Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Φαινεται οτι μονο με μαυρους την βρισκεις.Εχει απαιτησεις η σουφραντιν σου τι να κανουμε...Δεν σε παρεξηγω.Σε ευχαριστω που εκδηλωθηκες εαν δω τον Gay boy θα τον φωναξω να σε σενιαρει και αυτος :dancing:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
να γινετε ολοι μοντ να ειστε ευχαριστημενοι!!!χαχαχαχαχαχαχα
Οχι ολοι, δε λεει. Προτεινω λοιπον το εξης: Στο μεγαλο μας sitoχωριο να υπαρχουν οι : sitoλιλιποπουλιτες & οι sitostrumfοχωριτες. Ενα πραγμα σα να λεμε: Βορειοι & Νοτιοι....    -ps: Τιποτα προσωπικο,με κανεναν! χιουμορακι, απλα...... :P
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Φαινεται οτι μονο με μαυρους την βρισκεις.Εχει απαιτησεις η σουφραντιν σου τι να κανουμε...Δεν σε παρεξηγω.Σε ευχαριστω που εκδηλωθηκες εαν δω τον Gay boy θα τον φωναξω να σε σενιαρει και αυτος :dancing:
Θα χαρω να γνωρισω εσενα & τα φιλεναδια σου, επι τη ευκαιρια που μου το θυμησες στο μεγαλο sitoχωριο μας, να υπαρχουν & οι sitopiswglentzedes!!! αλλοιμονο....!!
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Mην ανησυχεις θα σε βρουν εκεινοι δεν χανουν ευκαιρια για γκεουλες που κανουν παρεα με μαυρους...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Mην ανησυχεις θα σε βρουν εκεινοι δεν χανουν ευκαιρια για γκεουλες που κανουν παρεα με μαυρους...
αστο, βαριεμαι σημερα, ασε που θα με -ξανα-μαλωσουν οτι κανω τσιρκο ....το forum  :headbang: :headbang: . Aυριο, ομως...... μια νεα μερα ξημερωνει.... Καλο βραδυ & μη τα παιρνεις σοβαρα, γελα & λιγο. Ειρηνη... :thumbsup:
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Να σαι σιγουρος οτι ο μονος που σπαει πλακα εδω μεσα ειμαι εγω :grin:
 

Επισκέπτης
εσυ σπας πλακα αλλα καποιοι αλλοι σπανε ματια !!! το νου σου καρχαριακο...
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ελπιζω φιλε Νιο16 να μην μπει μεσα γιατι θα γινει μυλος...
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
XAXAXA Iσως καποια στιγμη επανελθει ο φιλος μας ανανεωμενος...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ελα στα ισα μας...: :boobies:
 

Συνημμένα

  • jenna030.jpg
    jenna030.jpg
    79 KB · Εμφανίσεις: 15

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Είμαι καινούργιος στο site και δεν ξέρω ούτε τον panosmpos ούτο την ρουλί θα γράψω όμως την άποψή μου.Το να γίνει κάποιος moderator δεν είναι καμιά προαγωγή σε καλύτερη θέση στην "εταιρία" όπου απλώς θα απολαμβάνεις την "απεριόριστη" δύναμη που σου παρέχεται.Moderator θα πει συντονιστής, κοινός δεν κάνεις απλά τον χαβαλέ σου αλλά θα πρέπει να προσέχεις το site.

Γενικώς moderator σε οποιοδήποτε site έχει αρκετή δουλειά.Σε ένα site όμως σαν το bourdela.com έχει πολύύύύ δουλειά, γιατί κακά τα ψέματα αλλά στο forum μπαίνει ο κάθε μαλάκας και γράφει ότι θέλει
χωρίς να σκεφτεί τις συνέπειες.Όταν ο κάθε βλάκας κάνει account μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα και spam-άρει το forum με ότι του καυλώσει τότε το πράγμα ζορίζει.Για σκεφτείτε όλοι οι moderator να λέγανε "δεν γαμιέται ας μην ελέγξουμε το site για 4-5 μέρες".Και σου μπαίνει ο ανωμαλάρας και σου κάνει 10 posts με εκείνον, κρυμένο πρόσωπο φυσικά, μαζί με μικρά αγοράκια και κοριτσάκια.Και μετά σου σκάει μύτη και ο ματάκιας που κάνει posts με φωτογραφίες από πόρνες, στριπτιτζούδες ή ακόμα και γυμνήστριες σε παραλίες, με τα πρόσωπα να φένονται φυσικά.Ξέρετε για πότε σκάει πακέτο, μαζεύουν όλο το "'υλικό" και προχωρούν σε μάντρωμα? Τι κάνουν μετά αυτοί που έχουν το site?Τρεχάτε ποδαράκια μου να μην σας πιάσει ο κώλος?Τότε θα είναι αργά για δάκρυα.

Γιατί νομίζετε σας πρίζουν μη το ένα μη το άλλο, προσοχή με τις φωτό κτλ.Τι νομίζετε ότι το κάνουν για να σας σπάσουν τον τσαμπουκά?Που νομίζετε ότι είστε στο στρατό?Στο bourdela είστε.

Υ.Γ. Αν διαβάσατε τα παραπάνο φαντάζομαι καταλάβατε ότι δεν έχει σημασία αν ο moderator έχει κάνει στο παρελθόν 10.000 posts, αν είναι άντρας ή γυναίκα, αν ξέρει απ' έξω και ανακατωτά το κάθε μπουρδέλο κτλ.Αλλά να είναι άτομο εμπιστοσύνης και να μπορεί να τηρήσει τους κανόνες που έχει το εν λόγο site.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Το post αυτό θα έπρεπε να διαγραφεί ή να κλειδωθεί.Για εμένα είναι ένα από τα post της ντροπής. Αξιώματα και παπαριές μα καλά πόσο μαλάκες πρέπει να είστε, mod και χαζοπαπάρες που την βλέπουν και εγώ δεν ξέρω πως. Για συνέλθετε λίγο!Μας πρήξατε τα αρχίδια με τους mod, mod, mod...Εκτιμώ αυτούς που πιστεύω πως πρέπει να εκτιμώ...αυτούς που δεν εκτιμώ, ότι "αξιώμα" του κώλου να έχουν τους γράφω στα αρχίδια μου.Απλά τα πράγματα και σταματήστε της μαλακίες με το πόσα post κάνει ο καθένας και πιο ήταν το παλιό του nick και άλλα τέτοια κουλά!
- Με λέγανε LOLA και είχα 100, τώρα με λένε ΚΑΡΙΟΛΑ και έχω 200 post. Εσύ ΛΑΛΑΚΗ πόσα έχεις;
- Εγώ ΚΑΡΙΟΛΑ έχω 201. Θα γίνω mod, mod, mod...Να, να, να...

ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.........
ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.........
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
'Η παρεξηγήσατε το post μου ή δεν το διαβάσατε...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Είμαι καινούργιος στο site και δεν ξέρω ούτε τον panosmpos ούτο την ρουλί θα γράψω όμως την άποψή μου.Το να γίνει κάποιος moderator δεν είναι καμιά προαγωγή σε καλύτερη θέση στην "εταιρία" όπου απλώς θα απολαμβάνεις την "απεριόριστη" δύναμη που σου παρέχεται.Moderator θα πει συντονιστής, κοινός δεν κάνεις απλά τον χαβαλέ σου αλλά θα πρέπει να προσέχεις το site.

Γενικώς moderator σε οποιοδήποτε site έχει αρκετή δουλειά.Σε ένα site όμως σαν το bourdela.com έχει πολύύύύ δουλειά, γιατί κακά τα ψέματα αλλά στο forum μπαίνει ο κάθε μαλάκας και γράφει ότι θέλει
χωρίς να σκεφτεί τις συνέπειες.Όταν ο κάθε βλάκας κάνει account μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα και spam-άρει το forum με ότι του καυλώσει τότε το πράγμα ζορίζει.Για σκεφτείτε όλοι οι moderator να λέγανε "δεν γαμιέται ας μην ελέγξουμε το site για 4-5 μέρες".Και σου μπαίνει ο ανωμαλάρας και σου κάνει 10 posts με εκείνον, κρυμένο πρόσωπο φυσικά, μαζί με μικρά αγοράκια και κοριτσάκια.Και μετά σου σκάει μύτη και ο ματάκιας που κάνει posts με φωτογραφίες από πόρνες, στριπτιτζούδες ή ακόμα και γυμνήστριες σε παραλίες, με τα πρόσωπα να φένονται φυσικά.Ξέρετε για πότε σκάει πακέτο, μαζεύουν όλο το "'υλικό" και προχωρούν σε μάντρωμα? Τι κάνουν μετά αυτοί που έχουν το site?Τρεχάτε ποδαράκια μου να μην σας πιάσει ο κώλος?Τότε θα είναι αργά για δάκρυα.

Γιατί νομίζετε σας πρίζουν μη το ένα μη το άλλο, προσοχή με τις φωτό κτλ.Τι νομίζετε ότι το κάνουν για να σας σπάσουν τον τσαμπουκά?Που νομίζετε ότι είστε στο στρατό?Στο bourdela είστε.

Υ.Γ. Αν διαβάσατε τα παραπάνο φαντάζομαι καταλάβατε ότι δεν έχει σημασία αν ο moderator έχει κάνει στο παρελθόν 10.000 posts, αν είναι άντρας ή γυναίκα, αν ξέρει απ' έξω και ανακατωτά το κάθε μπουρδέλο κτλ.Αλλά να είναι άτομο εμπιστοσύνης και να μπορεί να τηρήσει τους κανόνες που έχει το εν λόγο site.
Είσαι καινούργιος στο site φίλε μου, αλλά έκανες ίσως την καλύτερη τοποθέτηση.
 

Επισκέπτης
Τα υπόλοιπα, περί γυναίκας mod, είναι ανάξια σχολιασμού. Η rouli είναι ιδανική moderator καθώς διαβάζει το φόρουμ, δεν εμπλέκεται σε συζητήσεις (όσες φορές το κάνει γίνεται με διάθεση χιούμορ), ούτε έχει προσωπικά με κάποιους.

Διαφωνώ κάθετα. Οι ''αρετές'' που αναφερεις ειναι εξαιρετικά γενικές. Με την ίδια λογική να τη βάλουμε να κάνει σκάουτινγκ στον παναθηναικό. Κατα τη γνωμη μου, ο Μοντ, εκτός από το ότι πρέπει να διαθέτει σαφως χρόνο, πρέπει να έχει τα ακόλουθα προσόντα:

1. Να είναι καιρο στο σάιτ ωστε να γνωριζει τη ιδρυτική του φιλοσοφία και γενικότερα τη κουλτουρα του
2. Να έχει γαμησει αρκετα, να έχει ταξιδέψει, να έχει εμπειρία ζωής, να έχει ταλαιπωρήσει/ταλαιπωρηθεί από σχέσεις, να εχει γνωρισει ΠΟΛΛΕΣ γυναικες απο ολα τα segments
3. Να έχει ΠΛΗΡΩΣΕΙ για να γαμησει. Από το ?25αρι των βρομερών καταγωγίων μέχρι και το ?500αρι των 5αστερων χοτέλς
4. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ. Γυναικα με αντιστοιχα προσόντα σαφως έχει θεση Μοντ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ. ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ.

Αυτά.

Βεβαια, εξαιρούνται φανταζομαι γνωστες, φιλενάδες, ερωμένς, κλπ.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom