Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
το μόνο σωστό βρήκες να καταδικάσεις. Το λες και τεχνιέντως για να κάνεις εντύπωση μπας και παρασυρθεί και συμφωνήσει κανένας. Δεν αποκλείστηκε ο ερασιτεχνικός αθλητισμός, τα γυμναστήρια σε κλειστό χώρο κλείσανε και καλώς κλείσανε. Το πιό σίγουρο να κολλήσεις, πιάνοντας χειρολαβές και μηχανήματα που πιάσανε όλοι για μία ώρα παίρνοντας παράλληλα βαθιές εισπνοές.
Κανείς δεν απαγόρευσε την άθληση σε εξωτερικούς χώρους.

Γινεσαι ρεζιλι,ουτε τις βασικες οδηγιες του κομματος σου δεν γνωριζεις
Τελικά καταλαβαίνω από κάποιες πονηρές διατυπώσεις, δεν είστε απλά μέλη μερικοί. Σίγουρα έχετε ατζέντα.

Εαν δεν γνωριζεις να διαβαζεις πες μου το να ξερω!Δεν ειναι κακο ξερεις
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Γινεσαι ρεζιλι,ουτε τις βασικες οδηγιες του κομματος σου δεν γνωριζεις


Εαν δεν γνωριζεις να διαβαζεις πες μου το να ξερω!Δεν ειναι κακο ξερεις
πρόσεχε τις εκφράσεις σου γιατί ξέρω να προσβάλω καλύτερα από εσένα που πληρώνεσαι να γράφεις ψέμματα.
Διάβασες πουθενά να γράφει στο άρθρο ότι ο νόμος απαγορεύει την άθληση σε εξωτερικούς χώρους? το άρθρο γράφει ότι έφαγε κλήση κάποιος που υποτίθεται δεν έκανε άθληση, όχι επειδή έκανε. Εξευτελίζεσαι πάλι αλλάζοντας εκ του πονηρού τα νοήματα με την ελπίδα ότι δεν θα διαβάσουμε το λίνκ.
Με πληρωμένους υπάλληλους δεν θέλω κουβέντες εδώ μέσα, μόνο με μέλη μιλάω.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
πρόσεχε τις εκφράσεις σου γιατί ξέρω να προσβάλω καλύτερα από εσένα που πληρώνεσαι να γράφεις ψέμματα.
Διάβασες πουθενά να γράφει στο άρθρο ότι ο νόμος απαγορεύει την άθληση σε εξωτερικούς χώρους? το άρθρο γράφει ότι έφαγε κλήση κάποιος που υποτίθεται δεν έκανε άθληση, όχι επειδή έκανε. Εξευτελίζεσαι πάλι αλλάζοντας εκ του πονηρού τα νοήματα με την ελπίδα ότι δεν θα διαβάσουμε το λίνκ.
Με πληρωμένους υπάλληλους δεν θέλω κουβέντες εδώ μέσα, μόνο με μέλη μιλάω.
Ο αθλητισμος εσυ λες δεν εχει επιρρεαστει,ο υπουργος παρ ολα αυτα σκεφτεται με τους ειδικους να τον "ανοιξει",εσυ μας λες ηδη οτι ειναι ανοιχτος.


Δεν ξανασυζηταω μαζι σου,εσυ ξεπερασες κ τον Μπαρμππηδουλα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
το έχω ήδη κάνει ζαν, και τις δύο δόσεις, μπορείς να έρθεις να δεις αποτελέσματα.
αλλά σε παρακαλώ να είσαι λιγότερο σκληρός στην κριτική, όχι όπως την άλλη φορά που σε γάμησα...
Ποιον γαμησες ρε μαλακακο???την κονλγκιρλ ρωτησα και μου τα ειπε.
Δεν θεωρεισαι και ο μεγας γαμιας
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
κολ γκιρλ, ζαν κολ...whatever
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι μωρέ αφού τα ξέρεις εσύ, τι ρωτάς? :confused:
Ρε μπουλη εισαι λες 47 ποσο είσαι,η ηλικιακη σου ομαδα ανοιξε πριν λιγες μερες,ποτε εσυ προλαβες να κανεις και τις 2 δοσεις??
Η εισαι γερος και κρυβεις χρονια η κανας γιατρος η νοσοκομος.
Πες πως εσυ στα 47σου το εκανες αλλιως θα ξεφτιλιζεσαι εδω μεσα.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
Που ρε βλακα,η ηλικιακη σου ομαδα 45 49 τωρα ανοιξε ποτε εσυ προλαβες να κανεις και τις 2 δοσεις?
Τριτη εμβολιαζομαι γαμιολη,θα μου φυτρωσει δευτερη πουτσα και θα σε γαμησω και με τις 2 μετα.. :alivedick:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
χαζούλη μέτρα
γιατροί, νοσοκόμοι, όλο το λοιπό προσωπικό των νοσοκομείων, φαρμακοποιοί, στρατιωτικοί, ανώτατοι δημόσιοι υπάλληλοι, κάποιες ομάδες με ειδικά νοσήματα (απορώ πως δεν το είχες κάνει), αστυνομικοί και και και....πρέπει να θυμηθώ και βαριέμαι....
Εσυ ελεγες οτι δινεις δουλεια σε κοσμο οποτε δεν σε καλυπτει το εργασιακο σου βλακακο.
Οποιος λεει ψεματα καμια φορα καρφώνεται
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Ο ζαν κλωντ εκτός απο καλός πολιτικός αναλυτης τώρα προσφερει τις υπηρεσιες του και στο θεμα της πανδημίας με τα ποστ του
Ευχαριστούμε ζαν κλώντ
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ο αθλητισμος εσυ λες δεν εχει επιρρεαστει,ο υπουργος παρ ολα αυτα σκεφτεται με τους ειδικους να τον "ανοιξει",εσυ μας λες ηδη οτι ειναι ανοιχτος.


Δεν ξανασυζηταω μαζι σου,εσυ ξεπερασες κ τον Μπαρμππηδουλα
Και εγω απο οτι ξέρω απαγορευόταν η άθληση , μάλιστα κάποιοι δημοσιογράφοι ρωτούσαν πως γίνεται τα ίδια παιδιά που μπορούν να κάνουν γυμναστική στο σχολείο να απαγορεύεται να αθληθούν ομαδικά εκτός σχολείου , λογικά υπήρχε - υπάρχει κάποιο όριο ατόμων ... απο αυτά που θυμάμαι τα λέω δεν μπήκα ούτε στο πιό πάνω λίνκ ούτε κάπου αλλού.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
χαζούλη μέτρα
γιατροί, νοσοκόμοι, όλο το λοιπό προσωπικό των νοσοκομείων, φαρμακοποιοί, στρατιωτικοί, ανώτατοι δημόσιοι υπάλληλοι, κάποιες ομάδες με ειδικά νοσήματα (απορώ πως δεν το είχες κάνει), αστυνομικοί και και και....πρέπει να θυμηθώ και βαριέμαι....
Σωστά εμείς οι πλεμπα πάμε αργότερα :confused:
ή τα πιπινια:rockon:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
μπορεί να είμαι γιατρός και να έχω διαγνωστικό κέντρο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι στρατηγός...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι ο αλέξης :confused:
Aυτό του μπούλη "αφού έχεις πει εκείνο, τότε δεν μπορεί να ισχύει αυτό!" με την απίστευτη λογική που διαθέτει... με ξεπερνά!!!! :tooth:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Και εγω απο οτι ξέρω απαγορευόταν η άθληση , μάλιστα κάποιοι δημοσιογράφοι ρωτούσαν πως γίνεται τα ίδια παιδιά που μπορούν να κάνουν γυμναστική στο σχολείο να απαγορεύεται να αθληθούν ομαδικά εκτός σχολείου , λογικά υπήρχε - υπάρχει κάποιο όριο ατόμων ... απο αυτά που θυμάμαι τα λέω δεν μπήκα ούτε στο πιό πάνω λίνκ ούτε κάπου αλλού.
Εχω φιλο στον Βολο κ εκει τους ταραξανε στα προστιμα,με αποκορυφωση να του ριξουνε 5000€ προστιμο επειδη κριθηκε οργανωτης μιας πεζοποριας και τα υπολοιπα ατομα απο 500€ γιατι απαγορευεται να εισαι με αλλα ατομα,αυτο π εκανε ο κουλης με τα ποδηλατα;Ε ,καμμια σχεση για την πλεμπα,παρολο π λεγανε πως επιτρεπεται,επιτρεποταν μονο στα καναλια,ο νομος τους το απαγορευε ρητα.

Πολλοι μπατσοι βεβαια κανανε στραβα ματια,αλλα ητανε στην κριση τους
 

studio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
103
Πόντοι
0
μπορεί να είμαι γιατρός και να έχω διαγνωστικό κέντρο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι στρατηγός...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι ο αλέξης :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ή ο κυριάκος !!! :happy::happy::happy:
Παρενέργειες από το εμβόλιο; :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Τριτη εμβολιαζομαι γαμιολη,θα μου φυτρωσει δευτερη πουτσα και θα σε γαμησω και με τις 2 μετα.. :alivedick:
Προσεξε μαστορα τι ευχεσαι

Με το χτικιο μπορει να σου φυτρωσει δευτερη κ@λοτρυπιδα και θα ειναι διπλο το μπολιασμα :fuck1::fuck1:

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
μπορεί να είμαι γιατρός και να έχω διαγνωστικό κέντρο....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι στρατηγός...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μπορεί να είμαι ο αλέξης :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ή ο κυριάκος !!! :happy::happy::happy:
Μπορει να εισαι ο μεγας αλεξανδρος

Μπορει να εισαι ο μεγας ναπολεων

Μπορει να εισαι και ο εξωγηινος του κουλη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
viber_image_2021-05-12_19-29-31.jpg
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εγω θα πρότεινα να μπαίνεις και με τέστ αντισωμάτων , θεωρητικά μπορεί κάποιος να το πέρασε και να μην το κατάλαβε και να ανέπτυξε αντισώματα , επίσης θεωρητικά και ο εμβολιασμένος μπορεί να μην έκανε αντισώματα ... αυτό που λέμε δηλαδη επιτυχία εμβολίου 95 η 99 % σημαίνει οτι υπάρχει περίπτωση να μην σε πιάσει το εμβόλιο έτσι δεν είναι ; Τις προάλλες έλεγε ο Κούβελας οτι ο πατέρας του και οι φίλοι του αν και εμβολιάστηκαν δεν ανέπτυξαν αντισώματα , οπότε υποθέτω οτι συμβαίνει περισσότερο στις μεγάλες ηλικίες 80 + 85 +
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom