Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
και ενω μενει στην αθήνα και στην πελοπόνησσο, βγαζει γκομενες στην βουλγαρια,

και ο καημενος ο σαντμαν που ειναι 4 φορες πιο κοντα στην βουλγαρια δεν πεταγεται να γκομενισει,

δεν ειναι αδικια αυτο?
Ανεβαινω για να φερω αμαξια ρε 11880...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μα ο σαντμαν δεν θελει να γκομενισει. Να γκρινιαζει θελει.
Απογοητευμενος ειναι ρε δικηγορε,χαλάρωσε εσεις πι δεξιοι εναν αδύναμο να βρειτε εκει να τον αποτελιωσετε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μα ο σαντμαν δεν θελει να γκομενισει. Να γκρινιαζει θελει.
Απογοητευμενος ειναι ρε δικηγορε,χαλάρωσε εσεις πι δεξιοι εναν αδύναμο να βρειτε εκει να τον αποτελιωσετε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Απογοητευμενος ειναι ρε δικηγορε,χαλάρωσε εσεις πι δεξιοι εναν αδύναμο να βρειτε εκει να τον αποτελιωσετε
Απο τι ειναι απογοητευμενος?
Απογοητευμενος ειναι αυτος που δοκιμασε κατι και απετυχε.
Αυτος που δεν δοκιμασε ποτέ κατι και απλως γκρινιαζει, τι ειδους απογοητευση εχει?
Και πού στον πουτσο παλι κολλησε η δεξια στην κουβεντα, μονο οι εμμονές σου το ξερουν.
Για την ακριβεια μαλιστα ο σαντμαν ειναι ακροδεξιος χρυσαυγιτης, που εσπευσες να συμπερανεις κιολας οτι τον καταδιωκουμε οι δεξιοι επειδη ειναι αδυναμος.
Αϊντε, νηπιαγωγειο....ελεος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μην τον παρεξηγείς, όπως έγραψε στο νήμα του Kman είχε τραυματική εμπειρία με μαύρους άσβερκους στο USA όταν είχε πάει μετανάστης
μπορεί να του έμειναν φοβίες γενικότερα και να μη ξέρει πως να τις διαχειριστεί :grin:
Γκορ οι μπραβοι δεν ειχαν θεμα οι γκομενες γκαριζαν και για να σταματησει η φασαρια ηρθαν και μου ειπαν παμε εξω για να ηρεμησουν,επισης τα ποτα που ειχα παρει δεν τα πληρωσα εκεινη τη μερα και με ρωταγαν απο που ειμαι οι αραπιδες...εκανα τη χωρα ασπροπρόσωπη στη παμπ εκεινη της φιλαδελφεια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Απο τι ειναι απογοητευμενος?
Απογοητευμενος ειναι αυτος που δοκιμασε κατι και απετυχε.
Αυτος που δεν δοκιμασε ποτέ κατι και απλως γκρινιαζει, τι ειδους απογοητευση εχει?
Και πού στον πουτσο παλι κολλησε η δεξια στην κουβεντα, μονο οι εμμονές σου το ξερουν.
Για την ακριβεια μαλιστα ο σαντμαν ειναι ακροδεξιος χρυσαυγιτης, που εσπευσες να συμπερανεις κιολας οτι τον καταδιωκουμε οι δεξιοι επειδη ειναι αδυναμος.
Αϊντε, νηπιαγωγειο....ελεος
Η πολιτικη σας φανατιλα σας εχει επηρεασει και στη κοινωνικη ζωη σας,γιατι απορείς?
Θα εχει δοκιμασει με τον τροπο του και δεν πετυχε γ αυτο ειναι απογοητευμενος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Γκορ οι μπραβοι δεν ειχαν θεμα οι γκομενες γκαριζαν και για να σταματησει η φασαρια ηρθαν και μου ειπαν παμε εξω για να ηρεμησουν,επισης τα ποτα που ειχα παρει δεν τα πληρωσα εκεινη τη μερα και με ρωταγαν απο που ειμαι οι αραπιδες...εκανα τη χωρα ασπροπρόσωπη στη παμπ εκεινη της φιλαδελφεια
Ασπροπροσωπη στους μαυρους δηλαδη.

Α να σου πω κατι, ο ορος "αραπηδες" ειναι αποδεκτος για την αριστερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα εχει δοκιμασει με τον τροπο του και δεν πετυχε γ αυτο ειναι απογοητευμενος
Το λεει η στατιστική και αυτο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ασπροπροσωπη στους μαυρους δηλαδη.

Α να σου πω κατι, ο ορος "αραπηδες" ειναι αποδεκτος για την αριστερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Το λεει η στατιστική και αυτο?
Στα 50 ατομα που ηταν μεσα οχι στους μαυρους.
Ναι ειναι γιατι δεν το λεω με την έννοια που νομιζεις
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Για την ακριβεια μαλιστα ο σαντμαν ειναι ακροδεξιος χρυσαυγιτης, που εσπευσες να συμπερανεις κιολας οτι τον καταδιωκουμε οι δεξιοι επειδη ειναι αδυναμος.

Σήμερα με είπες ολυμπιακό και ακροδεξιό χρυσαυγίτη

Σε όλα μέσα πέφτεις μιλάμε :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Στα 50 ατομα που ηταν μεσα οχι στους μαυρους.
Ναι ειναι γιατι δεν το λεω με την έννοια που νομιζεις
Με ποια εννοια το νομιζω και με ποια εννοια το λες εσυ δηλαδη?
Δεν το επιασα αυτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σήμερα με είπες ολυμπιακό και ακροδεξιό χρυσαυγίτη

Σε όλα μέσα πέφτεις μιλάμε :2funny:
Εγινες αριστερος κι εσυ? Συγχαρητηρια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Με ποια εννοια το νομιζω και με ποια εννοια το λες εσυ δηλαδη?
Δεν το επιασα αυτο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγινες αριστερος κι εσυ? Συγχαρητηρια
Τους μαυρους πως θα τους πω η αραπιδες η μαυρους η νεγρους...αν ξερεις και αλλη ονομασιαπες μου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Το στατιστικο δεδομένο να πιστέψεις
μήπως να έκανες ο ίδιος μια απλή μέθοδο για να δεις την στατιστική γραμμένη στο χαρτί, κι όχι βγαλμένη μέσα από το κεφάλι σου;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Να κάνω μια αφελή ερώτηση τσακ μπαμ εξαιτίας μιας συζήτησης που είχα νωρίτερα με γνωστό μου 37αρη

Έχει οικογενειακό ιστορικό με καρδιοπάθεια (παππούς, πατέρας) ... τα φαιζερ & μοντερνα ενδέχεται να προκαλούν περικαρδίτιδες, μυοκαρδίτιδες και δεν ξέρω τι σκατά άλλο ... το ΑΖ το έκοψαν για την ηλικία του, το J&J σταμάτησε.

Αυτού του ανθρώπου του λες ρίσκαρε με το εμβόλιο γιατί έχει μικρά ποσοστά εμφάνισης των παραπάνω περιστατικών ?
οταν λες ιστορικο ο ιδιος εχει κανει εξετασεις και εχουν δειξει προβλημα στη καρδια? γιατι το να πεθανει πατερας-παππους απο καρδια αυτο μπορει και να τυχει μεν αλλα να ειναι και κατι κληρονομικο. ο ιδιος εχει προβλημα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εχω κι εγω ιστορικο καρδιοπαθειας στην οικογενεια. Σοβαροτατο μαλιστα.
Αλλά δεν σκεφτηκα ούτε για μια στιγμή να μην εμβολιασθώ γι αυτον τον λογο.
Το θεωρω τουλαχιστον αστειο.
Καπνιζω, εχω περιττα κιλα, δεν αθλουμαι, ειμαι ολη μερα μεσα στο εργασιακο αγχος, τρωω ό,τι να' ναι, παω ακομη και στο περιπτερο με το αυτοκινητο, αλλά θα πρεπει να λαβω σοβαρα υποψη μου μηπως τυχον παθω κατι απο το εμβολιο, σε μια πιθανοτητα μικροτερη του 1 τοις δεκαχιλιοις.
Ε συγνωμη, οχι.
εσυ ειδικα ετσι οπως τα λες ξεκινα αλλο τροπο ζωης,εχουμε δεν εχουμε κορονοιο
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
οταν λες ιστορικο ο ιδιος εχει κανει εξετασεις και εχουν δειξει προβλημα στη καρδια? γιατι το να πεθανει πατερας-παππους απο καρδια αυτο μπορει και να τυχει μεν αλλα να ειναι και κατι κληρονομικο. ο ιδιος εχει προβλημα?
Ιστορικό στην οικογένεια ... ο ίδιος δεν έχει πρόβλημα, όμως ακούγοντας αυτά δεν μπορούσα να του πω πήγαινε τυφλά κάντο ... το μόνο που είπα είναι κάνε εξετάσεις πρώτα και μετά
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Γκορ οι μπραβοι δεν ειχαν θεμα οι γκομενες γκαριζαν και για να σταματησει η φασαρια ηρθαν και μου ειπαν παμε εξω για να ηρεμησουν,επισης τα ποτα που ειχα παρει δεν τα πληρωσα εκεινη τη μερα και με ρωταγαν απο που ειμαι οι αραπιδες...εκανα τη χωρα ασπροπρόσωπη στη παμπ εκεινη της φιλαδελφεια
ρε ζαν μπορεί να σου την πέφτουν αρκετοί εδώ μέσα για όσα γράφεις ή πρεσβεύεις αλλά νόμιζα πως ήταν προφανές ότι το παραπάνω το έγραψα με χιουμοριστική διάθεση, μια χαρά κατάλαβα τι έγραψες στο νήμα του βαλκάνιου γυπαετού, δεν χρειάζεται να δίνεις διευκρινήσεις

αλλά αυτό το αράπιδες που σου επεσήμανε και ο Αλεξ τι εννοείς το λες με άλλη έννοια ; έχετε διαφορετικό ορισμό της λέξης εκεί στο συριζα ; γιατί δεν έλεγες τους ασβερκους "αράπηδες, νέγρους "κλπ. τότε στο USA και μετά να τους εξηγούσες την διαφορετική έννοια με την οποία το λες εσύ; έτσι όπως τους περιγράφεις ήταν άτομα με κατανόηση και σε συμπάθησαν :grin:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ρε ζαν μπορεί να σου την πέφτουν αρκετοί εδώ μέσα για όσα γράφεις ή πρεσβεύεις αλλά νόμιζα πως ήταν προφανές ότι το παραπάνω το έγραψα με χιουμοριστική διάθεση, μια χαρά κατάλαβα τι έγραψες στο νήμα του βαλκάνιου γυπαετού, δεν χρειάζεται να δίνεις διευκρινήσεις

αλλά αυτό το αράπιδες που σου επεσήμανε και ο Αλεξ τι εννοείς το λες με άλλη έννοια ; έχετε διαφορετικό ορισμό της λέξης εκεί στο συριζα ; γιατί δεν έλεγες τους ασβερκους "αράπηδες, νέγρους "κλπ. τότε στο USA και μετά να τους εξηγούσες την διαφορετική έννοια με την οποία το λες εσύ; έτσι όπως τους περιγράφεις ήταν άτομα με κατανόηση και σε συμπάθησαν :grin:
Δεν με συμπαθήσαν κατανοηση εδειξαν,αλλα αυτοι εμενα εδιωξαν με τροπο βεβαια, και γενικα δεν φοβομουν το ξυλο αλλα μην μου πεταγαν σιδερικο αυτο με φοβίζε.
Αν ηταν αλλος στη θεση μου θα ειχε χεστει εοανω του και θα ελεγε το πατερ ημων.
Τον ενα τον ειχα ειχαμε ιδιο σωμα τον αλλον δεν ηξερα τον 2μετρο τον ογκωδη παντως και εγώ απο τοτε ημουν σε πολυ καλη φορμα
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Ο γιατρός λέει ότι του πεί η σύσταση της εταιρείας.
Με αυτή την λογική γιατί να μην κάνεις κάθε χρόνο και δεύτερη δόση εμβολίου γρίπης μιάς και η μια δόση έχει περίπου προστασία 40-50% ;;Δεν είναι λογική αυτή. Ποτέ δεν πρέπει ένας άνθρωπος να λαμβάνει περισσότερα φάρμακα/εμβόλια απο αυτά που χρειάζεται.
Έχεις τις γνώσεις να ορίσεις πότε τα φάρμακα/εμβόλια είναι "περισσότερα από αυτά που χρειάζονται";
Ο γιατρός έφαγε τα νιάτα του σε θρανία, εργαστήρια και κλινικές για να μπορεί να δώσει απάντηση.
Εσύ ότι θέλεις θα κάνεις για τον εαυτό σου, μην προσπαθείς όμως να αναιρέσεις τις απόψεις των ειδικών.

Σήμερα υπάρχουν πολλά κτίρια κατασκευασμένα προ του αντισεισμικού κανονισμού του 1984 που στέκουν όρθια.
Φαντάζομαι οτι δεν διαφωνείς με τους μηχανικούς που επιβάλουν "πολύ περισσότερα" σίδερα και κολώνες στις νέες κατασκευές, ε;
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Γκορ οι μπραβοι δεν ειχαν θεμα οι γκομενες γκαριζαν και για να σταματησει η φασαρια ηρθαν και μου ειπαν παμε εξω για να ηρεμησουν,επισης τα ποτα που ειχα παρει δεν τα πληρωσα εκεινη τη μερα και με ρωταγαν απο που ειμαι οι αραπιδες...εκανα τη χωρα ασπροπρόσωπη στη παμπ εκεινη της φιλαδελφεια

Οι σεκιουριτάδες πέταξαν έξω τον παράνομο μετανάστη που έκανε φασαρία σε ένα μπαρ.
Πως έκανες την χώρα ασπροπρόσωπη;
Εκτός αν εννοείς οτι έκαναν εσένα ασπροπρόσωπο. :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom