Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
185843508_943839683069907_6223295230331594475_n.jpg

:confused::rockon:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Γιατί αν το πάρεις με τις πιθανότητες οι περισσότεροι η το περνάνε τελείως ασυμπτωματικά η με συμπτώματα στο σπίτι , λίγοι θα χρειαστούν νοσοκομείο ... θα μου πεις και αν σου κάτσει η στραβή ; ε αν είναι να σου κάτσει μπορεί να σου κάτσει και απο το εμβόλιο έστω και με ακόμη μικρότερες πιθανότητες.

Και γενικά ο φόβος δεν είναι καλό πράγμα , τον τελευταίο χρόνο όμως όλο και για κάτι πρέπει να φοβόμαστε , για τον ιό στις αρχές που δεν ξέραμε τι είναι , μετά πάλι για τον ιό γιατί μας τρομοκρατούσαν τα κανάλια η όσους τα παρακολουθούν τέλος πάντων , για όποιους δεν φοβούνται τον ιό αλλά δεν είναι πλούσιοι (που οι περισσότεροι δεν είναι) υπάρχει και ο φόβος για τα πρόστιμα ...

Αλλά συγκεκριμένα για μένα είμαι 42 χωρίς άλλα νοσήματα , περπατάω και κάθε μέρα , οπότε πιστεύω πως πολύ δύσκολα θα πάω απο κορώνα η θα χρειαστώ νοσοκομείο.
Τελη δεκεμβρη,ολη η γειτονια κ τα ξαδερφια μου,ειχαν κορονοιο!Εκτος απ τα πιτσιρικια τους π ειχαν ηλικιες ως 20 χρονων,οι υπολοιποι μιλαμε για 50αρηδες,καθολου αθλητικους με καταχρησεις.

Περασε ο κορονας κ δεν ακουμπησε,την στιγμη π διαβαζω εδω οτι ολοι τρωνε ηττα οσοι περασαν κορονοϊο.
 

Popopovic

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
197
Like
167
Πόντοι
1
Βουλγαρια 11/5 που σε λιγο θα γεμισει ολη την Β. Ελλαδα με συναλλαγμα!!!

Τι εγινε και επεσε ο ημερισιος αριθμος απο 5200 κρουσματα την ημερα στα 650 ημερισιως ειναι αποριας αξιο????


https://www.worldometers.info/coronavirus/country/bulgaria/
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Αλλά συγκεκριμένα για μένα είμαι 42 χωρίς άλλα νοσήματα , περπατάω και κάθε μέρα , οπότε πιστεύω πως πολύ δύσκολα θα πάω απο κορώνα η θα χρειαστώ νοσοκομείο.
Ναι.... αυτό μου έλεγε κι ένας φίλος, ψηλός, κανονικός στα κιλά, δεν έπινε, δεν κάπνιζε, έκανε διατροφή και κολυμβητήριο 3 φορές την εβδομάδα. Ετών 37.

Καρκίνος στην κοιλιακή χώρα, 20 εστίες, τώρα είναι στον Αγ. Σάββα εδώ κι 6 μήνες.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τελη δεκεμβρη,ολη η γειτονια κ τα ξαδερφια μου,ειχαν κορονοιο!Εκτος απ τα πιτσιρικια τους π ειχαν ηλικιες ως 20 χρονων,οι υπολοιποι μιλαμε για 50αρηδες,καθολου αθλητικους με καταχρησεις.

Περασε ο κορονας κ δεν ακουμπησε,την στιγμη π διαβαζω εδω οτι ολοι τρωνε ηττα οσοι περασαν κορονοϊο.
Εγω τον περασα 3 μαρτιου 5 μερες ημουν λιγο με λαιμο ισως και κανα δεκατο αλλα μεχρι εκει.
Αν δεν κολλουσε ο φιλος και δεν καναμε τεστ θα νομιζα οτι ειχα κρυωσει.
Απο τους 4 που κολλησαμε οι 2 κρεβατωθηκαν και εγω και ο αλλος οχι,ο δε ο 5ος ουτε που κολλησε.
Ειναι πως θα σε βρει η κορωνα,ο ενας που κρεβατωθηκε ηταν λιγο χοντρος δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εγω τον περασα 3 μαρτιου 5 μερες ημουν λιγο με λαιμο ισως και κανα δεκατο αλλα μεχρι εκει.
Αν δεν κολλουσε ο φιλος και δεν καναμε τεστ θα νομιζα οτι ειχα κρυωσει.
Απο τους 4 που κολλησαμε οι 2 κρεβατωθηκαν και εγω και ο αλλος οχι,ο δε ο 5ος ουτε που κολλησε.
Ειναι πως θα σε βρει η κορωνα,ο ενας που κρεβατωθηκε ηταν λιγο χοντρος δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο.
Eσύ πως την γλίτωσες που είσαι στούμπος? :)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
Γεραπετριτης τώρα
Έτοιμος να αντιμετωπίσει το τέταρτο κύμα ιού

Εξασφαλίζει το 8αωρο με το νέο εργασιακό

Ποιος είναι αυτός ο γεραπετριτης, τι δουλειά κανει?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.477
Κριτικές
8
Like
3.237
Πόντοι
786
μια χαρά είναι ο γεραπετρίτης,
καθηγητής, δικηγόρος, με ευρύ πνεύμα αμερικάνικο, όχι από σόι,
μακάρι να είχε και άλλους τέτοιους η κυβέρνηση.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Νομός αισχος περί εργασίας αλλά off topic εδώ
Φωτογραφικός νόμος για επιχειρήσεις άνω των εκατό υπαλληλων
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Eσύ πως την γλίτωσες που είσαι στούμπος? :)
Στουμπος 1.80 καθαρο υψος χαχαχαχα
Γιατι ξερω πολλους 1.90 που λενε και ειμαστε όμοια.
Ειμαι πανω απο το μεσο ορο.
1.75 μεσος ορος υψους του αντρα παγκοσμιως.
Λεγε με στουμπο δεν με πειραζει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
Einai 13 μαϊου κ αύριο ανοίγουν ντεμεκ τα σύνορα για τους τουρίστες κ ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει το ελληνικό κράτος στις πρεσβείες του τρίτων χωρών ποιοι δικαιούνται να εισέλθουν στη χώρα κ ποιοι όχι
Τραγικό
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αμεσο ανοιγμα σε γυμναστηρια τατουατζιδικα και οικους ανοχης.
Για καποιον σαν και μενα το λοκνταουν συνεχιζεται.
Χεστηκα αν ανοιξαν τα μαγαζια η η εστιαση και τα φαγαδικα η οι μετακινησεις απο νομο σε νομο.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Αμεσο ανοιγμα σε γυμναστηρια τατουατζιδικα και οικους ανοχης.
Για καποιον σαν και μενα το λοκνταουν συνεχιζεται.
Χεστηκα αν ανοιξαν τα μαγαζια η η εστιαση και τα φαγαδικα η οι μετακινησεις απο νομο σε νομο.
Με αυτόν τον καυλιαρη πρωθυπουργό θα παίζανε τουζες τώρα στα μπορδέλα αβέρτα συναγωνιστή Ζαν... θα είχε φέρει τα μονοκλωνα αντισώματα εδώ και 5 μήνες και στη πουτσα μας όλα...
Θα είχαμε ανοιχτά τα πάντα τώρα

54601.jpg


Μπλέξαμε με αυτή την αδέρφω εδώ όμως που μας έχει πρίξει το μπούτσο γαμώ το πολωνέζικο μπάζο του που τον κερατωνει εδώ και χρόνια ....του έχει βάλει και μολύβι στα μάτια Εδώ....ουστ γαλαζιες αδερφές

FB_IMG_1617904009825.jpg
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εχω κανει το εμβολιο χθες, και το βραδυ κατα τις 1 καταλαβαινω οτι τελειωνουν τα τσιγαρα.
Εντελως αφηρημενος και ξεχνωντας οτι εχει απαγορευση κυκλοφοριας, μπαινω στο αυτοκινητο και παω για το περιπτερο στην Πευκη.
Μου κανει εντυπωση οτι δεν συναντω κανεναν στον δρομο. Η Λεωφορος Ειρηνης εντελως αδεια. Στη διασταυρωση με την Δημοκρατιας βλεπω κοσμο μαζεμενο απο μακρια.
Οπως πλησιαζω, ερχεται μια μπαλα ποδοσφαιρου και σκαει στο παρμπριζ.
Τότε συνειδητοποιω οτι ισχυει η απαγορευση κυκλοφοριας, και οτι καποιοι νεαροι ειναι στη διασταυρωση και παιζουν μπαλα στο οδοστρωμα. Πιωμενοι φουλ. Φυσικα κάνω το κοροιδο, δεν λεω τιποτα, σταματαω στην ακρη, παω στο περιπτερο, παιρνω τα τσιγαρα και αποχωρω διακριτικα για το σπιτι

Ευτυχώς έκανες το κορόιδο,δες τί μπορούσες να πάθεις

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Με αυτόν τον καυλιαρη πρωθυπουργό θα παίζανε τουζες τώρα στα μπορδέλα αβέρτα συναγωνιστή Ζαν... θα είχε φέρει τα μονοκλωνα αντισώματα εδώ και 5 μήνες και στη πουτσα μας όλα...
Θα είχαμε ανοιχτά τα πάντα τώρα

54601.jpg


Μπλέξαμε με αυτή την αδέρφω εδώ όμως που μας έχει πρίξει το μπούτσο γαμώ το πολωνέζικο μπάζο του που τον κερατωνει εδώ και χρόνια ....του έχει βάλει και μολύβι στα μάτια Εδώ....ουστ γαλαζιες αδερφές

FB_IMG_1617904009825.jpg
Φιλε τονυ η νδ παντοτε ηταν ενα κομμα του συντηρητισμου η αλλιως της φορμολης.
Δενε είναι τυχαιο που εδω μεσα πολλοι δεξιοι τασονται εναντιον του αγοραιου ερωτα.
Εγω ξερω νδ και πασοκους χωρις γκομενα 2 με 3 χρονια και δεν λενε να πανε σε μπουρδελο η να παρουν κολγκιρλ παρα περιμενουν να δεσμευτουν με καποια ελλεινη ελληνιδα η οποια θα τους ψησει το ψαρι στα χειλη.
Γινονται αγαπουληδες και μετατρεπονται σε ευκολα θυματακια των κακοαναθρεμενων ελληνιδων.
 

doganos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
113
Like
147
Πόντοι
1
Με αυτόν τον καυλιαρη πρωθυπουργό θα παίζανε τουζες τώρα στα μπορδέλα αβέρτα συναγωνιστή Ζαν... θα είχε φέρει τα μονοκλωνα αντισώματα εδώ και 5 μήνες και στη πουτσα μας όλα...
Θα είχαμε ανοιχτά τα πάντα τώρα

54601.jpg


Μπλέξαμε με αυτή την αδέρφω εδώ όμως που μας έχει πρίξει το μπούτσο γαμώ το πολωνέζικο μπάζο του που τον κερατωνει εδώ και χρόνια ....του έχει βάλει και μολύβι στα μάτια Εδώ....ουστ γαλαζιες αδερφές

FB_IMG_1617904009825.jpg
Τις μπουμπούνισε ο Αλέξης;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τις μπουμπούνισε ο Αλέξης;
Σιγά μη τις άφησε, τους έκανε το αιδοιο γαρύφαλλο , σαν τον κουλη είναι; που του πήρε την παρθενιά η Μαρεβα και εχει πάει μόνο μαζί της όσο αυτή τον κερατωνει;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom