι είναι οι αναρχικοί.
Αλλαντάλλα.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom